![]() |
Nareszcie grają tak jak za dawnych dobrych czasów... w ataku świetnie, na bramce świetnie no i obrona bardzo dobrze (nie musieliśmy tyle stracić 30:26 :D
|
Sharkey.....ale tez nie czarujmy sie, :) rywal nie byl zbyt wymagajacy...:) kurde jutro musze pracowac....juz zaczynam kombinowac jak to obejrzec spotkania z Hansami:)
|
no jutro od 15 30 trzeba ogladac bo Ruscy musza wygrac albo chociaz zremisowac my wygrywamy i mammy 4 pkt a apotem Dania, Norwegia i jakis wynalazek jak Brazylia serbia albo Egipt
|
Ja nie wiem o której jest ale kończę szkołę o 15 więc powinienem zdążyć :D... zagrali naprawdę dobrze...tak gra w ataku + trochę lepsza w bronie i powinno być dobrze :). Z tego co zauważyłem Szkopy też nie mają tak niesamowitego turnieju jak ten poprzedni, wiec trzeba być dobrej myśli
P.S. Jak się patrzy na nazwę to rywal nie powala ale zagrali Tunezyjczycy dość dobrze! |
No nie grają powalająco, ale Szkopy to zawsze Szkopy. Będzie ciężko alee jak się postarają chłopaki to 1 miejsce nasze:)
|
nie znam sie na piłce ręcznej, niemniej jak kazdy Polak znam sie na wszystkim, wiec uważam, ze raczej słaby mecz naszych i zadecydowały indywidualne umiejętności. :)
ogólnie nie jest różowo bo wygrana Macedonii i nasza porażka, ogranicza nam znacznie możliwośc awansu do ćwierćfinału. PS Starowcz czasami nieźle moduluje głos. Robi sie mrocznie momentami |
Jakie sa kryteria dawania zoltych kartek, a jakie kar 2min ?
|
no z teg oco wiem to żółta to tylk oostrzeżenie za faul n a2 min no czyli ostre odepchenicie cz ytam oborna w kole ostra czy jakies inne ostrzejsze zagrania a czasami to od razu sa 2 min za od razu bardzo mocny faul
|
W piłce ręcznej żółtą kartkę zawodnik otrzymuje za ciężki faul na przeciwniku. W jednym meczu zawodnik nie powinien zobaczyć więcej niż dwóch żółtych kartoników. Upomnienie może również otrzymać osoba spoza boiska (trener, zawodnik rezerwowy). Czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik przy przyznaniu po raz trzeci kary dwuminutowej, za brutalne, niesportowe zachowanie wobec przeciwnika, sędziego lub innych osób, wulgarne dyskusje z arbitrem. Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie może już więcej w tym spotkaniu wejść na boisko, jednak po upływie dwóch minut w zastępstwo może wejść zawodnik rezerwowy. Wykluczenie może otrzymać również trener lub rezerwowy. Musi wtedy udać się na trybuny lub do szatni (decyduje o tym w pierwszej kolejności sędzia, jeżeli nie podejmie on decyzji, ukarany może wybrać, gdzie się udać). W wyjątkowych przypadkach sędzia może wydać specjalne oświadczenie dyskwalifikujące zawodnika z kolejnych spotkań.
z wikipedii o zżółtej kartce;) |
Cytat:
Ogolnie mecz slaby, Tunzeja probowala grac wyzsza obrona, tyle ze strasznie slabo im to wychodzilo. Mimo to i tak w niektorych fragmentach Polacy mieli problemy zeby sie przez nich przebic. Do tego irytujace straty z obu stron (szczegolnie Tunezja + Jurasik). Brawa dla Tluczynskiego. |
Przede wszystkim po raz kolejny ewidentnie widać, że u naszych brak rozgrywającego (środkowego). Nie potrafimy grać przy wysokiej obronie przeciwnika, brak wbiegów podsłon itp (chociaż Wenta mówił wczoraj podczas "czasu" że żadnych podsłon).
Generalnie wynik cieszy, skuteczność Tłuczyńskiego i Jurasika. Wpieprza na maksa statyczna obrona(nisko ustawiona) czekająca na blok. Lazarov pokazał "siłę" naszego bloku i niskiej gry w obronie. Z drugiej strony wszystkie Polskie drużyny nie potrafią grać wysoką. Z Niemcami fajny mecz będzie . Jestem pod tym względem optymistą i pykniemy ich 3-4 bramkami. |
Dzisiaj będzie bardzo ciężko i raczej sukcesu naszym nie wróżę.
Niemcy dużo lepiej prezentują się w obronie, również bramka funkcjonuje u nich lepiej niż u nas. Wenta odesłał Jaszkę już na trybuny, więc wszystko wskazuje na to, że gość jest już ugotowany a my dokończymy mistrzostwa Zdechłym, no chyba że młodszy Lijek będzie mógł grać i Wenta spróbuje go na środku rozegrania. Dobrze, że chociaż skrzydła zaczęły funkcjonować w ataku i nieco lepiej (zwłaszcza Tłuczyński) w obronie. Nasi fatalnie rozgrywają przewagi - z Tunezją dwukrotnie przegraliśmy 2 minuty w stosunku 0:2, raz 1:2 a dwa lub trzy razy był remis. Ta statystyka jest skandaliczna. Zamiast budować przewagę my ją tracimy |
Dzisiaj tak samo ważny jak mecz z Niemcami jest mecz Rosji z Macedonią. Oba mogą nam dać po 2 pkt w następnej fazie. Jeśli wygra Rosja, mamy 2 pkt. Jeśli wygramy i my, mamy razem 4 pkt w drugiej fazie. Wersja pesymistyczna: przegrywa Rosja, i przegrywamy my z Niemcami - w drugiej fazie mamy 0 pkt i możemy praktycznie zapomnieć o półfinale.
|
Wg livescore widzę, że jest nieciekawie. Ruskie przegrywają 11:13, oby to chociaż zremisowali...
|
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=22198
Tu powinien być mecz ale w tej chwili jest przerwa |
Raczej po ptokach
tzn po Rosji... |
Sędziowie robią co mogą, ale Ruskim będzie ciężko. 4 bramki w plecy na 15 min. przed końcem.
|
okazuje sie, ze Ruscy byli najslabsi, a my i tak potrzebowalismy fenomenalnego bramkarza zeby ich pokonac
|
to co Ruski grają to jest tragedia możemy pomarzyć o miejscu 1-4
|
no nie za ciekawie jest...jak nie wygramy z Niemcami to będziemy mieć falalną sytuację wyjściową...czyli przegrana z Macedonią może nas jednak dużo kosztować.
|
Macedonia 28:23 Rosja będzie ciężko:/
|
Z którą grupą nas łączą później? 30:24... no comment..
|
z gr. D (Dania, Norwegia i Serbia/Brazylia)
|
Ruscy są przerażliwie słabi. Jak nie wygramy z Niemcami, możemy zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie na tych mistrzostwach. Gramy z gr. D (na szczęście).
|
No to muszą Norwegowie dziś z Danią wygrać... no i my ze szkopami.. innej opcji nie ma.. wtedy praktycznie wszyscy będą mieć po 2 pkt.
|
trzeba wygrać z Niemcami...a potem wszystkie 3 mecze w grupie...wtedy wejdziemy do pólfinału...ale z Danią czy Norwegią bardzo ciężko bedzie wygrać...z Niemcami również...
|
Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26 Norwegia - Dania ??? Polska - Macedonia 29:30 Macedonia - Niemcy 23:33 Niemcy - Polska ??? Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą :P wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami ;) Macedonia - Rosja 36:30.. koniec. Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie...:-p |
ah ten Łazarow ;] gdyby nie on to... wiadomo ;]
no nic.. jak nie wygramy z Niemcami to jesteśmy w du.. więc mam nadzieje, że wygramy chociażby tą jedną bramką.. |
Macedonia - Rosja 36:30 (15:14)...i znowu wszystko w naszych rękach:D:D:D
|
jeb..... macedonia jak by nie oni to bysmy mieli napewno 2 pkt a tak to oni maja 2 a my narazie 0
|
nasi na razie z Niemcami podobnie jak z Rosją, czyli walą po słupkach i porzeczkach...i za szybko chcą strzelić bramke...w przewadze grali to nie strzelili, a stracili bramke...
7:4...ale błędów z naszej strony...z taką ilością błędów nie mamy czego szukać w następnej fazie...niestety...ale tamte MŚ to chyba taki wyskok naszej kadry...i ewentualne zwycięstwo z Niemcami tego nie zmieni...mamy dobrą drużynę, która może wygrać z każdym, ale jest za malo regularna. edit: co ten Jurasik zrobił...!!! nie, nic nie osiągniemy jak będziemy grać tak lekkomyślnie i nieprofesjonalnie.... trzeba wziąść się w garść!!! |
Też macie takie zakłócenia w transmisji.... POLSKA 3:4 niemcy
|
Cytat:
|
Jaki wynik?
|
Polska 8:8 Niemcy!!!!!!!!!!
|
Jazda z ...nimi, Jezu jak ja ich nie lubię , ale ciężki mecz .
Niemcy śmieją się z Polaków ze to wąsacze a tu prosze ich trener wygląda jak Putra. |
Polska 9:11 Niemcy...zaczyna być nieciekawie :\
|
2 min w przewadze - Lijewski 2 razy w aut, a Niemcy 2 gole
zresztą obie druzyny są slabe |
Nie żebym był jakimś szowinistą, ale zwycięstwo z Niemiaszkami zawsze smakuje wyjątkowo :D . Szkoda tylko, że robimy tyle banalnych błędów...I nie umiemy grać w przewadze...
|
Niedobrze Polacy mają 2 kary 2minutowe... niedobrze
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl