![]() |
Tymczasem u nas piłkarze chyba właśnie zwalniają Kafarskiego...
|
Niestety Lechia odpadła...
|
Lista piłkarzy, którzy udali się na mecz do Świnoujścia:
bramkarze: Milan Jovanić, Filip Kurto obrońcy: Gordan Bunoza, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Gervasio Nunez, Dragan Paljić, Cezary Wilk napastnicy: David Biton, Ivica Iliev, Patryk Małecki. |
Cytat:
Bez sensu, że Boguski został w Wiśle, a nie został wypożyczony. |
Poobijany po GKSie, pewnie dostał wolne.
Z jednej strony szkoda ze w takim meczu nie dostanie szansy nikt z ME, z drugiej strony jak widze wyniki tej druzyny to watpie zbey byl sens komukolwiek dawac jakies szanse... Jedynie Brud - patrzac na to kto moze grac w srodku pomocy to chyba wole zeby gral Brud, Wilk i Nunez, niz ogladac forme Garguly i Jirsaka... |
Obawiam sie jutro koncertowej wtopy.
Daleko i brak motywacji. Nikt w klubie im głowy nie urwie, bo w końcu PP to tylko kłopot. Cztery drużyny z ekstraklasy odpadły, więc wielkiego halo nie będzie. |
pytanie brzmi: co będzie działo się na forum i w klubie po ewentualnej, realnej porażce? Pozostaje trzymac kciuki za drużynę i modlić się, by nie przechodzili obok meczu
|
Wierze w słowa Maaskanta, ze jedziemy po zwyciestwo i wiedzac o odpadnieciu z Podbeskidziem nie ma mowy o lekcewazeniu przeciwnika.
|
Cytat:
Sam jestem ciekawy jaki skład jutro wystawi trener Maaskant. |
Cytat:
- konieczność zorganizowania meczu dla 7 może 8 tys. tanich biletów, - 1/8 chyba koliduje z Fulhamem, - jak wylosujemy kogoś z północy to znowu samolot. Kto przy zdrowych zmysłach myśli, ze urzędnicy w klubie pragną dodatkowych kłopotów. Kibice na forum są zajęci problemem Maor a sprawa polska. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przyjmuję do wiadomości porażkę z drużyną o podobnym albo większym potencjale, ale Flota to kilka półek niżej - byłby wstyd. Na meczu dla 7 tys. klub też by zarobił Koliduje - to się przełoży PP. Legii też koliduje. Ciężko zniosę ew. wpadkę dziś. Nie widzę żadnego uzasadnienia (poza ew. lenistwem piłkarzy) dla odpuszczania PP w tym momencie. |
Hmm może nie tak kilka. Flota walczy kolejny rok o awans do Ekstraklasy. To nie są kompletne ogóry. Mając w pamięci Podbeskidzie z przed roku, piłkarze będą musieli walczyć. Flota to nie Gryf czy Limanovia, ale przeciwnik dużo trudniejszy. Co oczywiście nie zmienia faktu, że awans do kolejny rundy jest obowiązkiem.
|
Porażka w dzisiejszym meczu byłaby bez wątpienia kompromitacją, większą niż zeszłoroczna z Podbeskidziem. Wydaje mi się jednak, że piłkarze nie podejdą zbyt powaznie do tego meczu (choćby nie wiem ile razy Maaskant mówił, że chcą walczyć na wszystkich trzech frontach). Z drugiej strony szansę dostaną pewnie piłkarze, którzy rzadko grają w podstawowej jedenastce, a więc dla nich to też jest okazja na pokazanie się. Tak czy inaczej, nie zdziwię się jeśli Wiślacy wrócą do Krakowa na tarczy.
|
Cytat:
Zawodnicy rezerwowi z natury siedzą na rezerwie dlatego że są bez formy, nie można więc mówić o jej utrzymaniu w meczach o stawkę.. no chyba że mały sabotażyk. Jaki by skład nie wyszedł to trzymajmy kciuki za Wisełkę. Dość kompromitacji i grania na pół gwizdka. |
Cytat:
|
Nawet jeśli mają odpaść w PP to nie z tą drużyną. Dzisiaj mają wygrać. Wystarczy tych kompromitacji
|
Cytat:
|
w tym temacie takie obawy a temacie w którym obstawiamy wyniki przeważa chyba Flota-Wisła 0:3, 1:3
:D http://www.weszlo.com/tv,v,1269-Flot...e_sie_na_Wisle |
Flota to w tej chwili poziom dolnych rejonów ekstraklasy , przynajmniej sportowo .
Dodatkowo gramy na wyjeździe , nie jest powiedziane że gładko wygramy , będzie to na pewno ciężki pojedynek . Obstawiałem 1:2 , ale sądzę że w tym spotkaniu może dojść do dogrywki . |
WYGRYWAMY I W 1/8 LOSUJEMY SĄSIADKE WTEDY O ZAPEŁNIENIe STADIONU WŁADZE MARTWIC SIE NIE MUSZĄ :)
|
Cytat:
Dokładnie. Wydawało mi się, że jesteśmy Mistrzem Polski, ale widzę, że dla niektórych z braci po szalu to nie jest wystarczający powód dla którego mielibyśmy pokonać drużynę występującą (owszem, póki co z niezłym skutkiem - drugie miejsce) na zapleczu Ekstraklasy. Proponuję wywiesić białą flagę i prosić o najmniejszy wymiar kary. |
Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo
|
Dostaliście jakieś bilety do Świnoujścia? Tam wogóle sektor gości czynny?
EDIT: Dzięki |
Dostaliśmy. Chyba 150.
|
Cytat:
|
"Jak nie wygracie do domu z buta wracacie!"
|
Po pierwszej połowie przegrywamy 1:2, bardzo słabo wygląda gra.
|
Garguła (3-krotnie nieudana próba wymuszenia faulu) i Bunoza = sabotaż. Małecki bez formy, reszta niby się stara ale bez efektu. A Jovanic wiadomo że bramkarzem wielkiej klasy nigdy nie będzie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl