Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, niedziela, 13.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6285)

tofik 13.09.2009 17:58

Ktoś go w końcu usadzi. Trafi kosa na kamień :)

grzechu1991 13.09.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 792388)
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży

nie moge czytac tych Twoich wypocin. Akurat Łobodzinski dzisiaj sie wyróżniał na plus i to bardzo...

uzytkownik_forum 13.09.2009 18:00

Ciekawym, czy Patryczek puszcza takie wiazanki swojemu Pepciowi, gdy ten marnuje swoje setki w hurcie. Naprawde jestem ciekaw... Gwiazdkowania ciag dalszy, bo Maleckiego zaczyna sie wydawac, ze Wisla to On.
Punkty sa, ale ja niestety jestem kibicem, ktory woli ogladac druzyne z charakterem i z pomyslunkiem walczaca o milimetr boiska, niz toporne rozgrywki z jeszcze toporniejszymi ( bez urazy dla Lechii), ktore sie ciezko oglada, choc komplet jest w tabeli. Jak pomysle, ze keidys moglismy pojechac do Schalke i tam im 4 wlepic... Uff, przepasc.

wislacki 13.09.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 792393)
nie moge czytac tych Twoich wypocin. Akurat Łobodzinski dzisiaj sie wyróżniał na plus i to bardzo...

Ja też nie mogę, dajcie mu bana znowu, bo spokój był parę dni...

"Bierna postawa Skorży" - a co miał wbiec na boisko i strzelić gola?

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792387)
Widzę że niektórzy z tego forum powinni ochłonąć. Gdzie tą "sodówkę" ujrzałeś?? (w nieudolnym podaniu Jrsaka??)

W tym, że chłopak na razie nic wielkiego nie osiągnął, sam psuje dużo piłek, a zachowuje się jak wielka gwiazda i rzuca chu.ami do kolegów z drużyny. Łatwo mu jechać po Jirsaku, który nie wygląda na specjalnie silnego psychicznie.

qchar90 13.09.2009 18:02

mecz nie był piękny, ważne 3 pkt
podobała mi się gra Alvareza, Jop takze poprawnie zagral
szkoda mi Kirma, mało z nim graja
denerwuje mnie zachowanie Małeckiego ;|
pretensje w pierwszej polowie do Kirma
teraz do Jirsaka, to było brzydkie zachowanie wobec Jirsaka
ktos go musi pokory nauczyc

Arked 13.09.2009 18:02

Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.

IncognitoTSW 13.09.2009 18:03

Jaką karierę?

pirat.z.karaibow 13.09.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 792398)
Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.

:lol:

Zobaczymy tą karierę. Jak ktoś tu już napisał, ktoś go prędzej czy później usadzi. Dosłownie czy metaforycznie, ale to będzie miało miejsce.

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 792399)
Jaką karierę?

Kopnął kilka razy prosto piłkę w słabej polskiej lidze.

Mario Nh 13.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 792388)
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży

Pysio,

W pięciu minutach Jirsak pokazał naprawdę wiele, tyle ile miał czasu.
Cantoro został wpuszczony by neutralizować rywala i kilka razy przechwycił piłkę, przerwał kilka akcji. Jak mnie zwykle jego gra ironizuje tak za dzisiejszy występ może dopisać sobie mały plusik.
Łobodzinski i tak całkiem nieźle się zaprezentował, szczególnie patrząc na jego poprzednie występy w tym sezonie.Skorży to już w ogóle się czepiasz. Zrobił według mnie co należało. Każdy ma jednak prawo interpretować pewne rzeczy inaczej. ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 792401)
Kopnął kilka razy prosto piłkę w słabej polskiej lidze.

I przyczynił się do zwycięstwa chyba w każdym, ligowym spotkaniu Wisły w tym sezonie ? :)

MaG* 13.09.2009 18:05

Największy problem jest z rozegraniem piłki.Brakuję jak cholera rozgrywającego.
Przez to w końcówce nikt nie uspokoił spotkania i Lechia przejęła inicjatywę.
Nie mam pojęcia dlaczego Jirsak nie gra. Wszedł w końcówce i widać było ,że wie o co chodzi.
Nie rozumiem pretensji Małeckiego do Tomasa mógłby sobie to darować szczególnie ,że w końcówce zaliczył kilka głupich strat .

Poza tym cieszą jak cholera 3 pkt. Teraz gramy 2 mecze u siebie i nie wyobrażam sobie ,że nie zdobędziemy kompletu punktów.Następnie czeka nas seria trudniejszych spotkań.
Najpierw Śląsk a potem Kuchenki. Mam nadzieję,że Kuchenki ogramy na wyjeździe (trudne ale wykonalne) i odegramy się za porażkę w tamtym sezonie :P

felipe 13.09.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 792398)
Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.

Jaką karierę ? :D

Jakoś naprzeciw mocarzom z Estonii taki kozak nie był...

Konrad. 13.09.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 792388)
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

przerzuć się na Manchester United, jeśli oczekujesz futbolu na najwyższym poziomie...

Nie wiem, jak mógł nudzić kogoś mecz, gdzie wynik waży się do ostatnich minut...

bebeto 13.09.2009 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792389)
Tą sodówką i boiskowe gówniarstwo widać już stosunkowo długo. I nie wyjeżdżajcie z armatami o jego dzieciństwie, jakże ogromnym przywiązaniem do Wisły itp :lol: Mi chodzi o sytuację z pyskowaniem do sędziego. Gwiazdor i tyle, potrzeba mu ewidentnie ławki na trzy mecze dla pokory, ale problem w tym że nie ma go kto zastąpić. Takie zachowanie jest NIEDOPUSZCZALNE!

Tyle.

Człowieku ochłoń!!!!!!! Prawie wszyscy piłkarze dyskutują z sędziami a Ty się Małeckiego czepnąłeś?? J bardzo dobrze że pyskuje , niech się sędziować nauczą,i patrzeć na oczy!!!! (idąc Twoim tokiem myślenia w Serie A nie miałby kto grać,tam dyskusje z sędziami są na porządku dziennym...:>)

skeba 13.09.2009 18:06

Gra pozostawia wiele do życzenia, ale to nie za grę będą nas roliczać tylko za punkty, które zdobywamy.
Oby nie było podobnie jak z Legią, która po 7 wygranych z rzędu zaczęła seryjnie tracić punkty.
Motywatacja i jeszcze raz motywacja.

For_FuN_ 13.09.2009 18:07

Malecki, to nie Blaszczykowski(i nie mowie tu o umiejetnosciach pilkarskich) i tyle za podsumowanie.

pirat.z.karaibow 13.09.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792406)
Człowieku ochłoń!!!!!!! Prawie wszyscy piłkarze dyskutują z sędziami a Ty się Małeckiego czepnąłeś?? J bardzo dobrze że pyskuje , niech się sędziować nauczą,i patrzeć na oczy!!!! (idąc Twoim tokiem myślenia w Serie A nie miałby kto grać,tam dyskusje z sędziami są na porządku dziennym...:>)

Człowieku, dyskusja a pyskowanie do sędziego to dwie różne rzeczy. Być może Tobie to nie przeszkadza bo należysz do pokolenia JP, czy tam jebać PZPN, nie moja sprawa. Nie podważam jego umiejętności piłkarskich, ale on swoim zachowaniem mnie irytuje. I mnie nie interesuje liga włoska.

Czepnąłęś :lol:

Ciach bajera. Nie spinaj. Małecki ława.

bebeto 13.09.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 792401)
Kopnął kilka razy prosto piłkę w słabej polskiej lidze.

To po oglądasz "tą słabą polską ligę"??????

pysio 13.09.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 792405)
przerzuć się na Manchester United, jeśli oczekujesz futbolu na najwyższym poziomie...

Nie wiem, jak mógł nudzić kogoś mecz, gdzie wynik waży się do ostatnich minut...

w prosty sposób.. żadnej ale to żadnej kombinacyjnej akcji z naszej strony przez cały mecz.. nic nie próbują, nie wystawiają się.. po prostu nasi kopacze (bo piłkarzami ich nazwać nie możemy po meczach z Estończykami) wyglądają na boisku jakby byli tam za karę..

aż się dziwię, że jeszcze wygrywamy mecz za meczem..

gdzie te czasy gdzie był Żurawski, Frankowski, Kosowski, Uche, Paszulewicz, Szymkowiak, IG.. ;(

WhiteStarDvisionTheBest 13.09.2009 18:10

Kolejny raz gdy Jirsak wchodzi na boisko to w 5 min zagrywa więcej prostopadłych piłek niż Diaz w całej rundzie ;] po co Diaz w srodu skoro Sobol czysci wszystko a brakuje kogoś kreatywnego kto z pierwszej piłki poda dokładnie a Junior z całym szacunkiem dla niego,zanim poda to jeszcze musi przyjąc piłke goleniem albo czeka az mu sie przestanie odbijac;].

FredzIo 13.09.2009 18:10

Komentarze w stylu pysia to mnie doprowadzają do ****icy. "Bierna postawa Skorży". Rzeczywiście Skorża oddał dzisiaj mało strzałów i w ogóle był nie niewidoczny, miejmy nadzieje, że zrehabilituje się w następnym meczu. Na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy ciągle narzekają na Skorże. Chłop bije kolejne ligowe rekordy, ale i tak przyjdzie taki co będzie na niego napierdalać. Mistrzostwo z największą przewagą z historii? Co tam. Dwukrotne wyrównanie rekordu klubowego w liczbie zwycięstw z rzędu i możliwość pobicia go? Co tam Skorża, wypierdalaj, co z tego, że wziąłeś ósmą drużyne ligi i zdobyłeś dwa mistrzostwa. WON I JUZ!
Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum
Jak pomysle, ze keidys moglismy pojechac do Schalke i tam im 4 wlepic...

Tamta drużyna potwierdziła, że można jechać na mecz w pucharach i wlepić, szczególnie Valerendze, Anderlechtowi, Dinamo, czy Valerendze.

Zwierze 13.09.2009 18:11

Wam się ludzie w głowach popier...
Co post to źle, fatalnie, beee
Idźcie na onet popisać sobie o Barcelonie, szkoda nawet pisać...

qchar90 13.09.2009 18:12

mi najbardziej szkoda Kirma
mało z nim graja, widać ze Kirm lubi schodzic do srodka, grac kombinacyjna pilke,
nie ma z kim grac to pilke ;/

Endrju 13.09.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 792384)
i co podobają ci się takie szare myszki, które się odezwać boją?
Bo ja wolę młodego, przebojowego Małeckiego, który nie boi się ryknąć na starszych.

Hoho, wielki pan Patryk pokrzyczał sobie na najsłabszego psychicznie i najcichszego zawodnika w drużynie, faktycznie kozak z niego ;) A może pomyślałbyś o tym, że takie opierdalanie za byle co powoduje że Jirsak, który umiejętnościowo jest niezłym graczem, ale charakterowo cichym chłopcem (mimo swych dwudziestu paru lat) , jeszcze bardziej się w sobie blokuje i powoduje to u niego jeszcze większe problemy?

Proud 13.09.2009 18:13

nie wiem po co Skorża zdejmuje dobrze(!) grającego Łobodzińskiego z dobrze funkcjonującej prawej strony...po tej zmianie gra prawą flanką siadła zupełnie.
Łobodziński nieźle współpracuje z Alvarezem. Dziś słabo grał przede wszystkim Paweł Brożek. Ale myśle że to wpływ kadry.
Kirm był cieniem zawodnika z środy...nie wiem co jest grane w jego przypadku.
Jop zagrał dobrze, choć widać że szybkością nie grzeszy.
Diaz pomimo zmęczenia zagrał bardzo poprawnie. Sobolewski dziś słabiej od Juniora.
Mały jak zwykle dobre zagrania przeplatał z beznadziejnymi...ale brama na +. Ładnie się zachował.
to tak na szybko. :)

ważne 3 pkt i do przodu. Teraz Bytom trzeba pokonać i do Wrocławia jechać z kompletem...

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792410)
To po oglądasz "tą słabą polską ligę"??????

Co za pytanie z du.y wzięte, co ma piernik do wiatraka??
Przecież wszyscy wiedzą, że ta liga jest tragicznie słaba i z każdym rokiem Europa nam ucieka.
Oglądam, bo mieszkam w Polsce i kibicowanie mam we krwi.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Jaroo1 13.09.2009 18:13

Cytat:

Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży
Jak cie usypiaja mecze to sobie budzik nastawiaj co 5 minut bo widac ze na tym meczu spales skoro zle oceniasz gre Malego i Łobo. Moze zmien sobie nick na pysiomista?

PS A za to narzekanie na Skorze to nie wiem czemu bana jeszcze nie dostałes. Twoj opis tak mnie wku..., i nie chodzi o to ze nie mozesz miec swojego zdania tylko czemu sie wypowiadasz w imieniu ABG?! A co do swojego zdania, to kazdy je moze miec jednak te twoje wywody sa z dupy wziete skoro nie podoba ci sie ze Skorza doprowadza druzyne do 10 zwyciestwa z rzedu. Normalnie az sie gotuje jak te twoje głupoty czytam uhahaah

FraMat 13.09.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 792402)

Cantoro został wpuszczony by detronizować rywala ... :)

ja p...
ludzie czytajcie czasami, co piszecie. A co graliśmy z Lechią na tronie, w mistrzowskiej koronie?
:!:

pirat.z.karaibow 13.09.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Endrju (Post 792416)
Hoho, wielki pan Patryk pokrzyczał sobie na najsłabszego psychicznie i najcichszego zawodnika w drużynie, faktycznie kozak z niego ;) A może pomyślałbyś o tym, że takie opierdalanie za byle co powoduje że Jirsak, który umiejętnościowo jest niezłym graczem, ale charakterowo cichym chłopcem (mimo swych dwudziestu paru lat) , jeszcze bardziej się w sobie blokuje i powoduje to u niego jeszcze większe problemy?

Patryk jest przecież kotem, wielkim Wiślakiem. On nie może być 'be'.

:lol:

WhiteStarDvisionTheBest 13.09.2009 18:16

Łobo dobrze dziś grał,i sie w****.. jak musiał zejść i to mi się podoba :) za to Brożek coś słabiej,Pawełek pewny :)

bebeto 13.09.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792409)
Człowieku, dyskusja a pyskowanie do sędziego to dwie różne rzeczy. Być może Tobie to nie przeszkadza bo należysz do pokolenia JP, czy tam jebać PZPN, nie moja sprawa. Nie podważam jego umiejętności piłkarskich, ale on swoim zachowaniem mnie irytuje. I mnie nie interesuje liga włoska.

Czepnąłęś :lol:

Ciach bajera. Nie spinaj. Małecki ława.

Mnie irytują takie posty jak twoje,i wymyślanie komuś że jest z takiego czy innego pokolenia (swoja drogą z tym JP to się ubawiłem:rotfl:) Jesteś tylko kolejnym malutkim szczekaczem na tym forum których jest coraz więcej. :-/ Załóż nowy temat "AntyMałecki" :>...

Jazda 13.09.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792423)
Patryk jest przecież kotem, wielkim Wiślakiem. On nie może być 'be'.

:lol:

To co się od pewnego czasu tu wyprawia to jakaś masakra,poziom tego forum powoli sięga dna.

Watts 13.09.2009 18:21

Może będę monotematyczny, ale mnie też nie podoba mi się że Patryk wydziera się na starszych kolegów z zespołu i startuje do sędziów. Dzisiaj akurat kartki za to nie dostał, ale mecz w mecz jest to samo...

...ale co poniektórym chciałbym przypomnieć, jak ważne ogniwo naszego zespołu Mały stanowi, i czy tego płaczki chcecie, czy nie, dalej będzie grał w pierwszym składzie bo swoją czysto boiskową postawą na to zasługuje : - )

pirat.z.karaibow 13.09.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792427)
Mnie irytują takie posty jak twoje,i wymyślanie komuś że jest z takiego czy innego pokolenia (swoja drogą z tym JP to się ubawiłem:rotfl:) Jesteś tylko kolejnym malutkim szczekaczem na tym forum których jest coraz więcej. :-/ Załóż nowy temat "AntyMałecki" :>...

Usiądź proszę i zamilcz, ja zrobię to samo :-)

"Malutki szczekaczu".

Mario Nh 13.09.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 792422)
ja p...
ludzie czytajcie czasami, co piszecie. A co graliśmy z Lechią na tronie, w mistrzowskiej koronie?
:!:

Fakt, użyłem złego słowa. :lol:
Myślałem raczej o tym że Skorża wpuścił go zamierzając zneutralizować rywala w środku pola.

Jazda 13.09.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Endrju (Post 792416)
Hoho, wielki pan Patryk pokrzyczał sobie na najsłabszego psychicznie i najcichszego zawodnika w drużynie, faktycznie kozak z niego ;) A może pomyślałbyś o tym, że takie opierdalanie za byle co powoduje że Jirsak, który umiejętnościowo jest niezłym graczem, ale charakterowo cichym chłopcem (mimo swych dwudziestu paru lat) , jeszcze bardziej się w sobie blokuje i powoduje to u niego jeszcze większe problemy?

Tak i może jeszcze będzie miał przez to polucje... :shock:

maxx304 13.09.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792423)
Patryk jest przecież kotem, wielkim Wiślakiem. On nie może być 'be'.

:lol:

Ta. Kozak wielki. Z mordą do człowieka, którego chyba jeszcze nikt nie widział, żeby odpyskował w odpowiedzi. Cwaniak. Ale co tam, kibice pogłaszczą, bo "on kocha Wisłę". Endrju ma rację, coś takiego wcale nie pomaga, a może blokować, zależnie od charakteru. A Tomek cichy chłopak jest i wsparcia by mu trzeba. Małecki jak seryjnie je*** dośrodkowania i traci piłkę to jest ok, bo bramkę strzelił. A Jirsak? No wszedł na pięć minut i 3 goli nie strzelił, ława!

Wk***wia mnie takie gwiazdorzenie niesamowicie. A o wyskoku z pyskiem do sędziego nawet nie ma co mówić, bo żenada kompletna. Był wielki "piłkarz" Małecki... A robi się z niego "piłkarzyna". Mam nadzieję, że szybko trafi na takiego, co mu buźkę zamknie. Im szybciej, tym lepiej.

jova 13.09.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 792415)
mi najbardziej szkoda Kirma
mało z nim graja, widać ze Kirm lubi schodzic do srodka, grac kombinacyjna pilke,
nie ma z kim grac to pilke ;/

Biorąc pod uwagę jak niewiele udaje mu się zrobić gdy już ma piłkę nie dziwię się, że reszta zespołu woli grać np. przez Małeckiego.
Kirmowi na pewno przydałoby się więcej wsparcia ze strony Pi. Brożka (który już dawno nie zagrał naprawdę dobrego meczu), ale to nie tłumaczy prostych błędów i bierności Słoweńca.

Wehrmacht 13.09.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Endrju (Post 792416)
Hoho, wielki pan Patryk pokrzyczał sobie na najsłabszego psychicznie i najcichszego zawodnika w drużynie, faktycznie kozak z niego ;) A może pomyślałbyś o tym, że takie opierdalanie za byle co powoduje że Jirsak, który umiejętnościowo jest niezłym graczem, ale charakterowo cichym chłopcem (mimo swych dwudziestu paru lat) , jeszcze bardziej się w sobie blokuje i powoduje to u niego jeszcze większe problemy?


Zgadzam się w pełni. Lubię Małeckiego za waleczność i nieustępliwość ale ostatnio już tak przegina pałę, że aż żal patrzeć. To nie to, że on rozmawia z sędziami czy mobilizuje kolegów z drużyny - on jest po prostu chamski, wulgarny i tak mu już sodówa do głowy uderza, że ciężko wytrzymać. Nic jeszcze nie osiągnął a 90 % tego co nazywamy jego dobrą grą to efekt grania z bardzo dobrą jak na nasze warunki drużyną... ciekawe czy tak samo by grał w drużynie z doła tabeli bo bardzo wątpię. Większość zawdzięcza kolegom z drużyny a wydziera się na nich jakby co najmniej byli zawodnikami Legii czy Cracovii.

Co do meczu... nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale Wisła grała jakby nie chciała tego meczu wygrać - były momenty, że przez 10-15 minut w ogóle z połowy nie wychodziliśmy (!) np 0-10 minuta, 45-58, 75-85 - zobaczcie sobie, że widoku bramkarza Lechii w tym czasie nie uświadczycie -.- a to nie jest Lech ( bo Legia gra taki piach, że w ogóle jej pod uwage nie mozna brać w walce nawet o podium - punkty to zdobywaja bo się nazywają Legia i pół ligi zamiast grać i ich rozjechać to się kładą przed nimi jak np Polonia Bytom ) żebyśmy w takiej defensywie byli... a nie które akcje Lechii to już w ogóle w wykonaniu naszej obrony parodia jakaś np Alvarez który całkiem odpuscił zawodnika Lechii i tylko dzięki temu, że on piłki nie umiał przyjać nie straciliśmy bramki -.-

ale ogólnie bardzo cieszą te 3 punkty i... czekamy w Sosnowcu na mecz na szczycie z... Polonią Bytom xD


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl