Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

FraMat 09.09.2009 13:05

myślicie, że Hetman może prezentowac niższy poziom niż Levadia?

brylant17 09.09.2009 13:05

Nie moja robota :lol: hahaha no to dali ciała...


FarMat liczyłem na to,że Warta rozniesie Hetman Zamość z 3-0 A Wisła? 5 spokojnie pyknie jak przyjedzie mocnym składem

Donki 11.09.2009 08:59

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to wczoraj na Orange sport mówił gościu że u nich będzie puchar polski ;)
Teraz mają pokazywać mecz Legii i Górnika(nie wiem z kim grają)

brylant17 16.09.2009 10:01

Bilet na Wisełke zakupiony :D spełnia się moje największe marzenie zobaczyć Wisełke na żywo ale wolałbym w Krakowie ale to nie długo w przyszłym roku :P a tutaj wielkość biletu:

http://images43.fotosik.pl/199/204b35ca5cc2db93med.jpg

Powiem tak jaki klub taki bilet :lol: nie no żartuje spodziewałem się lepszego tzn. dużego a jest mały i oto moja cała pamiątka po Wiśle...

Proud 16.09.2009 10:24

bilet jak bilet. Nie wiem czego oczekiwałeś...a co na Wiśle są lepsze? takie papiery wielkie...kiedyś były fajniejsze, takie śliskie, kolorowe z zawodnikami. :D

typuję 3:1 dla Wisły, bo takie mecze zawsze zacięte są. Ale raczej nie postraszą Wisły. Liczę na występ Tomka Jirsaka i Cwielonga od początku.

Bartosz 16.09.2009 10:30

Cytat:

Dwa mecze z każdej rundy oraz finał Remes Pucharu Polski będzie można oglądać na żywo w kanałach telewizyjnych Orange Sport i Orange Sport Info.

22 września o godz. 15:30 na antenie Orange Sport będzie na żywo transmitowane spotkanie 1/16 finału, w którym GKP Gorzów Wielkopolski podejmie Legię Warszawa. Następnego dnia - w środę 23 września o godz. 20:15 w Orange Sport Info będzie można obejrzeć transmisję meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze. To spotkanie będzie też możliwe do obejrzenia na stronie orangesport.pl i w telefonach komórkowych sieci Orange pod adresem wap.orange.pl.

Wcześniej prawa do pokazywania rozgrywek Pucharu Polski pozyskała też stacja TVP Sport. Na antenie tej stacji będzie można zobaczyć mecze Widzew - Ruch (22 września, 20:15) i Korona - Bełchatów (23 września, 20:15), a także jedno ze spotkań rozgrywanych 23 września o 16:00 - prawdopodobnie Hetman - Wisła.
Źródło: 90minut.pl

brylant17 16.09.2009 10:43

Właśnie liczyłem na taki duży a tu taki mały ;/ Herby malutkie co to kurde ma być ,mogli dać większe herby ;D dobrze że, napisali kto gra :lol:

Wojtas 16.09.2009 16:23

Co... bilet z nami za 10 zeta???

cos mało nas wyceniaja :lol:



A mecz bedzie napewno dobry,takie zespoly na takie mecze czekaja nieraz cała kariere ,a dla tych zawodnikow to bedzie duze przezycie.

beda grali nie maja nic do stracenia a do zyskania mnóstwo.
Wiec nasi pilkarze niech podejda do tego meczu profesjonalnie zeby nie bylo wstydu.

brylant17 16.09.2009 17:44

od 10 ulgowy do 40 na trybunę z zadaszeniem :P

Grisza1 16.09.2009 18:13

Bilet mały i w dodatku herb zły Wisły. Wisła nie jest Sportowa SA ale samą Spółka Akcyjną a na bilecie jest Sportowa SA;/

pirat.z.karaibow 16.09.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 793381)
Bilet mały i w dodatku herb zły Wisły. Wisła nie jest Sportowa SA ale samą Spółka Akcyjną a na bilecie jest Sportowa SA;/

Co Wy macie z tymi herbami? Pogięło Was?

Grisza1 16.09.2009 18:22

Nikogo nie pogięlo. Piszę o tym, o czym oficjalna strona naszego klubu informowala jakis czas temu, a teraz wystarczy sprawdzic wlasciwy wyglad herbu na www.wisla.krakow.pl
Pozdrawiam :)

crazykaro 16.09.2009 19:07

Cytat:

Jak już się tak przekrzykujecie to herb wygląda tak:
http://wislakrakow.com/www/picture/2...4ae8aa31fe.jpg

Kibicujemy Wiśle, a nie spółce akcyjnej.
To jest herb TS Wisła, ale nie herb drużyny piłkarskiej.

AYALA 22.09.2009 13:11

wiem ze wynik sie liczy ale fajnie jakby Pan Skorża od pierwszej minuty dał pograc Leszczakowi i Cwielongowi w ataku bo po ostatnich wyczynach Brożka i Małego warto dac szanse zmiennikom

saklak1906 22.09.2009 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 793243)
Właśnie liczyłem na taki duży a tu taki mały ;/ Herby malutkie co to kurde ma być ,mogli dać większe herby ;D dobrze że, napisali kto gra :lol:

Toz to koniec swiata normalnie. Czy wy ludzie nie macie innych problemow w zyciu? tylko robic rozkminki ta temat wielkosci biletu. A co wy k...a jedziecie po bilety czy kibicowac Wisle? co nie ktorym to juz sie w dupach poprzewracalo totalnie.

kamikaze 22.09.2009 13:28

Jeśli mam być szczery to jeśli Skorża wystawi zawodników ME, to boję się żeby nie było wyniku jak w meczu ze Śląskiem w Pucharze Ekstraklasy. No i liczę, że w tym meczy swoją szansę dostanie Cebanu.

Tobi1906 22.09.2009 13:40

A ja zaznacze ze mecz bedzie transmitowany przez Tvp Sport.

macciek 22.09.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 793231)
Bilet na Wisełke zakupiony :D spełnia się moje największe marzenie zobaczyć Wisełke na żywo ale wolałbym w Krakowie ale to nie długo w przyszłym roku :P a tutaj wielkość biletu:

http://images43.fotosik.pl/199/204b35ca5cc2db93med.jpg

Powiem tak jaki klub taki bilet :lol: nie no żartuje spodziewałem się lepszego tzn. dużego a jest mały i oto moja cała pamiątka po Wiśle...

czyli będzie conajmniej 1036 kibiców na miejscu

brylant17 22.09.2009 14:31

macciek sprzedano 7 tys. :P ;D


edit z oficjalnej


Kadra na mecz z Hetmanem
Bramkarze: Cebanu, Pawełek
Obrońcy: Alvarez, Piotr Brożek, Burliga, Czekaj, Głowacki, Jop
Pomocnicy: Cantoro, Diaz, Janik, Jirsak, Łobodziński, Kirm
Napastnicy: Paweł Brożek, Ćwielong, Małecki, Papież

tofik 22.09.2009 14:44

Dałbym Kirmowi jeden mecz luzu. Czasami z ławki lepiej widac niż z boiska. Może dostanie olśnienia jak zmienić swoją grę, by być bardziej efektywnym na boisku ? :)
W jego miejsce Pepe Ćwielong. Tylko z zakazem strzelania na bramkę.

Wojtas 22.09.2009 18:33

A ja wyczulam nasze gwiazdy na to zeby podeszły do tego meczu profesjonalnie.

Dosyc mam ogladania jak graja z myslą ze i tak cos zaraz strzelimy,jutro maja grac na 100% i wali mnie to czy gramy z Hetmanem w Zamosciu czy z Barca na Cam Nou.

100% ambicjii ,a jak cos komus nie pasuje to ławka albo tryuny.

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:15

Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16

Czesław 22.09.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P@vel K@sprzyk (Post 795953)
Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16

sie okaże
edit: http://ww6.tvp.pl/6252,20090922931995.strona
faktycznie

PS: info ze strony hetmanzamosc.com
Cytat:

Na koniec informacja dla kibiców Hetmana, którzy w środę 23 września zechcą wybrać się na spotkanie z mistrzem Polski – Wisłą Kraków. Kasa biletowa od ulicy Sadowej będzie czynna wyłącznie dla kibiców z Krakowa, toteż wszystkich sympatyków piłki nożnej z Zamościa prosimy o kierowanie się na stadion od ulicy Królowej Jadwigi.
Znaczy będą bilety dla gości w ZMC?

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:24

A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO

fialo 22.09.2009 19:34

Tak, będzie transmisja na TVP Kraków !!

http://ww6.tvp.pl/375,20090922932042.strona

Trzeba będzie zwiać z ostaniej lekcji niestety :D

tylko_na_kilka_dni 22.09.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P@vel K@sprzyk (Post 795963)
A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO

312. faktycznie, pisze, ze o 16:00 bedzie transmisja z meczu.

swoja droga zapomnialem, ze istnieje cos takiego jak telegazeta:P

P@vel K@sprzyk 22.09.2009 19:53

Telegazeta też przydatna rzecz jak widać zwłaszcza ta na TVP Krk. Byle by Korzeniowi cos nie odpier... i niepuścił co innego ;/

KOMINEK 22.09.2009 20:20

Hetman Zamość - największym sukcesem w historii klubu był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski w sezonie 1996/97. W drodze do tej fazy turnieju wyeliminował m.in. pierwszoligowe drużyny Sokoła Tychy i Wisły Kraków. Zespół prowadzony wówczas przez Bronisława Waligórę 9 listopada 1996 roku wygrał z Białą Gwiazdą 1:0. Jedynego gola pięć minut przed końcem spotkania zdobył Mariusz Prokop.

barteklbn9 23.09.2009 11:02

Super w końcu Wisełka na Lubelszczyźnie. Bilet już zakupiony a za 2h wyjazd na mecz do Zamościa. Pozdro w Lublina i do zobaczenia na meczu.

Luquas 23.09.2009 11:59

A będzie transmisja tego meczu także w innej stacji??

Czytanie poprzednich postów i innych tematów napradę nie boli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl