Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8974)

buczo1985 21.02.2013 02:01

Normalnie nawet pomimo formy w jakiej jest Wisła strzelałbym w ciemno, że wymęczymy 3 pkt, ale tak jak ktoś już pisał, boję się, że Bełchatów będzie bardziej zmotywowany, żeby wygrać na swoim terenie....

Barti 21.02.2013 07:56

Problem wciąż jeden i ten sam, który zauważył autor tematu. Jeżeli napastnik, wychodzący na czystą pozycję, ma obok siebie trzecioligowego obrońcę, a przed sobą trzecioligowego bramkarza, odgrywa piłkę koledze zamiast strzelać na bramkę, to ja nie mam więcej pytań. Mimo wszystko nie był bym kibicem Wisły, gdybym nie wierzył w niedzielne zwycięstwo. Z kim się przełamać jak nie w niedzielę w Bełchatowie? Ten mecz musimy wygrać! I: Wygramy Wygramy Wygramy! Do boju Wisełka!

mistico 21.02.2013 14:14

miałem sen. wygraliśmy w nim 2-0, a gola w 90min strzelił Sarki. Tylko że w tym śnie graliśmy z Jagą...
oby się spełniło :)

Fanic 22.02.2013 11:24

Kiedyś bym się nie martwił, ale dziś to nachodzą mnie wątpliwości. Każda piłka w strefie naszej "dziurawej" obrony to będzie nerwówka. Pewnie błędów się nie da wykluczyć, jak to w piłce, ale tylko żeby uniknęli jakiś głupich strat, błędów. Mam nadzieję że chłopaki powalczą. Sparingi to są tylko sparingi, inaczej się gra o coś, o punkty. W tym widzę nadzieję na mobilizację i walkę. Uważam że to nie będzie ładny, techniczny futbol. Póki co to tylko walką coś możemy ugrać. Stawiam na wymęczone 1:0. JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA...Pomorze pozdrawia...:)

mr_kwolf 22.02.2013 14:30

Liczyłem na trzy punkty, ale brak gwiazdorskiego środka pola w składzie Garguła/Sarki każe mi w dość brutalny sposób zweryfikować oczekiwania.

inspektor erektor 22.02.2013 14:30

bądźmy poważni, przecież ten Bełchatów to jakiś żart, zgraja 18-latków którzy nie wiadomo co w tej lidze w ogóle robią

będzie 4:1 dla nas, dwa gole Genkowa, po jednym Małecki i Sikorski, dla Bełchatowa jakiś gol z kontry

piter116 22.02.2013 14:59

Taka mała ciekawostka: zestawienie zimowych sparingów
http://i45.tinypic.com/2q8rorm.png

Co do meczu z Bełchatowem, szkoda, że u nich w bramce nie ma już Sapeli-zawsze starał się sprezentować nam jakiegoś gola.

AYALA 22.02.2013 16:22

Sarki i Garguła nie zagrają
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

mimo wszytsko Guły troche szkoda,pewnie na środku pomocy zagra Chrapek z Wilkiem a może z Sobolem

aNouc 22.02.2013 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1300151)
Taka mała ciekawostka: zestawienie zimowych sparingów
http://i45.tinypic.com/2q8rorm.png

Co do meczu z Bełchatowem, szkoda, że u nich w bramce nie ma już Sapeli-zawsze starał się sprezentować nam jakiegoś gola.




Głupkowaty ranking.

My tez mozemy wybrac sobie za przeciwnikow druzyny typu Kolejorz Stroze czy kogos z 5 ligi Holenderskiej i byc w czolowce.
Nie tyczy sie to wszystkich ale wiekszosci w/w.

wolfy 22.02.2013 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1300168)
Głupkowaty ranking.

My tez mozemy wybrac sobie za przeciwnikow druzyny typu Kolejorz Stroze czy kogos z 5 ligi Holenderskiej i byc w czolowce.

A zamiast tego wybraliśmy Zagłębie Sosnowiec i był w..........

:mysli:

aNouc 22.02.2013 16:58

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Rownie dobrze mozna napisac ze walczyc bedziemy o mistrza bo wygralismy z Terekiem Groznym.


badzmy powazni.. sparingi i rankingi.. hehe..

..a teraz wszyscy na hale!

wolfy 22.02.2013 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1300170)
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Statystyka bramek strzelonych i straconych mówi wiele. Zwłaszcza ta pierwsza.
Nie oszukujmy się: o wiele łatwiej strzelić bramkę w sparingu niż - meczu o punkty. Ta tabela tylko potwierdza fakt, jakim jest nasza permanentna nędza w defensywie.

aNouc 22.02.2013 17:01

Mowi, mowi.. tylko z kim pozostali grali sparingi?

tez mozemy rozegrac sparing z kims z 5 ligi i strzelic w jednym meczu 7-10 bramek..

... dlatego o dupe rozbic takie rankingi.

wolfy 22.02.2013 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1300172)
Mowi, mowi.. tylko z kim pozostali grali sparingi?

tez mozemy rozegrac sparing z kims z 4 ligi i strzelic w jednym meczu 7-10 bramek..

Graliśmy z zespołem z drugiej (czyli de facto -trzeciej) i gradu nie było. Nie przypominam sobie też, żebyśmy w PP jakoś specjalnie postrzelali (poza jednym wyjątkiem).

Nie ma co ukrywać - jest problem.

blanco 22.02.2013 17:05

Patrzcie na ich kadrę : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...a=1&id_klub=79

Jeśli nie wygramy to będzie wstyd , po prostu. Bez względu na to jaką nędze gramy w tym sezonie.

szamik 22.02.2013 17:42

Z taką kadrą będzie nam ciężej wygrać niż z Bełchatowem w rundzie jesiennej kolego. Tych chłopaków nikt prawie nie zna to zagrają na zupełnym luzie bo nie mają nic do stracenia. Co by nie mówić to my będziemy pod presją z racji tego że jesteśmy (na papierku) faworytem.

Lukasz 22.02.2013 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1300173)
Graliśmy z zespołem z drugiej (czyli de facto -trzeciej) i gradu nie było. Nie przypominam sobie też, żebyśmy w PP jakoś specjalnie postrzelali (poza jednym wyjątkiem).

Nie ma co ukrywać - jest problem.

Dziwne jest to ze w takiej sytuacji Kulawik, tryska humorem przed tym spotkaniem. Jego pewność siebie jest powalająca. Dawno nie widziałem go tak zadowolonego.

wolfy 22.02.2013 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1300190)
Dziwne jest to ze w takiej sytuacji Kulawik, tryska humorem przed tym spotkaniem. Jego pewność siebie jest powalająca. Dawno nie widziałem go tak zadowolonego.

Psucie atmosfery niczego nie poprawi. Może próbuje zebrać na klatę cała presję, zdjąć ją z zawodników jak Maaskant?

Nie wierzę żeby to pomogło, bo nie w atmosferze leży problem, tylko w indywidualnych umiejętnościach zawodników. No, ale przede wszystkim - nie zaszkodzi.

Pamiętaj o jednym - za każdym razem kiedy któryś patałach nie trafi do pustej bramki, wrzuci na aut albo poda przeciwnikowi: nie będzie w tym winy Kulawika.

Lukasz 22.02.2013 18:39

Widziałeś jego konferencję?
Sprawa wyników wydolnościowych ewidentnie dodała mu skrzydeł. Ponoć publikacja była kaczką dziennikarską a 'cyfry' go bronią.

Tak czy siak dawno nie był taki wyluzowany. Kurs pierwszy z brzegu: 3.95 / 3.3 /1.88 także wygląda na to że trochę marudzimy.

Wiem wiem, wszelka indolencja tego świata to jest wina kudłatego. :)

kola12 22.02.2013 19:21

właśnie widziałem to w TV... zrobili koszykarzom w Turcji taki numer... Wyobrażacie sobie coś takiego z naszymi ?piłkarzami?... tak przed meczem w ramach podbudowania...
http://www.guardian.co.uk/sport/vide...ertising-video

Adenalix 22.02.2013 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1300175)
Patrzcie na ich kadrę : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...a=1&id_klub=79

Jeśli nie wygramy to będzie wstyd , po prostu. Bez względu na to jaką nędze gramy w tym sezonie.

Wejdź teraz na 90minut.pl i zobacz skład Zagłębia Sosnowiec. Znasz tam kogoś? A powieźli nas jak dyliżans przez prerię.
Co do meczu: Jeden z dwóch meczów o 6 punktów (drugi będzie za tydzień). Ewentualne dwa zwycięstwa przybliżą nas do pozostania w lidze. Spodziewam się ciężko wywalczonego jednego punktu, który przyjmę mimo wszystko z radością, bo nam się nigdy nie grało dobrze na Bełchatowie (tzn. od czasu gdy mamy w większości przebierańców, a nie piłkarzy). Skład jest bez znaczenia, choć mam nadzieję, że Sobol zagra w pomocy a nie na obronie i że .. a z resztą podam swój typ, a raczej moje pokorne życzenie:

Miśkiewicz-Jaliens, Głowa, Chavez, Bundoza - Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk, Mały - Boguski. Ewentualnie Kosa i Iliev za skrzydłowych i Sikor za Bogusia. Reszta niech się nie zbliża do murawy. Skład węgla i papy.

WISŁAZWE 22.02.2013 22:28

Szymon Marciniak poprowadzi niedzielne spotkanie GKS Bełchatów - Wisła Kraków. W tym sezonie pan Marciniak sędziował Wiśle dwa spotkania, oba przegrane: Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1:3.


Uzupełniając pierwszy post: Zagrożony pauzą w następnej kolejce jest napastnik krakowskiej Wisły - Tsvetan Genkov.

Barti 22.02.2013 23:03

Skończmy już z tą fałszywą kurtuazją. Bełchatów jest słaby, to ostatnia drużyna w lidze. Wszyscy wiemy po co tam jedziemy. 3 punkty mają wrócić do Krakowa. Presja jaka ciąży na "gwiazdorach" wcale nie skłania mnie do współczucia. Oni mają tutaj coś do udowodnienia. Jak nie będzie zwycięstwa - nie zostanie na nich sucha nitka. Rozgrzeszenia nie będzie - chyba że będzie miał miejsce splot jakichś nieszczęśliwych wydarzeń, a w meczu z takim rywalem jak GKS musiało by to być jakieś bardzo solidne alibi. Mam nadzieję że wszyscy zdają sobie z tego sprawę i doceniają powagę sytuacji w jakiej się znajdujemy...

River 23.02.2013 04:19

Typy na niedzielny mecz.

Wersja dla realistow.
0-0 po nedznym meczu po ktorym wszyscy beda mieli dosc "pilki noznej" w polskim wydaniu. Spektakl okazal sie, delikatnie rzecz ujmujac, rozczarowujacy. My punkt przyjmujemy z ulga, bo z przebiegu gry moglismy przegrac.

Wersja dla pesymistow.*
Klasyczne 0-1 na plecy po bajecznej grze. Druzyna bedzie przypominac zbieranine amatorow. Od trenera Kulawika uslyszymy, ze idziemy w dobrym kierunku. Od pilkarzy, ze przepraszaja i trzeba wyciagnac wnioski.

Wersja dla zyjacych w innej rzeczywistosci.
Gladkie zwyciestwo 4-0 po tiki-tace. Media w Polsce oglaszaja wszem i wobec nadejscie nowej Wisly i nowej ery w futbolu. Na fali sukcesu w Belchatowie Wisla kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa, pnie sie w tabeli i konczy z MP. Jest szampan, radosc i wywiady. A potem juz tylko Liga Mistrzow...:lol:

*- UWAGA! wersja ta moze byc odbierana jako "wersja dla realistow".



Jakakolwiek wersje by sie nie przyjelo jedno jest pewne. W niedziele na pewno bedzie smiesznie.:-D

Elefant 23.02.2013 07:35

Dla rezultatu tego meczu nie jest ważne czy staną przeciw nam juniorzy GKS czy oldboje OSP Zagacie Górne.

Ważne jest czy Wisła wygra sama ze sobą.

Barti 23.02.2013 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1300251)
Typy na niedzielny mecz.

Wersja dla realistow.
0-0 po nedznym meczu po ktorym wszyscy beda mieli dosc "pilki noznej" w polskim wydaniu. Spektakl okazal sie, delikatnie rzecz ujmujac, rozczarowujacy. My punkt przyjmujemy z ulga, bo z przebiegu gry moglismy przegrac.

Wersja dla pesymistow.*
Klasyczne 0-1 na plecy po bajecznej grze. Druzyna bedzie przypominac zbieranine amatorow. Od trenera Kulawika uslyszymy, ze idziemy w dobrym kierunku. Od pilkarzy, ze przepraszaja i trzeba wyciagnac wnioski.





Jakakolwiek wersje by sie nie przyjelo jedno jest pewne. W niedziele na pewno bedzie smiesznie.:-D

Powyższych opcji nie przyjmuję do wiadomości ponieważ:
- na wyciągnięcie wniosków była cała runda jesienna, oraz podobno źle przepracowany okres przed startem sezonu.
- zawodnicy przygotowywali się do rundy wiosennej w komfortowych warunkach w porównaniu do innych
ekip
- próba generalna w Sosnowcu była dla mnie jako kibica, jak strzał w pysk. Zwodnik reklamowany jako ten który ma podobno najwięcej ambicji też nie pokazał nic szczególnego na boisku (o kim mowa?), dlatego w związku z tym punktem uważam, że skoro zawodnicy są tak rewelacyjnie przygotowani do rundy, że mogą sobie ostentacyjnie grać w ostatnim sparingu w chodzonego i olewać swoje obowiązki, to w Bełchatowie pokażą, na co ich naprawdę stać.

wolfy 23.02.2013 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1300259)
- próba generalna w Sosnowcu była dla mnie jako kibica, jak strzał w pysk. Zwodnik reklamowany jako ten który ma podobno najwięcej ambicji też nie pokazał nic szczególnego na boisku (o kim mowa?), dlatego w związku z tym punktem uważam, że skoro zawodnicy są tak rewelacyjnie przygotowani do rundy, że mogą sobie ostentacyjnie grać w ostatnim sparingu w chodzonego i olewać swoje obowiązki, to w Bełchatowie pokażą, na co ich naprawdę stać.

Tego się właśnie obawiam...

tofik 23.02.2013 14:14

PBB prowadzi 2:0. Taki wynik pewnie jeszcze zmotywuje GKS. Niedobrze.

!!IRIVER!! 23.02.2013 14:42

He, he, he... No naprawdę trzeba jutro spiąć dupę i wygrać.

szprotson 23.02.2013 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1300297)
PBB prowadzi 2:0. Taki wynik pewnie jeszcze zmotywuje GKS. Niedobrze.

kłerwa.
strach sie bać za tydzien u Nas Podbieskidzia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl