![]() |
A ja wyczulam nasze gwiazdy na to zeby podeszły do tego meczu profesjonalnie.
Dosyc mam ogladania jak graja z myslą ze i tak cos zaraz strzelimy,jutro maja grac na 100% i wali mnie to czy gramy z Hetmanem w Zamosciu czy z Barca na Cam Nou. 100% ambicjii ,a jak cos komus nie pasuje to ławka albo tryuny. |
Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16
|
Cytat:
edit: http://ww6.tvp.pl/6252,20090922931995.strona faktycznie PS: info ze strony hetmanzamosc.com Cytat:
|
A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO |
Tak, będzie transmisja na TVP Kraków !!
http://ww6.tvp.pl/375,20090922932042.strona Trzeba będzie zwiać z ostaniej lekcji niestety :D |
Cytat:
swoja droga zapomnialem, ze istnieje cos takiego jak telegazeta:P |
Telegazeta też przydatna rzecz jak widać zwłaszcza ta na TVP Krk. Byle by Korzeniowi cos nie odpier... i niepuścił co innego ;/
|
Hetman Zamość - największym sukcesem w historii klubu był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski w sezonie 1996/97. W drodze do tej fazy turnieju wyeliminował m.in. pierwszoligowe drużyny Sokoła Tychy i Wisły Kraków. Zespół prowadzony wówczas przez Bronisława Waligórę 9 listopada 1996 roku wygrał z Białą Gwiazdą 1:0. Jedynego gola pięć minut przed końcem spotkania zdobył Mariusz Prokop.
|
Super w końcu Wisełka na Lubelszczyźnie. Bilet już zakupiony a za 2h wyjazd na mecz do Zamościa. Pozdro w Lublina i do zobaczenia na meczu.
|
A będzie transmisja tego meczu także w innej stacji??
Czytanie poprzednich postów i innych tematów napradę nie boli |
Cytat:
Edit: nie zauważyłem że Kominek już odpowiedział i to bardzo trafnie...:) |
równiez będzie na TVP Lublin..
|
Z chęcią popatrzę,gdyż ciekawy jestem jaką formę żenady kopacze zatrudnieni w Wiśle nam zaprezentują.
|
Cytat:
|
Nie wie ktoś po ile były najdrożesze bilety na ten mecz (tak z ciekawości)?
|
crazykaro, było parę postów wcześniej - 40 zł na trybunę krytą.
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem, jak wy, ale ja drze przy kazdej interwencji Cebanu.
|
To nie drżyj, dobrze jest z tyłu.
Z przodu znów Kirm nie strzelil 1na1... |
Hetman gra ładniej i składniej niz my. Ale zobaczymy.
|
Cytat:
Chyle czola w przypadku tej jednej interwencji ;). Kolejny mecz, gdzie formacje sa zbyt rozciagniete. Lobodzinski zdecydowanie najlepszy pilkarz, jak do tej pory. Widac, ze forma idzie do gory. |
teraz widac ile dla tej druzyny znaczy ...Marcelo
|
Nie zdziwię się jeśli Hetman wygra... Ambicja Wiślaków już dawno sięgnęła dna i jak na razie tylko po nim szoruje.
|
hmmm, 4-5-1, nie wiem czy nie za odważnie wyszliśmy na ten mecz. Nie można zapominać że gramy z Hetmanem Zamość i ta ofensywna taktyka może nas zgubić.
Widzę że Skorżę nic nie nauczył dwumecz z Levadią i że w takich meczach im dłużej jest 0-0 tym jest gorzej. Fakt że jest 30 minuta i dalej 0-0 to już samo w sobie jest żenujące nie mówiąc już o tym że wcale nie wyglądamy wiele lepiej o gospodarzy. PS. Może lepiej jakbyśmy przegrali i był jakiś wstrząs którego zabrakło po wtopię z Estończykami bo ja poza wieloma pięknymi słowami nie widzę żadnej pokory ani zawodników ani trenera. |
Cytat:
Napisałeś sobie ten tekst jeszcze przed relacją? :lol: Hetman próbuje od czasu do czasu szybkiej kontry i na nic więcej an razie go nie stać |
Ten bramkarz Hetmana całkiem dobry jest. Ale póki mamy takiego trenera bramkarzy to lepiej go nie sprowadzać. Hetman ambitnie, a my nie dajemy rady z prostymi strzałami.
|
ehhhh Kirm :/
|
ja rozumiem pomylić Brożków ze sobą ale Diaza z Kirmem ?
|
Dokładnie tommiyacht, jak komentator mógł pomylić Diaza z Kirmem to ja nie wiem :D
|
Kirm zniszczył system.
|
Kiro, dlaczego...bracie tak Cie lubie, a Ty w popreczke z dwoch metrow...
|
Kirm chyba zbyt mocno sie opalil :D.
|
Kirm chyba nigdy nie strzeli...
|
Hetman troche jak nasza ME
Pepe i 1-0 Mauro to już nie ten piłkarz Jop to na razie pomyłka Solidnie Cebanu. A Pietia zastępuje Pawła w machaniu rękami |
Cytat:
|
Ladnie Jirsak gra, dobrze bije rozne noi ten jesgo strzal z wolnego na poczatku ;)
Gdyby odleglosc byla taka jak z Bytomiem kiedy strzelal Glowacki, nie przegralibysmy :] |
Mecz wygląda tak jak sobie wyobrażałem.
Widać różnicę pomiędzy drużynami. Mamy lepszą organizację gry, lepszą technikę, łatwiej dochodzimy do sytuacji. Niestety sytuacje te są równie łatwo marnowane. Diaz przechodzi sam siebie :) Ćwielong drugi mecz i drugi gol. Kto wie, może doda mu to trochę pewności siebie i chłopak się rozkręci? Koniec pierwszej części spotkania. Trzeba jak najszybciej strzelić gola na 2:0 i spokojnie klepać sobie piłeczką. PS. Komentarz na TVP Sport żałosny :) i stronniczy. |
Ja widze, ze gramy 4 - 4 - 2, Lobodzinski i Kirm sie wymieniaja na prawym skrzydle i z przodu.
|
Najbardziej na minus w tym meczu to komentatorzy
|
Zbyt wolno i czytelnie .. i to mnie w****ia niezmiernie.
No i strzały na od........ Więcej dokładnośći! Szkoda Kirma, znów słupek. Więcej pazura i szybkości! Boisko s****iałe, piłka skacze jak ta do pingponga. Komentatorzy nie z tej ziemi, w sumie nie dziwne bo drugi z nich bodajże jest związany z Hetmanem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl