Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, niedziela, 13.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6285)

maRgrabkarz 13.09.2009 17:44

podsumowanie meczu: KOPACZE
a Kirmowi wspolczuje ze przyszlo mu grac z takimi miernotami. z placami tych kolesi powinno byc jak z cenami nieruchomosci. jesli osiagnely granice wzieta z kosmosu to teraz powinny spasc do realnego poziomu. polowa tego co dostaja to i tak byloby za duzo.
odnosze wrazenie ze juz sie "uspokoili" po levadii, zapomnieli czego "dokonali" i skoro maja juz kilka punktow przewagi po kilku kolejkach to po co sie jednak przemeczac. smutna ta liga.

JrQ- 13.09.2009 17:45

A Małecki to do Jirsaka o tą wrzutkę co poszla w aut sie dalej przyczepia?!

Jazon 13.09.2009 17:47

Uff, drżałem o wynik w drugiej połowie, ale udało się wykonać najważniejsze zadanie - 3 punkty dla nas, co oznacza, że Amica nic do nas nie odrobiła mimo swojego zwycięstwa nad Jagą, a nad Legią przewaga jest jeszcze większa niż była. Czyli generalnie kolejna kolejka na plus:)

kucharz_77 13.09.2009 17:47

Co wy tak napieprzacie na Małeckiego, chłopak walczy całe 90 min, strzela bramkę, która daje nam 3 pkt. Chciałbym mieć w drużynie 11 takich piłkarzy, a z tym opieprzaniem Jirsaka to miał racje, 90 min grania w nogach a ten mu daje taką piłke...

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 17:48

Małeckiemu powoli sodówka za bardzo uderza do główki, mógłby trochę ochłonąć.

For_FuN_ 13.09.2009 17:48

Po zejsciu Brozka zostalismy bez napastnika :D? A ja myslalem, ze nominalnymi napastnikami sa Cwielong i Malecki.

Mecz najslabszy z dotychczasowych, a mimo to wygrywamy. Trzeba sie cieszyc z wyniku, a nie z gry. Kirm dzisiaj slabiutko, Lobodzinski znacznie lepiej.

wislacki 13.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 792363)
Ciekawe czy Małecki też by się tak darł teraz na Jirsaka jakby na niego ktoś się wydzierał po każdej niedokładnej piłce.

No i bardzo dobrze, ktoś musi czasem krzyknąć czy to na beznadziejnego Kirma, czy Jirsaka.
Zamiast szanować chłopaka za ambitną walkę i gola na wagę 3 punktów to jak zwykle wam coś nie pasuje. Patryk był dzis jednym z najlepszych na boisku!

pchelas 13.09.2009 17:48

Skończcie płakać- ważne, że wygrali. Po kadrze zawsze była kaszana jeśli chodzi o gre, wiec tym bardziej cieszą 3 pkt.

tofik 13.09.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 792364)
podsumowanie meczu: KOPACZE
a Kirmowi wspolczuje ze przyszlo mu grac z takimi miernotami. z placami tych kolesi powinno byc jak z cenami nieruchomosci. jesli osiagnely granice wzieta z kosmosu to teraz powinny spasc do realnego poziomu. polowa tego co dostaja to i tak byloby za duzo.
odnosze wrazenie ze juz sie "uspokoili" po levadii, zapomnieli czego "dokonali" i skoro maja juz kilka punktow przewagi po kilku kolejkach to po co sie jednak przemeczac. smutna ta liga.

Wróci Boguski, może Garguła. Może wtedy się z przodu ruszy. Np Kirm nie jest dryblerem, tylko najlepiej się czuje jak dostaje prostopadłą piłkę i wychodzi sam na sam, albo dośrodkowuje.
W środku mamy 2 przecinaków i dlatego skrzydła nie chodzą jak mogłyby.

Co do meczu faktycznie dno. Tylko w Polsce tak słabo grający zespół może być bez straty punktu.

Robert_wislak 13.09.2009 17:50

Ten gówniarz chyba przesadza zbytnio. To co do sędziego wyburzuł to tragedia jakaś. A po meczu kamera ze środka boiska fajną wiązanke Patryczka do Jirsaka uchwyciła(k*rwa...do ch*ja). 3 minuty temu za mocno piłke mu podała ten sie dalej pluje

kucharz_77: To straszne, w Anglii po 70meczów w sezonie grają, czasem trzeba w pucharach po 120minut biegać ale nie ważne. Czy to jest powód żeby klnąć jak nienormalny do kolegi z drużyny? Zresztą tak to jest jak sie szkoły nie kończy

IncognitoTSW 13.09.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 792371)
No i bardzo dobrze, ktoś musi czasem krzyknąć czy to na beznadziejnego Kirma, czy Jirsaka.
Zamiast szanować chłopaka za ambitną walkę i gola na wagę 3 punktów to jak zwykle wam coś nie pasuje. Patryk był dzis jednym z najlepszych na boisku!

Mówię, że nie był? Po prostu Mały dużo częściej zagrywa niedokładne piłki ale inni oprócz Brożka jakoś się nie wydzierają.

Mario Nh 13.09.2009 17:50

Ja myślę że taki ma chłopak po prostu charakter i trudno jest to zmienić. ;-)
Piłkarze walczą aż miło, z drugiej strony słowa uznania. Trzeba być naprawdę dobrze przygotowanym fizycznie na taką grę pressingiem do ostatniego gwizdka sędziego. Martwi mnie postawa Kirma i ciągły brak obecności Jirsaka w pierwszym składzie.

W.Star 13.09.2009 17:52

No i Pawełek wybronił co miał do wybronienia, a w jednej sytuacji wybronił nam zwycięstwo czyż nie ;) ?
Poza tym denerwuje mnie troszkę to szukanie partnera do podania przez Brożka. Ok wychodzi mu to nieraz, ma dużo asyst, ale trochę tęsknię za Brożkiem, który dużo strzelał ;p
Niemniej 3 pkt są, toteż w mym domu zagościła radość xD

Eustachy 13.09.2009 17:53

Brawo za podtrzymanie zwycieskiej passy. Jest dobrze :)

AS82 13.09.2009 17:53

Dobrze ze udało sie wykorzystac tą jedna sytuację ,bo setek bylo ze 2 ,3 ale Brozek i Malecki bardziej sobie dzis przeszkadzali niz pomagali .Wisła Pany !

wislacki 13.09.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 792378)
Mówię, że nie był? Po prostu Mały dużo częściej zagrywa niedokładne piłki ale inni oprócz Brożka jakoś się nie wydzierają.

i co podobają ci się takie szare myszki, które się odezwać boją?
Bo ja wolę młodego, przebojowego Małeckiego, który nie boi się ryknąć na starszych.
Ma więcej strat? W cale mnie to nie dziwi, on jest najaktywniejszy ze wszystkich naszych graczy, więc niedokładności muszą być

dawidex44 13.09.2009 17:54

Rzeczywiście mamy powody do narzekania. Odnieśliśmy 10 zwycięstwo z rzędu ,pokonując na wyjeździe zespół z górnej części tabeli. Jest fatalnie...............

bebeto 13.09.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 792369)
Małeckiemu powoli sodówka za bardzo uderza do główki, mógłby trochę ochłonąć.

Widzę że niektórzy z tego forum powinni ochłonąć. Gdzie tą "sodówkę" ujrzałeś?? (w nieudolnym podaniu Jrsaka??)

pysio 13.09.2009 17:55

Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży

pirat.z.karaibow 13.09.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792387)
Widzę że niektórzy z tego forum powinni ochłonąć. Gdzie tą "sodówkę" ujrzałeś?? (w nieudolnym podaniu Jrsaka??)

Tą sodówką i boiskowe gówniarstwo widać już stosunkowo długo. I nie wyjeżdżajcie z armatami o jego dzieciństwie, jakże ogromnym przywiązaniem do Wisły itp :lol: Mi chodzi o sytuację z pyskowaniem do sędziego. Gwiazdor i tyle, potrzeba mu ewidentnie ławki na trzy mecze dla pokory, ale problem w tym że nie ma go kto zastąpić. Takie zachowanie jest NIEDOPUSZCZALNE!

Tyle.

tofik 13.09.2009 17:58

Ktoś go w końcu usadzi. Trafi kosa na kamień :)

grzechu1991 13.09.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 792388)
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży

nie moge czytac tych Twoich wypocin. Akurat Łobodzinski dzisiaj sie wyróżniał na plus i to bardzo...

uzytkownik_forum 13.09.2009 18:00

Ciekawym, czy Patryczek puszcza takie wiazanki swojemu Pepciowi, gdy ten marnuje swoje setki w hurcie. Naprawde jestem ciekaw... Gwiazdkowania ciag dalszy, bo Maleckiego zaczyna sie wydawac, ze Wisla to On.
Punkty sa, ale ja niestety jestem kibicem, ktory woli ogladac druzyne z charakterem i z pomyslunkiem walczaca o milimetr boiska, niz toporne rozgrywki z jeszcze toporniejszymi ( bez urazy dla Lechii), ktore sie ciezko oglada, choc komplet jest w tabeli. Jak pomysle, ze keidys moglismy pojechac do Schalke i tam im 4 wlepic... Uff, przepasc.

wislacki 13.09.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 792393)
nie moge czytac tych Twoich wypocin. Akurat Łobodzinski dzisiaj sie wyróżniał na plus i to bardzo...

Ja też nie mogę, dajcie mu bana znowu, bo spokój był parę dni...

"Bierna postawa Skorży" - a co miał wbiec na boisko i strzelić gola?

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 792387)
Widzę że niektórzy z tego forum powinni ochłonąć. Gdzie tą "sodówkę" ujrzałeś?? (w nieudolnym podaniu Jrsaka??)

W tym, że chłopak na razie nic wielkiego nie osiągnął, sam psuje dużo piłek, a zachowuje się jak wielka gwiazda i rzuca chu.ami do kolegów z drużyny. Łatwo mu jechać po Jirsaku, który nie wygląda na specjalnie silnego psychicznie.

qchar90 13.09.2009 18:02

mecz nie był piękny, ważne 3 pkt
podobała mi się gra Alvareza, Jop takze poprawnie zagral
szkoda mi Kirma, mało z nim graja
denerwuje mnie zachowanie Małeckiego ;|
pretensje w pierwszej polowie do Kirma
teraz do Jirsaka, to było brzydkie zachowanie wobec Jirsaka
ktos go musi pokory nauczyc

Arked 13.09.2009 18:02

Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.

IncognitoTSW 13.09.2009 18:03

Jaką karierę?

pirat.z.karaibow 13.09.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 792398)
Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.

:lol:

Zobaczymy tą karierę. Jak ktoś tu już napisał, ktoś go prędzej czy później usadzi. Dosłownie czy metaforycznie, ale to będzie miało miejsce.

kibic sukcesu 2007 13.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 792399)
Jaką karierę?

Kopnął kilka razy prosto piłkę w słabej polskiej lidze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl