Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Otwieramy czteropak. Real - Barca. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8025)

!!IRIVER!! 20.04.2011 20:18

gigant - nic z tego :D będzie 3:1 dla Barcy, ale na pewno emocji nie zabraknie :)

Eternit 20.04.2011 20:28

"Na trybunach Król Hiszpanii i jego... wysokość Zofija" Szpaku się rozgrzewa :]

Marszałek 20.04.2011 20:35

Szpakowski erudyta, cytaty z głowy, takie lekko przydługawe:)
Drugi nie lepszy. Trzeciak. Już nie mam ochoty tego oglądać.

!!IRIVER!! 20.04.2011 20:38

Stracili łączność ze Szpakiem :D he, he - teraz zaś mądrości Wołka.. i Koseckiego.. Nie lepiej.. :D

Kris54 20.04.2011 20:41

Ogólnie oba chłopaki się przygotowaly - to jest skandal że gra Pinto :) Ale on jest przyjacielem Messiego :) I Guardiola z wdzięczności za to na niego postawił :)

!!IRIVER!! 20.04.2011 20:47

A na trybunach "Olele, olala" :)

Świetny jak dla mnie ten pierwszy kwadrans, dużo agresywnej gry, szkoda, że nie ma więcej akcji. :)

PitM 20.04.2011 21:02

trzeszczą kości....
i Trzeciak: Małurinio to Małurinio tamto

przemo 20.04.2011 21:23

Niesamowita pierwsza połowa:shock:
Naogląda się człowiek polskiej ligi, potem zobaczy coś takiego to mózg staje ....

Real jak na razie taktycznie według mnie genialnie, Barca przez świetną gre Realu praktycznie nie ma nic do powiedzenia. Jedynie czego brakuje to bramek ale i tak jest mega :)
Zobaczymy co bedzie w drugiej połowie :-D

For_FuN_ 20.04.2011 21:24

Wezcie sciagnijcie z anteny Trzeciaka! Facet moze sobie kochac Barcelone i obrazac Real, ale niech nie pokazuje tego komentujac mecz...ja oczekuje fachowosci, a nie "uczuc" do jednej czy drugiej druzyny.

Co do samego meczu, to Real narazie zdecydowanie lepszy. Barca nie stworzyla zadnej groznej sytuacji w 1 polowie.

JAR0 20.04.2011 21:24

I na trybunach jest Shakira, przyjechała specjalnie dla niego (Pique) :rotfl: Tak jak przewidywałem nie da sie ich słuchać. Fajnie agresywnie gra Real.

bondTSW 20.04.2011 21:27

Dajci linka, który nie tnie (obojętnie w jakim języku). drhtv i inne popularne sie wieszają.

banasik 20.04.2011 21:30

Hasta el final, Vamos Real.

2:0 będzie i dziękuję dobranoc. Tak spraliżowanej Barcelony za czasów Pepa jeszcze nie widziałem

Junior_Battle 20.04.2011 21:31

Coś czuje, że zaraz Real odpali jak Wisła z Bełchatowem i bramki sie posypią :>

Forza REAL!

mitmichael 20.04.2011 21:32

Im wiecej tych spotkan GD tym coraz gorzej to wyglada - dzisiaj druzyny postawiły na atak w nogi.

banasik 20.04.2011 21:35

Inna sprawa, że Mallenco każde zetknięcie zawodników zakończone upadkiem jednego z nich odgwizduje jako faul. Paranoja. Wiem, że to nie Anglia, ale bez przesady

Kris54 20.04.2011 21:51

@banasik
racja, ale z drugiej strony Sergio B. i Pepe dali mu na początku powody do takiego sędziowania po wejściach a'la Roy Keane

banasik 20.04.2011 21:55

Tak, ale nie popadajmy w skrajności. Dajmy tym drużynom pograć, poprzepychać się, posmyrać po achillesach. Mallenco chciał tonować nastroje tym gwizdaniem, a rezultat jest odwrotny

przemo 20.04.2011 22:15

Te wywody Trzeciaka na temat "Kto lepszy: Messi vs Ronaldo i dlaczego jest to Messi " są tak denne że bardziej się chyba nie da. O ile nie jestem fanem talentu Ronaldo to patrząc tylko na dzisiejszy mecz obaj grają bez fajerwerków. W pierwszej nie było widać Messiego w drugiej nie widać Ronlado proste..

ed: No właśnie Ronaldo spartolił tak na podważenie mojej teorii ;)

Kolumbus 20.04.2011 22:25

goł goł Real :)

1986 20.04.2011 22:30

Zaraz pewnie jakaś czerwona kartka dla Realu...

banasik 20.04.2011 22:38

NO i ....a jest! HALA MADRID

fanTS1906 20.04.2011 22:39

haha nieobiektywni komentatorzy dopierdzielali sie co chwile do Ronaldo a tu prosze :D

Konfliktowy 20.04.2011 22:39

Rozklepani jak dzieci..Vamos REAL !

mitmichael 20.04.2011 22:40

Real dotrwac do konca. Miny zapyzialych kibicow Barcelony beda bezcenne :rotfl:

Syn Kangura z 1984 20.04.2011 22:45

Boże wy na serio tacy fanatycy Realu? Żałosny ten mecz, jednak nie ma to jak liga Angielska. :)

Kolumbus 20.04.2011 22:56

nie, MY sympatyzujący z Realem, a fanatycy WISŁY

Wichar87 20.04.2011 23:03

Brawo, brawo, brawo! Jeszcze proszę powtórkę w LM. :D

Arked 20.04.2011 23:04

Mi tam się komentarz Trzeciaka bardzo podobał. Może dlatego, że nie kibicuję żadnej z drużyn i nie szukam dziury w całym.

szczebrzeszcz 20.04.2011 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1080331)
jednak nie ma to jak liga Angielska. :)

true, true,
choć fanem nie jestem

Kluvi 20.04.2011 23:10

ja jestem symatykiem Barcy ale nie mam zamiaru przeżywać tego jak co poniektórzy forumowicze. Mecz sam w sobie nieładny coraz więcej aktorstwa niż samej gry. Wkurzało mnie to trochę. A wynik? cóż gratulacje dla Realu. Trzeciak dobrze to ujął, Realowi naprawdę zależało na wygranej...
Poza tym to bdb wynik przed 2meczem w LM :D Real uwierzy że można Barcę pokonać, Barca zaś będzie chciała się zrewanżować za tą porażkę :D mam nadzieję że to będzie niezapomniany 2mecz :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl