![]() |
Cytat:
|
Cytat:
1. Wisła II Kraków 19p - 7 spotkań 2. LKS Jawiszowice 15p- 6 spotkań 2. Wołania 15p - 8 spotkań Unia straciła dotychczas 30 bramek - najwięcej w całej lidze. My już dwa razy zakrecilismy się koło dwucyfrówki, (raz 10, raz 8 bramek), także może być w Oświęcimiu spore strzelanie. Unia zresztą też może postrzelać Na razie rezerwy się fajnie bronią i widać że chłopakom chce się grać. Na pewno stały skład rezerw bez rotacji pozwala na zgrywanie i wypracowywanie formy. |
Ok, pisałem o Wolanii.
|
Cytat:
Rezerwy są jedynym zespołęm bez porażki 6-1-0 Zaś co do Unii to właśnie wygrała (1-0-7) z Watrą (#10) Ale gramy u siebie, wiec będzie transmisja ;) |
moze glupie pytanie, ale czemu gramy od 4 ligi , a nie od C-klasy ?
|
Bo prezes małopolskiego związku ma prawo do 4 ligi wciskać drużyny i z tego skorzystał.
|
Bo takie rozgrywki straciły by sens,podobnie jak B-klasa,A-klasa,okręgówka i pewnie piąta liga.Jak widać po wynikach i w czwartej padają jakieś chore rezultaty.
|
Jawiszowice prawdopodobnie zostaną ukarane walkowerem za ostatni mecz, więc liczba meczów się zrówna a 4 punkty przewagi pozostaną.
|
Cytat:
@sandomingo ciekawe info, nie wiem czy Jawiszowice będą naszym głównym rywalem, ale zapewne w top 5 się zakręca, więc każda strata punktów jest dla nas korzystna. W zeszłym sezonie były na 3 miejscu. Na pewno trzeba liczyć że Bruk Bet II będzie punktował dalej tak jak punktuje. |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym ostatnie zespoły 4 ligi dostają po 10 bramek od nas i Brukbetu. Więc bez sensu byśmy zaczynali niżej. |
Klasy A, B I C oraz liga okręgowa to klasy amatorskie.
Od IV ligi zaczynają grać drużyny profesjonalne z licencją |
Wydaje mi się że Czerepach już dawno zrozumiał aczkolwiek samo pytanie podaje w wątpliwość jego mniemanie o sobie jako jednostce wybitnie inteligentnej.
|
Kolego mylisz brak inteligencji z brakiem wiedzy, rozumiem ze Ty pasjonujesz sie regulaminami okręgowych ZPN i masz je w małym paluszku, szanuje to.
Dlaczego tyle osób poczuło się zobowiązanych do udzielania odpowiedzi, pomimo tego że zrobił to ktoś powyżej - nie wiem. |
Cytat:
W ani jednej odpowiedzi nie ma odniesienia się do konkretnego punktu w przepisach.Każdy odpowiedział tak jak podpowiada logika więc pozwolisz,że zostanę przy swoim. |
|
Wisła II wygrała i mamy 4 punkty przewagi nad drugą Wolanią, która jeszcze nie pauzowała.
|
Kolejna porażka rezerw Niecieczy. Już 8 pkt przewagi
|
Nad BBT II zaczyna to elegancko wyglądać, teraz grać dalej swoje.
Teraz w środę w Trzebini, ciekawe na ile długo będziemy kontynuować passę wygranych. Obstawiam stratę punktów z MKSem. |
W środowych meczach taka drużyna jak Wisła II ma zawsze spory handicap - dla wszystkich jej piłkarzy piłka to jedyne zajęcie.
|
Ktoś wie czemu nie grał Talar? Fajnie wygląda Grau i Tokarczyk
|
Cytat:
Atutu tu nie ma, a nawet przeciwnik już będzie mocno rozgrzany |
Cytat:
Mam nadzieję, że tak. Bo jednak inaczej się funkcjonuje po 8 godzinnej dniówce niż bez niej. |
Cytat:
|
W składzie Wisły II zagrał Mikołaj Biegański.
Wisła II Kraków: Mikołaj Biegański - Karol Sałamaj, Daniel Ramirez, Jakub Złoch, Marc Grau (88' Piotr Ćwik) - Wiktor Szywacz, Mariusz Kutwa, Michał Zimon (76' Dominik Sarga), Karol Tokarczyk (46' Adam Pieniądz), Ruben Bonachera (46' Filip Baniowski) - Marcin Bartoń |
Cytat:
|
Cytat:
FraMat to może sobie zdiagnozować co najwyżej hemoroidy na własnej niewymownej, a i tu byłbym ostrożny i zaufał raczej specjaliście. |
Transmisja dzisiejszego meczu z MKS Trzebinia od 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=a1dW...hannel=CFsport |
Do przerwy prowadzimy 0:4 w Trzebini.
Wisła mocno testuje bramkarzy, bo dziś gra K. Broda. |
Termalica II znowu w palnik.
Na głównego rywala wyrasta póki co Wolania. Ale to dopiero 1/4 sezonu, więc jeszcze zobaczymy. |
Cytat:
z czołówki niezmiennie najwięcej spodziewam się po Kalwariance, Orle Ryczów i Jawiszowicach (typowałem tak jeszcze przed sezonem) bo jest tam hajs i zawodnicy, największe niespodzianki to na razie Beskid i beniaminek z Bochni, który na razie jedzie na dobrej pracy trenera Rębisza. Wolania jest dla mnie zagadką, ale przed sezonem wzmocniło ich paru niezłych zawodników z Unii Tarnów, co by nie mówić - poziom wyżej nasze wyniki o wiele lepsze niż moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolony, za wcześnie na szampany bo obskoczyliśmy dopiero połowę rywali (głównie słabszych), ale dobrze to wygląda |
MKS Trzebinia - Wisła II Kraków 1:7 (0:4)
bramki dla Wisły: Marcin Bartoń 5', Marc Grau 13', Karol Tokarczyk 19', 38', Dominik Sarga 59', 79', 89' Wisła II Kraków: Kamil Broda - Kuba Wiśniewski, Jakub Złoch, Jakub Niewiadomski (55' Daniel Ramirez), Karol Sałamaj - Mariusz Kutwa, Michał Zimon (60' Piotr Ćwik) - Wiktor Szywacz (46' Maciej Kuziemka), Marc Grau (46' Adam Pieniądz), Karol Tokarczyk - Marcin Bartoń (46' Dominik Sarga) |
No nie powiem, zaskoczony jestem nasza seria, a co jeszcze dobitniej pokazuje jak kuriozalne było pompowanie kasy w Wieczysta, gdy grała jeszcze na tym poziomie.
Dodatkowo fajnie że nie opieramy się na odpadach z jedynki. Młodzi grają i łapia formę. Dzisiaj szczególnie Sarga zaimponował.skuteczmoscia. |
W temacie "odpadów" to po dość długiej/głupiej serii z bramkarzem z rezerw Wisła zaczęła testować Biegańskiego i Brodę. Co jest dużo sensowniejszym rozwiązaniem.
Generalnie nie zgadzam się z Kiko, że w Wisła II nie powinni grać zawodnicy 1 zespołu. |
Cytat:
- w pierwszym zespole grają najlepsi (niekoniecznie najstarsi, jak młody robi liczby to genialnie, ale nic na siłę) - w rezerwach ogrywamy młodych w nadziei że może jeden albo dwóch się rozwinie. Broda i Biegański to akurat ciągle są bardzo młodzi bramkarze więc moim zdaniem ich gra nie łamie zasad, ale już taki Raton nie powinien w rezerwach grać. Dla mnie wynik sportowy rezerw nie jest celem nadrzędnym, bardziej wyszkolenie młodych chłopaków w "dorosłym" środowisku, tak żeby nie było efektu wrzucenia na głęboką wodę. |
Cytat:
Ale nawet mając na uwadze, że póki co ci młodzi grali raczej z ogonem IV ligi to jednak III liga to już zupełnie inne progi i to powinien być docelowy poziom dla rezerw. Przy czym dyskusja raczej akademicka, mając na uwadze sytuację finansową klubu. |
Cytat:
ani w barwach seniorów ani w barwach Wisły IIi |
Cytat:
Prawdziwy problem Wisły łatwo zauważyć - skacze przy linii bocznej jak szympans z porażeniem mózgowym i macha czapeczką. |
Sprowadzanie pseudo fachowca na bramkę, za to, że ma chody u dyrektora sportowego, to też jest problem i patologia. Rozumiem, że lepszego bramkarza nie dało się znaleźć niż jakiś no name, całe życie siedzący na ławce w Hiszpani.
Jak pozwalamy na takie harce panu Kiko, to też się nie dziwmy, ze .... z tego wyjdzie. Trzeba też pomyśleć co czują i co myślą inni piłkarze o takim czymś. Jak ma pracować normalnie Biegański czy Broda, a nawet zawodnicy z pola, skoro widzą, ze w klubie się gra za układy a nie umiejętności? A może "jutro" przyjdzie pora na wywalenie innego nie Hiszpana, albo nawet Hiszpana, ale mającego mniejsze chody u Kiko, i zastąpienie go innym rezerwowym z uj wie skąd wyjętym? Kiko w tym okienku dołożył cegiełkę i pogłębił nasze bagno. Transfery słabe, jak miały być robionę na siłę, to trzeba było odpuścić, zachować jak najwięcej kadry i skupić się 1-2 miesiące dłużej na pracy z materiałem, który się ma. Nie ściągać kolejnego bramkarza, grać tymi, których się ma, wywalić odpady, nie brać w ich miejsce kolejnych, a zamiast tego mieć na pensję dla Fernandeza czy Muli, albo na jakiegoś kolejnego konkretnego piłkarza. No ale kasa jest więc odchudziliśmy kadrę, zapychając ją trzecim bramkarzem :D |
Patrząc na zachowanie Kiko i jego świty - towarzystwu odjebało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl