Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorza zwolniony z Wisly. Kto nastepca ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7074)

Wehrmacht 15.03.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 869691)
a może Rysiu Tarasiewicz?


Proszę Cię, nawet tak nie żartuj -.-

sqallpl 15.03.2010 11:59

Pan Henryk bedzie mial blisko do willi :) .

a tak na powazanie to mam nadzieje ze nie beda tego zwolnienia zalowac...

DysoN 15.03.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 869691)

a może Rysiu Tarasiewicz?

Wtedy by bylo tak:

Zamienil stryjek (Cupiał) siekierke (Skorze) na kijek (Tarasia).

AYALA 15.03.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 869691)

a może Rysiu Tarasiewicz?

to już wole Boba albo Czesia M. bo na klasowego trenera z zagranicy nas nie stac no chyba że kogoś klasy Bakero

Crusi 15.03.2010 12:01

Cos czuje po kosciach ze sie Cupial z Henkiem przeprosza... Co do Kulawika albo Moskala to nei sadze zeby oni mieli byc tymczasowo, bo tak jak ktos wczesniej wspomnial, w tym wypadku odrazu by oglosili a nie czekali na pozniej. Pewnie bedzie popoludniu jakas konferencja albo cos.

TSW Fanatyk 15.03.2010 12:02

to było napisane z lekka ironią... :)

ja jestem za trenerem z zagranicy :)

DrunkenBear 15.03.2010 12:03

Nie sądzę żeby Rysiu odszedł z ukochanego Śląska.... Poza tym przy jego systemie płac, to taki Garguła, czy Brożek mogli by liczyć co najwyżej na 150k euro rocznie ze wszystkimi premiami ;D

Speedy 15.03.2010 12:03

"Topór ścinający głowy trenerów w Ekstraklasy w akcji. Po Janie Urbanie, Dariuszu Fornalaku przed momentem został zwolniony z Wisły Maciej Skorża. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na 90 procent Wisłę już w najbliższym czasie poprowadzi Winfried Schaefer."

http://sport.interia.pl/raport/wisla...aefera,1451889

nesta 15.03.2010 12:03

No to wydaje sie, ze ktos z dwojki Schaefer - Kasperczak... Szczerze mowiac to wolalbym tego drugiego.

DrewniaQ 15.03.2010 12:04

Mi jest smutno i tyle! Tak się przyzwyczaiłem, że teraz ciężko będzie się przestawić i to na Niemca.

Rob_Zombie 15.03.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 869691)
a może Rysiu Tarasiewicz?

Proszę, nie strasz!!

Ksaron 15.03.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 869688)
No chyba mi nie powiesz, że Lech ma od nas słabszy skład -.- bo praktycznie na każdej pozycji poza obroną je nas na śniadanie. a mimo to nie jest liderem. Skorża teraz w Lechu to jak kiedyś u nas Kasperczak. Po 10 kolejkach byłoby wiadome kto jest mistrzem. Jak w pierwszym sezonie gdy grał jeszcze Kosa.


Ma porównywalny skład z jeszcze gorszą ławką rezerwowych.
30% siły w ataku dodał im ten cały Kryvets.

darotsok73 15.03.2010 12:05

Moim skromnym zdaniem fatalny , którkowzroczny i doraźny ruch zarządu naszej Wisełki . Tak samo jak większość poprzednich rozstań z trenerami.
Polacy jak zwykle nie uczą się na błędach.
Żaden trener z gówna tortu nie ulepi , choćby tydzień mieszał , posypywał cukrem , kokosem i rodzynkami , obiecywał że będzie pyszne w środku nadal będzie gówno . Tak właśnie jest z polskimi kopaczami .
. Przyjdzie jakiś Probierz , Fornalik , Nowak czy Kowalski , wygra ze 2 mecze i powiedzą -cudotwórca.. :D.


Brawo nasi ZAWODOWI KOPACZE możecie być z siebie dumni. Daliście z siebie wszystko. Możecie już jechać na podbój europy.

Arked 15.03.2010 12:05

Zatrudnimy nowego trenera, dajmy na to Schaefera i w okienku transferowym znowu na transfery wydamy grosze kupując odpady. A potem będzie zdziwienie, że nasza gra ofensywna to dno skoro od niepamiętnych czasów nie pozyskaliśmy napastnika, który zrobiłby różnice i byłby gwiazdą drużyny. Na ławce dalej będą siedzieć piłkarskie półprodukty, a jedynymi sensownymi zawodnikami w kadrze zostaną przeciętniak z ligi francuskiej Issa Ba (o ile nie wykończą go kontuzje) i może Marcelo, Alvarez i Kirm. Ja w tym wszystkim nie widzę sensu. Cupiał w ogóle nie uczy się na swoich błędach.

arti 15.03.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 869703)
Nie sądzę żeby Rysiu odszedł z ukochanego Śląska.... Poza tym przy jego systemie płac, to taki Garguła, czy Brożek mogli by liczyć co najwyżej na 150k euro rocznie ze wszystkimi premiami ;D

Daj spokój Tarasiewicz to żaden trener. Oglądałem Go kiedyś w lidze+ extra. Facet nie umiał sklecić przez godzinę jednej ciekawej wypowiedzi. Z Nim Śląsk się będzie do 2200 roku kisił na miejscach 6-8 max.

Lemoniadowy Joe 15.03.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 869710)
Żaden trener z gówna tortu nie ulepi , choćby tydzień mieszał , posypywał cukrem , kokosem i rodzynkami , obiecywał że będzie pyszne w środku nadal będzie gówno . Tak właśnie jest z polskimi kopaczami .

.

ja tylko chciałem przypomnieć że paru nowych graczy za panowania Skorży/Bednarza przyszło i to nie za frytki tylko za spora kasę i poza Marcelo to co oni grają wiec do kogo żal


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 869711)
Zatrudnimy nowego trenera, dajmy na to Schaefera i w okienku transferowym znowu na transfery wydamy grosze kupując odpady.

moim zdaniem nawet tych grosze które ostatnio mieli nie potrafili wydać

sqallpl 15.03.2010 12:08

Schaefer moglby sciagnac tu pewnie kilku czarnych przyjaciol, ktorzy wynieraja sie na pilkarska emeryture.

Baala 15.03.2010 12:09

Winfried Schaefer nie wiem czemu właśnie on? Jest na rynku Niemieckim kilku znacznie lepszych fachwców którzy podejrzewam chcieliby takie same zarobki. Problem Schaefera jet taki że ostatni poważny klub piłkarski prowadził w latach 90-siątych. Później była reprezentacja i dogorywanie w ZEA, tam chyba raz wygrał mistrzostwo. Ten trener juz od dawna jest na peryferjach futbolu i tak naprawdę to wielka niewiadoma.

Pablo84 15.03.2010 12:12

Ludzie, czego wy się spodziewacie po nowym trenerze?Że z dnia na dzień zamieni styl drużyny i zaczniemy wygrywac jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?


Skorża na początku swojej pracy mówił, że potrzebuje czasu by zarzucić swój styl zespołowi.Miał 3 lata.
Tak, zdobył 2 mistrzostwa: 1 Efektownie, drugie z dużą dozą szczęscia.Jednak styl, a raczej jebo brak, oraz baty w Europie mówią same za siebie.Drużyna od 2 lat cofa się w rozwoju...
Porównujecie tu skład Lecha i Legii.Ludzie, my mamy w kadrze 13 obecnych lub byłych kadrowiczów- nie byle jakich kopaczy typu Ujek czy inny Gajtkowski.Takim kopaczom nie wypada zejść aż na tak żenujący poziom.

INZAGHI 15.03.2010 12:12

I bardzo dobrze.

Najważniejsze żeby grac w piłkę nawet kosztem Mistrzostwa Polski.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 869652)
Będziemy tego żałować.

Obym się mylił.


koker 15.03.2010 12:12

Ja chcialbym zobaczyc Schäferer u nas na lawce ale zdaje mi sie ze on zostanie trenerem reprezentacji Izraela:

http://transfermarkt.de/de/forum/84/...7/anzeige.html

spidey 15.03.2010 12:12

Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że na trasie do Krakowa widziany był Jasio Urban :D

Maxior 15.03.2010 12:13

Podubcony ten cupial, zamiast dać jeszcze czas Skorży, w końcu lidera mamy, to go zwalnia:(

koyoot 15.03.2010 12:14

Spidey, nawet tak nie strasz...

Ja wam powierm tylko jedno. My tego ruchu jeszcze pozalujemy.

Kaan 15.03.2010 12:14

Taki Shafer mógłby zastosowac metody motywacji piłkarzy poznane w głębokiej Afryce lub Wschodzie:

http://4lol.pl/media/6/2/7/6276.jpg

i w tej sytuacji zmiana trenera wyszła by nam na korzyśc.
:-/

Griszka30KR 15.03.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ksaron (Post 869709)
Ma porównywalny skład z jeszcze gorszą ławką rezerwowych.
30% siły w ataku dodał im ten cały Kryvets.

Co Ty opowiadasz z naszych zawodników lepszy jest tylko Głowacki,byc moze Alwarez,reszta poniżej.
Buric,Arboleda,Djurdevic,Bandrowski,Peszko,Kevac ,Stilic,Lewandowski
to zawodncy,którzy przewyzszaja naszych (w obecnej formie).

KOMINEK 15.03.2010 12:15

Jeśli by to faktycznie był Winfried Schaefer to plusem jest to że nie byłby obciążony schematem że na pewno Brożek musi grać i Mariusz musi bronic. To ktoś zupełnie z zewnątrz. A tak dla rozbawienia wspominamy Dana i te jego napady wściekłości : Gdy pracował w Bundeslidze nazywano go "Czerwonym Winnie", bo bardzo nerwowo reagował na błędy sędziów, co często kończyło się wyrzuceniem go z ławki rezerwowych na trybuny.

Wehrmacht 15.03.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ksaron (Post 869709)
Ma porównywalny skład z jeszcze gorszą ławką rezerwowych.
30% siły w ataku dodał im ten cały Kryvets.



Buric Pawełek ?

obrona mamy porównywalną

Stilic Peszko Kriwiec - jedynie Kirma i to jak zlapie forme mozemy pod wzgledem ofensywnym do nich porównać.

Brożek niestety to obecnie nawet butów nie może czyścić Lewandowskiemu.

dj_ibutti 15.03.2010 12:16

Obecnie ma ksywę, "Biały Lew". Gej jak nic. Spodoba mu się u nas w szatni...

Krissu 15.03.2010 12:16

Jeśli to Schaefer to bardzo dobrze. Nie dlatego, że uważam go za dobrego trenera, tylko dlatego, że będzie to oznaczało, że Cupiał nie ma jeszcze totalnie wy...ne na Wisłę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl