![]() |
Cytat:
Bo to, że tylko słabo się znasz na ludziach, wygląda tylko na cichą nadzieję. PS zawsze możesz sprawdzić swoją głęboką teorię w rzeczywistości, choć jak przypuszczam, masz na to taką ochotę jak na podparcie się jakimikolwiek faktami :D |
Cytat:
To tak, aby pomęczyło Cię trochę sumienie :D banowany raz, na dwa tygodnia, za podbijanie tematu z 5 innymi użytkownikami, kara słuszna, rozmiar 2 tygodnie, niekoniecznie. |
Cytat:
1920 znakow |
Cytat:
ps. Dzisiaj dostałbys bana. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Frankowski dla mnie jest śmieciem i zdania nie zmienie :-) |
Cytat:
|
A dostał bym bana, za sugerowanie, że np jesteś murzynem albo żydem ?
|
A wiesz że nie wiem. :-)
Zalezałoby to zapewne od kontekstu. |
Cytat:
Nie mów, ze nie są wychwawcze..teraz ne uzywam juz tych emot, nie pisze posta pod postem, nie nabijam wg mnie... A.. i wcale nie chcialem się przylizać...po prostu powiedzialem to, co chcialem powiedziec...wykonujecie naprawdę kawał dobrej roboty.. |
Cytat:
|
Widze że po dośc miłym początku tematu teraz niektórzy chcą zrobić krucjate przeciw modom :D Oby sie tylko nie skończyła tak jak 4 :lol:
|
Cytat:
To wg mnie jest skierowane tylko do nabijania. Nie mozecie przeciez zaprzeczyc, ze juz nie uzywam tych emot.. |
Tak to cud, o 18 bedzie msza w Mariackim za to ze nie uzywasz emot. Naprawde to forum sie odradza dzieki Tobie.
|
Cytat:
Banować ile wlezie, byle by przypadkiem mnie nie dotknęła moderatorska ręka sprawiedliwości. :-) |
ja wlasnie wrocilem z przymusowego urlopu;).
Jakos nie mialem cisnienia ,doslownie ze 2 razy zalowalem ze nie moge sie na jakis temat wypowiedziec. Generalnie to jestem zdania ze zeby forum dzialalo w sposob przyzwoity, to lekki zamordyzm musi byc. To nie forum melomanow czy kólka rozancowego. Bardziej niz niezasluzone banowanie, ktore oczywiscie sie zdarza, przeraza mnie nasza konfliktowosc ,do czego tez, od czasu do czasu dorzucam cegielke. Niby jestesmy bracmi a czasami jedziemy po sobie, gorzej niz wrogowie. No ale to sie chyba szybko nie zmieni. A co do moich banow to pokrotce sytuacja wyglada tak. 6 lat minie niedlugo od kiedy tu zagladam(wczesniej mialem innego nicka ale cos sie zjebalo tak ze nie moglem sie zalogowac). Liczba odpoczynkow = 3 Pierwszy -historyczny - w dzien wywalenia Petrescu , autorstwa PvD -w pelni zasluzony bo w****ienie moje bylo tak ogromne ze pojechalem ostro po bandzie Drugi za jakies boksy w politycznym, od Wilka.Mogl byc bardziej wyrozumialy ale ze bez winy nie bylem, to pretensji jakis wielkich nie mialem. Trzeci ostatnio od pana ktory dla mnie juz nieistnieje. Co ciekawe ,jakos mnie w krk nie bylo.Wchodze sobie wieczorkiem poczytac ,patrze a nad moim nickiem widnieje banita:).Zaskok totalny. Zalogowac sie nie moglem, bo w pokoju w ktorym bylem, nie mialem klawiatury , wiec mysle, rozkminiam i za cholere nic mi do glowy nie przychodzi. Jak na drugi dzien zalogowalem sie i zobaczylem powod to o malo z krzesla nie spadlem;) Jako ze Zbychu drazyl dlaczego i oczywiscie odpowiedzi nie dostal ,to napisalem wyjasnienie. Myslalem ze osobnik ktory mnie zbanowal, zobaczy ze przesadzil. Oczywiscie nic z tych rzeczy - wyjasnienie zniknelo po 5 minutach;) a ban jak byl , tak pozostal. A oto i one, zebyscie widzieli za co czlowiek co dopiero co dorwal sie do wladzy , daje bany komus kogo nie lubi. http://i35.tinypic.com/256sflw.jpg Chcialem dodac pana do ignor listy, jak widac sie nie dalo ale z mojej strony, zadnej z nim dyskusji na jakikolwiek temat, nie bedzie. ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac. ps2, a z tym przeklinaniem to na serio jest totalny zakaz? kurcze:> ,bez przegiec.Jezyk bez przecinkow traci kompletnie sens. |
oczyściłęm trochę ten temat, bo nie ma byc on kopią tematu "pytania do Moderatorów" myślałem raczej o tym, by przekazac młodym, co męczą nas priwami typu :"to forum to dla mnie cały świat, błagam odbanujcie!", że są w błedzie :D
PS osoby które sie tu wpisywały i sa banitami obecnie, nie dostały bana za ten temat na 1906%. PS2 GabrielloTS nie dostał bana w związku z wypowiedzią na mój temat ;). Nie wiem za co dostał. |
Mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz jak dostałem bana. Żyć się da :) Jednak uważam, że moderator wolfy dał mi go nie zasłużenie, bo albo oznacza to, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo nie potrafi interpretować regulaminu.
Cytat:
Miłego weekendu |
Cytat:
|
Ja w mojej karierze miałem dwa bany. Pierwszy na początku za założenie tematu nie w tym miejscu co trzeba, ok ban zasłużony. Drugi dany mi przez moda Wilka za 'podbijanie' tematu, w którym to temacie napisałem że jest do zamknięcia. Co mnie zdenerwowało? Ano długość, jedynie miesiąc oraz to, że ktoś napisał to samo zaraz po mnie i żadnej kary nie dostał.
Co do absencji, da się żyć :-) |
Cytat:
Wreszcie:> A, 1q2 - ja Cię nawet lubię(a właściwie - Twoje posty), więc to nic osobistego:D Najważniejsze, to trzymać fason... P.S. A tak wam jeszcze w tajemnicy powiem, że te posty to nie tylko ja usuwam:> Ale o tym sza... |
Cytat:
po cholerę posty kasujesz? |
Cytat:
na starym forum dostałem żółtą kartkę za założenie tematu a złym pokoju, kartka trwała 2 lata :D od tamtej pory nie zakładam tematów :-P bana dostałem po wypowiedzi w temacie o 'paradzie równości' chyba po dyskusji z formułowiczem i innej orientacji bódyniem, ban trwał 4 miechy, bo zepsuł się automat do 'odbanowania' :foch: przez to wtopiłem typera i tego było mi najbardziej żal. od tamtej pory rzadko się wypowiadam, pozatym chyba się starzeję :lol: :rotfl: :> |
Cytat:
tu sie musze z Toba zgodzic, chyba nikt nie mial wiecej banow niz on, nawet kądzikowski :lol: mial swoj styl, nie pierdzielil sie z nikim, pisal co mysli, lubialem jego styl. Pytanie do modow- kiedy sie mozemy spodziewac obecnosci omleta na tym forum? Omlet- tesknimy....:-p |
a ja to sie musze zapytac czy ten pedal (prawdziwy) niestety ksywa wypadla mi z glowy jest obecny dalej na forum ??
PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D |
charcerzyk jest zawsze...
|
Cytat:
qrde nie przypominam sobie abym kiedykolwiek użył opcji ban na tym forum hmmmmm miałeś wtedy jakiś inny nick? pamięć mogla mnie zawieść PS: ale nawet jakby co to sprawiedliwy jak sam piszesz :D |
Cytat:
|
Cytat:
no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D |
Cytat:
Gdyby mi faktycznie zależało, to wykpiłbym się świadomym używaniem kolokwializmów, ale w tym przypadku... |
Cytat:
Sprawdzilem a to byl czas gdy jeszcze na priva przychodzilo potwierdzenie i byl to MrÓwA_1906 ,wiec jednak dobra masz pamiec. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl