Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

wisl@k_TS 24.07.2008 12:11

Nasz ulubieniec kądzikowski:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 573196)
Ja mialem już 3 bany, najdłuższy był chyba 4-miesięczny. Czasem zastanawiam się za co, bo zadnych glupich postow w tym czasie co bana dostalem nie pisalem(wg mnie oczywiscie:P) Teraz dostałem karę 2 pkt za nabijanie, a zapytalem się tylko Pabloo84 gdzie ogląda mecz Legii, gdyż nie widzialem zwiastunu na TVP2. Ale było minęło i nie ma co tego roztrząsac:D A co robię? oberwuję forum,jak większość, zeby nie wypasc z obiegu.

Pozdrawiam Wszystkich Moderatorów..wykonujecie kawał dobrej roboty pilnując tego forum...

Spójrzcie na datę rejestracji - 03.2008 :lol:

Jak on to zrobił? Pytam sie jak on to zrobił? :rotfl:

kądzikowski 24.07.2008 13:01

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._wymogi.h tml

Cytat:

Podobne wyniki ma tylko Warszawa
Wredny napisał:
Cytat:

Jak to? Jakis żart? A co w Warszawie zakupili nowy komlet łopat?

St@chu 25.07.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 573990)
co jest na dwójce sie jaiś film zaczyna ?????????????!!!!!!!!!!!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 573991)
co jest mial byc mecz na 2?

Co się dzieje z człowiekiem jak mu się impreza przedłuży i odetnie od informacji...

Swoją drogą to przyjemnie żyć w błogiej nieświadomości i nie widzieć tego całego cyrku, który dział się przez ostatnie dni...

wislak_olkusz 26.07.2008 00:21

WislekaMLP pytał...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP
a ja to sie musze zapytac czy ten pedal (prawdziwy) niestety ksywa wypadla mi z glowy jest obecny dalej na forum ??

po otrzymaniu odpowiedzi błyskawiczna edyta:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP
PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D

:kumple: ;|

simone 26.07.2008 00:57

Z tematu: Co robić w trakcie bana?

O wyższości słowa ****a itp nad innymi znakami interpunkcyjnymi :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
ps2, a z tym przeklinaniem to na serio jest totalny zakaz? kurcze:> ,bez przegiec.Jezyk bez przecinkow traci kompletnie sens.


!!IRIVER!! 27.07.2008 22:16

Z tematu co byś zrobił...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 574754)
Ja napewno uprawiał bym sex z moja kolezanka bez zabezpieczenia:)

na co Gigant odpowiedział:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 574847)
A jesteś prawo czy lewo ręczny? Bo jak lewo, to nie mógłbyś kontrolować zegarka w czasie seksu z koleżanką i mógłbyś przebić konia za koniec świata.


Devonisch 04.08.2008 18:19

......coś z geografii:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 579190)

Ja jechalem ostatnio z Ladynu do Manchesteru 1.9tdi audi to mi wyszlo 4.5-5.0 ale mi sie nie spieszylo.
.

Lądyn, Londyn....nie ma takiego miasta................ jest tylko Lądek

St@chu 04.08.2008 22:17

Z tematu Mam pytanie...

Pytanie:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 579385)
Jaki polecicie przewodnik o Dalmacji??

Błyskawiczna odpowiedź:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 579388)
101 Dalmatyńczyków.:D


w0lno. 05.08.2008 12:14

Z tematu o jutrzejszym meczu:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan
czemu nie ma apelu "WSZYSCY NA CZERWONO"??

I inteligentna odpowiedź....
Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios
Bo ten apel jest chyba tylko na ligę.


wolfy 07.08.2008 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawło
No i brawo, to zwycięstwo 5-0 było chyba najgorszym dla transferów co mogło się stać. Teraz Cupiał sobie mysli, że ma samych Ciristiano ROnaldo w składzie, a Barca to klęknie i przegra też 5-0. Już mamy na stronie głównej news "Nie Nei", zaraz będzie "brak transferów", a następnie "żeganamy puchary", zobazycie, że tak będzie . Z tą RN to daleko nie zajedziemy.

Z cyklu "Bez komentarza"...

SpoXsteR 07.08.2008 20:34

Dooooooooobre ! :rotfl:

Uran235 08.08.2008 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 581498)
Co do Felipe de Souza Campos to pewnie jest to gracz klasy Brasili, ma nawet zblizone warunki fizyczne i podobne nazwisko.

10 znaków...

South 09.08.2008 23:50

Relacja TWSD
Cytat:

Sporo serpentyn wylądowało w polu karnym Mariusza Pawełka jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy. Po co? Nie wiadomo...
chmury chcieliśmy rozgonić...nawet sie udało bo słońce wyszło na chwile :-)

Armia_Białej_Gwiazdy_NH2 11.08.2008 12:33

z tematu "Wiślackie Foto&Video" ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mango (Post 583359)
Czy ma ktoś fotki z meczu Wisła - barcelona ? Jesli tak proszę o wrzucenie :)

Magiczna odpowiedź :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rozmywaczus Pospolitus (Post 583403)
ale o jaki mecz ci chodzi

i Prezydentowa wszystkich podsumowała :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 583427)
ten, co będzie pod koniec miesiąca, rzecz jasna...





Zlitujcie się...

Nie będę tego komentował :-)

pio 12.08.2008 12:53

z historii prowadzących doping :
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak123 (Post 583918)
siema .wpadnijcie do izdebnika na mecz 24sierpnia o godz.11.są tam żydy..kto jest kibicem wisły,lechi,uni tarnów,śłąska,niech przyjedzie,szykuje się piękna zadyma...przyjedzcie!!!!!.grać tam będą łączany.zreszta paru wiślaków z wadowic wie co się działo w kalwarii jak Izdebnik przyszedł.....przyjedzcie na ten mecz...łączany..ABG!!!!!..w końcu wisła rządzi..przyjedzcie.....z ekipą....


Serwatkus 12.08.2008 20:42

Z tematu o Olimpiadzie w wykonaniu polskich sportowców: :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez miki2006 (Post 583966)
czy reprezentanci polski już utoneli 4x200 ? bo w najszerszym ujęciu kamery ich nie widać ? ....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 583970)
podobno skarb na dnie znaleźli i nie płyną dalej


dynek.pl 13.08.2008 22:46

niektorzy jednak ciezko zniesli wynik meczu z Barca i szukali odreagowania na rozne sposoby

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 584882)
Ja nie jestem zdruzgotany. Mimo, iż wierzyłem dało się to przewidzieć. Ehh...trudno..teraz trzeba isc cpac i juz nie rozpamietywac..


rafalek 13.08.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 584911)
niektorzy jednak ciezko zniesli wynik meczu z Barca i szukali odreagowania na rozne sposoby



Heh..wiem..to byla literowka..bardzo paskudna:D Miało być spać:P

dynek.pl 13.08.2008 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 584920)
Heh..wiem..to byla literowka..bardzo paskudna:D Miało być spać:P

wiem ale nie moglem sie powstrzymac - sorry :D

rafalek 16.08.2008 15:28

Użytkownik Jeżyk o tym, co zrobilby, jesli Wisła awansuje do LM

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeżyk (Post 585859)
Skocze z Grunwaldzkiego...:]

Mam nadzieję, że nie trafi tylko na żadną mieliznę:D

tomek_TSW 17.08.2008 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 586326)
Użytkownik Jeżyk o tym, co zrobilby, jesli Wisła awansuje do LM



Mam nadzieję, że nie trafi tylko na żadną mieliznę:D


ewentualnie zeżre go jakaś pirania lol :rotfl:

pirat.z.karaibow 20.08.2008 16:50

Z tematu "Polityka transferowa Wisły"

Cytat:

a co się stało z tym zdolnym 16 latkiem z Bełchatowa?
Zrezygnowaliśmy z niego?:(
Odpowiedź:

Cytat:

Pewnie trzeba było za niego zapłacić ...

DrewniaQ 20.08.2008 21:19

Z tematu w meczu w jak? gdzie? kiedy? Temat: ludzie czekający w kolejce po bilety na mecz.

Cytat:

Zlot miłośników pokemonów, manifestacja emo, pielgrzymka, kółko brydżowe- można tak wymieniać długo. Ale ci ludzie przyjdą mili państwo na mecz Wisły :)

wisl@k_TS 22.08.2008 22:33

Po dzisiejszym meczu nasz prowadzący zyskał kilku adoratorów:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 590156)
Guli, jesteś zajebisty! <3

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slayer666 (Post 590163)
Guli <love> ;*** :D

Czekamy na dalszy rozwój wypadków :D

DrewniaQ 22.08.2008 22:41

Kolejna oznaka:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 590175)
Guli jesteś ZAJEBISTY ! To samo bębniarz

:D

Niestety są i tacy co studzą emocje:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 590177)
nie lizmy sie za bardzo po dupskach

:rotfl:

Coach 22.08.2008 23:19

DrewniaQ co się czepiasz po meczu mam podniete cały następny dzień :D Aha i na końcu posta pise "koniec wazeliny" :D

FajQ 25.08.2008 15:39

Pewien użytkownik o nowym pomyśle pana O
Cytat:

na razie nie przekonuję mnie ten rów a'la sofa
:)

Maćko 26.08.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 591973)
DZis wparuje na stadion z tablica BEdnarz ty szmato zabrales mi okres transferowy !!!!!!!! usuncie to przepraszam bardzo ale frustracja narasta choc transferow nie bedzie

:rotfl: :rotfl:

srockis 26.08.2008 16:24

Witam. Chciałem sie zapytać czy jak po strzeleniu przez Barcelone kilku bramek bede sie cieszyć czy nie dostane zadnej kosy? ja wiem ze zazdrosc przez was bedzie przemawiac ze ja sie juz ciesze z 4 bramki a wy jeszcze nie zobaczyliscie swoich pupili na polowie Barcy ale czy ja bede mogl czuc sie bezpiecznie. Bo slyszalem ze sie tam sztyletujecie w grodzie kraka

pio 29.08.2008 07:15

Jan Urban zarejestrował się na naszym forum, obejrzał swój wywiad w tv i sam się skrytykował :):
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jonasz (Post 593894)
To mój pierwszy post tutaj i nie jest on może zbyt odkrywczy, ale...
Po meczu pewnej warszawskiej drużyny w PUEFA zobaczyłem wywiad z jej trenerem i pomyślałem: jakie my mamy szczęście! Przecież on mógł u nas pracować - dzięki Bogu nie pracuję...



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl