![]() |
Cytat:
po cholerę posty kasujesz? |
Cytat:
na starym forum dostałem żółtą kartkę za założenie tematu a złym pokoju, kartka trwała 2 lata :D od tamtej pory nie zakładam tematów :-P bana dostałem po wypowiedzi w temacie o 'paradzie równości' chyba po dyskusji z formułowiczem i innej orientacji bódyniem, ban trwał 4 miechy, bo zepsuł się automat do 'odbanowania' :foch: przez to wtopiłem typera i tego było mi najbardziej żal. od tamtej pory rzadko się wypowiadam, pozatym chyba się starzeję :lol: :rotfl: :> |
Cytat:
tu sie musze z Toba zgodzic, chyba nikt nie mial wiecej banow niz on, nawet kądzikowski :lol: mial swoj styl, nie pierdzielil sie z nikim, pisal co mysli, lubialem jego styl. Pytanie do modow- kiedy sie mozemy spodziewac obecnosci omleta na tym forum? Omlet- tesknimy....:-p |
a ja to sie musze zapytac czy ten pedal (prawdziwy) niestety ksywa wypadla mi z glowy jest obecny dalej na forum ??
PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D |
charcerzyk jest zawsze...
|
Cytat:
qrde nie przypominam sobie abym kiedykolwiek użył opcji ban na tym forum hmmmmm miałeś wtedy jakiś inny nick? pamięć mogla mnie zawieść PS: ale nawet jakby co to sprawiedliwy jak sam piszesz :D |
Cytat:
|
Cytat:
no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D |
Cytat:
Gdyby mi faktycznie zależało, to wykpiłbym się świadomym używaniem kolokwializmów, ale w tym przypadku... |
Cytat:
Sprawdzilem a to byl czas gdy jeszcze na priva przychodzilo potwierdzenie i byl to MrÓwA_1906 ,wiec jednak dobra masz pamiec. |
Właśnie skończył mi się ban :) ale Wypocząłem od forum , jakoś mi on nie przeszkadzał , miałem co robić . wyjaśnienie banu : ochłoń (za napinke na RN) . Wracam odnowiony psychicznie :D
|
Co tobić w trakcie bana? Nie dostąpiłem jeszcze nigdy zaszczytu tej wątpliwej przyjemności więc może nie jestem osobą "kompetentną" aby się tu wypowiadać:) jednak wydaje mi się że najlepiej w tym czasie w ogóle darować sobie odwiedzanie forum - po co się denerwować jak jest ciekawa dyskusja a tu nie można nic dodać od siebie.Zresztą sygnał jest prosty,dostałeś bana = ktoś nie chce cie tu widzieć na forum(oczywiście powinien mieć uzasadniony powód o wyjątkach się niewypowiadam),więc po co być nieproszonym gościem?? .Po drugie zawsze można ograniczyć się do czytania newsów ze strony głównej,w końcu wszyscy(mam nadzieje) odwiedzają strone aby przede wszystkim czerpać info o Wiśle.
|
ja przezylem 4 tygodnie. Raz za post pod postem ;p
a drugi raz za "pisanie bezsensownych postow" :D |
co robic w trakcie bana?
jechac na Woodstock :D |
że też wczesniej nie widziałem tego tematu :D
Nie wiem czy jest sens go odświeżać ale że również przyżyłem dwa bany to napisze co nieco :) w 2006 roku dostałem moją pierwsza karę, czerwona kartka 3 pkt i chyba 3 miesiące banicji. Muszę przyznać drodzy użytkownicy że po latach uświadomiłem sobie swój błąd. Od tamtego czasu moje wypowiedzi staram się trzymać na poziomie kulturalnym, staram się nie obrażać innych nawet jeśli na to zasługują. Druga Kartka już lżejsza, tylko żółty kolor. 2007 rok dostałem ją niespodziewanie... jednakże po kilkuset razach przeczytanych go stwierdzam iż dostałem go słusznie. W temacie polityka transferowa zabrakło zdania końcowego i dlatego można odnieść wraźenie że jest on napisany nie w tym temacie co powinien. Wszystkich nowych użytkowników forum zachęcam do przeczytania regulaminu a następnie do udzielania się rzeczowo na forum, w odpowiednich pokojach. Podczas odbębniania banu jak to niektórzy napisali człowiek ma chwilę aby pomyśleć zastanowić się nad swoimi wypowiedziami na forum, może odpocząć duchowo, zrelaksować się oraz osoby, "nałogowcy" zaczynają cierpieć na zbyt dużo wolnego czasu dzięki czemu mają możliwość na inne przyjemności. Obecnie nadrabiam zaległości i nabijam posty w Luźnym :D |
a co to za samokrytyka?
|
A ja miałem w pierwszym dniu bana na pół roku:D - 2 takie same tematy w pierwszym dniu:D
Młody byłem głupi... Ale i tak codziennie przeglądałem strony, często żałując, że nie mogę czegoś swojego dodać... Ale grzecznie wyczekałem i od tego czasu piszę tylko z sensem (przynajmniej tak mi się wydaje:D) |
Chciałbym żeby nadszedł taki moment że wolfy będzie miał podpis pod nick'iem "Banita" :D
|
A ja bym chciał żeby nadszedł taki moment, aby na tym forum i wśród kibiców Wisły nie było tylu kosmitów.
I co z tego? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Niestety, tylko 50% przypisywanych mi banów należy do mnie. Poza tym, tak naprawdę jedynie inni modzi lub administratorzy mogą ocenić pracę moderatora(co zresztą od czasu do czasu się zdarza). Użytkownicy nie widzą wielu rzeczy(m. in. dzięki naszej pracy). |
Cytat:
|
Cytat:
Nikt się nie będzie użerał z użytkownikami, ani tym bardziej tłumaczył ze swojej "nadgorliwości", "złośliwości", "ograniczania wolności słowa"(:lol:) czy też "braku poczucia humoru". Propozycja dziwna, gdy pada od gościa z takim podpisem:lol: Dobra, starczy tego offtopa. wolfy jest złym moderatorem, ale nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg. Od czegoś trzeba zacząć wypracowywać platformę porozumienia(nie mylić z obywatelską). |
Wiec lepiej incognito tak:>?Kumam o co chodzi ale w niektórych przypadkach liczę na cywilną odwagę;)
A że mój podpis zrobi taką kariere, tom nie przypuszczał.A geneza oczywista, chciałem zrobic coś w przypływie totalnego .....i wyszło to co widać.;) |
Cytat:
|
Jeśli chodzi o bany to zawsze inaczej sie czuje . Zalezy od moderatora . wolfy - fajna nazwa znajac go z nazwy wydaje mi sie byc fajnym czlowiekiem , pan-premier mnie przeraża bo ma w avatarze tego goscia z muminkow ktory byl nie fajny jak w dziecinstwie oglądałem, Kominek - niedzwiedz wiec raczej jakis grozny ewcia - chyba luuzik bo wzkazuje na dziewczyne . heh macyo - samochodowy maniak . Tych przedewszystkim kojarze a w czasie bana czekam czekam i omijam forum nie mysle o tym .
|
Zapomniałeś jeszcze o Wilku, 7 Kotów, maaarcin, rav, Gullardek. I to chyba tyle. A, moderatorzy wcale nie są od tego aby zniszczyć. Jeżeli się coś przeskrobie, to trzeba mieć odwagę cywilną i się przyznać, wtedy kara na pewno nie będzie tak długa, jak byłaby gdyby oni sami to wykryli.
|
Cytat:
można tak? ja ostatnio jak miałem bana(pierwszego!) to nic czytać nie mogłem... swoją drogą to dziwne jest...bo ktoś kto nie jest zarejestrowany może czytać cały czas, a ja jako zbanowany użytkownik,ale ciągle użytkownik(!) nie mogę:shock::-) a ban minął mi dość ciężko, bo w okresie Derbów nic nie mogłem czytać. Ale muszę przyznać że kara była słuszna więc z pokorą ją "odcierpiałem" :D choć żałowałem trochę, bo dostałem go za głupotę... a tak na marginesie, jest jakiś taryfikator banów? czy to mod decyduje według własnego uznania? a co do modów to żaden mi się jakoś szczególnie nie naraził...(łubu-dubu:D) |
Cytat:
|
miałem bana dwa razy za " Polityke transferową" bo puściłem troche wodze fantazji i teraz wole sie dwa razy zastanowic przed napisaniem posta.Najbardziej byłem zły jak mnie zbanowali że przepadła mi kolejka w " Konkursie o Wiśle"
|
siadnąć se i płakać ;p
|
A ja na tym forum wciąż jestem dziewicą, ale zbanowanym proponuję po prostu umówić się ze znajomymi na mieście:-)
|
Przepraszam ze w takim tonie to powiem, ale to ze mnie zbanuja na forum to oznacza tylko jedno, ze cos nie pisalem w zgodzie z regulaminem i musze sie zastanowic nad tym, by pozniej tego nie robic, wiec w czasie bana analizuje swoje bledy. Czytam forum, na wylogu, czasami az czlowieka korci zeby odpisac komus na jakies totalne idiotyzmy, ale wtedy sobie przypominam ze nie moge nic pisc bo sam je niedawno napisalem(idiotyzmy)... Tak to mniej wiecej wyglada u mnie nie wiem jak u reszty.
Ogolnie rzecz biorac to to czy bede Wislakiem nie uzalezniam od bycia czlonkiem tego forum. Bo Wislakiem bylem dluuugo zanim przyszedlem na to forum. Ale to tak na marginesie. Widze ze piszecie tez tutaj o moderatorach. To coz coraz bardziej sie przekonuje do wolfiego bo sporo dobrej roboty wykonal w pilkarskim w temacie o Franku. A jak z reszta... hmmm dawno ich nie widzialem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl