![]() |
Szkoda Sukiennickiego ze go tak po calym boisku rzucają.
|
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
|
Cytat:
Sukkiennicki dużo groźnych strat, Starzyńskiego nie ma na boisku, reszta w porządku. Mikulec lepszy na prawej, Kiakos lepszy na lewej, Moskal wreszcie postawil obu na nominalnych pozycjach. Kutwa ładnie strzelił głową. Dobre wrzutki Gogóła. |
Fatalna murawa. Piłka skacze jak szalona. Zauważalnie przeszkadza nam to w grze.
|
Cytat:
|
Sprawdziłem ranking przygotowania muraw wg PZPN. Murawa w Pruszkowie na ostatnim miejscu z dużą stratą do przedostatniego miejsca...
Druga rzecz to kamera telewizyjna na wysokości chyba kilku metrów, tak że ledwo widać co się dzieje po drugiej stronie boiska. |
Co za ....a debil :-D
*Kiss ma sie rozumiec. |
Za to co ten debil odjebał powinien mieć rozwiązany kontrakt
|
Cytat:
|
Moze pora przestac ich piescic po jajkach i spiewac czy wygrywasz czy nie, tylko jebac tych patalachow
|
Gen samozniszczenia w tej drużynie jest kvrwa nieprawdopodobny
Po co Mikulec faulował przy linii przed karnym ? O czerwonej Węgra nawet nie wspominam, bo typ powinien prosto z Warszawy do Budapesztu wracać Transfery życia wyszły w tym okienku, Mikulec ,Kiss, Duarte, Zwolinski 10 miejsce z zeszłego sezonu będziemy wspominać z rozrzewnieniem |
My mamy druzyne pelna absolutnych debili!
Po jaka kurvve Mikulec faulowal w narozniku kiedy sobie pruszkowianin wypuscil pilke na 10 metrow i nie mogl do niej dojsc. No kuvva skonczeni debile! Za kilka miesiecy i tak to wszsystko pojdzie na konto Moskala, trener bedzie zly bo wszyscy zapomna dlaczego konkretnie tracimy punkty. Potem przyjdzie nowy trener ale dalej bedzie pracowal z matolami. No do kurvvy nedzy. |
Radzę ochłonąć. Jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, bo podejmujemy decyzje we wzburzeniu i co pół roku rozwalamy sobie skład.
1:0 to żaden wynik. Żeby pewnie wygrywać trzeba strzelać po 2-3 bramki w meczu. |
Nic dodać, nic ująć.
Ci piłkarze albo są głupi, albo dostają małpiego rozumu jak wychodzą na boisko w koszulce Wisły. |
Jak przegrać wygrany mecz. W sumie nic nowego.
|
Cos jest mocno nie tak, w tej druzynie każdy absolutnie kazdy dostaje malpiego rozumu.
U nas asy jak Janicki czy Klementz jak odchodzili to kazdy byl zadowolony teraz goscie graja w eklapie gdzie Janicki jest podstawowym obrońca czolowej druzyny. O .... tu chodzi? |
Akolici królewicza są zdziwieni i wkurzeni, każda rozdadna osoba doskonale wiedziała jak ten sezon będzie wyglądać. Średniak ligi pogonił ligowego frajera i tyle :)
|
Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.
To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu. A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce. |
Dwa wnioski
Uryga nie powinien nosić opaski kapitańskiej Wibrator powinien wypierdalac |
Skórt meczu Wisły po 73 minucie https://www.youtube.com/watch?v=_R5JF8bUTNM
|
Śrubujemy rekord, który nie zostanie pobity przez najbliższe 300 lat.
6 meczów pod rząd z czerwoną kartką w lidze :rotfl: Niemniej, młodzieżowy środek Sukiennicki, Gogół, Kutwa elegancki występ. Kiss w pierwszej połowie całkiem nie źle :). Bramki straciliśmy dzięki Jarochowi i Urydze kto by się spodziewał... Sędzia hmmm Niema co płakać, wczoraj wszyscy prognozowali, że jesteśmy bez szans, a okazało się, że tylko mamy problem z głową :). |
Nawet jak na nasze standardy to było przegięcie. Do momentu czerwonej kartki wydawało się, że kontrolujemy mecz i zaraz wciśniemy druga bramkę... Co tydzień bijemy własne rekordy w bezmyślności.
Przypomnę, teraz mamy kolejno: Ruch, Arkę, Łęczną i Miedź. Potem jeszcze przed przerwą na reprezentację Kotwicę na wyjeździe. Bardzo realny scenariusz to 0 zwycięstw w pierwszych 6-7 meczach. |
Tacy gracze jak Mikulec nigdy w życiu nie powinni trafić do Wisły.. po tym jak został zakręcony w polu karnym w wiedniu dał kolejny popis.. fauluje gościa, który założył mu siatę i wypuscił piłkę na 10 metrów.. a tam był tylko nasz gracz, którzy by spokojnie ją przejął.. po czym mamy karnego.. bo kolejny debil Uryga fauluje
Jaroch, Mikulec, Uryga, Kutwa, Baena to nie sa gracze na awans, powinniśmy się z nimi wszystkimi pożegnać !! przedłużenia z łasickim i talarem nawet nie ma co komentować.. |
Z trzech łamagów co nam psują grę (Jaroch, Sapała, Zwoliński) został jeden Jaroch i .....zawalił dwie bramki (Majewskiego nie uznana)
Po czym w 90 minucie do akcji wkracza Alan... W sumie Wisła mnie nie rozczarowała można się było tego spodziewać. Do czerwonej kartki gra bardzo dobra. Jak zwykle bardzo dobrze Rodado, Sukiennicki Gogół. Poprawnie Chichkan, Kutwa i do czerwonej kartki ..... Kiss. Inna kwestia to co zrobił: Debil. |
Tradycji stało się zadość.
Kolejny mecz kończony w dziesiątkę. Kolejny, w którym niewyobrażalne indywidualne błędy zawodników (tym razem nie tylko naszych jakże zdolnych obrońców, ale przede wszystkim nowego Węgra) przesądzają o stracie punktów. Kolejny, w którym transfery opiniowane czy wyszukiwane przez algorytmy Królewskiego kompromitują się. Dopóki byli sprowadzani Hiszpanie przez Kiko, nowi piłkarze w większości byli przydatni i coś jakościowo wnosili, odkąd to się zmieniło, nie ma co zbierać (wyjątek Sukiennicki). Kolejny, w którym zespołowi brakuje piłkarskiej jakości w defensywie i w drugiej linii. Zastanawiam się, jak można było wymienić Villara na beznadziejnie słabego Starzyńskiego, plus Kissa i Duarte z dodatkiem w postaci Młyńskiego? :rotfl: Następne mistrzostwo świata w wykonaniu Królewskiego.:evil: Zwoliński miał chociaż jedno udane zagranie, mimo iż grał krótko, a zespół atakował? Jaki pożytek dziś mamy z roztrwonienia pieniędzy na przedłużenie kontraktów Brody, Łasickiego i Talara? Trudno mieć pretensje do Moskala, że z tą sytuacją i z tym składem na razie nie może sobie w lidze poradzić - to nie on ją stworzył. Dziś pewnie też łapie się za głowę widząc, co zastał przy Reymonta i dokąd prowadzi drużynę polityka kadrowa realizowana przez sztuczną inteligencję właściciela, zamiast Dyrektora Sportowego z dobrą znajomością jakiegokolwiek rynku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
To, co odjebał Kiss, to tego nawet w annałach futbolu do tej pory nie odnotowano. To jest po prostu ....a zagranie na poziomie IQ 70, tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć.
Drugi mędrzec Uryga, który w dziecinny sposób oddaje przeciwnikowi bramkę. Do momentu blamażu sezonu w wykonaniu Kissa spotkanie pod naszą kontrolą, 3 punkty ze zdziesiątkowanym kontuzjami/kartkami składem były na wyciągnięcie ręki, no ale my nie bylibyśmy Wisłą, gdybyśmy sami sobie kłód po nogi nie rzucili. Współczuję Kazkowi, po czymś takim można skończyć w Kobierzynie. |
Znowu dostaliśmy czerwoną kartkę???
O rany, to było nie do przewidzenia, hahahahaah. Ja pierdziele, do 70min wydawało się, że gramy dobry mecz i tylko kwestią czasu są kolejne gole, a tu ryp. Najpierw ten debil Kiss robi czerwo, potem dwa, a w zasadzie trzy gongi i spimy.... Bez komentarza, frajerstwo i tyle. |
Cytat:
|
Typowy mecz autorstwa Wisły Kraków.
Że też jeszcze kogoś to dziwi :D |
Cytat:
Poza Rodado nikt nie był nawet blisko strzelenia gola. Mogliśmy to wygrać, ale właśnie - Kiss zachował się jak debil. |
Cytat:
|
Kurva po czyms takim to mozna na sygnale udac sie do Kobierzyna
5 mecz z rzedu z czerwoną kartka,tego jeszce kurva nie grali,Wisla srubuje rekordy o ktorych inni nie maja pojecia nie wiem co jest z tym zespolem ale slowo frajerzy to jest poprpstu przedszkole przy tym co oni odwalają. P.S dlaczego Uryga ma do wszytskich pretensje machajac rekami tylko nie do siebie. |
Przegraliśmy mecz bo jeden debil zagrał sobie w siatkówkę aby zamanifestować niezadowolenie z niedokładnego podania.Po prostu zapomniał że gra w meczu ligowym, bo już myślami wkręcał (ew wdeptywał) Słowaków w ziemię ;)
|
Najgorsze że przegraliśmy ze skończonymi piłkarskimi leszczami.
No ale my jesteśmy frajerami dekady. To do czegoś zobowiązuje. |
Czy panowie uryna mikulec jaroch są uposledzeni?
|
Cytat:
1) Są beznadziejni 2) Moskal, wzorem Rude "nie umie ich ustawić". Mam swoją opinię na ten temat. |
Może czas na rozmowę motywacyjną - nie popieram ale w wielu klubach pomogło.
A do do Kissa to dziwne bo AI raczej powinien wyłapać czy ktoś jest idiotom - chyba, że jeszcze na tyle niedopracowany jest ten algorytm. |
Plan Zaskronca sie spełnia!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl