Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto zastąpi trenera Adriana Gulę (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10458)

zibi7 29.11.2021 11:14

Radomiak nie ze swoich wydaje na pensje, bo gracze Radomiaka grają za stypendia miejskie, co zresztą jest wspomniane w tym artykule "stypendia miejskie, które stanowiły ogromny procent budżetu klubu, stanęły pod znakiem zapytania".

Tak więc nie ma co dawać przykładu "sensownych zasad" funkcjonowania Radomiaka, bo funkcjonowanie Radomiaka na bazie tych stypendiów miejskich to jest totalna patologia.

pawlozm 29.11.2021 11:55

Lodu na te gorące głowy.
Duże projekty rodzą się bólach. Nie chcę po raz kolejny przytaczać jakie początki miał Runjaic w Pogoni, a jak wygląda teraz drużyna, a to taki sam typ trenera budowniczego. Gula to nie oszołom, czy trener bez doświadczenia jakiś świeżak, czy też trener bez warsztatu. Po tej rundzie będize miał ogromny materiał do analizy odnośnie wszystkich piłkarzy, co pozwoli robić następne kroki.
Metoda na zasadzie dawać nowego trenera działa na chwilę, potem szybko mija efekt "wow".
No chyba, że nowy trener to już na pewno będzie ten na lata ;) - czy czasem to nie Gula miał nim być? Dajmy pracować, dajmy czas. Spokojnie

Kurz 29.11.2021 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibi7 (Post 1574274)
Radomiak nie ze swoich wydaje na pensje, bo gracze Radomiaka grają za stypendia miejskie, co zresztą jest wspomniane w tym artykule "stypendia miejskie, które stanowiły ogromny procent budżetu klubu, stanęły pod znakiem zapytania".

Tak więc nie ma co dawać przykładu "sensownych zasad" funkcjonowania Radomiaka, bo funkcjonowanie Radomiaka na bazie tych stypendiów miejskich to jest totalna patologia.

Nie podawałem tego linka w kontekście zarobków, tylko raczej pomysłu na pion sportowy. Wygląda na to, że są bardziej skuteczni niż my.

Kwestia finansów to osobna sprawa. I jest swego rodzaju patologią, ale na szerszą skalę i od lat: https://twitter.com/jazdzynski/statu...299531/photo/1

W kontekście Wisły mówimy często o spłacaniu długów i ograniczonych możliwościach kontraktowania zawodników. To jednak trio sprawia, że wyrzucamy spore pieniądze w błoto. Zabawy z trenerami i sprowadzenie ponad 50 piłkarzy wątpliwej jakości musiało sporo kosztować, nawet jeśli większość to transfery bezgotówkowe.

MaLk 29.11.2021 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1574275)
Lodu na te gorące głowy.
Po tej rundzie będize miał ogromny materiał do analizy odnośnie wszystkich piłkarzy, co pozwoli robić następne kroki.

Będę strzelał - tymi krokami będzie to, co zawsze, czyli wymienić kadrę w maksymalnym możliwym wymiarze (pięciu w okienku zimowym, piętnastu w letnim)? ;)

wolfy 29.11.2021 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1574278)
Będę strzelał - tymi krokami będzie to, co zawsze, czyli wymienić kadrę w maksymalnym możliwym wymiarze (pięciu w okienku zimowym, piętnastu w letnim)? ;)

No, tak...

Ale wiesz, teraz to już naprawdę będą lepsi piłkarze, nie tak jak we wszystkich poprzednich okienkach! Tacy co przyjdą za darmo na relatywnie niewielki kontrakt i będą świetnie bronić, rozgrywać i strzelać gole, dzięki czemu taktyka Guli zacznie działać.

Nie wiem czego nie rozumiesz, no nie może się nie udać :>

MaLk 29.11.2021 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574279)
No, tak...

Ale wiesz, teraz to już naprawdę będą lepsi piłkarze, nie tak jak we wszystkich poprzednich okienkach! Tacy co przyjdą za darmo na relatywnie niewielki kontrakt i będą świetnie bronić, rozgrywać i strzelać gole, dzięki czemu taktyka Guli zacznie działać.

Nie wiem czego nie rozumiesz, no nie może się nie udać :>

Nie to, co zmiana trenera.

Bo ten, który przyjdzie, ten nowy, tym razem będzie takim, który na pewno to poukłada, na lata! ;)

wolfy 29.11.2021 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1574281)
Nie to, co zmiana trenera.

Bo ten, który przyjdzie, ten nowy, tym razem będzie takim, który na pewno to poukłada, na lata! ;)

Raczej "do lata". Przy takiej rotacji spowodowanej nieudolnością transferową plus koniecznością sprzedaży piłkarzy (w domyśle - najlepszych z tych ofiar które grają) snucie długofalowych wizji jest śmieszne. Jaka budowa jeśli wymieniamy najlepsze i najgorsze ogniwa na losowy szrot? Raz nam się trafi przyzwoity skrzydłowy i 10 sierot, potem sprzedajemy tego obrońce za grosze i z nowych 10-ciu może wylosujemy stopera, może napastnika a może cała dziesiątka nada się do bakutilu.

Tu bardziej chodzi o to, czy trener da radę coś z tego posklejać żeby grało prostą piłkę i jakoś punktowało. Taki piłkarski "Scrap heap challenge".

MaLk 29.11.2021 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574284)
Tu bardziej chodzi o to, czy trener da radę coś z tego posklejać żeby grało prostą piłkę i jakoś punktowało. Taki piłkarski "Scrap heap challenge".

Ano. I tu przychodzi diagnoza, cała na biało. Najpierw należy zbudować coś, co będzie grało prostą piłkę i jakoś punktowało, a potem można na bazie tego czegoś coś budować stopniowo wymieniając najsłabsze elementy i stopniowo ukierunkowując na jakąś filozofię gry.

A nie od d*py strony, próbować od razu budować "krakowską piłkę" na bazie corocznie zmienianej kadry, która się do tego nie nadaje i trenera, który nie ma z czego budować według wizji nieprzystającej do rzeczywistości.

krysztal 29.11.2021 14:10

Jesteśmy obecnie mniej więcej na etapie i w podobnym czasie kiedy zwalnialiśmy Stolarczyka,Skowronka.Hyballa to inna para kaloszy i inne realia.Natomiast ciągle boimy się przekonać na własnej skórze co się stanie jeśli trenera nie zwolnimy.Dochodzimy do pewnego etapu,przestaje żreć i .... dawaj następnego z karuzeli.Tymczasem przykładów gdzie pozwolono trenerowi coś zbudować i popracować dłużej niż sezon i potem to się kręciło jest mnóstwo.Dajcie spokój.Jak po 3-5 wiosennych kolejkach nic nie drgnie w tej drużynie można się będzie zastanawiać czy zwolnić Gule czy nie

Dive Pirate 29.11.2021 15:05

Niech mu chociaż pół napastnika kupią plus nie wybrakowanego DM.

wolfy 29.11.2021 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1574286)
Ano. I tu przychodzi diagnoza, cała na biało. Najpierw należy zbudować coś, co będzie grało prostą piłkę i jakoś punktowało, a potem można na bazie tego czegoś coś budować stopniowo wymieniając najsłabsze elementy i stopniowo ukierunkowując na jakąś filozofię gry.

A nie od d*py strony, próbować od razu budować "krakowską piłkę" na bazie corocznie zmienianej kadry, która się do tego nie nadaje i trenera, który nie ma z czego budować według wizji nieprzystającej do rzeczywistości.

Dlatego śmieję się jak Hartling z tego "uczenia piłkarzy taktyki Guli" i "wymiany najsłabszych elementów".

Karherop 01.12.2021 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1574289)
Niech mu chociaż pół napastnika kupią plus nie wybrakowanego DM.

Kliment był również aprobowany przez Gule. A patrząc jak go faworyzuje to ciągle jest dla niego numerem 1.

Do końca rundy jeszcze trochę, ale gość na pewno pracuje na największe rozczarowanie z letnich transferów.

W zimie to mu kupia napastnika...taa.. Jak nie wypożycza kogoś do odbudowania (jak Turgeman) to żaden sensowny napastnik w połowie sezonu nie przyjdzie. Można trafić na jakiegoś kozaka ze wschodnio-polnocnych lig, gdzie sezon się skończył (jak kiedyś Ondrasek), ale nie sądzę że dla nich 12-14 zespół polskiej ligi będzie dużym magnesem.

Zimowe okno jest kilka razy trudniejsze do ogarnięcia niż letnie. Osobiście się nie nastawiam na cuda, a raczej na to że a nuż się uda..

gizmowisla 01.12.2021 23:27

Zawsze mozna poprosic Brozia o powrot na pol rundy , oczywiscie to zart ale .........ale taki "emeryt" Brozio by w koncowce wiecej zrobil niz jakis Kliment przez pol roku ......na obrone Klimenta i FBF mam tylko fakt ze sa to bardzo slabi i przecietni napastnicy a taki Gula krzywde im robi wystawiajac jednego albo drugiego na szpicy samych , ja osobiscie majac tak beznadziejny material ofensywny gralbym klasycznym ustawieniem 4-4-2 lub w razie przegrywania nawet 3-5-2 , .....moze ci bardzo slabi naoastnicy grajac we 2 w lini napadu by cos wskurali , niestety my musimy grac w srodku dwoma cholownikami , i jeszcze tego Miudi Dudi zniose , ale Plewka to najwieksze nieporozumienie , nie dosc ze to zdublowana pozycja tego marokanca naszego , to ani to defensywny przecinak , ani ofens pomocnik robiacy cokolwiek w ofensywie , przez Plewke to gramy po prostu w 10

Arkadiusz.Czerepach 05.12.2021 14:06

https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-...RJu-7F6yZvp9I8

Wuja sprzątnąć nam chcą z przed nosa

Karherop 06.12.2021 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1574345)
Zawsze mozna poprosic Brozia o powrot na pol rundy , oczywiscie to zart ale .........ale taki "emeryt" Brozio by w koncowce wiecej zrobil niz jakis Kliment przez pol roku ......na obrone Klimenta i FBF mam tylko fakt ze sa to bardzo slabi i przecietni napastnicy a taki Gula krzywde im robi wystawiajac jednego albo drugiego na szpicy samych , ja osobiscie majac tak beznadziejny material ofensywny gralbym klasycznym ustawieniem 4-4-2 lub w razie przegrywania nawet 3-5-2 , .....moze ci bardzo slabi naoastnicy grajac we 2 w lini napadu by cos wskurali , niestety my musimy grac w srodku dwoma cholownikami , i jeszcze tego Miudi Dudi zniose , ale Plewka to najwieksze nieporozumienie , nie dosc ze to zdublowana pozycja tego marokanca naszego , to ani to defensywny przecinak , ani ofens pomocnik robiacy cokolwiek w ofensywie , przez Plewke to gramy po prostu w 10

Oldboye Wisły ostatnio przegrali z oldboyami zza drugiej strony błon, więc nie sądzę że by już pomógł ;)

wolfy 06.12.2021 19:33

Gula jest do zmiany. To co gramy to kompromitacja.

Zabawy dyletantów z Zarządu w "krakowską piłkę", "super transfery" i "magicznego trenera" zakończą się pewnie spadkiem.

Wojtas 06.12.2021 19:44

To jest niepojete co my prezentujemy w tym sezonie.Gorzej niz Leczna ,Warta ..a to juz jest sztuka.Tak "miekkiego " zespolu jak ten to nie pamietam.

wolfy 06.12.2021 19:54

Łysy nieudacznik out.

ciacho 06.12.2021 19:56

Miarka się przebrała. Zwolnić go w zimie w ....u.

d 06.12.2021 19:59

Niestety, nie ma czego zbierać. Sam fakt, że bez bramek Michala - którego sprowadzono tutaj, by bronił, a nie był najlepszym strzelcem - bylibyśmy na ostatnim miejscu (edit - jednak nie, ale byłoby bardzo słabo i tak).

Dzisiejszy mecz był absolutnie skandaliczny. Nic z tego nie będzie, nie ma to sensu.

Kac 06.12.2021 20:04

projekt zulu guli sie skonczyl i juz nie odpali, trio bierze na siebie wszystkie konsekwencje tego co sie stanie

Smyrgu 06.12.2021 20:05

Panie prezesie przez małe "p" pan powinien wypierdalac stad...

Mixu 06.12.2021 20:07

przy okazji 3/4 składu w p i z d u

wściekłe pięści węża 06.12.2021 20:11

Może Frydrych na grającego trenera? :lol: no chłop jest naszym najlepszym piłkarzem i widać, że myśli w przeciwieństwie do reszty drużyny i co gorsza- sztabu.

wolfy 06.12.2021 20:15

Gula to nieudacznik. Nie ma żadnych schematów ofensywnych, nie ma przejścia z ataku do obrony, z obrony do ataku, nie ma SFG - nie ma nic.
Czy któryś z pyskujących zwolenników łysego (tak, Mixu, to m.in. o Tobie) może wyjaśnić na czym polegają schematy ofensywne Guli? Co my niby próbujemy grać, bo wygląda na upośledzony taktycznie ŁKS Stawowego. Tak, Gula ma gorszy styl niż trener - mem.

Osobną kwestią jest kompletnie położenie lagi przez Gulę na schematy ze stojącej piłki. Ten nieudacznik nawet tego nie potrafi ogarnąć! To jest szokujące, zwracają na to uwagę wszyscy eksperci, komentatorzy, kibice - nie ma żadnego pomysłu, jest tylko laga na pałę, może do kogoś piłka doleci (nie dolatuje).

Co my gramy? Serio pytam, bo nie wiem.

To jak my mamy strzelać gole? Liczyć na farta?

Mixu 06.12.2021 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574536)
Czy któryś z pyskujących oszołomów (tak, Mixu, to m.in. o Tobie) może wyjaśnić na czym polegają schematy

Oszołomem to ty jesteś i to nie tylko moje zdanie. Sprawdź sobie temat meczowy bo o to samo zapytałem mały człowieczku

wolfy 06.12.2021 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574537)
Oszołomem to ty jesteś i to nie tylko moje zdanie. Sprawdź sobie temat meczowy bo o to samo zapytałem mały człowieczku

Ty nie pytaj, skoro twierdzisz że Gula robi postępy i kwestią czasu są lepsze wyniki to rozumiem że widzisz coś czego my - szaraczki - nie widzimy. No więc - wytłumacz nam.

krzywy 06.12.2021 20:22

Trzeba wytrzymać ciiśnienie pierwszy raz od n-lat i zatrzymać Gulę conajmniej do końca sezonu.

d 06.12.2021 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1574540)
Trzeba wytrzymać ciiśnienie pierwszy raz od n-lat i zatrzymać Gulę conajmniej do końca sezonu.

Pewnie, i zwolnić go dopiero po spadku do I ligi, bo wtedy już nie będzie pieniędzy na jego pensję. Trzymajmy ciśnienie.

Arek95 06.12.2021 20:27

wolfy dalej szczeka o chujowym trenerze? Czyli zawodnicy są ok, nie popełniają błędów w defensywie po których tracimy bramki i swoją grą bronią się na tyle że to jednak trener jest winny?
....a idź gościu i sam się zgłoś na trenera do klubu. Jak taki mądry jesteś to powiedz, że potrenujesz chłopaków za darmo.

wolfy 06.12.2021 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1574545)
Pewnie, i zwolnić go dopiero po spadku do I ligi. Trzymajmy ciśnienie.

Ja bym pozwolił mu budować drużynę która ma awansować. Akurat z pierwszoligowcami ma dobre statystyki.

Wojtas 06.12.2021 20:28

A co ten Gula rokuje?
Widzisz jakbym widzial cokolwiek dzis,jakis pomysł,checi ,walke to moze bym i mial inne wizje,ale to co zobaczylem to nawet nie ma sensu dalej tego zespolu ogladac,skoro Warta Poznan ktora gra dno ,antyfutbol i tak dzis by nas ograła.I to przeraza,jeden Frydrych ratuje mu dupsko przed zaszczytnym ostatnim czy przedostatim miejscem w tabeli.

Mixu 06.12.2021 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574539)
Ty nie pytaj, skoro twierdzisz że Gula robi postępy i kwestią czasu są lepsze wyniki to rozumiem że widzisz coś czego my - szaraczki - nie widzimy. No więc - wytłumacz nam.

Pytam bo mam nadzieję że jednak coś robią i że wina lub większą jej część leży w piłkarzach. Bo uważam że osoba na trochę wyższym poziomem niż debil potrafiłaby zagrać czasem jakąś niekonwencjonalna piłkę nawet jeśli trener tego nie wskaże palcem co uwaga udało się Savicowi pod koniec meczu.
Druga sprawa że kolejna zmiana trenera przyniosła by więcej strat niż korzyści.

Chyba o tym pisałem wcześniej więc może zacznij się starać rozumieć co piszą inne osoby na tym forum bo chyba gorzej ci to wychodzi niż pisanie kalumni.

FraMat 06.12.2021 20:33

Przy Guli jest ch......o ale stabilnie,
A ile zerosiedem dzięki niemu idzie

wolfy 06.12.2021 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574552)
Pytam bo mam nadzieję że jednak coś robią i że wina lub większą jej część leży w piłkarzach. Bo uważam że osoba na trochę wyższym poziomem niż debil potrafiłaby zagrać czasem jakąś niekonwencjonalna piłkę nawet jeśli trener tego nie wskaże palcem co uwaga udało się Savicowi pod koniec meczu.
Druga sprawa że kolejna zmiana trenera przyniosła by więcej strat niż korzyści.

Chyba o tym pisałem wcześniej więc może zacznij się starać rozumieć co piszą inne osoby na tym forum bo chyba gorzej ci to wychodzi niż pisanie kalumni.

Ale to co piszesz jest bez sensu. Akurat my większość punktów zdobywamy po indywidualnych akcjach piłkarzy (głównie Yeboaha), a kiedy gramy Gula-ball to wszystkie piłki idą do tyłu lub w poprzek, a akcje kończymy zwykle bez strzału. Więc jest odwrotnie niż twierdzisz - czasem jak któryś z naszych zrobi coś z niczego, to padają gole. Nie ma to nic wspólnego z Gulą, to samo było za Skowronka i Hybali.

Ja pytam jak te nieustanne podania do tyłu i w poprzek mają pozwolić nam wygrać mecz.

Raffaello89 06.12.2021 21:04

Wolfy, ale ty pierdzielisz :D. Gulaball, jak to ładnie ująłeś polega m.in. na dużej swobodzie w grze ofensywnej, także indywidualne akcje jak najbardziej można podpiąć do systemu gry który wyznaje Gula. Jesteś od początku negatywnie nastawiony do trenera (jak paru frustratów powyżej) i każde złe zagranie będziesz obarczał winą trenera. Z drugiej jednak strony poniekąd rozumiem frustrację bo dzisiejsza gra to była jedna wielka kompromitacja. Zero mentalności w drużynie, brak lidera, który umiałby pociągnąć te piz.usie do przodu. Dzisiaj przy -3 st.C. pewnie było im za zimno żeby wykrzesać z siebie więcej. Tu jest problem, i to jest zadanie dla Dyrektora Sportowego w zimie.

d 06.12.2021 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574570)
Wolfy, ale ty pierdzielisz :D. Gulaball, jak to ładnie ująłeś polega m.in. na dużej swobodzie w grze ofensywnej, także indywidualne akcje jak najbardziej można podpiąć do systemu gry który wyznaje Gula. Jesteś od początku negatywnie nastawiony do trenera (jak paru frustratów powyżej) i każde złe zagranie będziesz obarczał winą trenera. Z drugiej jednak strony poniekąd rozumiem frustrację bo dzisiejsza gra to była jedna wielka kompromitacja. Zero mentalności w drużynie, brak lidera, który umiałby pociągnąć te piz.usie do przodu. Dzisiaj przy -3 st.C. pewnie było im za zimno żeby wykrzesać z siebie więcej. Tu jest problem, i to jest zadanie dla Dyrektora Sportowego w zimie.

Tak, drużyna gra chujowo, to zadanie zmiany tego jest dla dyrektora sportowego. "Duża swoboda w grze ofensywnej" to określenie niemal tak dobre jak "niski pressing" Nawałki z Senegalem. Gratuluję.

Mixu 06.12.2021 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574555)
Ale to co piszesz jest bez sensu. Akurat my większość punktów zdobywamy po indywidualnych akcjach piłkarzy (głównie Yeboaha), a kiedy gramy Gula-ball to wszystkie piłki idą do tyłu lub w poprzek, a akcje kończymy zwykle bez strzału. Więc jest odwrotnie niż twierdzisz - czasem jak któryś z naszych zrobi coś z niczego, to padają gole. Nie ma to nic wspólnego z Gulą, to samo było za Skowronka i Hybali.

Ja pytam jak te nieustanne podania do tyłu i w poprzek mają pozwolić nam wygrać mecz.

Tak się właśnie składa że ostatnie punkty czy to z żydami, Górnikiem, Lechią czy dzisiaj zdobyliśmy po zespołowej akcji.
Poza tym jestem w stanie uwierzyć że jednak ćwiczą jakieś schematy i że na to potrzeba może więcej czasu? Może odrobinę lepszych napastników którzy bardziej pokazują się do gry? A może trochę odrobinę lepszej mentalności i odwagi w rozegraniu? Nie wiem. Ale jest sposób by się przekonać. Dać czas pracować Łysemu, mimo że dzisiaj też miałem dosyć oglądania tego gówna.
Nauczmy się dawać czas trenerom nawet jeśli mamy wcześniej ochotę ich zlinczować..

wolfy 06.12.2021 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574574)
Tak się właśnie składa że ostatnie punkty czy to z żydami, Górnikiem, Lechią czy dzisiaj zdobyliśmy po zespołowej akcji.
Poza tym jestem w stanie uwierzyć że jednak ćwiczą jakieś schematy i że na to potrzeba może więcej czasu? Może odrobinę lepszych napastników którzy bardziej pokazują się do gry? A może trochę odrobinę lepszej mentalności i odwagi w rozegraniu? Nie wiem. Ale jest sposób by się przekonać. Dać czas pracować Łysemu, mimo że dzisiaj też miałem dosyć oglądania tego gówna.
Nauczmy się dawać czas trenerom nawet jeśli mamy wcześniej ochotę ich zlinczować..

Z Cracovią - Młyński wyrzuca z autu między dwoma piłkarzami pasów, Skvarka pociągnął z piłką i podał do nieobstawionego Yeboaha.
Z Lechią - dośrodkowanie w punkt Hugiego kończy nieatakowany Frydrych. Dziś to samo.

Nie ma gry zespołowej, podania są głównie do tyłu i w bok. Nikt nie wychodzi na wolne pole.
SFG wykonuje Skvarka, niemal wszystkie kończą się na pierwszym obrońcy rywala. Jedyne zagrożenie to indywidualne przebłyski, które zdarzają się raz na kilka meczy.

Nie ma gry Guli, jest gra na alibi. Leżą absolutne podstawy jak ustawienie formacji i wychodzenie na pozycję. Mija runda, a wyglądamy w sumie tak samo źle.

Książę Palownik 06.12.2021 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574574)
Dać czas pracować Łysemu, mimo że dzisiaj też miałem dosyć oglądania tego gówna.
Nauczmy się dawać czas trenerom nawet jeśli mamy wcześniej ochotę ich zlinczować..

Problem jest jednak taki, że tu nie widać żadnego progresu. Powiem więcej: z Zagłębiem czy Rakowem graliśmy lepiej niż obecnie. Gdyby było widać jakieś zalążki pomysłu, to można dawać czas. W obecnej sytuacji to ja nie bardzo wiem na co ten czas Gula miałby dostać. Wygląda to tak, jakby oni niczego nie trenowali.

Nie skomentuję też gry w obronie: każda prostopadła piłka to u nas popłoch i śmierdzi golem. Na orliku jest większa myśl w grze obronnej. Dzisiejsza bramka dla Warty to kabaret, niewiele brakło a nasi stoperzy wleźliby do własnej bramki. Tam nie ma żadnej taktyki w obronie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl