Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5503)

Robek 13.03.2009 22:30

nie wiem jak bedzie ale dzis w programie Liga gra pisali że Wisła bedzie osłabiona ( pisali bo szło to na pasku na dole ekranu) bo nie zagra





Tomasz Dawidowski!!!!!!!!!!!!!

Szary007 13.03.2009 22:41

:lol:Hahaha :lol:


Może ten Brożek go jakoś zastąpi ? ? ?

rafalek 13.03.2009 22:47

No to doje***i HAHAHAHA....o kuzwa...

Nie no...bez Dawida to my tam nie jedźmy w ogole, oddajmy mecz walkowerem, będzie mniej wstydu...:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Czachaa 13.03.2009 23:34

Dzisiaj wszystko ułożyło się po naszej myśli , porażka obu ekip z Wa-wa (Polonia , Legia) .
Teraz tylko czekamy na jutrzejszy mecz z GKS'em , zgadzam się z poprzednikami że trzeba gryźć trawę od pierwszych do ostatnich minut . Strzelona szybko bramka ustawi zawodników Wisełki :)
Martwią mnie kartki naszych obrońców którzy będą musieli uważać ponieważ przed nami DERBY !

_ukoL 13.03.2009 23:40

W obecnej sytuacji ten mecz nie jest już o 6 punktów tylko o 12 :lol:. Nie wiem jak ale takie prezenty od losu powinno się wykorzystywać jeżeli poważnie myśli się o obronie tytułu Mistrza Polski. Mam nadzieję, że taki obrót spraw podziała mobilizująco na piłkarzy - po zwycięstwo.

Wojtas 14.03.2009 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 691937)
nie wiem jak bedzie ale dzis w programie Liga gra pisali że Wisła bedzie osłabiona ( pisali bo szło to na pasku na dole ekranu) bo nie zagra





Tomasz Dawidowski!!!!!!!!!!!!!



Nie no bez jaj ,co my zrobimy,moze wogóle odpusćmy ten wyjazd,bez tak ważnego ogniwa to my nie mamy czego szukac w Belchatowie :lol: :lol: :lol:



A dzis zrobila sie ciekawa sytuacja Polonia i Legia poprzegrywały,nic tylko ograc ten GKS ,w koncu z ich kondycja fizyczna i psychiczna nie najlepiej wiec jest szansa na zwyciestwo.

Rownamy sie z z Legia,potem Heniek pyknie Amike w niedziele i zabawa znacznie sie na nowo :D

kot_dżinks 14.03.2009 00:57

Spodziewałem się porażki Legii ( Franek ukąsił jak należy ), ale, że DyskoPolo przegra z ŁKSem nie przyszło mi nawet na myśl. Może dlatego, że już nie oglądam się w tył tabeli, a wyraźnie na czub ( mam nadzieje, że piłkarze także ). Nic tylko dziś wygrać i zbliżyć się do Wrocek, bo moja intuicja podpowiada mi, że Amica podzieli losy warszafki. Ta kolejka może okazać się przełomowa, więc warunek jest jeden. Trzy punkty w Bełchatowie. Inaczej dupa zbita...

Karherop 14.03.2009 08:34

I popatrzcie jakie to przewrotne , jeszcze 2 tygodnie temu , po pierwszej zremisowanej kolejce , wszyscy wieszali psy na Wiślaków, media trąbiły o wielkim upadku , a teraz jeśli wygramy z GKSem a Lech potknie się na Górniku to sprawa mistrzostwa będzie jak najbardziej otwarta , a ten wielki ukoronowany już dawno Lech jeszcze spuchnie , zobaczycie...

Co do meczu z GKSem to licze na naszą moc w ofensywie , kombinacyjne wymiany na lini Brożek - Boguski - Ćwielong którzy na świeżości powinni pokąsić Bełchatowian .

tofik 14.03.2009 08:52

Nie jestem pewny czy Lech spuchnie. Z resztą to nie jest w tym momencie najwiekszy problem. Trzeba wygrywać swoje spotkania, takie jak to z GKS. A widząc ostatnie popisy graczy Wisły, to cięzko mi w to uwierzyć. U siebie jeszcze jakoś to wygląda, ale na wyjazdach jest zdecydowanie trudniej. Trzeba wprost przyznać, że gramy słabo. Te wczorajsze wyniki są dobre, ale mogą wywołać jeszcze większą frustrację, jeśli nie będzie wygranej.

Charlie 14.03.2009 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 692047)
I popatrzcie jakie to przewrotne , jeszcze 2 tygodnie temu , po pierwszej zremisowanej kolejce , wszyscy wieszali psy na Wiślaków, media trąbiły o wielkim upadku , a teraz jeśli wygramy z GKSem a Lech potknie się na Górniku to sprawa mistrzostwa będzie jak najbardziej otwarta , a ten wielki ukoronowany już dawno Lech jeszcze spuchnie , zobaczycie...

Co do meczu z GKSem to licze na naszą moc w ofensywie , kombinacyjne wymiany na lini Brożek - Boguski - Ćwielong którzy na świeżości powinni pokąsić Bełchatowian .

Natomiast jeśli my się potkniemy w Bełchatowie, a Lech wygra w Zabrzu to będzie właściwie pozamiatane. Swoją drogą o tym, ze Lech "spuchnie" słyszę już od paru miesięcy, a jak na razie nic takiego nie miało miejsca:-/

MedEx 14.03.2009 12:18

Mi się śniło, że przegraliśmy w Bełchatowie. Ale że sny trzeba interpretować na odwrót to wierzę, że pykniemy GKS i dogonimy Legie. :P Na to że Kuchenkorz się potknie w tej kolejce nie liczę chociaż kto wie :-D

FraMat 14.03.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot_dżinks (Post 692030)
Spodziewałem się porażki Legii ( Franek ukąsił jak należy ), ale, że DyskoPolo przegra z ŁKSem nie przyszło mi nawet na myśl.

może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik

saklak1906 14.03.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MedEx (Post 692113)
Mi się śniło, że przegraliśmy w Bełchatowie. Ale że sny trzeba interpretować na odwrót to wierzę, że pykniemy GKS i dogonimy Legie. :P Na to że Kuchenkorz się potknie w tej kolejce nie liczę chociaż kto wie :-D


A mi sie snilo raz ze Wisla wygra dwa zero i bramki wpadna w drugiej polowie a jedna z nich strzeli Pawel i sie sprawdzilo tak nie wiem jak to jest z tymi snami.

Mecz nie bedzie dzisiaj latwy ale 3 pkt przyjada do Krakowa na R22. Jak GKS przegra to mozna sie spodziewac drugiej zmiany trenera w tej rundzie

KRIS22 14.03.2009 12:43

Niektórzy tutaj piszą ze Lech spuchnie ze Legia gra słabo ale ja zawsze powtarzam trzeba patrzyc tylko na siebie
my musimy wygrywac zobaczymy teraz w tabele i zastanówmy sie na którym byśmy byli miejscy gdy byłoby zwyciestwo w Bytomiu ???
Wiec spokojnie ja podchodze do tego co sie stało wczoraj i z Legia i Polonia bo co nam dadzą ich przgrane gdy my nie wygramy zupełnie nic !!!

tommiyacht 14.03.2009 12:49

trzeba to wygrac koniecznie i dogonic Legie. Pozatym, uwazam że zwyciestwo Lecha z Gornikiem jest bardziej prawdopodobne niz nasze nad GKS. obstawiam po 25% na zwyciestwa i 50% na remis. Skrzydła muszą pograc troche lepiej.

kot_dżinks 14.03.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 692114)
może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik

Zgadzam się z Tobą. Mnie cieszą z tamtego meczu 3 punkty i wola walki, którą nareszcie było widać (czyt. chęć strzelenia bramki tuż po jej straceniu). DyskoPolo to nie pretendent do mistrzostwa jak się okazuje. Amica w końcu musi złapać zadyszkę do cholery...

kuba181819 14.03.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 692124)
Niektórzy tutaj piszą ze Lech spuchnie ze Legia gra słabo ale ja zawsze powtarzam trzeba patrzyc tylko na siebie
my musimy wygrywac zobaczymy teraz w tabele i zastanówmy sie na którym byśmy byli miejscy gdy byłoby zwyciestwo w Bytomiu ???
Wiec spokojnie ja podchodze do tego co sie stało wczoraj i z Legia i Polonia bo co nam dadzą ich przgrane gdy my nie wygramy zupełnie nic !!!

Swieta prawda! Nie mozna ogladac sie na innych tylko trzeba robic swoje czyli wygrywac mecze. Pewne jest ze i Legia i Lech straca jeszcze punkty dlatego nasi pilkarze nie powinni zwracac uwagi na ich mecze tylko skupic sie na wygrywaniu. Lech juz lepiej gral nie bedzie bo szczyt formy mial na mecze z Udinese, a Wisla wrecz przeciwnie bedzie grac coraz lepiej.:)

Daro&Mysłowice 14.03.2009 13:41

mam pytanie bo nie potrafie tego zmaleść..czy ktos wybiera sie z naszych do bełchatowa??nigdzie n ie ma informacji??wiem ze mamy zakaz ale czy wogole cos jest na lewo organizowane??

Karherop 14.03.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 692114)
może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik


Polonia ma ewidentnie podcięte skrzydła po porażce z nami , kolejna porażka z ŁKSem to tylko tego następstwo . Zresztą ten sam ŁKS ma obecnie najlepszy bilans obok Lecha w lidze jeśli chodzi o runde wiosenną . Są w zaskakująco dobrej formie i jeszcze nie jednej drużynie urwą punkty . .

Mecz meczowi nierówny . Pokonaliśmy kiedys Barcelone u siebie , to znaczy że pokonalibyśmy również Real ktory przegrał później z Barcą ? Wątpię


Wisła może nie zagrała z Polonią rewelacyjnie , ale w mojej opinii dobrze z plusem . Zresztą liczą się tylko 3 punkty i życzyłbym sobie aby Wisła do końca rundy wygrywała z każdym tak 'fuksiarsko' jak z Polonią .

tommiyacht 14.03.2009 18:58

ciekawe co Sobol miał na mysli oddając taki "strzał"

tofik 14.03.2009 19:01

Ładnie piłeczka chodzi, ale to też trochę zasluga GKS, który gra fatalnie. No ita skuteczność. Boguski jak zwykle taki delikatny w ataku. Może Beto za niego > :) A Sobol jak wchodzi z pi,loką w pole karne to głupieje. Nie pierwsza jego taka okazja.

skeba 14.03.2009 19:02

słupek Cwielonga, oby się to nie zemściło

Quicker 14.03.2009 19:03

Nie no... Sobolewski poprostu jak dziecko. Nie wiem, co bym mu w szatni zrobił. Na gołą dupę za takie coś się należy !

Czachaa 14.03.2009 19:04

Szkoda że Sobol nie chuknął na siłe tak jak potrafi , również szkoda sytuacji Piotrka Ćwielonga i jego strzału w słupek .
Można pochawlić zawodników Wisełki bo widać u nich pełne zaangażowanie w dzisiejszym mecz .

Acapelo 14.03.2009 19:05

Ja piergggdolę. Przecież to już powinno być po meczu...

No i mamy.

kisiel92 14.03.2009 19:06

żeby się Pawłowi nic poważnego nie stało :/

Bobic 14.03.2009 19:07

Zle to wygląda :-(

Acapelo 14.03.2009 19:07

Mamy ku...wa 2 operację chyba

Eustachy 14.03.2009 19:07

Wyglada na koniec sezonu dla Pawla...

ciacho 14.03.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kisiel92 (Post 692376)
żeby się Pawłowi nic poważnego nie stało :/

A mi się wydaje ze "mamy go z głowy" do końca sezonu..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl