Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FifA 09 - turniej!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5051)

grzesiek632 14.11.2008 17:14

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

niech kazdy z tej listy obok swego nicka wpisze czy bedzie mogl na 100% grac dzis! i jaka druzyna bedzie gral przez cały turniej. gra pierwsza 24 graczy.. gdy ktos sie wpisze ze nie moze grac to bierzemy wtedy graczy z miejsc od24
szczegoły gry ustalimy pop wypełnieniu tej listy.. wtedy tez podziele na grupy

W.S 14.11.2008 17:23

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

dzis moge grać na 100%:)

grzesiek632 14.11.2008 17:30

kaŻdy Gracz Ma Wybrac Inna Druzyne!!!

bluesinger 14.11.2008 17:34

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

Grać dopiero będę mógł ok 1 w nocy :) ale to tak w drodze wyjątku... na liście jest błąd (patrz 2) :P

Wujek dobra rada 14.11.2008 17:36

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

Martinho 14.11.2008 17:41

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

Dżołkmen 14.11.2008 17:44

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen Valencia
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92 Chelsea
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

losiu2001 14.11.2008 17:44

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

losiu2001 14.11.2008 17:45

ups
losiu2001 Liverpool

wislakdaniel 14.11.2008 17:47

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel-Bayern
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

mogę grać od jutra...

Dżołkmen 14.11.2008 17:56

Ja mogę grać od dzisiaj, i jeśli ktoś z klubów(Man Utd, Barca i Inter zrezygnuje, to ja chce przejąć drużynę :P)

Fuss 14.11.2008 18:16

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel-Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

HarryTB 14.11.2008 18:16

Harry gra Wisła Kraków

gregoriustsw 14.11.2008 18:17

Ja się niestety muszę wypisać. Mam problemy z internetem który działa jak chce.

Gucio25 14.11.2008 18:20

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK

1. wklejajcie całą liste i tam zmieniajcie.
2. dwa razy jest ManUtd, to jak w końcu? każdy inną, czy mogą sie powtórzyć?
3. dziś jak najbardziej moge grać.

W.S 14.11.2008 18:40

nie mozna tymi samymi :) Fuss - musisz zmienic

WiślakNH 14.11.2008 18:56

ja dziś nie moge grac

grzesiek632 14.11.2008 19:05

hmmm tylko 11 osob potwierdziło... kurde i z czego tu grupy ukladac?? Zaczekamy jeszcze

WislakWiDoK 14.11.2008 20:37

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK Chelsea

ostach1906aka 14.11.2008 21:01

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka AS ROMA
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK

Martinho 14.11.2008 21:02

gramy dzis cos? w miedzy czasie zapraszam na sparing gg://9578531

Lukasz15wisla 14.11.2008 21:04

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United

Dżołkmen 14.11.2008 21:10

Nie potraficie nawet listy zrobić ludzie :/ WislakWidok to nawet dobrze że zniknął bo jest już zajęty patrz post #68

WislakWiDoK 14.11.2008 21:11

Nie moja wina że ktoś tą chelsea pominął wcześniej...

W takim razie biore Juventus.

W.S 14.11.2008 21:19

AKTUALNA LISTA!

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus

Nie mozna brac tych samych druzyn... wiec patrzcie wczesniej na liste
Kopiujcie liste i dopisujcie druzyne przy swoim nicku:)

Bobic 14.11.2008 21:23

1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic Manchester City
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United

WislakWiDoK 14.11.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 629130)
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic Manchester City
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United

**** człowieka może strzelić jak widzi jak ty to kopiujesz...

W.S 14.11.2008 21:45

AKTUALNA LISTA!

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus

Opamietajcie sie ludzie! KOPIOWAC TA LISTE!!

Wujek dobra rada 14.11.2008 22:11

Dziś mogę grać

usioc1 14.11.2008 23:26

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl