![]() |
Za Bunozę postawiłbym na Piotra Brożka :)
|
Cytat:
Oczywiście że Piotrek Brożek - bardzo dobrze gra głową, bez problemu poradzi sobie na stoperze i na dodatek jest bardzo zwrotny |
A może tak Nalepę z ME dać do pierwszego składu na stopera. Kowalski już pokazał że jest bardzo słabym piłkarzem, a do tego zwrotnym jak ważący tonę słoń, więc co Robertowi szkodzi? Przynajmniej młody by się ograł. Nie widzę Kowalskiego, szczególnie na śniegu, gdzie trzeba być zwinnym i zwrotnym.
|
o, Piotrek to mogłaby być niezła opcja.
|
Nalepa na środek. Niech wreście się ogra chłopak. Ma talent to niech pomalutku wstępuje w szeregi pierwszej drużyny.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Opady śniegu zmieniły też plany przygotowań do meczu z Arką. Chociaż mecz w Gdyni zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną trawą, to jednak trener Maaskant początkowo nie chciał przez cały mikrocykl przyzwyczajać swojego zespołu do takiej nawierzchni. “Z początku nie chciałem przygotowywać się do meczu z Arką na boiskach ze sztuczną trawą, ale teraz musimy. Wiadomo, że zmiana nawierzchni grozi kontuzjami u zawodników, ale lepiej jest grać na sztucznej trawie niż na śniegu i zmrożonej murawie. W tym momencie wygląda na to, że nie mamy wyjścia. Najprawdopodobniej w środę i czwartek będziemy trenowali w Skotnikach” http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...d_dachem_8792/ tak ,że nie ma już co dywagować
|
Jak wygramy, to zażądam premii jako doradca sztabu szkoleniowego.
|
Z tego co pamiętam ostatni mecz Kowalskiego w I składzie Wisły (ze Śląskiem Wrocław) to Kowalski zagrał tam na środku obronny naprawdę dobrze. Oczywiście nie ulatują mi z pamięci jego wyczyny z początku tego sezonu, ale jak się okaże, że jest słaby to Maaskant postawi na kogoś innego - może Piotr Brożek, może ktoś z ME, ale raczej nie Branco, który wskoczył do 18-stki bo Żuraw i Boukhari z niej wypadli ;-)
|
Ostatnie nasze dwa mecze w Gdyni to wyniki 0-1, ostatnie dwa nasze mecze w lidze to wyniki 1-0 i 0-1 to jaki bedzie wynik z Arką ....?? :p
|
Nie, żebym lekceważył Arkę, ale na nich to moglibyśmy nawet jednym stoperem wyjść :P Bramek to oni strzelać nie chcą :D
A tak na poważnie będą chcieli z nami ugrać choćby punkt, więc szykuję się mecz ala Zagłębie Lubin. Do Śląska Wrocław nie ma co wracać bo wtedy oprócz murowania bramki przez wks to nasi też nic kompletnie nie grali. Skończcie te rozważania kto wyjdzie za Bunoze bo będzie to Kowalski i koniec kropka. No i sztuczna murawa. Napewno na plus to, że można grac techniczną piłkę bo murawa płaska jak stół. Natomiast w takich warunkach pogodowych niewiem za bardzo jak to będzie wyglądać. |
Cytat:
|
Fajnie by dla nas było gdyby odwołali tą kolejkę ale to niestety mało prawdopodobne.Jest to kosmiczny absurd że będziemy grać przy -10 a w końcu maja, kiedy robi się najlepsza pogoda do gry w piłkę, liga się kończy.
Jak każdy, mecz z gatunku ciężkich.Dobrze że Maaskant szybko skumał bazę i zrezygnował z próby grania finezyjnego futbolu.Inaczej już by go tu nie było a tak niezależnie od wyniku, jesteśmy w grze. Mam nadzieje że nie będziemy się starali na siłę prowadzić gry i po kolejnym bezbarwnym meczu wymęczymy tą wygraną;) Chyba Łysy pisał przed Polonią że 0-1 to będzie ten wynik - zrugałem go że jak w 3 ostatnich meczach gola nie straciliśmy, to w tym na bank stracimy więc co najwyżej 1-2.Wyszło inaczej ;)ale przesuwam swoją teorię na przyszłą sobotę.Minimum 2 gole będzie trzeba strzelić by to wygrać. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokladnie. Obecny kalendarz to jakas kpina. E-klasa znajduje tysiace durnych usprawieliwien dlaczego pierwsza wiosenna kolejka musi byc rozegrana zima.....A Ja sie pytam czy w przyszlym roku jest w czerwcu jakis czempionat?? Albo jakas inna impreza przed ktora trzeba sie przygotowac?? Mamy smiesznych dzilaczy w Polsce ktorzy podejmuja cudaczne decyzje.
Co do meczu to juz sie wypowaidalem, ale faktycznie bylby za tym zeby ta kolejke odwolac do wiosny. Pozatym ciekawe jaka bedzie frekfencja na stadionach przy takich "upalach" jakie sa obecnie. |
Cytat:
Ja swego czasu zastanawiałem się nad optymalnym kalendarzem i chyba nie ma takiego.Jest za zimno by grać tak jak na zachodzie i za ciepło by grać jak na północy/wschodzie Mimo wszystko bym optował za wiosna/jesień ale wiadomo że jest to mało realne.Natomiast na pewno liga powinna dostosowywać się do warunków pogodowych.Jest w miarę ok - gramy, jest jak teraz, przekładamy kolejkę na wiosnę.Podobnie w lutym - jest do dupy pogoda, zaczynamy później. Rozwala mnie ten strach grania 2 razy w tygodniu a przecież spokojnie kilka kolejek można by tak zagrać, pomijając już to że czemu nie możemy grać w czerwcu. |
Cytat:
|
Kwestia systemu oddawna dzieli kibicow. Faktycznie ciezko wypracowac jakis kompromis bo zawsze znajda sie jakies za i jakies przeciw. Ale skoro PZPN juz kiedy robil eksperymenty z podzialami tabeli na grypu plus inne tego typu to co by im szkodzilo sprobowac wprowadzic system wiosna-jesien?? Jakos w Rosji czy na Ukrainie tak graja i sobie radza zarowno w swojej lidze jak i w pucharach wiec moze gra jest jednak warta swieczki??
Tak czy owak licze ze jednak najblizszy mecz bedzie odwolany :-D |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ka_przelozona/
Kolejka odwołana, meczu nie będzie! No i dobrze |
Cytat:
He he czary sie sprawdzily. Same plusy. Mozniejszy bedzie mam nadzieje skald. Troche cieplej i wiecej o jeden mecz na wiosne :P |
Kolejna sprawa to fakt ze bedziemy juz grali na trawie.
|
Czyli zawieszenia przejdą na 1szy mecz na wiosnę ?
** Cytat:
|
Bardzo dobra decyzja . Przynajmniej jest szansa że nie będziemy musieli grać Kowalskim w obronie .
sezon ogórkowy czas zacząć |
Bardzo dobra decyzja dla nas. Na wiosnę zgramy na nowym stadionie i mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakiegoś obrońce i powinno być łatwiej:D
|
Czy ten mecz odbedzie sie juz na nowym stadionie Arki ? nie wiem jak oni tam z terminami ;)
|
zamknijcie tamat na czas okna zimowego
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl