Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

Charlie 21.09.2010 11:51

A i jeszcze jedno - Rozumiem, że można kupić np. 3 karnety mając 3 numery pesel ?

MatMario 21.09.2010 11:54

Tak, podajesz pesel, nazwisko imie dostajesz karte taka jak normalnie sie wyrabialo z nabitym na nia karnetem

!!IRIVER!! 21.09.2010 13:47

Jak kupowałem chwilę po 13.00 to kolejek w sumie zero. Po jednej, po dwie osoby podchodziło. Przy baraczku dosłownie jedna osoba stała.

Karnet zatem zakupiony, no i święty spokój. :)

Tomy 21.09.2010 13:58

Czy przed zakupem da się zajrzeć na ekran z dostępnymi miejscówkami?

<3 Wisla Kraków 21.09.2010 14:02

Ja byłem gdzieś ok godz 14.00 ,kolejek nie było praktycznie 2-3 osoby stały po karnety.Takze dla tych którzy jeszcze sie zastanawiają czy kupić minikartnet śmiało walić do WŚ i kupować ;-) zeby potem płaczu nie było,ze biletów nie ma ;-).

wygladajacyzzachmury 21.09.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 984142)
Czy przed zakupem da się zajrzeć na ekran z dostępnymi miejscówkami?

Nie da się

MatMario 21.09.2010 15:08

Jak się nie da jak się da. Jak się wychylisz i zajrzysz w monitor to nie ma problemu żeby zobaczyć co wolne a co zajete

wygladajacyzzachmury 21.09.2010 15:20

to przyjdz tu i mi spojrzyj za monitor to pogadamy

MatMario 21.09.2010 15:41

Ja swoje miejsca widziałem jak kupowałem i tym razem i na Koronę. Ale mówię o WŚ, nie o kontenerze, bo tam okienko z deka małe :)

wojher 21.09.2010 15:45

wielka prośba do osób wybierających się np. jutro po karnet.

Proszę o kontakt na PW osobę, która zechciałaby kupić mi 2 karnety. Jestem w tej chwili poza Krakowem, nie mam więc możliwości zakupu. Oczywiście, przelewam jako przedpłatę środki na konto, wysyłam screen na maila i podaję potrzebne dane. Odbiór: wysyłka poleconym.

rafil 21.09.2010 16:16

kupowałem karnet tuż po 16, poza mną byli tylko panowie ochroniarze w okolicy WŚ. no i śliczna pani kasjerka stwierdziła, że po oczach poznała, że chcę karnet na G :D

Adasss 21.09.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 984035)
... podejrzewam, ze bedzie mlyn do wieczora, bo coraz wiecej ludzi przyjezdza/przychodzi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 984042)
Sugerujesz, że dziś pójdzie 6 tyś abonamentów na samo G:rotfl:? 8 dni temu były o wiele większe kolejki i jakoś mnóstwo biletów jeszcze zostało. Chyba, że za młyn uważasz samo G3, wtedy zwracam honor ;)
Nie siejcie paniki, moim zdaniem abonamentów spokojnie starczy dla każdego chętnego, a i pewnie w tygodniu poprzedzającym mecz będzie mozna kupić. Choć przed meczem z Legią pewnie hardcor będzie :P

Uwaga, krótka lekcja języka polskiego: "młyn" = "duży ruch".

Charlie 21.09.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 984267)
Uwaga, krótka lekcja języka polskiego: "młyn" = "duży ruch".

No dobra, ale w kontekście stadionu młyn przeważnie oznacza co innego, stąd moja błędna interpretacja. Ale ostatecznie "młynu" żadnego nie było, o 14.30 żadnych kolejek nie odnotowałem ;)

!!IRIVER!! 21.09.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 984246)
kupowałem karnet tuż po 16, poza mną byli tylko panowie ochroniarze w okolicy WŚ. no i śliczna pani kasjerka stwierdziła, że po oczach poznała, że chcę karnet na G :D

Ta w WŚ, czy w baraczku? ;>

Ciekawe, ile pójdzie tych abonamentów, liczę, że tak z 6-7 tysięcy się tego zbierze przez całą sprzedaż.

Sensej 21.09.2010 18:26

Cytat:

cMoże jest ktoś w kontakcie z osobami zajmującymi się newsami na stronie oficjalnej? Fajnie, jakby ta informacja o sektorze G była zapisana na czerwono, tak jak na stronie S K W K. Chodzi przecież o to, żeby ten przekaz rzucał się w oczy każdemu, kto wchodzi na portal. A na pewno o wiele więcej kibiców (szczególnie tych niedzielnych) czyta oficjalną stronę niż stowarzyszenia.
I co jest na glownej ;)

rafil 21.09.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 984310)
Ta w WŚ, czy w baraczku? ;>

Ciekawe, ile pójdzie tych abonamentów, liczę, że tak z 6-7 tysięcy się tego zbierze przez całą sprzedaż.

w baraczku ;)

Blondas 21.09.2010 19:40

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_jeden_dzien/

Karherop 21.09.2010 20:05

Nie orientuje sie ktos , czy w kasach można kupowac już np pojedyńcze bilety na Legie lub Zagłebie ?

fialo 21.09.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 984379)
Nie orientuje sie ktos , czy w kasach można kupowac już np pojedyńcze bilety na Legie lub Zagłebie ?

Nie można. Bilety na Śląska od soboty. Abonamenty super sprawa, jutro kupuje swój! :)

penetracja 21.09.2010 21:14

ja dziś widziałem

donPedro23 21.09.2010 22:18

Wie ktoś czy w przyszłym roku (runda wiosenna) będzie trzeba wymienić/wyrobić nową Kartę Kibica??

e: Kamil NH dzięki!

Kamil NH 21.09.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 984459)
Wie ktoś czy w przyszłym roku (runda wiosenna) będzie trzeba wymienić/wyrobić nową Kartę Kibica??

"Wisła Kraków informuje, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców."

źródlo: wisla.krakow.pl

wierny 22.09.2010 11:02

Czy kupując karnet, mogę otrzymać faktuę ?

bartek89TS 22.09.2010 13:51

O 12 kolejka do każdej z kas po mniej więcej 10 osób, wszystko szło bardzo sprawnie.Czas oczekiwania ok 6,7 min.Ciągle ktoś wchodził i wychodził.Stawiam że sporo karnetów zejdzie.

wojti11795 22.09.2010 14:01

Sorry, że nie na temat ale mam pytanie i niewiem gdzie go zadać, a mianowicie jak można założyć fc? Prosze wmiare możliwości o szybka odpowiedź

danpe_ 22.09.2010 15:49

Szkoda, że wcześniej nie napisałeś akurat wróciłem z Reymonta.

Ludziska co tam tak pusto? Nikt nie chce karnetu?

Ala1955 22.09.2010 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 984585)
Czy kupując karnet, mogę otrzymać faktuę ?

Tak, można bez żadnego problemu

Mila 22.09.2010 17:00

Karnety na G ida szybko... dopiero 2 dzien sprzedazy a juz nie ma biletow na G3 a na G2 i G4 niewiele zostalo :) Tak wiec jak ktos moze to niech idzie do WŚ wciaz sa dodatkowe stanowiska w Boxach wiec nie ma wiekszych problemow z kolejkami :)

bruksi 22.09.2010 17:20

jest ktoś w stanie kupić mi karnet na G póki są jeszcze?
kase dam w piątek bo będę w krk po godz 16

dostuffca 22.09.2010 17:44

pytanie do ludzi, którzy na Koronie byli na E25 - czy wejście odbywało się normalnie, czy trzeba było machać dowodem, albo w inny sposób udowadniać, że nie jest się wielbłądem? Pytam, bo chciałbym tam kupić karnet, ale mam pewność, że na co najmniej jednym meczu nie będę i chciałbym wiedzieć, czy brat wejdzie na niego bez problemów, czy też wejściówka przepadnie.

z góry dzięki

Proud 22.09.2010 17:47

A ja mam takie pytanko. Jak jest z wejściem 12latków i młodszych? Sprawdzają legitymacje szkolne? Wchodził ktoś z dzieckiem na stadion?

seba 22.09.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 984814)
pytanie do ludzi, którzy na Koronie byli na E25 - czy wejście odbywało się normalnie, czy trzeba było machać dowodem, albo w inny sposób udowadniać, że nie jest się wielbłądem? Pytam, bo chciałbym tam kupić karnet, ale mam pewność, że na co najmniej jednym meczu nie będę i chciałbym wiedzieć, czy brat wejdzie na niego bez problemów, czy też wejściówka przepadnie.

z góry dzięki

niczym nie trzeba bylo machac... wejdzie bez problemu

WISŁAZWE 22.09.2010 18:10

Mam nadzieję, nikłą ale mam że jutro jeszcze kupię karnet na G. Pierwszy dzień sprzedaży wczoraj a tu już prawie połowa zeszła.
Dziś czekam na oficjalne info ile zostało jeszcze na G bo mam nadzieję, że podadzą takie info, chyba że ktoś ma jakieś sprawdzone informacje wcześniej ;)

aNouc 22.09.2010 18:33

Dopiero 3800 poszło, abonamenty dostępne na wszystkie sektory

Cytat:

Po dwóch dniach sprzedaży abonamentów zajętych jest już 3800 miejsc na stadionie Wisły przy Reymonta 22. Osoby, które zakupiły abonamenty, wszystkie mecze jesienią tego roku, w których gospodarzem będzie Wisła, obejrzą ze swojego miejsca na stadionie Białej Gwiazdy.

Wszystkim kibicom przypominamy, że abonament gwarantuje:
- prawdziwie sportowe emocje na 4 hitowych meczach tej jesieni
- oszczędność czasu i pieniędzy
- gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie
- pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_sprzedanych/

crazykaro 22.09.2010 18:34

SPrzedano 3800 karnetów więc nie sie o co martwić :P

Bambo1906 22.09.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 984827)
Mam nadzieję, nikłą ale mam że jutro jeszcze kupię karnet na G. Pierwszy dzień sprzedaży wczoraj a tu już prawie połowa zeszła.
Dziś czekam na oficjalne info ile zostało jeszcze na G bo mam nadzieję, że podadzą takie info, chyba że ktoś ma jakieś sprawdzone informacje wcześniej ;)


poprawcie mnie, ale chyba 3800 to na cały stadion a nie tylko na G więc nie ma się co martwić ;))

i jeszcze pytanko, wiecie może ile się stoi w kolejce?

waaw 22.09.2010 19:05

Dzisiaj o14 kolejka do okienek po 1-2 osoby.

Bambo1906 22.09.2010 19:07

ok, dzięki :)

krkgiba 22.09.2010 19:08

dzisiaj o godz 15:00 była jedna osoba :) kolejek nie ma, kupujcie karnety

MatMario 22.09.2010 19:21

Jeśli wiesz jeden z drugim o karnetach a przed meczem z Legią będziesz płakał że biletu nie ma, a u konia kosztuje 200zł to już dziś wam mówię, śmieje się wam prosto w oczy!

Macie karnety, czekają w kasach, w cenach dobrych. Później jeden bilet na mecz "hitowy" może kosztować więcej niż cały karnet teraz.

Będzie płacz że przyjechali więksi koledzy i kupili 2000 tys biletów? Pamiętaj to twój problem! Że kolejka na 2 godziny? Twój problem!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl