Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester ;D (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5207)

Czimni 31.12.2008 23:43

A ja zamiat Tusk Vision Network, sztucznej dwójki i Polsatu dla dzieci słońca włączyłem Telewizje TRWAM!! Jest przemówienie ojca dyrektora, ale pieprzy coś o małpie w czerwonym... Sam niewiem :-/

A tak na poważnie to siedze i nic nie robie... Pewnie sobie szczele Pikolo na noc ;)

PS: Koncert na 2 jest z Wocławia, a Doda gada "Potzrebuje od was 3 prostych słów"... Od razu krzyknąłem ŚLĄSK, ŚLĄSK WKS! :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 650235)
Ależ ta Doda jest bezwstydna :rotfl:

Ale że co?? :-D

w0lno. 31.12.2008 23:48

Nie no nic :D Popatrzeć zawsze można ;]

Modełn Tłoking i te hity... taaaak to jest to!!!

Ps. 'Saras ide szczelać petardami. A Fy?' xD

Galileo 31.12.2008 23:49

...że bezwstydnie wyma..... kuperkiem :D lekka żenada jak dla mnie.

a tej Miss Popkowa już nie pozwala nr. sms podawać :D

wszystkiego naj wszystkim :)

Czimni 31.12.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 650238)
Nie no nic :D Popatrzeć zawsze można ;]

Modełn Tłoking i te hity... taaaak to jest to!!!

Ps. 'Saras ide szczelać petardami. A Fy?' xD

Ja w dobie kryzysu finansowego postanowiłem ograniczyć się do nagrania kamerką fajerwerków. :) A co do Dody, to... Popatrzyć zawsze można tak jak mówisz :)

Jeśli chodzi o TVP 2 to sztuczne to jak cycki Dody :P

w0lno. 31.12.2008 23:52

''Ja się petard boję, wolę zimne ognie'' :D

A tak na serio to wszystkiego najlepszego Wam życzę w nowym 2009 roku ;] GL & HF!

PS. Szeri szeri lejdi!!
Ps2. U Was też już zaczynają strzelać od jakis 10 min :| ?

Bobic 31.12.2008 23:58

U mnie sasiedzi chyba zle mają zegarki ustawione bo szczelaja od godziny ;-)!.?

Galileo 01.01.2009 00:08

pięknie Wrocek wygląda z "lotu ptaka" przynajmniej tyle dzięki tvp2 można było zobaczyć :)
noo i mamy 2009 rok. :)

janko04 01.01.2009 00:14

Zdrowia Panowie! Zebysmy za rok szaleli na rynku w KRK a ci co tam teraz siedza gnili u siebie w domach:)

a na Powaznie :) Zdrowia szczescia i Wodki :D

devios 01.01.2009 00:17

103 lata wszystkim Wiślakom!!!

shad 01.01.2009 00:22

Warszawa przeprasza za Boysów

w0lno. 01.01.2009 00:24

Ej proszę Cie... za Boysów się ludzie najlepiej bawili! Może tak nie było mi powiesz :D

2009 i po sprawie xD sylwek się kończy, aby patrzeć będzie kolejny hehe

Galileo 01.01.2009 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 650249)
Ej proszę Cie... za Boysów się ludzie najlepiej bawili! Może tak nie było mi powiesz :D

i to o czymś świadczy :D

w0lno. 01.01.2009 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galileo (Post 650250)
i to o czymś świadczy :D

Świadczy to o tym, że ludzie najlepiej bawią się przy DISCO POLO :D

GonzoNS 01.01.2009 00:58

dosłownie, i niech nikt nie gada ze disco jest złe, bo każde wesele disco ... i najlepsze zabawa, jakikolwiek koncert disco i to samo

pozdro

shad 01.01.2009 01:00

Świadczy o tym, że prawdziwi warszawiacy mieszkają pod Warszawą a w Warszawie to dużo strączków łuskanych... :P HGW za tę "zabawę" za jaja powieszę.

JackDaniels 01.01.2009 01:00

disco co sie blysko ! ;d jest dobre ale tylko na weselach moim zdaniem :)

WiselkaMLP 01.01.2009 01:02

Jezuu ale leb juz boli :/

JackDaniels 01.01.2009 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 650256)
Jezuu ale leb juz boli :/


wymiekasz juz :D ?

WiselkaMLP 01.01.2009 01:25

ni ma chuja :D jeszcze jeszcze ... ;)

JackDaniels 01.01.2009 01:40

rzeczywiście w tej TV teraz to kompletne dno jest najlepiej to sobie radyjko włączyć na full :P

Kamyk 01.01.2009 01:51

Ja strzelam z wacka całą noc:] Dobranoc wiślacka brać.

Kamil 01.01.2009 01:53

jak bylo na rynku bo niekojarrze?:D

igortsw 01.01.2009 01:56

Kuźwa co za sylwek, o pólnocy skakałem przez płot do sąsiadke :D

AYALA 01.01.2009 02:04

żeby rankiem był lżejszy kac to polecam ze 2-3 szklanki wody wypic teraz albo jakiegoś soku.Potem kac bedzie znacznie mniejszy - polecam.
Wszytskim FaNOM życze dużo zdrowia i szczęścia w 2009 roku !! i oczywiście Wisełki w lidze mistrzów

WiselkaMLP 01.01.2009 03:04

looo dobra przyznam poleglismy juz dobranoc ;)

medyk 01.01.2009 04:50

był ktoś z Wiślackiej Braci w Kijowie?

couch 01.01.2009 05:16

Żegnam Wiślacką brać na Nowy Rok !

Kamyk 01.01.2009 08:49

A u nas na ośce jak zwykle dobra impra:D Gromkie WISŁA KRAKÓW obudziło nie jednego:D CELAROWSKA NIGDY w 100% żYDOWSKA!

M.C (nowy kleparz) 01.01.2009 11:02

A u mnie choroba wygrała z Sylwestrem i o 1 w nocy wróciłem z imprezy z temperaturą 38stopni...
Dobrze,że pojechałem autem,bo mróz był okropny...
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich!!

Kocur 01.01.2009 11:45

Porównując sylwester w Warszawie i Wrocławiu to tak jakby porównać gospodarkę Wysp Owczych i Japonii.

Jak jeszcze miałem siłę patrzeć w TV to aż mnie na wymioty zbierało jak widziałem co puszczają w Wawce. Wystrój Rynku i w ogóle reszta we Wrocku - świetna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl