Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester ;D (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5207)

Kamyk 01.01.2009 01:51

Ja strzelam z wacka całą noc:] Dobranoc wiślacka brać.

Kamil 01.01.2009 01:53

jak bylo na rynku bo niekojarrze?:D

igortsw 01.01.2009 01:56

Kuźwa co za sylwek, o pólnocy skakałem przez płot do sąsiadke :D

AYALA 01.01.2009 02:04

żeby rankiem był lżejszy kac to polecam ze 2-3 szklanki wody wypic teraz albo jakiegoś soku.Potem kac bedzie znacznie mniejszy - polecam.
Wszytskim FaNOM życze dużo zdrowia i szczęścia w 2009 roku !! i oczywiście Wisełki w lidze mistrzów

WiselkaMLP 01.01.2009 03:04

looo dobra przyznam poleglismy juz dobranoc ;)

medyk 01.01.2009 04:50

był ktoś z Wiślackiej Braci w Kijowie?

couch 01.01.2009 05:16

Żegnam Wiślacką brać na Nowy Rok !

Kamyk 01.01.2009 08:49

A u nas na ośce jak zwykle dobra impra:D Gromkie WISŁA KRAKÓW obudziło nie jednego:D CELAROWSKA NIGDY w 100% żYDOWSKA!

M.C (nowy kleparz) 01.01.2009 11:02

A u mnie choroba wygrała z Sylwestrem i o 1 w nocy wróciłem z imprezy z temperaturą 38stopni...
Dobrze,że pojechałem autem,bo mróz był okropny...
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich!!

Kocur 01.01.2009 11:45

Porównując sylwester w Warszawie i Wrocławiu to tak jakby porównać gospodarkę Wysp Owczych i Japonii.

Jak jeszcze miałem siłę patrzeć w TV to aż mnie na wymioty zbierało jak widziałem co puszczają w Wawce. Wystrój Rynku i w ogóle reszta we Wrocku - świetna.

kroko. 01.01.2009 12:16

Najlepszy sylwek w życiu! o 5 sie kapłem że jest już 5, wcześniej niewiem co robiłem że czas zleciał od północy tak szybko

Kamil 01.01.2009 12:19

czy tylko ja mam ochote zaspiewac, dobry Jezu na nasz Panie....?
ma ktos jakies statystyki ile bylo ludzi na sylwestrach w poszczegolnych miastach?bo nie wiem czemu ale mi sie zdawalo ze tym razem w krakowie jakbyduzo mniej ludzi bylo niz w poporzednich latach

DominoForza 01.01.2009 12:29

kuzwa wstalem :/ gdzie mam nogi - nie wiem ,slucham tej piosenki http://shimer.wrzuta.pl/audio/mJtqSu...www.eclipy.net powiedzmy ze sie identyfikuje z nia teraz :/ ale od dzisiaj polecam sylwki w dyskotekach :) w ch*j lasek

Galileo 01.01.2009 12:44

heh, czyli za rok wszyscy na dicha :)
za tvp info.
Wrocław 250 tyś. osób,
Warszawa ok. 100 tyś.
Kraków ok. 50 tyś.
w innych większych miastach po kilkadziesiąt tysięcy.

172 pijanych kierowców złapanych na wiadomym procederze!

Tiramisu 01.01.2009 12:46

Ja o 3 już słodko spałam, a tu "jacyś ludzie" mi się wbijają na chatę.. Narobili szumu, rumoru, pootwierali okna, przewrócili choinkę, wypili mi całą mineralną, złożyli życzenia i poszli buhahahahaha :). Dziś odbiór czapek, szalików i tym podobnych rzeczy pewno będzie, bo po calym przedpokoju jakaś obca garderoba się poniewiera. O ile będą pamiętać, że byli..

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU!! Wiślackiego jak tylko się da!

Ni_Ma 01.01.2009 13:01

a ja standartowo mam kaca... :foch: i kapie mi z nosa bo zimno było na dworze jak cholera ... ale fajerwerki pierwsza klasa!

Szczęsliwego Nowego Roku !!! :)

SZYMEK_TSW 01.01.2009 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 650311)
a ja standartowo mam kaca... :foch: i kapie mi z nosa bo zimno było na dworze jak cholera ... ale fajerwerki pierwsza klasa!

Szczęsliwego Nowego Roku !!! :)

Chyba na polu :)

Ni_Ma 01.01.2009 13:14

ojej no u was na polu u nas na dworze - to nie zmienia faktu że było zimno :)

Gucio25 01.01.2009 13:27

u nas litr na trzech w szybkim tempie i przed nowym rokiem już faza, fajerwerków nie pamiętam, później jeszcze coś i spać.
mimo pewnych komplikacji, sylwek udany. :)

najlepszego w tym nowym roku!

Arturo Qr2nów 01.01.2009 13:28

Muszę przyznać, że nie ma "aż takiego" kaca :-D W ogóle tuż po piciu polecam walnąć litr zimnej czystej wody, a kac nie będzie męczył.
Jak ktoś wspominał impreza w klubie zajebista :-D Za rok też się na to piszę :-)
WSZYSTKIM WIŚLAKOM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Kamson 01.01.2009 13:49

Takiej domówki to dawno nie widziałem... 2 osoby przeleciały przez barierke na balkonie, jakieś 2 metry nad ziemią :D Ponad połowa osób żygająca, tudzież śpiąca grubo przed północom. Ogólnie sylwester udany.

Najlepszego w Nowym Roku!

robert.ugorek 01.01.2009 13:49

Bylo nudno nic sie nie dzialo.Tylko co przy lózku robi ta kroplówka :D

WiselkaMLP 01.01.2009 14:11

Jaka ulga ... juz sie balem ze bana dostalem :D
Podsumowujac bardzo fajny sylwester bylo dobrze i wesolo nawet syfu nie ma u sasiada ;) NAJLEPSZEGO W NOWYCH ROKU !!

PasiorWKS 01.01.2009 14:27

Oj oj oj, pół litra o 20.30 wychylone do 21, przespałem północ, obudziłem się o drugiej, kumple mnie ogarniali :D
Najlepszego z Wrocka
Hej Śląsk

Malvivente 01.01.2009 14:28

Sylwek niezwykle udany w zajebistym wiślackim klimacie, zmiażdżyłem się niesamowicie:D
Szczęśliwego nowego, bez takich kaców gigantów:)

tomek_TSW 01.01.2009 14:34

ha meldunek w domu o 7:15 :D i oczy mamy z tekstem "gdzie tak dlugo balowalem" bezcenne.

Najlepszego !

wisl@k_TS 01.01.2009 14:40

U mnie sylwester w tym roku bezalkoholowo, z racji przebytej niedawno choroby i prowadzenia auta. Także zrobiłem dobry uczynek wioząc 4 półprzytomnych zgonów ( w tym jeden co chwila rzygający :lol: ). Jedyna atrakcja dzisiejszego wieczoru to dmuchanie psom w drodze powrotnej przy akompaniamencie kawałka Firmy w których co chwila pojawiało się coś o 'je*aniu policji' :lol: Dobrze, że skończyło się na "proszę ściszyć radio" :)

Aaa, i wynik alkomatu: 0,0 %. :D

Dubi 01.01.2009 14:45

ha cóz za historie bracia ... miło sie czyta Wasze relacje z minionej nocki :)
ja po ubiegłorocznym rzucaniu kulkami sniegu w radiowóz i spedzeniu w nim sporej czesci wieczoru ten rok był nadwyraz spokojny :) pzdr

Tiramisu 01.01.2009 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek_TSW (Post 650340)
oczy mamy z tekstem "gdzie tak dlugo balowalem" bezcenne.

To jak to, ale,,,

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 650343)
dmuchanie psom w drodze powrotnej przy akompaniamencie kawałka Firmy w których co chwila pojawiało się coś o 'je*aniu policji' :lol: Dobrze, że skończyło się na "proszę ściszyć radio" :)

Aaa, i wynik alkomatu: 0,0 %. :D

To dopiero bezcenne,,, :D

hahahahahaha pozdro :)

fcz1985 01.01.2009 14:57

Sylwek HzG, jeden z najgorszych, przed północa zmiana lokalu. Generalnie wielka pijatyka:)

sergio 01.01.2009 14:59

nie ma co opowiadac o sylwestrze był i go nie ma!




ale...właśnie ale najlepsze są poprawiny po sylwestrze-zawsze na spontanie
pozdrawiam moja alkoholowa ekipe i... do zgonu!

tomek_TSW 01.01.2009 15:15

Tiramisu - oczy mojej mamy umieja gadac ;-)


ide dalej odsypiac

k888 01.01.2009 15:25

ten sylwester byl wyjatkowy :D o 5 rano o reke dziewczyne poprosilem :):) hehehe :) i co najwazniejsze sie zgodzila :) a chwile temu pobudka a ona kolo mnie w lozku lezy :) Szczesliwego Nowego Wislackiego wszystkim !!!:):)

Maciejj 01.01.2009 15:41

W Nowym Roku życzę wszystkim szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinnessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, korzystnego horoskopu, miłych sąsiadów, wiary w sukces, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczynki :)

Ni_Ma 01.01.2009 15:45

Maciejj i ja teraz źle się czuję z moim marnym "wszytskiego najlepszego w Nowym Roku"..... :D

WiselkaMLP 01.01.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez k888 (Post 650359)
ten sylwester byl wyjatkowy :D o 5 rano o reke dziewczyne poprosilem :):) hehehe :) i co najwazniejsze sie zgodzila :) a chwile temu pobudka a ona kolo mnie w lozku lezy :) Szczesliwego Nowego Wislackiego wszystkim !!!:):)

szczerze ?? ... to bardzo ci gratuluje ;)

Maciejj dibrze to ujales ;) wzajemnie :D

devios 01.01.2009 16:00

Maciejj wybacz, że tego nie przeczytam, bo trochę mi się nie chce, ale nawzajem :)

lodecki 01.01.2009 17:14

jak szybko... jak ogarnałem ze sie skonczyla wóda to byla 5 rano. znalazlem jakies piwko na kaca, niestety otwarte z ktorym usnalem, moje zdziwienie bylo przeogromne gdy rano obudzilem sie caly mokry.

qazwsx123 01.01.2009 21:14

Najlepsze są ,, domówki'' można się naprawdę pośmiać w super towarzystwie nie martwiąc się o nic A jak już się nie ma sił to to kładziemy się na pierwszym lepszym dywanie i śpimy ;) (nie wiedziałem że przez sen mozna wymiotować :) Rano pobudka o 13 i wysłałem brata po pomidory bo najlepszy na kaca jest sok z pomidorów swieżo zmielonych w szejkerze z bardzo duza iloscia pieprzu a potem szklaneczka mleczka i nowonarodzony człowiek jest :)

MisIIek 01.01.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 650271)
był ktoś z Wiślackiej Braci w Kijowie?

owszem :)
sylwester udany..fajne laski,dobre jedzenie..powrót po 4 przez błonia z pieśniami Wiślackimi na ustach...tylko o moim najebaniu świadczy to ze nie pamiętałem słów prawie w ogóle :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl