![]() |
Nasz ulubieniec kądzikowski:
Cytat:
Jak on to zrobił? Pytam sie jak on to zrobił? :rotfl: |
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._wymogi.h tml
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Swoją drogą to przyjemnie żyć w błogiej nieświadomości i nie widzieć tego całego cyrku, który dział się przez ostatnie dni... |
WislekaMLP pytał...
Cytat:
Cytat:
|
Z tematu: Co robić w trakcie bana?
O wyższości słowa ****a itp nad innymi znakami interpunkcyjnymi :D Cytat:
|
Z tematu co byś zrobił...
Cytat:
Cytat:
|
......coś z geografii:)
Cytat:
|
Z tematu Mam pytanie...
Pytanie: Cytat:
Cytat:
|
Z tematu o jutrzejszym meczu:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Dooooooooobre ! :rotfl:
|
Cytat:
|
Relacja TWSD
Cytat:
|
z tematu "Wiślackie Foto&Video" ;]
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
z historii prowadzących doping :
Cytat:
|
Z tematu o Olimpiadzie w wykonaniu polskich sportowców: :D
Cytat:
Cytat:
|
niektorzy jednak ciezko zniesli wynik meczu z Barca i szukali odreagowania na rozne sposoby
Cytat:
|
Cytat:
Heh..wiem..to byla literowka..bardzo paskudna:D Miało być spać:P |
Cytat:
|
Użytkownik Jeżyk o tym, co zrobilby, jesli Wisła awansuje do LM
Cytat:
|
Cytat:
ewentualnie zeżre go jakaś pirania lol :rotfl: |
Z tematu "Polityka transferowa Wisły"
Cytat:
Cytat:
|
Z tematu w meczu w jak? gdzie? kiedy? Temat: ludzie czekający w kolejce po bilety na mecz.
Cytat:
|
Po dzisiejszym meczu nasz prowadzący zyskał kilku adoratorów:
Cytat:
Cytat:
|
Kolejna oznaka:
Cytat:
Niestety są i tacy co studzą emocje: Cytat:
|
DrewniaQ co się czepiasz po meczu mam podniete cały następny dzień :D Aha i na końcu posta pise "koniec wazeliny" :D
|
Pewien użytkownik o nowym pomyśle pana O
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam. Chciałem sie zapytać czy jak po strzeleniu przez Barcelone kilku bramek bede sie cieszyć czy nie dostane zadnej kosy? ja wiem ze zazdrosc przez was bedzie przemawiac ze ja sie juz ciesze z 4 bramki a wy jeszcze nie zobaczyliscie swoich pupili na polowie Barcy ale czy ja bede mogl czuc sie bezpiecznie. Bo slyszalem ze sie tam sztyletujecie w grodzie kraka
|
Jan Urban zarejestrował się na naszym forum, obejrzał swój wywiad w tv i sam się skrytykował :):
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl