![]() |
Sobol Sobolem, ale co te piłkarzyki odpierd... w końcówce to się w palę nie mieści.
|
Cytat:
Przecież to jest jawny sabotaż ze strony naszego napoleona... Nie wspominajac o zmianie Bashy przed stałym fragmentem gry dla Polonii... wszedł za niego Tachi i to on zawalił przy bramce na 1:2 dla Polonii.... |
Cytat:
Sobolewski odejdź razem z Błaszczykowskim. |
Cytat:
|
predde wszystkim jakim prawem gol na 3:3 został anulowany ?
takiego cyrku dawno nie widziałem , do końcowej grafiki chyba nikt nie wiedzial jaki jest w koncu wynik |
Cytat:
|
Cytat:
Obejrzyj mecz z przed tygodnia motor - sosnowiec |
Bramkarz Polonii przytrzymuje lewą rękę Ratona. Takim prawem.
|
chłopie , ja rozważam przestanie oglądać widowisk z udziałem naszych (TS) skórokopów , a ty oczekujesz że włącze mecz ligi na drugim poziomie rozgrywek w upośledzonym piłkarsko kraju , z udziałem drużyn które obie mam tak w dupie że już nie wiem którą bardziej ?
chyba od Legia - Widzew w 1996 czy tam 97 , nie obejrzałem meczu polskiej ligi bedz udziału Wisły |
Cytat:
|
Postępowanie Królewskiego z Sobolewskim potwierdza, że on stara się prowadzic Wiśle jak start up IT. Tam wywalenie kogoś z pracy to ostateczność (szczególnie w japońskich firmach). Jeżeli ktoś przychodzi do szefa i mówi, że nie potrafi wykonywać powierzonych mu obowiązków to należy wysłać go na szkolenie a nie wywalać z roboty. Niestety praca trenera bardziej przypomina pracę chirurga (szczególnie w Wiśle) i tutaj trochę ciezko o uczenie się na żywym organizmie. Tym bardziej, że kolejny gol po ewidentnych błędach trenera pokazuje, że egzemplarz jest dość oporny jeżeli chodzi o przyswajanie nowej wiedzy. W końcu zabraknie miejsca w ogrodzie żeby zakopywac zwłoki po nieudanych operacjach cyrulika Sobolewskiego.
|
Arkadiuszu
:) Najgorsze jest to, że są oczekiwania żebyś sponsorował tą para rywalizację. Bo nie ma drogi na skróty :rotfl: Po bramce Sobczaka wszyscy cieszyli się tak jakby wygrali mistrzostwo świata. Dlaczego? Bo myśleli, że przez ostatnie 6 minut dowiozą wygraną na stojąco. To jest ich największe pragnienie, nie mieć żadnego ciśnienia, za nic nie odpowiadać, ma być łatwo i przyjemnie, takie DNA. Za takie podejście odpowiada prezes, zarząd i sztab i trwa to od lat. |
Standard WIsly:
1. Przewaga bez bramek 2. Bramki w koncowce 3. Brami ze stalych fragmentow stracone. Sedzia na koncu powinien podbiec gdzie byl faul. pokazac wskazac na ziemie gdzie faulu i kierunek faulu. A pokazal ze duzo ludzi myslalo ze uznaje bramke. |
Cytat:
Strzeliliśmy gola na 3-1 w 91 minucie, graliśmy 11-10 i mimo to prawie wypuściliśmy zwycięstwo z rąk w taki sposób. Żałosne. |
Kiedy w końcu do władz dotrze, że w Wiśle nie istnieje środek. O ile do Dudy nie można mieć pretebsji bo gryzie trawę caly mecz, to Sapała wiecznie kontuzjowany, Basha to z całym szacunkiem idealnie pasuje do rezerw.. Piłkę rozgrywają obrońcy tiki taka i dopóki nie pojawi się ktoś na skrzydle to cała gra leży.. Brakuje również kogoś kto weźmie ciezar gry na siebie i dłużej utrzyma się przy piłce.. Miejmy nadzieję że jeszcze kogoś uda się ściągnąć do końca okienka. Bo Basha obstawiam że rozsypie się już za tydzień.
|
Ale tak na poważnie, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego po potrójnej zmianie w Polonii przestaliśmy cokolwiek grać? Jak w tak nagły sposób nasi piłkarze przestali wymieniać podania i kontrolować piłkę?
PS Duda kolejny byle jaki mecz. Chyba czas na ławkę. |
Nie do końca rozumiem uwagi niektórych w stronę Ratona.
Czy Raton miał w tym meczu jakieś elektryczne zagranie? Raz wypuścił piłkę po faulu (celowe uderzenie łokciem w splot słoneczny przez Kobusińskiego). Bramka na 3:3 to ewidentny faul Kuchty (zablokował ręką lewe ramię Ratona, który zbierał się do złapania piłki - po tym bloku musiał interweniować wyłącznie prawą ręką). Moim zdaniem Raton jest o kilka klas lepszy od Biegańskiego, który puszcza wszystkie dośrodkowania. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A z innej beczki: może w końcu Łasicki oddałby miejsce Moltenisowi, bo początek rundy (Łasicki) ma bardzo kiepski. |
Niby są 3 pkt ale przez koncówkę to chciałbym zapomnieć o tym meczu jak najszybciej.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
I nie jestem fanem Mikołaja jak coś ;) |
Cytat:
|
Obwinianie Ratona za bramkę z Łęczną będzie się ciągnąć do końca sezonu, bo to dobry temat zastępczy. Malkontentom polecam bramkę Ronaldinho z Mistrzostw Świata 2002 vs. Anglia, tam na bramce stał wtedy Seaman i mógł tylko patrzeć, jak piłka wpada mu za kołnierz do bramki, mimo że strzał był z dobrych 35 metrów.
A może bramka Boguskiego sprzed kilku lat z Płockiem? Centrostrzał, który wyszedł mu raz w karierze. Kozak po prostu pięknie to zmieścił, ale można o tej bramce mówić bardziej w kategorii ogromnego farta, niż zamierzonego, powtarzalnego strzału z tej pozycji. |
Cytat:
|
Cztery punkty po dwóch meczach wyjazdowych, póki co niech robią swoje.
Jak zacznie się coś .......ić i kilka kolejek przewalimy to będzie można dywagować... |
No jasne - od czasów Wuja żyjemy w podejściu "zapominamy o tym meczu, ważne są 3 punkty". I w ten sposób jesteśmy tu gdzie jesteśmy.
|
To ja może odwrócę dyskusję...
W czym Raton jest lepszy od Biegańskiego, poza tym, że jest hiszpanem? W obronie gramy to co zawsze czyli chaos na poziomie pożaru w burdelu... Ani Biegański, ani Raton czy inny bramkarz nie da rady jak nasi obrońcy pomylili boisko piłkarskie z cyrkiem... Jak dla mnie Raton jest zwykłym przeciętniakiem, który gra tylko i wyłącznie dlatego, że jest nowym zawodnikiem z zaciągu hiszpańskiego. To co nasi zagrali pod koniec meczu to jakiś nie śmieszny żart... Zwykły kryminał... Najlepsze to jest to, że jak prowadziliśmy 2:0 to nasz mistrz dokonał zmiany Bashy na Tachiego przed stałym fragmentem gry dla Polonii Warszawa... oczywiście po tej zmianie padła bramka dla Polonii Warszawa bo błędzie Tachiego... Czy nasz trener potrafi wyciągać wnioski? Jakiekolwiek wnioski... po jakiego grzyba on dokonuje zmiany przed stałym fragmentem gry dla przeciwnika, kiedy każdy kibic wie, że to jest przepis na bramkę dla przeciwnika... Wymiana Guku na Olejarkę to kolejny genialny pomysł naszego mistrza... Sobolball na całego... Pozostaje już jeno zakrzyknąć: Radosław, Radosław, Radosław :D |
Zastanawiam się kiedy do Królewskiego dojdzie że bez trenera nie da się grać nawet w polskiej 1. lidze nie mówiąc już o awansie do Ekstraklasy.
Nie jestem w stanie zgłębić logiki aby po poprzednim sezonie trzymać Sobolewskiego na ławce i liczyć na poprawę gry i w konsekwencji na awans. |
Dojdzie jak nie będzie wyników - czytaj przejebiemy lub zremisujemy kilka kolejek, najlepiej u siebie.
Do tego czasu, to będziemy się toczyć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja nie rozumiem jak można bronić tego Ratona... Jak dla mnie to jest rzadkiej maści elektryk... Ostatnio wpuścił 2 bramki w tym pierwsza to kuriozalny błąd, teraz wpuścił 3, ostatnią po dyskusyjnym faulu. Ja bym tego gola nie anulował ale cóż....
Polska piłka ma jeden z najlepszych systemów szkolenia bramkarzy w Europie. Nie musimy mieć żadnych kompleksów względem Hiszpanow, jest wręcz odwrotnie. Mimo to wyciągamy rezerwowego z drużyny środka tabeli Segunda i oczekujemy cudów. Chłop jest po prostu słaby jak na polskie standardy, jeżeli Radek chciał doświadczonego bramkarza trzeba było kupić pierwszego bramkarza, któreś z drużyn 1 ligi, a nie grzebać po Półwyspie Iberyjskim... |
Cytat:
Polska piłka może mieć różne rzeczy. Wisła nawet w najzłotszych czasach nie miała wybitnych bramkarzy, a dobrych miewała epizodycznie (Pareiko, Cierzniak, Cuesta). Nie ma o czym gadać, Biegański z zalet bramkarskich ma jedynie refleks i paradoksalnie którąś z bramek Polonii dziś może by obronił - Ratón ruszał instynktownie rękami ale nie zdążył. Pozostałe elementy rzemiosła (wychodzenie do dośrodkowań, gra na przedpolu, gra nogami, bronienie karnych) ma na bardzo niskim poziomie. Za 2-3 lata wyląduje w Garbarni. |
Cytat:
Broda też niewiele lepszy. Ich mankament to gra na przedpolu, a właściwie jej brak. |
Ci którzy niw widzieli faulu Kuchty na Ratonie zapraszam do okulisty. Gdyby sędzia uznał gola to byłby kabaret.
|
Oczywiście, że faul był ewidentny, ale jak jest okazja przyczepić się do rywala naszego mega talentu to tak trzeba.:)
|
Cytat:
|
Graliśmy przeciwko beniaminkowi, bardzo słabemu piłkarsko. To jako punkt wyjścia.
Trzeba przyznać, ze Sobol konsekwentnie buduje zespół taktycznie. Jago nowatorski pomysł taktyczny można streścić jednym zdaniem. Grajcie coś na Goku (Fernandeza itd itp) on coś wymyśli. Do tego wdrożenie w życie doktryny Królewskiego (wpuszczamy bez sensu ogórów bo muszą grać, może coś z tego kiedyś będzie) na wysokim levelu. Bramkarz - niczym mnie nie przekonał. Gra obronna - wystarczy lekko nacisnąć i się sypie. Stabilny poziom dna z zeszłego sezonu. Środek Duda - Basha słabiutki. Basha bezsensowny faul na początku co wyłączyło go z gry. Duda nie wytrzymuje kondycyjnie, bezsensowne faule w końcówce. Skrzydła - mam wrażenie, że regres w stosunku do zeszłego sezonu. Rodado - rozumiem, ze osiągnął status legendy i gra za nazwisko. 45 minut gry ofensywnej czyli walenia głową w mur. Bez żadnego pomysłu. Słabiutka Polonia potrafiła wyprowadzić lepsze kontry niż galacticos. No i wisienka na torcie mental czyli jego brak. Brak lidera, brak woli walki, odpuszczamy przy 2:0 no bo przecież... Ale skąd ma być mental skoro nikt nie poniósł konsekwencji za spadek, nikt za brak awansu a na czele stoi facet usiłujący wdrożyć jakiś absurdalny i utopijny model klubu. Plus złote myśli trenera typu bramki ze stałych fragmentów się traciło, traci i będzie tracić. Po usłyszeniu czegoś takiego po co się w ogóle starać. Nie mam żadnej nadziei po tym meczu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl