Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

Grzegorz z Sanoka 13.02.2010 15:16

Widzę, że się ostro napalacie na hokej :D Ja też, bo polskiej młucanki już nie idzie oglądać ;) Swoją drogą oglądanie hokeja w TV a na lodowisku to przepaść.

Osobiście liczę na jakąś niespodziankę w wykonaniu Szwedów. Dla gospodarzy każdy wynik inny od złota będzie jedna wielką porażką...

LuKaS TSW 13.02.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 854331)
Widzę, że się ostro napalacie na hokej :D Ja też, bo polskiej młucanki już nie idzie oglądać ;) Swoją drogą oglądanie hokeja w TV a na lodowisku to przepaść.

Osobiście liczę na jakąś niespodziankę w wykonaniu Szwedów. Dla gospodarzy każdy wynik inny od złota będzie jedna wielką porażką...

Zgadzam się z tym że na żywo a w telewizji to są dwie różne bajki i nawet naszą ligę na żywo jakoś da się oglądać.
Ja tradycyjnie na olimpiadzie kibicuje Finom :)

Cetnik 13.02.2010 16:15

http://www.hokej.net/pl/news,artykul...tvp-sport.html wrzucam rozpiske meczy hokejowych w TVP z której niestety wynika że hokej cały do TVP Sport praktycznie wrzucono..przynajmniej w początkowej fazie turnieju. Szkoda..ale zostaje Eurosport zawsze.

Zwitter 13.02.2010 17:31

Co Wy gadacie, hokeja to się oglądać nie da :P

Ja tam już dziś liczę na medal Adasia, już się nie mogę doczekać skoków.

laurence 13.02.2010 19:42

medal powinien wpaść, szkoda tylko że znów Ammann jest poza zasięgiem.

Blondas 13.02.2010 19:44

Przewaga Ammnna nie taka duża jak myślałem, poczekajmy na 2 serie

!!IRIVER!! 13.02.2010 19:45

Jest pięknie, ale może być jeszcze piękniej... Srebro jest na pewno do wyrwania, złoto myślę też, to tylko 1,5 metra... Jeśli odfrunie tak, jak w Sapporo...

fialo 13.02.2010 19:55

Oficjalnie oświadczam, że jak Adaś zdobędzie złoto juz nigdy nie napiszę pod postem pysia, że jest głupi beznadziejny, idiotyczny itd. Ale emocje !

wislacki mati 13.02.2010 19:56

wierze ze bedzie przynajmniej 2 miejsce . LEĆ ADAS LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEĆ!!!!!

Cetnik 13.02.2010 19:56

Będzie srebro..choc człowiek by chciał by Adam zaszalał w 2 serii eh. :)

Jachcik 13.02.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 854463)
Oficjalnie oświadczam, że jak Adaś zdobędzie złoto juz nigdy nie napiszę pod postem pysia, że jest głupi beznadziejny, idiotyczny itd. Ale emocje !

Nie napiszesz, bo znowu ma bana :P
Prosze inne postanowienie :))


Ale moim zdaniem Adam złota dziś nie sięgnie..

IncognitoTSW 13.02.2010 20:14

Może się uda medal zdobyć. Jakikolwiek ;)

Jachcik 13.02.2010 20:30

Nowy rekord skoczni. Gregor Schlierenzauer 106,5 metra


PS; Adaś, leć Ku*wa!
PS2: Jest, Jest, Jest! MAMY MEDAL!
Ps3: Już mamy Srebro:D:D
Ps4: Znowu rekord Amman 108 metrów :).... Ale mamy srebro, i jest się z czego cieszyć :D

Żmijka 13.02.2010 20:37

Jest pieknie! :-)

Wiślak178 13.02.2010 20:38

Brawo dla Adama!
Amman dzisiaj poza zasiegiem

laurence 13.02.2010 20:39

uffff ale emocje:) MAMY MEDAL

latarnik 13.02.2010 20:39

brawo Adam :-)

WiślakMyślenice 13.02.2010 20:40

Małysz - jesteś W I E L K I !!! ;)

IncognitoTSW 13.02.2010 20:41

Szacunek dla Adama :)

szczepanwislak 13.02.2010 20:42

Amman.... i znów mistrz olimpijski , ale trzeba sie cieszyć tym srebrem !! Adam jesteś wielki !!

saklak1906 13.02.2010 20:43

Teraz niech te wszystkie mondrale ktore mowily ze juz nic nie osiagnie. Na kolana i buty czyscic

igortsw 13.02.2010 20:48

Adaś jesteś nie do ocenienia!! Co tu mówić, jeden z niewielu sportowców, któremu można chylić czoła w naszym kraju nad Wisłą. Brawo!!:)

tomorow 13.02.2010 20:49

Brawo, brawo Adaś! Pokazałeś gówniarzowi z Austrii gdzie jego miejsce!!
Brawa dla Simiego również!

Schabek 13.02.2010 20:52

Brawo Adam

Mario Nh 13.02.2010 20:53

Adam pokazał klasę. :-)

UniaTarnówZKS1928 13.02.2010 20:55

Brawo Brawo Brawo!

Adam Jest Niesamowity!

Amman Poza Zasiegiem Ale Malysz Pokazał Klasę! Brawo!

Szaleństwo!

SZYMEK_TSW 13.02.2010 20:56

No i bardzo fajnie :) jest medal na dzień dobry :)

felipe 13.02.2010 20:57

Żeby nasi kopacze mieli w sumie choć w połowie takie jaja jak Małysz bylibyśmy potęgą...


http://sport.tvp.pl/vancouver2010/plantransmisji

działają wam transmisje ?

orzeu 13.02.2010 21:07

Brawo Orzeł z Wisły :D

LanceTS 13.02.2010 21:10

Mina Austriaka po skoku Adama nie do zapomnienia :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl