![]() |
Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic Malecki-Wilk-Boguski-Nunez-Iliev Genkov Zmiany: Garguła, Biton, Melikson |
ja to widzę tak że wygramy lub przegramy po męczarniach :)
nie napalam się na zwycięstwo bo dyskopolo gra dobrą piłkę ostatnio, spodziewam sie bardzo ciężkiego meczu i oczekuję gryzienia trawy jeżeli umiejętności i piłkarskich argumentów będzie brakowało |
Pereiko- Lamey,Jova,Diaz,Pajlic - Wilk ,Gargula, Melikson - Malecki , Iliev - Biton
|
Cytat:
|
Dzisiaj sie okaze czy nasza chec zacjecia podium przed przerwa w rozgrywkach, wystarczy zeby wygrac z zawodnikami nad ktorymi wisi widmo odejscia wlasciciela, a to jak wiadomo bedzie wiazalo sie z ich przyszloscia w tym klubie.
Ja osobiscie mysle, ze zwyciezymy. Chcialbym na boisku zobaczyc Ilieva i Meliksona rownoczescie bo ich kombinacyjna gra powinna duzo ulatwic zadanie i co najwazniejsze zagrac konsekwentnie w obronie. |
Śniło mi się, że przed samą końcówką 1 polowy meczu z Polonią strzelimy sobie "swojaka" :(.
We śnie widziałem garstkę naszych kibiców (jednocześnie zdając sobie sprawę, że na meczu jest Świerczok, dla którego ważna jest tzw. atmosfera) oraz nie wiem dlaczego, helikopter. Śmigłowiec, jak kto woli ;). Był elementem stadionu. Jakiś tydzień temu miałem sen, w którym dowiedziałem się, iż o Lamey'a dopytują Rosjanie i bardzo się ucieszyłem z tego powodu. Dosyć często sny mi się "sprawdzają". Mam nadzieję, że ten w zakresie wyniku będzie jednak pozytywny. Swoją drogą, "samobója" można po przerwie "nadrobić" ;) a cały mecz wygrać. I w to wierzę. |
Widać już jak gra Kaziu: na zespoły grające piłką jak Polonia, Odense wystawia Biton, a na drużyny grające głównie: autobus + kontra (Śląsk, Widzew) wychodzi Gienek.
|
Kutas, nie sędzia i wiejscy rzeźnicy. Obyśmy to zremisowali i dojechali bez dalszych kontuzji :|
|
Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.
Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku. |
Co za pajac sędziuje, że mu Wilk w przerwie nie w.......ił to chyba cud.
|
Cytat:
|
Chujnia az zal patrzec.
|
Co to ma być ?!
|
Ten mecz to jakieś jaja.
|
Mecz na remis, ale nie wiadomo..
|
hahaha , nie udolnosc i bezmyslnosc robi swoje :D
|
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera
|
Oni sa za wolni , zero zmbicji , tu trzeba TRENERA przy ktorym kazdy bedzie zapierdalal !
|
Cóż, sędzia postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i "zadośćuczynić" za farta z ŁKSem. Powiem szczerze, takie sędziowanie ostatnio widziałem za czasów Fryzjera. Najlepsze jest to, że komentatorzy nie widzą problemu.
|
Cytat:
|
ta gra to dramat, Moskal udowodnił, że jest słaby. W 10 nic nie potrafili zrobić i to było pewne, że w końcu coś wpadnie Polonii. Dobrze, że ten mecz nie zakłamał nam sytuacji w klubie. NIe ma mistrzostwa, ale widać, że nie można oszczędzać na trenerze. A jak przyjdzie Smuda to nastanie koniec sportowy klubu.
|
Cytat:
Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie. |
Ten mecz to jakiś cyrk. Ale nie ma co się oszukiwać - nasza gra w tym meczu jest na takim samym poziomie co sędziowanie.
|
pie*dolic wyniki
|
no i porażka....
|
Beznadziejny Biton.... kolejny słaby mecz tego piłkarza;/ Chyba się chłopak wystrzelał i wygrał juz.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie potraficie zrozumieć podstawowych rzeczy. Nie chce mi się gadać na ten temat. Wrzucić do jednego garnka zwolenników młodych utalentowanych polskich zawodników i polskich młodych trenerów z ambicjami... i wyjdzie gó...o. |
Brudne koszule + sędzia złodzieje!
Z Steviem Wonderem z gwizdkiem nie da się wygrać. Jaja jak skurczysyn. Podręcznikowa akcja pt. "Jak przekręcić mecz". Brak czerwieni dla Caniego w pierwszej połowie za uderzenie łokciem, Wilk jest faulowany i dostaje żółtko, Czerwień dla Diaza z kosmosu wyczarowana. Cuda się dzieją na naszych oczach! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl