Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8442)

Ajax 09.12.2011 17:39

Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic
Malecki-Wilk-Boguski-Nunez-Iliev
Genkov

Zmiany: Garguła, Biton, Melikson

neq. 09.12.2011 17:44

ja to widzę tak że wygramy lub przegramy po męczarniach :)
nie napalam się na zwycięstwo bo dyskopolo gra dobrą piłkę ostatnio, spodziewam sie bardzo ciężkiego meczu i oczekuję gryzienia trawy jeżeli umiejętności i piłkarskich argumentów będzie brakowało

CMSNero 09.12.2011 17:45

Pereiko- Lamey,Jova,Diaz,Pajlic - Wilk ,Gargula, Melikson - Malecki , Iliev - Biton

maxurd 09.12.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1200107)
Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.

Skoro pytam to pewnie mnie to interesuje z jakiegos powodu.

Glova91 09.12.2011 18:00

Dzisiaj sie okaze czy nasza chec zacjecia podium przed przerwa w rozgrywkach, wystarczy zeby wygrac z zawodnikami nad ktorymi wisi widmo odejscia wlasciciela, a to jak wiadomo bedzie wiazalo sie z ich przyszloscia w tym klubie.
Ja osobiscie mysle, ze zwyciezymy. Chcialbym na boisku zobaczyc Ilieva i Meliksona rownoczescie bo ich kombinacyjna gra powinna duzo ulatwic zadanie i co najwazniejsze zagrac konsekwentnie w obronie.

yarow 09.12.2011 18:28

Śniło mi się, że przed samą końcówką 1 polowy meczu z Polonią strzelimy sobie "swojaka" :(.
We śnie widziałem garstkę naszych kibiców (jednocześnie zdając sobie sprawę, że na meczu jest Świerczok, dla którego ważna jest tzw. atmosfera) oraz nie wiem dlaczego, helikopter. Śmigłowiec, jak kto woli ;). Był elementem stadionu.

Jakiś tydzień temu miałem sen, w którym dowiedziałem się, iż o Lamey'a dopytują Rosjanie i bardzo się ucieszyłem z tego powodu.

Dosyć często sny mi się "sprawdzają". Mam nadzieję, że ten w zakresie wyniku będzie jednak pozytywny.
Swoją drogą, "samobója" można po przerwie "nadrobić" ;) a cały mecz wygrać. I w to wierzę.

arrosmay 09.12.2011 19:29

Widać już jak gra Kaziu: na zespoły grające piłką jak Polonia, Odense wystawia Biton, a na drużyny grające głównie: autobus + kontra (Śląsk, Widzew) wychodzi Gienek.

Uran235 09.12.2011 21:13

Kutas, nie sędzia i wiejscy rzeźnicy. Obyśmy to zremisowali i dojechali bez dalszych kontuzji :|

Wizard 09.12.2011 21:27

Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.

Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku.

silver03 09.12.2011 21:28

Co za pajac sędziuje, że mu Wilk w przerwie nie w.......ił to chyba cud.

Uran235 09.12.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1200151)
Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.

Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku.

Gramy dzisiaj słabo, a sędzia jeszcze wszystko pogarsza. Wywali nam Wilka w drugiej połowie i remis będziemy brać z pocałowaniem ręki. A z mistrzostwem bym nie szalał, bo strata jest spora. Kolejne spinanie się na mistrza może nam się odbić czkawką, bo tą drużynę trzeba wreszcie poukładać, a nie cały czas grać na wynik.

Teqcontroller 09.12.2011 21:37

Chujnia az zal patrzec.

johny96 09.12.2011 21:52

Co to ma być ?!

cartoo 09.12.2011 21:54

Ten mecz to jakieś jaja.

Teqcontroller 09.12.2011 22:07

Mecz na remis, ale nie wiadomo..

Teqcontroller 09.12.2011 22:16

hahaha , nie udolnosc i bezmyslnosc robi swoje :D

willow 09.12.2011 22:19

Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera

Teqcontroller 09.12.2011 22:23

Oni sa za wolni , zero zmbicji , tu trzeba TRENERA przy ktorym kazdy bedzie zapierdalal !

flamengista 09.12.2011 22:23

Cóż, sędzia postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i "zadośćuczynić" za farta z ŁKSem. Powiem szczerze, takie sędziowanie ostatnio widziałem za czasów Fryzjera. Najlepsze jest to, że komentatorzy nie widzą problemu.

rozarian 09.12.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1200162)
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera

Fakt,Kazek w dużym stopniu(nędznym gilem się teraz nie zajmujemy)skopał nam ten mecz.

Przemoo 09.12.2011 22:25

ta gra to dramat, Moskal udowodnił, że jest słaby. W 10 nic nie potrafili zrobić i to było pewne, że w końcu coś wpadnie Polonii. Dobrze, że ten mecz nie zakłamał nam sytuacji w klubie. NIe ma mistrzostwa, ale widać, że nie można oszczędzać na trenerze. A jak przyjdzie Smuda to nastanie koniec sportowy klubu.

arrosmay 09.12.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1200162)
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera

Do momentu objawienia się skrajnego debilizmu u Diaza prowadziliśmy grę i bardziej zasługiwaliśmy na gola, ale jak ma takiego obrońcę.

Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie.

cartoo 09.12.2011 22:29

Ten mecz to jakiś cyrk. Ale nie ma co się oszukiwać - nasza gra w tym meczu jest na takim samym poziomie co sędziowanie.

rasel1906 09.12.2011 22:30

pie*dolic wyniki

RYBA 09.12.2011 22:30

no i porażka....

Important 09.12.2011 22:31

Beznadziejny Biton.... kolejny słaby mecz tego piłkarza;/ Chyba się chłopak wystrzelał i wygrał juz.

Mistal 09.12.2011 22:32

Polecam szczególnie post scriptum,


http://deplus.pl/news.php?readmore=38

RAPH 09.12.2011 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1200165)
Cóż, sędzia postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i "zadośćuczynić" za farta z ŁKSem. Powiem szczerze, takie sędziowanie ostatnio widziałem za czasów Fryzjera. Najlepsze jest to, że komentatorzy nie widzą problemu.

Widze że nie tylko ja mam wrażenie że ktoś nas przekręcił...a panowie przy mikrofonie zadowoleni.

willow 09.12.2011 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 1200168)
Do momentu objawienia się skrajnego debilizmu u Diaza prowadziliśmy grę i bardziej zasługiwaliśmy na gola, ale jak ma takiego obrońcę.

Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie.

Tak tak, a ten sam Diaz zagrał super tydzień temu...
Nie potraficie zrozumieć podstawowych rzeczy.
Nie chce mi się gadać na ten temat.
Wrzucić do jednego garnka zwolenników młodych utalentowanych polskich zawodników i polskich młodych trenerów z ambicjami... i wyjdzie gó...o.

Gordian 09.12.2011 22:34

Brudne koszule + sędzia złodzieje!

Z Steviem Wonderem z gwizdkiem nie da się wygrać. Jaja jak skurczysyn. Podręcznikowa akcja pt. "Jak przekręcić mecz". Brak czerwieni dla Caniego w pierwszej połowie za uderzenie łokciem, Wilk jest faulowany i dostaje żółtko, Czerwień dla Diaza z kosmosu wyczarowana. Cuda się dzieją na naszych oczach!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl