![]() |
Ktoś go w końcu usadzi. Trafi kosa na kamień :)
|
Cytat:
|
Ciekawym, czy Patryczek puszcza takie wiazanki swojemu Pepciowi, gdy ten marnuje swoje setki w hurcie. Naprawde jestem ciekaw... Gwiazdkowania ciag dalszy, bo Maleckiego zaczyna sie wydawac, ze Wisla to On.
Punkty sa, ale ja niestety jestem kibicem, ktory woli ogladac druzyne z charakterem i z pomyslunkiem walczaca o milimetr boiska, niz toporne rozgrywki z jeszcze toporniejszymi ( bez urazy dla Lechii), ktore sie ciezko oglada, choc komplet jest w tabeli. Jak pomysle, ze keidys moglismy pojechac do Schalke i tam im 4 wlepic... Uff, przepasc. |
Cytat:
"Bierna postawa Skorży" - a co miał wbiec na boisko i strzelić gola? |
Cytat:
|
mecz nie był piękny, ważne 3 pkt
podobała mi się gra Alvareza, Jop takze poprawnie zagral szkoda mi Kirma, mało z nim graja denerwuje mnie zachowanie Małeckiego ;| pretensje w pierwszej polowie do Kirma teraz do Jirsaka, to było brzydkie zachowanie wobec Jirsaka ktos go musi pokory nauczyc |
Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.
|
Jaką karierę?
|
Cytat:
Zobaczymy tą karierę. Jak ktoś tu już napisał, ktoś go prędzej czy później usadzi. Dosłownie czy metaforycznie, ale to będzie miało miejsce. |
Cytat:
|
Cytat:
W pięciu minutach Jirsak pokazał naprawdę wiele, tyle ile miał czasu. Cantoro został wpuszczony by neutralizować rywala i kilka razy przechwycił piłkę, przerwał kilka akcji. Jak mnie zwykle jego gra ironizuje tak za dzisiejszy występ może dopisać sobie mały plusik. Łobodzinski i tak całkiem nieźle się zaprezentował, szczególnie patrząc na jego poprzednie występy w tym sezonie.Skorży to już w ogóle się czepiasz. Zrobił według mnie co należało. Każdy ma jednak prawo interpretować pewne rzeczy inaczej. ;-) Cytat:
|
Największy problem jest z rozegraniem piłki.Brakuję jak cholera rozgrywającego.
Przez to w końcówce nikt nie uspokoił spotkania i Lechia przejęła inicjatywę. Nie mam pojęcia dlaczego Jirsak nie gra. Wszedł w końcówce i widać było ,że wie o co chodzi. Nie rozumiem pretensji Małeckiego do Tomasa mógłby sobie to darować szczególnie ,że w końcówce zaliczył kilka głupich strat . Poza tym cieszą jak cholera 3 pkt. Teraz gramy 2 mecze u siebie i nie wyobrażam sobie ,że nie zdobędziemy kompletu punktów.Następnie czeka nas seria trudniejszych spotkań. Najpierw Śląsk a potem Kuchenki. Mam nadzieję,że Kuchenki ogramy na wyjeździe (trudne ale wykonalne) i odegramy się za porażkę w tamtym sezonie :P |
Cytat:
Jakoś naprzeciw mocarzom z Estonii taki kozak nie był... |
Cytat:
Nie wiem, jak mógł nudzić kogoś mecz, gdzie wynik waży się do ostatnich minut... |
Cytat:
|
Gra pozostawia wiele do życzenia, ale to nie za grę będą nas roliczać tylko za punkty, które zdobywamy.
Oby nie było podobnie jak z Legią, która po 7 wygranych z rzędu zaczęła seryjnie tracić punkty. Motywatacja i jeszcze raz motywacja. |
Malecki, to nie Blaszczykowski(i nie mowie tu o umiejetnosciach pilkarskich) i tyle za podsumowanie.
|
Cytat:
Czepnąłęś :lol: Ciach bajera. Nie spinaj. Małecki ława. |
Cytat:
|
Cytat:
aż się dziwię, że jeszcze wygrywamy mecz za meczem.. gdzie te czasy gdzie był Żurawski, Frankowski, Kosowski, Uche, Paszulewicz, Szymkowiak, IG.. ;( |
Kolejny raz gdy Jirsak wchodzi na boisko to w 5 min zagrywa więcej prostopadłych piłek niż Diaz w całej rundzie ;] po co Diaz w srodu skoro Sobol czysci wszystko a brakuje kogoś kreatywnego kto z pierwszej piłki poda dokładnie a Junior z całym szacunkiem dla niego,zanim poda to jeszcze musi przyjąc piłke goleniem albo czeka az mu sie przestanie odbijac;].
|
Komentarze w stylu pysia to mnie doprowadzają do ****icy. "Bierna postawa Skorży". Rzeczywiście Skorża oddał dzisiaj mało strzałów i w ogóle był nie niewidoczny, miejmy nadzieje, że zrehabilituje się w następnym meczu. Na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy ciągle narzekają na Skorże. Chłop bije kolejne ligowe rekordy, ale i tak przyjdzie taki co będzie na niego napierdalać. Mistrzostwo z największą przewagą z historii? Co tam. Dwukrotne wyrównanie rekordu klubowego w liczbie zwycięstw z rzędu i możliwość pobicia go? Co tam Skorża, wypierdalaj, co z tego, że wziąłeś ósmą drużyne ligi i zdobyłeś dwa mistrzostwa. WON I JUZ!
Cytat:
|
Wam się ludzie w głowach popier...
Co post to źle, fatalnie, beee Idźcie na onet popisać sobie o Barcelonie, szkoda nawet pisać... |
mi najbardziej szkoda Kirma
mało z nim graja, widać ze Kirm lubi schodzic do srodka, grac kombinacyjna pilke, nie ma z kim grac to pilke ;/ |
Cytat:
|
nie wiem po co Skorża zdejmuje dobrze(!) grającego Łobodzińskiego z dobrze funkcjonującej prawej strony...po tej zmianie gra prawą flanką siadła zupełnie.
Łobodziński nieźle współpracuje z Alvarezem. Dziś słabo grał przede wszystkim Paweł Brożek. Ale myśle że to wpływ kadry. Kirm był cieniem zawodnika z środy...nie wiem co jest grane w jego przypadku. Jop zagrał dobrze, choć widać że szybkością nie grzeszy. Diaz pomimo zmęczenia zagrał bardzo poprawnie. Sobolewski dziś słabiej od Juniora. Mały jak zwykle dobre zagrania przeplatał z beznadziejnymi...ale brama na +. Ładnie się zachował. to tak na szybko. :) ważne 3 pkt i do przodu. Teraz Bytom trzeba pokonać i do Wrocławia jechać z kompletem... |
Cytat:
Przecież wszyscy wiedzą, że ta liga jest tragicznie słaba i z każdym rokiem Europa nam ucieka. Oglądam, bo mieszkam w Polsce i kibicowanie mam we krwi. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. |
Cytat:
PS A za to narzekanie na Skorze to nie wiem czemu bana jeszcze nie dostałes. Twoj opis tak mnie wku..., i nie chodzi o to ze nie mozesz miec swojego zdania tylko czemu sie wypowiadasz w imieniu ABG?! A co do swojego zdania, to kazdy je moze miec jednak te twoje wywody sa z dupy wziete skoro nie podoba ci sie ze Skorza doprowadza druzyne do 10 zwyciestwa z rzedu. Normalnie az sie gotuje jak te twoje głupoty czytam uhahaah |
Cytat:
ludzie czytajcie czasami, co piszecie. A co graliśmy z Lechią na tronie, w mistrzowskiej koronie? :!: |
Cytat:
:lol: |
Łobo dobrze dziś grał,i sie w****.. jak musiał zejść i to mi się podoba :) za to Brożek coś słabiej,Pawełek pewny :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Może będę monotematyczny, ale mnie też nie podoba mi się że Patryk wydziera się na starszych kolegów z zespołu i startuje do sędziów. Dzisiaj akurat kartki za to nie dostał, ale mecz w mecz jest to samo...
...ale co poniektórym chciałbym przypomnieć, jak ważne ogniwo naszego zespołu Mały stanowi, i czy tego płaczki chcecie, czy nie, dalej będzie grał w pierwszym składzie bo swoją czysto boiskową postawą na to zasługuje : - ) |
Cytat:
"Malutki szczekaczu". |
Cytat:
Myślałem raczej o tym że Skorża wpuścił go zamierzając zneutralizować rywala w środku pola. |
Cytat:
|
Cytat:
Wk***wia mnie takie gwiazdorzenie niesamowicie. A o wyskoku z pyskiem do sędziego nawet nie ma co mówić, bo żenada kompletna. Był wielki "piłkarz" Małecki... A robi się z niego "piłkarzyna". Mam nadzieję, że szybko trafi na takiego, co mu buźkę zamknie. Im szybciej, tym lepiej. |
Cytat:
Kirmowi na pewno przydałoby się więcej wsparcia ze strony Pi. Brożka (który już dawno nie zagrał naprawdę dobrego meczu), ale to nie tłumaczy prostych błędów i bierności Słoweńca. |
Cytat:
Zgadzam się w pełni. Lubię Małeckiego za waleczność i nieustępliwość ale ostatnio już tak przegina pałę, że aż żal patrzeć. To nie to, że on rozmawia z sędziami czy mobilizuje kolegów z drużyny - on jest po prostu chamski, wulgarny i tak mu już sodówa do głowy uderza, że ciężko wytrzymać. Nic jeszcze nie osiągnął a 90 % tego co nazywamy jego dobrą grą to efekt grania z bardzo dobrą jak na nasze warunki drużyną... ciekawe czy tak samo by grał w drużynie z doła tabeli bo bardzo wątpię. Większość zawdzięcza kolegom z drużyny a wydziera się na nich jakby co najmniej byli zawodnikami Legii czy Cracovii. Co do meczu... nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale Wisła grała jakby nie chciała tego meczu wygrać - były momenty, że przez 10-15 minut w ogóle z połowy nie wychodziliśmy (!) np 0-10 minuta, 45-58, 75-85 - zobaczcie sobie, że widoku bramkarza Lechii w tym czasie nie uświadczycie -.- a to nie jest Lech ( bo Legia gra taki piach, że w ogóle jej pod uwage nie mozna brać w walce nawet o podium - punkty to zdobywaja bo się nazywają Legia i pół ligi zamiast grać i ich rozjechać to się kładą przed nimi jak np Polonia Bytom ) żebyśmy w takiej defensywie byli... a nie które akcje Lechii to już w ogóle w wykonaniu naszej obrony parodia jakaś np Alvarez który całkiem odpuscił zawodnika Lechii i tylko dzięki temu, że on piłki nie umiał przyjać nie straciliśmy bramki -.- ale ogólnie bardzo cieszą te 3 punkty i... czekamy w Sosnowcu na mecz na szczycie z... Polonią Bytom xD |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl