Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

Wojtas 22.09.2009 18:33

A ja wyczulam nasze gwiazdy na to zeby podeszły do tego meczu profesjonalnie.

Dosyc mam ogladania jak graja z myslą ze i tak cos zaraz strzelimy,jutro maja grac na 100% i wali mnie to czy gramy z Hetmanem w Zamosciu czy z Barca na Cam Nou.

100% ambicjii ,a jak cos komus nie pasuje to ławka albo tryuny.

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:15

Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16

Czesław 22.09.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P@vel K@sprzyk (Post 795953)
Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16

sie okaże
edit: http://ww6.tvp.pl/6252,20090922931995.strona
faktycznie

PS: info ze strony hetmanzamosc.com
Cytat:

Na koniec informacja dla kibiców Hetmana, którzy w środę 23 września zechcą wybrać się na spotkanie z mistrzem Polski – Wisłą Kraków. Kasa biletowa od ulicy Sadowej będzie czynna wyłącznie dla kibiców z Krakowa, toteż wszystkich sympatyków piłki nożnej z Zamościa prosimy o kierowanie się na stadion od ulicy Królowej Jadwigi.
Znaczy będą bilety dla gości w ZMC?

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:24

A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO

fialo 22.09.2009 19:34

Tak, będzie transmisja na TVP Kraków !!

http://ww6.tvp.pl/375,20090922932042.strona

Trzeba będzie zwiać z ostaniej lekcji niestety :D

tylko_na_kilka_dni 22.09.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P@vel K@sprzyk (Post 795963)
A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO

312. faktycznie, pisze, ze o 16:00 bedzie transmisja z meczu.

swoja droga zapomnialem, ze istnieje cos takiego jak telegazeta:P

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:53

Telegazeta też przydatna rzecz jak widać zwłaszcza ta na TVP Krk. Byle by Korzeniowi cos nie odpier... i niepuścił co innego ;/

KOMINEK 22.09.2009 20:20

Hetman Zamość - największym sukcesem w historii klubu był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski w sezonie 1996/97. W drodze do tej fazy turnieju wyeliminował m.in. pierwszoligowe drużyny Sokoła Tychy i Wisły Kraków. Zespół prowadzony wówczas przez Bronisława Waligórę 9 listopada 1996 roku wygrał z Białą Gwiazdą 1:0. Jedynego gola pięć minut przed końcem spotkania zdobył Mariusz Prokop.

barteklbn9 23.09.2009 11:02

Super w końcu Wisełka na Lubelszczyźnie. Bilet już zakupiony a za 2h wyjazd na mecz do Zamościa. Pozdro w Lublina i do zobaczenia na meczu.

Luquas 23.09.2009 11:59

A będzie transmisja tego meczu także w innej stacji??

Czytanie poprzednich postów i innych tematów napradę nie boli

bartek89TS 23.09.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 796123)
A będzie transmisja tego meczu także w innej stacji??

Czytanie poprzednich postów i innych tematów napradę nie boli

TVP KRAKÓW, TVP SPORT ! Było już pisanie kilka razy...
Edit: nie zauważyłem że Kominek już odpowiedział i to bardzo trafnie...:)

aNouc 23.09.2009 12:30

równiez będzie na TVP Lublin..

Marszałek 23.09.2009 13:24

Z chęcią popatrzę,gdyż ciekawy jestem jaką formę żenady kopacze zatrudnieni w Wiśle nam zaprezentują.

bartek89TS 23.09.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 796145)
Z chęcią popatrzę,gdyż ciekawy jestem jaką formę żenady kopacze zatrudnieni w Wiśle nam zaprezentują.

Zastanów się dobrze, za nim coś napiszesz...bo narazie żałosny to Ty jestes...

crazykaro 23.09.2009 14:26

Nie wie ktoś po ile były najdrożesze bilety na ten mecz (tak z ciekawości)?

emailowiec 23.09.2009 14:35

crazykaro, było parę postów wcześniej - 40 zł na trybunę krytą.

sndr 23.09.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 796161)
Nie wie ktoś po ile były najdrożesze bilety na ten mecz (tak z ciekawości)?

Cytat:

Ceny biletów kształtują się następująco:
- 40 złotych (trybuna honorowa - VIP - czerwone krzesełka),
- 20 złotych (trybuna kryta - niebieskie krzesełka),
- 15 złotych (trybuna odkryta, bilet normalny),
- 10 złotych (trybuna odkryta, bilet ulgowy),
- 5 złotych (dzieci do 13 roku życia pod opieką osoby pełnoletniej oraz grupy zorganizowane do 13 roku życia z opiekunem, opiekun - wstęp wolny),
- wstęp wolny (kobiety)
hetman.zamosc.pl

For_FuN_ 23.09.2009 15:15

Nie wiem, jak wy, ale ja drze przy kazdej interwencji Cebanu.

JrQ- 23.09.2009 15:25

To nie drżyj, dobrze jest z tyłu.
Z przodu znów Kirm nie strzelil 1na1...

HEDu 23.09.2009 15:26

Hetman gra ładniej i składniej niz my. Ale zobaczymy.

For_FuN_ 23.09.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 796188)
To nie drżyj, dobrze jest z tyłu.
Z przodu znów Kirm nie strzelil 1na1...

W tym rzecz, ze jest strasznie niepewny w swoich interwencjach.

Chyle czola w przypadku tej jednej interwencji ;).

Kolejny mecz, gdzie formacje sa zbyt rozciagniete. Lobodzinski zdecydowanie najlepszy pilkarz, jak do tej pory. Widac, ze forma idzie do gory.

szprotson 23.09.2009 15:36

teraz widac ile dla tej druzyny znaczy ...Marcelo

Hives4 23.09.2009 15:37

Nie zdziwię się jeśli Hetman wygra... Ambicja Wiślaków już dawno sięgnęła dna i jak na razie tylko po nim szoruje.

mr_kwolf 23.09.2009 15:37

hmmm, 4-5-1, nie wiem czy nie za odważnie wyszliśmy na ten mecz. Nie można zapominać że gramy z Hetmanem Zamość i ta ofensywna taktyka może nas zgubić.

Widzę że Skorżę nic nie nauczył dwumecz z Levadią i że w takich meczach im dłużej jest 0-0 tym jest gorzej. Fakt że jest 30 minuta i dalej 0-0 to już samo w sobie jest żenujące nie mówiąc już o tym że wcale nie wyglądamy wiele lepiej o gospodarzy.

PS. Może lepiej jakbyśmy przegrali i był jakiś wstrząs którego zabrakło po wtopię z Estończykami bo ja poza wieloma pięknymi słowami nie widzę żadnej pokory ani zawodników ani trenera.

FraMat 23.09.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 796190)
Hetman gra ładniej i składniej niz my. Ale zobaczymy.

:shock:
Napisałeś sobie ten tekst jeszcze przed relacją?
:lol:
Hetman próbuje od czasu do czasu szybkiej kontry i na nic więcej an razie go nie stać

Stavanger 23.09.2009 15:42

Ten bramkarz Hetmana całkiem dobry jest. Ale póki mamy takiego trenera bramkarzy to lepiej go nie sprowadzać. Hetman ambitnie, a my nie dajemy rady z prostymi strzałami.

DevilMayCry 23.09.2009 15:44

ehhhh Kirm :/

tommiyacht 23.09.2009 15:45

ja rozumiem pomylić Brożków ze sobą ale Diaza z Kirmem ?

ypeeh 23.09.2009 15:45

Dokładnie tommiyacht, jak komentator mógł pomylić Diaza z Kirmem to ja nie wiem :D

mcks 23.09.2009 15:45

Kirm zniszczył system.

JrQ- 23.09.2009 15:45

Kiro, dlaczego...bracie tak Cie lubie, a Ty w popreczke z dwoch metrow...

For_FuN_ 23.09.2009 15:46

Kirm chyba zbyt mocno sie opalil :D.

Kamson 23.09.2009 15:46

Kirm chyba nigdy nie strzeli...

FraMat 23.09.2009 15:47

Hetman troche jak nasza ME
Pepe i 1-0

Mauro to już nie ten piłkarz
Jop to na razie pomyłka
Solidnie Cebanu.
A Pietia zastępuje Pawła w machaniu rękami

kk23 23.09.2009 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 796196)
hmmm, 4-5-1, nie wiem czy nie za odważnie wyszliśmy na ten mecz. Nie można zapominać że gramy z Hetmanem Zamość i ta ofensywna taktyka może nas zgubić.

Aby grać 2 napastnikami trzeba ich najpierw mieć:>

JrQ- 23.09.2009 15:49

Ladnie Jirsak gra, dobrze bije rozne noi ten jesgo strzal z wolnego na poczatku ;)
Gdyby odleglosc byla taka jak z Bytomiem kiedy strzelal Glowacki, nie przegralibysmy :]

MCX 23.09.2009 15:50

Mecz wygląda tak jak sobie wyobrażałem.
Widać różnicę pomiędzy drużynami.
Mamy lepszą organizację gry, lepszą technikę, łatwiej dochodzimy do sytuacji.
Niestety sytuacje te są równie łatwo marnowane.
Diaz przechodzi sam siebie :)
Ćwielong drugi mecz i drugi gol.
Kto wie, może doda mu to trochę pewności siebie i chłopak się rozkręci?
Koniec pierwszej części spotkania.
Trzeba jak najszybciej strzelić gola na 2:0 i spokojnie klepać sobie piłeczką.

PS. Komentarz na TVP Sport żałosny :) i stronniczy.

For_FuN_ 23.09.2009 15:50

Ja widze, ze gramy 4 - 4 - 2, Lobodzinski i Kirm sie wymieniaja na prawym skrzydle i z przodu.

swinia 23.09.2009 15:50

Najbardziej na minus w tym meczu to komentatorzy

aNouc 23.09.2009 15:50

Zbyt wolno i czytelnie .. i to mnie w****ia niezmiernie.
No i strzały na od........ Więcej dokładnośći!

Szkoda Kirma, znów słupek.


Więcej pazura i szybkości!

Boisko s****iałe, piłka skacze jak ta do pingponga.


Komentatorzy nie z tej ziemi, w sumie nie dziwne bo drugi z nich bodajże jest związany z Hetmanem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl