Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

Kociewiak 20.09.2011 16:37

Tymczasem u nas piłkarze chyba właśnie zwalniają Kafarskiego...

DevilMayCry 20.09.2011 16:53

Niestety Lechia odpadła...

mitmichael 21.09.2011 15:49

Lista piłkarzy, którzy udali się na mecz do Świnoujścia:

bramkarze: Milan Jovanić, Filip Kurto
obrońcy: Gordan Bunoza, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey
pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Gervasio Nunez, Dragan Paljić, Cezary Wilk
napastnicy: David Biton, Ivica Iliev, Patryk Małecki.

Dean 21.09.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1167483)
Lista piłkarzy, którzy udali się na mecz do Świnoujścia:

bramkarze: Milan Jovanić, Filip Kurto
obrońcy: Gordan Bunoza, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey
pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Gervasio Nunez, Dragan Paljić, Cezary Wilk
napastnicy: David Biton, Ivica Iliev, Patryk Małecki.

Wiadomo co z choćby Chavezem?
Bez sensu, że Boguski został w Wiśle, a nie został wypożyczony.

fan01 21.09.2011 16:05

Poobijany po GKSie, pewnie dostał wolne.
Z jednej strony szkoda ze w takim meczu nie dostanie szansy nikt z ME, z drugiej strony jak widze wyniki tej druzyny to watpie zbey byl sens komukolwiek dawac jakies szanse...

Jedynie Brud - patrzac na to kto moze grac w srodku pomocy to chyba wole zeby gral Brud, Wilk i Nunez, niz ogladac forme Garguly i Jirsaka...

Elefant 21.09.2011 19:03

Obawiam sie jutro koncertowej wtopy.

Daleko i brak motywacji. Nikt w klubie im głowy nie urwie, bo w końcu PP to tylko kłopot.
Cztery drużyny z ekstraklasy odpadły, więc wielkiego halo nie będzie.

FraMat 21.09.2011 19:09

pytanie brzmi: co będzie działo się na forum i w klubie po ewentualnej, realnej porażce? Pozostaje trzymac kciuki za drużynę i modlić się, by nie przechodzili obok meczu

mitmichael 21.09.2011 19:27

Wierze w słowa Maaskanta, ze jedziemy po zwyciestwo i wiedzac o odpadnieciu z Podbeskidziem nie ma mowy o lekcewazeniu przeciwnika.

grzesiek632 21.09.2011 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1167639)
Wierze w słowa Maaskanta, ze jedziemy po zwyciestwo i wiedzac o odpadnieciu z Podbeskidziem nie ma mowy o lekcewazeniu przeciwnika.

Rywal już został zlekceważony... Sobol, Chavez, Pareiko, Melikson - oni nie polecieli do Świnoujścia a przecież są to zawodnicy z pierwszej 11.
Sam jestem ciekawy jaki skład jutro wystawi trener Maaskant.

Elefant 21.09.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1167634)
pytanie brzmi: co będzie działo się na forum i w klubie po ewentualnej, realnej porażce? Pozostaje trzymac kciuki za drużynę i modlić się, by nie przechodzili obok meczu

W klubie będzie pokazowa rozpierducha z której nic nie wyniknie. Awans oznacza :
- konieczność zorganizowania meczu dla 7 może 8 tys. tanich biletów,
- 1/8 chyba koliduje z Fulhamem,
- jak wylosujemy kogoś z północy to znowu samolot.
Kto przy zdrowych zmysłach myśli, ze urzędnicy w klubie pragną dodatkowych kłopotów.

Kibice na forum są zajęci problemem Maor a sprawa polska.

milosz 21.09.2011 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1167489)
Wiadomo co z choćby Chavezem?
Bez sensu, że Boguski został w Wiśle, a nie został wypożyczony.

Jak byłem za pozostawieniem Boguskiego na rundę jesienną i daniem mu szansy to teraz, skoro jej nie dostaje wydaje się że jedyną szansą dla niego jest jednak wypożyczenie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1167650)
Rywal już został zlekceważony... Sobol, Chavez, Pareiko, Melikson - oni nie polecieli do Świnoujścia a przecież są to zawodnicy z pierwszej 11.
Sam jestem ciekawy jaki skład jutro wystawi trener Maaskant.

No to nie tak, Wilk i Nunez kiedys muszą zastapić Sobola, Bunoza chyba nie jest tak całkiem gorszy od Chaveza, Meleks ma inne problemy a Jovanić kiedyś grac musi, czyli ... skład optymalny ...tylko mobilizacja jest ważna.

Feniks1983 22.09.2011 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1167650)
Rywal już został zlekceważony... Sobol, Chavez, Pareiko, Melikson - oni nie polecieli do Świnoujścia a przecież są to zawodnicy z pierwszej 11.
Sam jestem ciekawy jaki skład jutro wystawi trener Maaskant.

Bez przesady. Po to mamy w miarę szeroką kadrę, aby mieć siły na granie na kilku frontach. Według mnie w takich meczach, Ci co na dzisiaj siedzą na ławie, mogą i powinni pokazać ambicję i chęć wygranej bo kiedy mają utzrymywać formę jak nie w takich meczach? Jeśli dla Ciebie brak kilku zawodników jest lekceważeniem to gratuluje myslenia...

arti 22.09.2011 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1167656)
W klubie będzie pokazowa rozpierducha z której nic nie wyniknie. Awans oznacza :
- konieczność zorganizowania meczu dla 7 może 8 tys. tanich biletów,
- 1/8 chyba koliduje z Fulhamem,
- jak wylosujemy kogoś z północy to znowu samolot.
Kto przy zdrowych zmysłach myśli, ze urzędnicy w klubie pragną dodatkowych kłopotów.

Kibice na forum są zajęci problemem Maor a sprawa polska.

Eee w moim przekonaniu porażka dziś to byłby policzek dla Wisły.
Przyjmuję do wiadomości porażkę z drużyną o podobnym albo większym potencjale, ale Flota to kilka półek niżej - byłby wstyd.
Na meczu dla 7 tys. klub też by zarobił
Koliduje - to się przełoży PP. Legii też koliduje.
Ciężko zniosę ew. wpadkę dziś. Nie widzę żadnego uzasadnienia (poza ew. lenistwem piłkarzy) dla odpuszczania PP w tym momencie.

Gordian 22.09.2011 10:21

Hmm może nie tak kilka. Flota walczy kolejny rok o awans do Ekstraklasy. To nie są kompletne ogóry. Mając w pamięci Podbeskidzie z przed roku, piłkarze będą musieli walczyć. Flota to nie Gryf czy Limanovia, ale przeciwnik dużo trudniejszy. Co oczywiście nie zmienia faktu, że awans do kolejny rundy jest obowiązkiem.

gypsy 22.09.2011 11:04

Porażka w dzisiejszym meczu byłaby bez wątpienia kompromitacją, większą niż zeszłoroczna z Podbeskidziem. Wydaje mi się jednak, że piłkarze nie podejdą zbyt powaznie do tego meczu (choćby nie wiem ile razy Maaskant mówił, że chcą walczyć na wszystkich trzech frontach). Z drugiej strony szansę dostaną pewnie piłkarze, którzy rzadko grają w podstawowej jedenastce, a więc dla nich to też jest okazja na pokazanie się. Tak czy inaczej, nie zdziwię się jeśli Wiślacy wrócą do Krakowa na tarczy.

grzesiek632 22.09.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1167828)
Bez przesady. Po to mamy w miarę szeroką kadrę, aby mieć siły na granie na kilku frontach. Według mnie w takich meczach, Ci co na dzisiaj siedzą na ławie, mogą i powinni pokazać ambicję i chęć wygranej bo kiedy mają utzrymywać formę jak nie w takich meczach? Jeśli dla Ciebie brak kilku zawodników jest lekceważeniem to gratuluje myslenia...

Kilku co by nie ukrywać, najważniejszych zawodników w drużynie.. może źle się wyraziłem, może jest to nie tyle lekceważenie przeciwnika co pokazanie że ten mecz nie jest najważniejszy w klubowej hierarchii.

Zawodnicy rezerwowi z natury siedzą na rezerwie dlatego że są bez formy, nie można więc mówić o jej utrzymaniu w meczach o stawkę.. no chyba że mały sabotażyk.

Jaki by skład nie wyszedł to trzymajmy kciuki za Wisełkę. Dość kompromitacji i grania na pół gwizdka.

zim zum 22.09.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1167871)
Hmm może nie tak kilka. Flota walczy kolejny rok o awans do Ekstraklasy. To nie są kompletne ogóry. Mając w pamięci Podbeskidzie z przed roku, piłkarze będą musieli walczyć. Flota to nie Gryf czy Limanovia, ale przeciwnik dużo trudniejszy. Co oczywiście nie zmienia faktu, że awans do kolejny rundy jest obowiązkiem.

Flota, to już nie ta drużyna co rok temu. Są dużo słabsi.

Kryniu 22.09.2011 11:42

Nawet jeśli mają odpaść w PP to nie z tą drużyną. Dzisiaj mają wygrać. Wystarczy tych kompromitacji

mitmichael 22.09.2011 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1167899)
Flota, to już nie ta drużyna co rok temu. Są dużo słabsi.

Ale na pewno mocniejsi od przeciwnikow Lechii czy Korony Kielce a dodatkowo graja z Mistrzem Polski wiec to dla nich kolejny powod do motywacji i walczenia do upadłego, czego sie oczekuje od Wisły

FraMat 22.09.2011 11:47

w tym temacie takie obawy a temacie w którym obstawiamy wyniki przeważa chyba Flota-Wisła 0:3, 1:3
:D


http://www.weszlo.com/tv,v,1269-Flot...e_sie_na_Wisle

Karherop 22.09.2011 12:26

Flota to w tej chwili poziom dolnych rejonów ekstraklasy , przynajmniej sportowo .

Dodatkowo gramy na wyjeździe , nie jest powiedziane że gładko wygramy , będzie to na pewno ciężki pojedynek .

Obstawiałem 1:2 , ale sądzę że w tym spotkaniu może dojść do dogrywki .

Henio1 22.09.2011 12:34

WYGRYWAMY I W 1/8 LOSUJEMY SĄSIADKE WTEDY O ZAPEŁNIENIe STADIONU WŁADZE MARTWIC SIE NIE MUSZĄ :)

sndr 22.09.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1167905)
w tym temacie takie obawy a temacie w którym obstawiamy wyniki przeważa chyba Flota-Wisła 0:3, 1:3
:D


http://www.weszlo.com/tv,v,1269-Flot...e_sie_na_Wisle


Dokładnie. Wydawało mi się, że jesteśmy Mistrzem Polski, ale widzę, że dla niektórych z braci po szalu to nie jest wystarczający powód dla którego mielibyśmy pokonać drużynę występującą (owszem, póki co z niezłym skutkiem - drugie miejsce) na zapleczu Ekstraklasy.

Proponuję wywiesić białą flagę i prosić o najmniejszy wymiar kary.

szprotson 22.09.2011 12:56

Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo

Kociewiak 22.09.2011 13:39

Dostaliście jakieś bilety do Świnoujścia? Tam wogóle sektor gości czynny?



EDIT: Dzięki

Kamson 22.09.2011 13:51

Dostaliśmy. Chyba 150.

fan01 22.09.2011 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1167984)
Dostaliście jakieś bilety do Świnoujścia? Tam wogóle sektor gości czynny?

http://www.es ka wu ka.pl/news/show/7340_zapisy_na_wyjazd_do_swinoujscia

Kamson 22.09.2011 15:17

"Jak nie wygracie do domu z buta wracacie!"

kornd 22.09.2011 15:19

Po pierwszej połowie przegrywamy 1:2, bardzo słabo wygląda gra.

Skipper 22.09.2011 15:24

Garguła (3-krotnie nieudana próba wymuszenia faulu) i Bunoza = sabotaż. Małecki bez formy, reszta niby się stara ale bez efektu. A Jovanic wiadomo że bramkarzem wielkiej klasy nigdy nie będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl