![]() |
podsumowanie meczu: KOPACZE
a Kirmowi wspolczuje ze przyszlo mu grac z takimi miernotami. z placami tych kolesi powinno byc jak z cenami nieruchomosci. jesli osiagnely granice wzieta z kosmosu to teraz powinny spasc do realnego poziomu. polowa tego co dostaja to i tak byloby za duzo. odnosze wrazenie ze juz sie "uspokoili" po levadii, zapomnieli czego "dokonali" i skoro maja juz kilka punktow przewagi po kilku kolejkach to po co sie jednak przemeczac. smutna ta liga. |
A Małecki to do Jirsaka o tą wrzutkę co poszla w aut sie dalej przyczepia?!
|
Uff, drżałem o wynik w drugiej połowie, ale udało się wykonać najważniejsze zadanie - 3 punkty dla nas, co oznacza, że Amica nic do nas nie odrobiła mimo swojego zwycięstwa nad Jagą, a nad Legią przewaga jest jeszcze większa niż była. Czyli generalnie kolejna kolejka na plus:)
|
Co wy tak napieprzacie na Małeckiego, chłopak walczy całe 90 min, strzela bramkę, która daje nam 3 pkt. Chciałbym mieć w drużynie 11 takich piłkarzy, a z tym opieprzaniem Jirsaka to miał racje, 90 min grania w nogach a ten mu daje taką piłke...
|
Małeckiemu powoli sodówka za bardzo uderza do główki, mógłby trochę ochłonąć.
|
Po zejsciu Brozka zostalismy bez napastnika :D? A ja myslalem, ze nominalnymi napastnikami sa Cwielong i Malecki.
Mecz najslabszy z dotychczasowych, a mimo to wygrywamy. Trzeba sie cieszyc z wyniku, a nie z gry. Kirm dzisiaj slabiutko, Lobodzinski znacznie lepiej. |
Cytat:
Zamiast szanować chłopaka za ambitną walkę i gola na wagę 3 punktów to jak zwykle wam coś nie pasuje. Patryk był dzis jednym z najlepszych na boisku! |
Skończcie płakać- ważne, że wygrali. Po kadrze zawsze była kaszana jeśli chodzi o gre, wiec tym bardziej cieszą 3 pkt.
|
Cytat:
W środku mamy 2 przecinaków i dlatego skrzydła nie chodzą jak mogłyby. Co do meczu faktycznie dno. Tylko w Polsce tak słabo grający zespół może być bez straty punktu. |
Ten gówniarz chyba przesadza zbytnio. To co do sędziego wyburzuł to tragedia jakaś. A po meczu kamera ze środka boiska fajną wiązanke Patryczka do Jirsaka uchwyciła(k*rwa...do ch*ja). 3 minuty temu za mocno piłke mu podała ten sie dalej pluje
kucharz_77: To straszne, w Anglii po 70meczów w sezonie grają, czasem trzeba w pucharach po 120minut biegać ale nie ważne. Czy to jest powód żeby klnąć jak nienormalny do kolegi z drużyny? Zresztą tak to jest jak sie szkoły nie kończy |
Cytat:
|
Ja myślę że taki ma chłopak po prostu charakter i trudno jest to zmienić. ;-)
Piłkarze walczą aż miło, z drugiej strony słowa uznania. Trzeba być naprawdę dobrze przygotowanym fizycznie na taką grę pressingiem do ostatniego gwizdka sędziego. Martwi mnie postawa Kirma i ciągły brak obecności Jirsaka w pierwszym składzie. |
No i Pawełek wybronił co miał do wybronienia, a w jednej sytuacji wybronił nam zwycięstwo czyż nie ;) ?
Poza tym denerwuje mnie troszkę to szukanie partnera do podania przez Brożka. Ok wychodzi mu to nieraz, ma dużo asyst, ale trochę tęsknię za Brożkiem, który dużo strzelał ;p Niemniej 3 pkt są, toteż w mym domu zagościła radość xD |
Brawo za podtrzymanie zwycieskiej passy. Jest dobrze :)
|
Dobrze ze udało sie wykorzystac tą jedna sytuację ,bo setek bylo ze 2 ,3 ale Brozek i Malecki bardziej sobie dzis przeszkadzali niz pomagali .Wisła Pany !
|
Cytat:
Bo ja wolę młodego, przebojowego Małeckiego, który nie boi się ryknąć na starszych. Ma więcej strat? W cale mnie to nie dziwi, on jest najaktywniejszy ze wszystkich naszych graczy, więc niedokładności muszą być |
Rzeczywiście mamy powody do narzekania. Odnieśliśmy 10 zwycięstwo z rzędu ,pokonując na wyjeździe zespół z górnej części tabeli. Jest fatalnie...............
|
Cytat:
|
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..
na +: - wejście Jirsaka - postawa w bramce Pawełka na -: - wejście Cantoro - gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego - bierna postawa M. Skorży |
Cytat:
Tyle. |
Ktoś go w końcu usadzi. Trafi kosa na kamień :)
|
Cytat:
|
Ciekawym, czy Patryczek puszcza takie wiazanki swojemu Pepciowi, gdy ten marnuje swoje setki w hurcie. Naprawde jestem ciekaw... Gwiazdkowania ciag dalszy, bo Maleckiego zaczyna sie wydawac, ze Wisla to On.
Punkty sa, ale ja niestety jestem kibicem, ktory woli ogladac druzyne z charakterem i z pomyslunkiem walczaca o milimetr boiska, niz toporne rozgrywki z jeszcze toporniejszymi ( bez urazy dla Lechii), ktore sie ciezko oglada, choc komplet jest w tabeli. Jak pomysle, ze keidys moglismy pojechac do Schalke i tam im 4 wlepic... Uff, przepasc. |
Cytat:
"Bierna postawa Skorży" - a co miał wbiec na boisko i strzelić gola? |
Cytat:
|
mecz nie był piękny, ważne 3 pkt
podobała mi się gra Alvareza, Jop takze poprawnie zagral szkoda mi Kirma, mało z nim graja denerwuje mnie zachowanie Małeckiego ;| pretensje w pierwszej polowie do Kirma teraz do Jirsaka, to było brzydkie zachowanie wobec Jirsaka ktos go musi pokory nauczyc |
Dzięki takiemu charakterowi Małecki jako jeden z niewielu młodych graczy w polskiej lidze robie karierę. Potrzeba nam graczy niepokornych i zadziornych. Więc skończcie pitolenie.
|
Jaką karierę?
|
Cytat:
Zobaczymy tą karierę. Jak ktoś tu już napisał, ktoś go prędzej czy później usadzi. Dosłownie czy metaforycznie, ale to będzie miało miejsce. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl