![]() |
gigant - nic z tego :D będzie 3:1 dla Barcy, ale na pewno emocji nie zabraknie :)
|
"Na trybunach Król Hiszpanii i jego... wysokość Zofija" Szpaku się rozgrzewa :]
|
Szpakowski erudyta, cytaty z głowy, takie lekko przydługawe:)
Drugi nie lepszy. Trzeciak. Już nie mam ochoty tego oglądać. |
Stracili łączność ze Szpakiem :D he, he - teraz zaś mądrości Wołka.. i Koseckiego.. Nie lepiej.. :D
|
Ogólnie oba chłopaki się przygotowaly - to jest skandal że gra Pinto :) Ale on jest przyjacielem Messiego :) I Guardiola z wdzięczności za to na niego postawił :)
|
A na trybunach "Olele, olala" :)
Świetny jak dla mnie ten pierwszy kwadrans, dużo agresywnej gry, szkoda, że nie ma więcej akcji. :) |
trzeszczą kości....
i Trzeciak: Małurinio to Małurinio tamto |
Niesamowita pierwsza połowa:shock:
Naogląda się człowiek polskiej ligi, potem zobaczy coś takiego to mózg staje .... Real jak na razie taktycznie według mnie genialnie, Barca przez świetną gre Realu praktycznie nie ma nic do powiedzenia. Jedynie czego brakuje to bramek ale i tak jest mega :) Zobaczymy co bedzie w drugiej połowie :-D |
Wezcie sciagnijcie z anteny Trzeciaka! Facet moze sobie kochac Barcelone i obrazac Real, ale niech nie pokazuje tego komentujac mecz...ja oczekuje fachowosci, a nie "uczuc" do jednej czy drugiej druzyny.
Co do samego meczu, to Real narazie zdecydowanie lepszy. Barca nie stworzyla zadnej groznej sytuacji w 1 polowie. |
I na trybunach jest Shakira, przyjechała specjalnie dla niego (Pique) :rotfl: Tak jak przewidywałem nie da sie ich słuchać. Fajnie agresywnie gra Real.
|
Dajci linka, który nie tnie (obojętnie w jakim języku). drhtv i inne popularne sie wieszają.
|
Hasta el final, Vamos Real.
2:0 będzie i dziękuję dobranoc. Tak spraliżowanej Barcelony za czasów Pepa jeszcze nie widziałem |
Coś czuje, że zaraz Real odpali jak Wisła z Bełchatowem i bramki sie posypią :>
Forza REAL! |
Im wiecej tych spotkan GD tym coraz gorzej to wyglada - dzisiaj druzyny postawiły na atak w nogi.
|
Inna sprawa, że Mallenco każde zetknięcie zawodników zakończone upadkiem jednego z nich odgwizduje jako faul. Paranoja. Wiem, że to nie Anglia, ale bez przesady
|
@banasik
racja, ale z drugiej strony Sergio B. i Pepe dali mu na początku powody do takiego sędziowania po wejściach a'la Roy Keane |
Tak, ale nie popadajmy w skrajności. Dajmy tym drużynom pograć, poprzepychać się, posmyrać po achillesach. Mallenco chciał tonować nastroje tym gwizdaniem, a rezultat jest odwrotny
|
Te wywody Trzeciaka na temat "Kto lepszy: Messi vs Ronaldo i dlaczego jest to Messi " są tak denne że bardziej się chyba nie da. O ile nie jestem fanem talentu Ronaldo to patrząc tylko na dzisiejszy mecz obaj grają bez fajerwerków. W pierwszej nie było widać Messiego w drugiej nie widać Ronlado proste..
ed: No właśnie Ronaldo spartolił tak na podważenie mojej teorii ;) |
goł goł Real :)
|
Zaraz pewnie jakaś czerwona kartka dla Realu...
|
NO i ....a jest! HALA MADRID
|
haha nieobiektywni komentatorzy dopierdzielali sie co chwile do Ronaldo a tu prosze :D
|
Rozklepani jak dzieci..Vamos REAL !
|
Real dotrwac do konca. Miny zapyzialych kibicow Barcelony beda bezcenne :rotfl:
|
Boże wy na serio tacy fanatycy Realu? Żałosny ten mecz, jednak nie ma to jak liga Angielska. :)
|
nie, MY sympatyzujący z Realem, a fanatycy WISŁY
|
Brawo, brawo, brawo! Jeszcze proszę powtórkę w LM. :D
|
Mi tam się komentarz Trzeciaka bardzo podobał. Może dlatego, że nie kibicuję żadnej z drużyn i nie szukam dziury w całym.
|
Cytat:
choć fanem nie jestem |
ja jestem symatykiem Barcy ale nie mam zamiaru przeżywać tego jak co poniektórzy forumowicze. Mecz sam w sobie nieładny coraz więcej aktorstwa niż samej gry. Wkurzało mnie to trochę. A wynik? cóż gratulacje dla Realu. Trzeciak dobrze to ujął, Realowi naprawdę zależało na wygranej...
Poza tym to bdb wynik przed 2meczem w LM :D Real uwierzy że można Barcę pokonać, Barca zaś będzie chciała się zrewanżować za tą porażkę :D mam nadzieję że to będzie niezapomniany 2mecz :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl