![]() |
myślicie, że Hetman może prezentowac niższy poziom niż Levadia?
|
Nie moja robota :lol: hahaha no to dali ciała...
FarMat liczyłem na to,że Warta rozniesie Hetman Zamość z 3-0 A Wisła? 5 spokojnie pyknie jak przyjedzie mocnym składem |
Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to wczoraj na Orange sport mówił gościu że u nich będzie puchar polski ;)
Teraz mają pokazywać mecz Legii i Górnika(nie wiem z kim grają) |
Bilet na Wisełke zakupiony :D spełnia się moje największe marzenie zobaczyć Wisełke na żywo ale wolałbym w Krakowie ale to nie długo w przyszłym roku :P a tutaj wielkość biletu:
http://images43.fotosik.pl/199/204b35ca5cc2db93med.jpg Powiem tak jaki klub taki bilet :lol: nie no żartuje spodziewałem się lepszego tzn. dużego a jest mały i oto moja cała pamiątka po Wiśle... |
bilet jak bilet. Nie wiem czego oczekiwałeś...a co na Wiśle są lepsze? takie papiery wielkie...kiedyś były fajniejsze, takie śliskie, kolorowe z zawodnikami. :D
typuję 3:1 dla Wisły, bo takie mecze zawsze zacięte są. Ale raczej nie postraszą Wisły. Liczę na występ Tomka Jirsaka i Cwielonga od początku. |
Cytat:
|
Właśnie liczyłem na taki duży a tu taki mały ;/ Herby malutkie co to kurde ma być ,mogli dać większe herby ;D dobrze że, napisali kto gra :lol:
|
Co... bilet z nami za 10 zeta???
cos mało nas wyceniaja :lol: A mecz bedzie napewno dobry,takie zespoly na takie mecze czekaja nieraz cała kariere ,a dla tych zawodnikow to bedzie duze przezycie. beda grali nie maja nic do stracenia a do zyskania mnóstwo. Wiec nasi pilkarze niech podejda do tego meczu profesjonalnie zeby nie bylo wstydu. |
od 10 ulgowy do 40 na trybunę z zadaszeniem :P
|
Bilet mały i w dodatku herb zły Wisły. Wisła nie jest Sportowa SA ale samą Spółka Akcyjną a na bilecie jest Sportowa SA;/
|
Cytat:
|
Nikogo nie pogięlo. Piszę o tym, o czym oficjalna strona naszego klubu informowala jakis czas temu, a teraz wystarczy sprawdzic wlasciwy wyglad herbu na www.wisla.krakow.pl
Pozdrawiam :) |
Cytat:
|
wiem ze wynik sie liczy ale fajnie jakby Pan Skorża od pierwszej minuty dał pograc Leszczakowi i Cwielongowi w ataku bo po ostatnich wyczynach Brożka i Małego warto dac szanse zmiennikom
|
Cytat:
|
Jeśli mam być szczery to jeśli Skorża wystawi zawodników ME, to boję się żeby nie było wyniku jak w meczu ze Śląskiem w Pucharze Ekstraklasy. No i liczę, że w tym meczy swoją szansę dostanie Cebanu.
|
A ja zaznacze ze mecz bedzie transmitowany przez Tvp Sport.
|
Cytat:
|
macciek sprzedano 7 tys. :P ;D
edit z oficjalnej Kadra na mecz z Hetmanem Bramkarze: Cebanu, Pawełek Obrońcy: Alvarez, Piotr Brożek, Burliga, Czekaj, Głowacki, Jop Pomocnicy: Cantoro, Diaz, Janik, Jirsak, Łobodziński, Kirm Napastnicy: Paweł Brożek, Ćwielong, Małecki, Papież |
Dałbym Kirmowi jeden mecz luzu. Czasami z ławki lepiej widac niż z boiska. Może dostanie olśnienia jak zmienić swoją grę, by być bardziej efektywnym na boisku ? :)
W jego miejsce Pepe Ćwielong. Tylko z zakazem strzelania na bramkę. |
A ja wyczulam nasze gwiazdy na to zeby podeszły do tego meczu profesjonalnie.
Dosyc mam ogladania jak graja z myslą ze i tak cos zaraz strzelimy,jutro maja grac na 100% i wali mnie to czy gramy z Hetmanem w Zamosciu czy z Barca na Cam Nou. 100% ambicjii ,a jak cos komus nie pasuje to ławka albo tryuny. |
Mecz będzie na TVP Info znaczy się na 3 ;] o 16
|
Cytat:
edit: http://ww6.tvp.pl/6252,20090922931995.strona faktycznie PS: info ze strony hetmanzamosc.com Cytat:
|
A skądże znowu ;) niech kolega wpisze na telegazecie 313 na TVP 3 i odpisze co tam jest zaplanowane na godzine 16.00
A tak nawiasem to różnie to z nimi bywa bo nieraz nie ma zapowiedzianych meczów a tu w niedziele pokazują nieraz np Okocimsjiego lub GKS katowice pewnego razu oO |
Tak, będzie transmisja na TVP Kraków !!
http://ww6.tvp.pl/375,20090922932042.strona Trzeba będzie zwiać z ostaniej lekcji niestety :D |
Cytat:
swoja droga zapomnialem, ze istnieje cos takiego jak telegazeta:P |
Telegazeta też przydatna rzecz jak widać zwłaszcza ta na TVP Krk. Byle by Korzeniowi cos nie odpier... i niepuścił co innego ;/
|
Hetman Zamość - największym sukcesem w historii klubu był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski w sezonie 1996/97. W drodze do tej fazy turnieju wyeliminował m.in. pierwszoligowe drużyny Sokoła Tychy i Wisły Kraków. Zespół prowadzony wówczas przez Bronisława Waligórę 9 listopada 1996 roku wygrał z Białą Gwiazdą 1:0. Jedynego gola pięć minut przed końcem spotkania zdobył Mariusz Prokop.
|
Super w końcu Wisełka na Lubelszczyźnie. Bilet już zakupiony a za 2h wyjazd na mecz do Zamościa. Pozdro w Lublina i do zobaczenia na meczu.
|
A będzie transmisja tego meczu także w innej stacji??
Czytanie poprzednich postów i innych tematów napradę nie boli |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl