![]() |
A ja zamiat Tusk Vision Network, sztucznej dwójki i Polsatu dla dzieci słońca włączyłem Telewizje TRWAM!! Jest przemówienie ojca dyrektora, ale pieprzy coś o małpie w czerwonym... Sam niewiem :-/
A tak na poważnie to siedze i nic nie robie... Pewnie sobie szczele Pikolo na noc ;) PS: Koncert na 2 jest z Wocławia, a Doda gada "Potzrebuje od was 3 prostych słów"... Od razu krzyknąłem ŚLĄSK, ŚLĄSK WKS! :D Cytat:
|
Nie no nic :D Popatrzeć zawsze można ;]
Modełn Tłoking i te hity... taaaak to jest to!!! Ps. 'Saras ide szczelać petardami. A Fy?' xD |
...że bezwstydnie wyma..... kuperkiem :D lekka żenada jak dla mnie.
a tej Miss Popkowa już nie pozwala nr. sms podawać :D wszystkiego naj wszystkim :) |
Cytat:
Jeśli chodzi o TVP 2 to sztuczne to jak cycki Dody :P |
''Ja się petard boję, wolę zimne ognie'' :D
A tak na serio to wszystkiego najlepszego Wam życzę w nowym 2009 roku ;] GL & HF! PS. Szeri szeri lejdi!! Ps2. U Was też już zaczynają strzelać od jakis 10 min :| ? |
U mnie sasiedzi chyba zle mają zegarki ustawione bo szczelaja od godziny ;-)!.?
|
pięknie Wrocek wygląda z "lotu ptaka" przynajmniej tyle dzięki tvp2 można było zobaczyć :)
noo i mamy 2009 rok. :) |
Zdrowia Panowie! Zebysmy za rok szaleli na rynku w KRK a ci co tam teraz siedza gnili u siebie w domach:)
a na Powaznie :) Zdrowia szczescia i Wodki :D |
103 lata wszystkim Wiślakom!!!
|
Warszawa przeprasza za Boysów
|
Ej proszę Cie... za Boysów się ludzie najlepiej bawili! Może tak nie było mi powiesz :D
2009 i po sprawie xD sylwek się kończy, aby patrzeć będzie kolejny hehe |
Cytat:
|
Cytat:
|
dosłownie, i niech nikt nie gada ze disco jest złe, bo każde wesele disco ... i najlepsze zabawa, jakikolwiek koncert disco i to samo
pozdro |
Świadczy o tym, że prawdziwi warszawiacy mieszkają pod Warszawą a w Warszawie to dużo strączków łuskanych... :P HGW za tę "zabawę" za jaja powieszę.
|
disco co sie blysko ! ;d jest dobre ale tylko na weselach moim zdaniem :)
|
Jezuu ale leb juz boli :/
|
Cytat:
wymiekasz juz :D ? |
ni ma chuja :D jeszcze jeszcze ... ;)
|
rzeczywiście w tej TV teraz to kompletne dno jest najlepiej to sobie radyjko włączyć na full :P
|
Ja strzelam z wacka całą noc:] Dobranoc wiślacka brać.
|
jak bylo na rynku bo niekojarrze?:D
|
Kuźwa co za sylwek, o pólnocy skakałem przez płot do sąsiadke :D
|
żeby rankiem był lżejszy kac to polecam ze 2-3 szklanki wody wypic teraz albo jakiegoś soku.Potem kac bedzie znacznie mniejszy - polecam.
Wszytskim FaNOM życze dużo zdrowia i szczęścia w 2009 roku !! i oczywiście Wisełki w lidze mistrzów |
looo dobra przyznam poleglismy juz dobranoc ;)
|
był ktoś z Wiślackiej Braci w Kijowie?
|
Żegnam Wiślacką brać na Nowy Rok !
|
A u nas na ośce jak zwykle dobra impra:D Gromkie WISŁA KRAKÓW obudziło nie jednego:D CELAROWSKA NIGDY w 100% żYDOWSKA!
|
A u mnie choroba wygrała z Sylwestrem i o 1 w nocy wróciłem z imprezy z temperaturą 38stopni...
Dobrze,że pojechałem autem,bo mróz był okropny... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich!! |
Porównując sylwester w Warszawie i Wrocławiu to tak jakby porównać gospodarkę Wysp Owczych i Japonii.
Jak jeszcze miałem siłę patrzeć w TV to aż mnie na wymioty zbierało jak widziałem co puszczają w Wawce. Wystrój Rynku i w ogóle reszta we Wrocku - świetna. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl