Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co robić w trakcie bana? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4632)

uher 25.07.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 573976)
oczyściłęm trochę ten temat, bo nie ma byc on kopią tematu "pytania do Moderatorów" myślałem raczej o tym, by przekazac młodym, co męczą nas priwami typu :"to forum to dla mnie cały świat, błagam odbanujcie!", że są w błedzie :D

PS osoby które sie tu wpisywały i sa banitami obecnie, nie dostały bana za ten temat na 1906%.
PS2 GabrielloTS nie dostał bana w związku z wypowiedzią na mój temat ;). Nie wiem za co dostał.


po cholerę posty kasujesz?

Sevi 25.07.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 574019)
..

P.S. A tak wam jeszcze w tajemnicy powiem, że te posty to nie tylko ja usuwam:> Ale o tym sza...

ja się domyślam kto kasuje od czasu do czasu moje w ABG :-P

na starym forum dostałem żółtą kartkę za założenie tematu a złym pokoju, kartka trwała 2 lata :D

od tamtej pory nie zakładam tematów :-P

bana dostałem po wypowiedzi w temacie o 'paradzie równości' chyba po dyskusji z formułowiczem i innej orientacji bódyniem, ban trwał 4 miechy, bo zepsuł się automat do 'odbanowania' :foch: przez to wtopiłem typera i tego było mi najbardziej żal.

od tamtej pory rzadko się wypowiadam, pozatym chyba się starzeję :lol: :rotfl: :>

karmel1906 25.07.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac.


tu sie musze z Toba zgodzic, chyba nikt nie mial wiecej banow niz on, nawet kądzikowski :lol:
mial swoj styl, nie pierdzielil sie z nikim, pisal co mysli, lubialem jego styl. Pytanie do modow- kiedy sie mozemy spodziewac obecnosci omleta na tym forum?


Omlet- tesknimy....:-p

WiselkaMLP 25.07.2008 22:26

a ja to sie musze zapytac czy ten pedal (prawdziwy) niestety ksywa wypadla mi z glowy jest obecny dalej na forum ??


PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D

wislak_olkusz 25.07.2008 22:34

charcerzyk jest zawsze...

PvD 25.07.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
Pierwszy -historyczny - w dzien wywalenia Petrescu , autorstwa PvD -w pelni zasluzony bo w****ienie moje bylo tak ogromne ze pojechalem ostro po bandzie

ode mnie?? :>

qrde nie przypominam sobie abym kiedykolwiek użył opcji ban na tym forum hmmmmm

miałeś wtedy jakiś inny nick?

pamięć mogla mnie zawieść

PS: ale nawet jakby co to sprawiedliwy jak sam piszesz :D

wolfy 25.07.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 574109)
PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D

Tylko uważaj, żebyś czegoś nie złapał... Bo wtedy sam się pokarzesz:D

sergio 26.07.2008 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 574131)
Tylko uważaj, żebyś czegoś nie złapał... Bo wtedy sam się pokarzesz:D


no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D

wolfy 26.07.2008 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 574187)
no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D

Będę chciał zredagować jakiś tekst, to Ci go podrzucę. Pomijam już fakt, że zaczynanie zdania od "no" jest wzorem elegancji i staranności językowej:> O brakach w interpunkcji też wspominał nie będę...

Gdyby mi faktycznie zależało, to wykpiłbym się świadomym używaniem kolokwializmów, ale w tym przypadku...

1q2 26.07.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 574120)
ode mnie?? :>

tja, od Ciebie......ale tylko w wypadku gdy Ty miales innego nicka:)
Sprawdzilem a to byl czas gdy jeszcze na priva przychodzilo potwierdzenie i byl to MrÓwA_1906 ,wiec jednak dobra masz pamiec.

Chorynatrzykolory 30.07.2008 00:17

Właśnie skończył mi się ban :) ale Wypocząłem od forum , jakoś mi on nie przeszkadzał , miałem co robić . wyjaśnienie banu : ochłoń (za napinke na RN) . Wracam odnowiony psychicznie :D

Zbychu 30.07.2008 07:30

Co tobić w trakcie bana? Nie dostąpiłem jeszcze nigdy zaszczytu tej wątpliwej przyjemności więc może nie jestem osobą "kompetentną" aby się tu wypowiadać:) jednak wydaje mi się że najlepiej w tym czasie w ogóle darować sobie odwiedzanie forum - po co się denerwować jak jest ciekawa dyskusja a tu nie można nic dodać od siebie.Zresztą sygnał jest prosty,dostałeś bana = ktoś nie chce cie tu widzieć na forum(oczywiście powinien mieć uzasadniony powód o wyjątkach się niewypowiadam),więc po co być nieproszonym gościem?? .Po drugie zawsze można ograniczyć się do czytania newsów ze strony głównej,w końcu wszyscy(mam nadzieje) odwiedzają strone aby przede wszystkim czerpać info o Wiśle.

kacu 30.07.2008 07:56

ja przezylem 4 tygodnie. Raz za post pod postem ;p

a drugi raz za "pisanie bezsensownych postow" :D

LAB 01.08.2008 15:06

co robic w trakcie bana?

jechac na Woodstock :D

marian3a 16.03.2009 20:01

że też wczesniej nie widziałem tego tematu :D
Nie wiem czy jest sens go odświeżać ale że również przyżyłem dwa bany to napisze co nieco :)
w 2006 roku dostałem moją pierwsza karę, czerwona kartka 3 pkt i chyba 3 miesiące banicji.
Muszę przyznać drodzy użytkownicy że po latach uświadomiłem sobie swój błąd. Od tamtego czasu moje wypowiedzi staram się trzymać na poziomie kulturalnym, staram się nie obrażać innych nawet jeśli na to zasługują.
Druga Kartka już lżejsza, tylko żółty kolor. 2007 rok dostałem ją niespodziewanie... jednakże po kilkuset razach przeczytanych go stwierdzam iż dostałem go słusznie. W temacie polityka transferowa zabrakło zdania końcowego i dlatego można odnieść wraźenie że jest on napisany nie w tym temacie co powinien.

Wszystkich nowych użytkowników forum zachęcam do przeczytania regulaminu a następnie do udzielania się rzeczowo na forum, w odpowiednich pokojach.

Podczas odbębniania banu jak to niektórzy napisali człowiek ma chwilę aby pomyśleć zastanowić się nad swoimi wypowiedziami na forum, może odpocząć duchowo, zrelaksować się oraz osoby, "nałogowcy" zaczynają cierpieć na zbyt dużo wolnego czasu dzięki czemu mają możliwość na inne przyjemności.

Obecnie nadrabiam zaległości i nabijam posty w Luźnym :D

atomek21 16.03.2009 20:06

a co to za samokrytyka?

jaitylkoja 16.03.2009 21:23

A ja miałem w pierwszym dniu bana na pół roku:D - 2 takie same tematy w pierwszym dniu:D
Młody byłem głupi... Ale i tak codziennie przeglądałem strony, często żałując, że nie mogę czegoś swojego dodać... Ale grzecznie wyczekałem i od tego czasu piszę tylko z sensem (przynajmniej tak mi się wydaje:D)

4fan_player 16.03.2009 21:37

Chciałbym żeby nadszedł taki moment że wolfy będzie miał podpis pod nick'iem "Banita" :D

dj_ibutti 16.03.2009 21:47

A ja bym chciał żeby nadszedł taki moment, aby na tym forum i wśród kibiców Wisły nie było tylu kosmitów.
I co z tego?

Arkas 16.03.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 693976)
Chciałbym żeby nadszedł taki moment że wolfy będzie miał podpis pod nick'iem "Banita" :D

Ty to już tu długo nie zabawisz :lol:

gigant 16.03.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 693976)
Chciałbym żeby nadszedł taki moment że wolfy będzie miał podpis pod nick'iem "Banita" :D

A ja łubu dubu myslę, że wolfy wcale nie jest złym modem. Zawsze ktoś komuś przeszkadza.Wszyscy moglibyśmy dostac bany, bo nikt modom nie pomaga walczyć z kosmitami, a sam po sobie wiem że jeszcze dokładam im roboty.Najbardziej nielubiani są modzi aktywni, a wolfy jest aktywny. Szkoda tylko że jedna z moderatorek z powodu właśnie takich głupich żali jakie niektórzy wylewają już się nie udziela się na forum, a była najlepszą z najlepszych.

wolfy 17.03.2009 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 693976)
Chciałbym żeby nadszedł taki moment że wolfy będzie miał podpis pod nick'iem "Banita" :D

Wiesz, zawsze mogę sobie zmienić, tyle że obecny mi się podoba.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 694055)
A ja łubu dubu myslę, że wolfy wcale nie jest złym modem.

Jeżeli mierzyć to kryteriami popularności na forum, to jestem wprost wybitny:lol:
Niestety, tylko 50% przypisywanych mi banów należy do mnie. Poza tym, tak naprawdę jedynie inni modzi lub administratorzy mogą ocenić pracę moderatora(co zresztą od czasu do czasu się zdarza). Użytkownicy nie widzą wielu rzeczy(m. in. dzięki naszej pracy).

1q2 17.03.2009 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 694062)
Niestety, tylko 50% przypisywanych mi banów należy do mnie..

kurcze fajnie by było, gdyby w niektórych przypadkach po prostu dany mod się podpisał i oczywiście nie chodzi mi tu o jakiś spamerów co się dzień wcześniej zarejestrowali bądź takich 'oryginałów', gdzie nawet powodu się Wam nie chce pewnie pisać.

wolfy 17.03.2009 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 694074)
kurcze fajnie by było, gdyby w niektórych przypadkach po prostu dany mod się podpisał i oczywiście nie chodzi mi tu o jakiś spamerów co się dzień wcześniej zarejestrowali bądź takich 'oryginałów', gdzie nawet powodu się Wam nie chce pewnie pisać.

Nie ma głupich.
Nikt się nie będzie użerał z użytkownikami, ani tym bardziej tłumaczył ze swojej "nadgorliwości", "złośliwości", "ograniczania wolności słowa"(:lol:) czy też "braku poczucia humoru".
Propozycja dziwna, gdy pada od gościa z takim podpisem:lol:

Dobra, starczy tego offtopa. wolfy jest złym moderatorem, ale nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg. Od czegoś trzeba zacząć wypracowywać platformę porozumienia(nie mylić z obywatelską).

1q2 17.03.2009 01:05

Wiec lepiej incognito tak:>?Kumam o co chodzi ale w niektórych przypadkach liczę na cywilną odwagę;)
A że mój podpis zrobi taką kariere, tom nie przypuszczał.A geneza oczywista, chciałem zrobic coś w przypływie totalnego .....i wyszło to co widać.;)

kacu 26.03.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 694019)
Ty to już tu długo nie zabawisz :lol:

Hehe. Wcale bym się niedziwił gdyby to była prawda.

BRTS39 26.03.2009 21:57

Jeśli chodzi o bany to zawsze inaczej sie czuje . Zalezy od moderatora . wolfy - fajna nazwa znajac go z nazwy wydaje mi sie byc fajnym czlowiekiem , pan-premier mnie przeraża bo ma w avatarze tego goscia z muminkow ktory byl nie fajny jak w dziecinstwie oglądałem, Kominek - niedzwiedz wiec raczej jakis grozny ewcia - chyba luuzik bo wzkazuje na dziewczyne . heh macyo - samochodowy maniak . Tych przedewszystkim kojarze a w czasie bana czekam czekam i omijam forum nie mysle o tym .

rafalek 27.03.2009 12:33

Zapomniałeś jeszcze o Wilku, 7 Kotów, maaarcin, rav, Gullardek. I to chyba tyle. A, moderatorzy wcale nie są od tego aby zniszczyć. Jeżeli się coś przeskrobie, to trzeba mieć odwagę cywilną i się przyznać, wtedy kara na pewno nie będzie tak długa, jak byłaby gdyby oni sami to wykryli.

Proud 27.03.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaitylkoja (Post 693964)
... Ale i tak codziennie przeglądałem strony, często żałując, że nie mogę czegoś swojego dodać... Ale grzecznie wyczekałem i od tego czasu piszę tylko z sensem (przynajmniej tak mi się wydaje:D)

jak to?!?

można tak?

ja ostatnio jak miałem bana(pierwszego!) to nic czytać nie mogłem...
swoją drogą to dziwne jest...bo ktoś kto nie jest zarejestrowany może czytać cały czas, a ja jako zbanowany użytkownik,ale ciągle użytkownik(!) nie mogę:shock::-)

a ban minął mi dość ciężko, bo w okresie Derbów nic nie mogłem czytać. Ale muszę przyznać że kara była słuszna więc z pokorą ją "odcierpiałem" :D choć żałowałem trochę, bo dostałem go za głupotę...

a tak na marginesie, jest jakiś taryfikator banów? czy to mod decyduje według własnego uznania?

a co do modów to żaden mi się jakoś szczególnie nie naraził...(łubu-dubu:D)

michu-k 27.03.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 699527)
jak to?!?

można tak?

Jak się wylogujesz to można :-)

AYALA 27.03.2009 16:49

miałem bana dwa razy za " Polityke transferową" bo puściłem troche wodze fantazji i teraz wole sie dwa razy zastanowic przed napisaniem posta.Najbardziej byłem zły jak mnie zbanowali że przepadła mi kolejka w " Konkursie o Wiśle"

kubawislak 27.03.2009 17:50

siadnąć se i płakać ;p

leyzer87 27.03.2009 18:05

A ja na tym forum wciąż jestem dziewicą, ale zbanowanym proponuję po prostu umówić się ze znajomymi na mieście:-)

koyoot 27.03.2009 19:14

Przepraszam ze w takim tonie to powiem, ale to ze mnie zbanuja na forum to oznacza tylko jedno, ze cos nie pisalem w zgodzie z regulaminem i musze sie zastanowic nad tym, by pozniej tego nie robic, wiec w czasie bana analizuje swoje bledy. Czytam forum, na wylogu, czasami az czlowieka korci zeby odpisac komus na jakies totalne idiotyzmy, ale wtedy sobie przypominam ze nie moge nic pisc bo sam je niedawno napisalem(idiotyzmy)... Tak to mniej wiecej wyglada u mnie nie wiem jak u reszty.

Ogolnie rzecz biorac to to czy bede Wislakiem nie uzalezniam od bycia czlonkiem tego forum. Bo Wislakiem bylem dluuugo zanim przyszedlem na to forum. Ale to tak na marginesie.

Widze ze piszecie tez tutaj o moderatorach. To coz coraz bardziej sie przekonuje do wolfiego bo sporo dobrej roboty wykonal w pilkarskim w temacie o Franku. A jak z reszta... hmmm dawno ich nie widzialem.

wolfy 27.03.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 699472)
A, moderatorzy wcale nie są od tego aby zniszczyć. Jeżeli się coś przeskrobie, to trzeba mieć odwagę cywilną i się przyznać, wtedy kara na pewno nie będzie tak długa, jak byłaby gdyby oni sami to wykryli.

Wystarczy samemu usunąć i po problemie. Co prawda możemy sprawdzać takie posty, ale za coś takiego nikt raczej bana nie dostanie(przynajmniej nie za treść wpisu).

ewcia 27.03.2009 22:21

Cytat:

A jak z reszta... hmmm dawno ich nie widzialem.
Może działają "po cichu" ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl