Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co robić w trakcie bana? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4632)

pan_premier 24.07.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GabrielloTS (Post 573236)
A ja mam pytanie do Wielmożnego Pana_Premiera... Czy to że dajesz bany za nic sprawia Ci jakąś satysfakcje? Przeważnie ludzie którym nic nie wychodzi w życiu codziennym i mają sporo kompleksów odbijają to sobie później w ten właśnie sposób. Mam cichą nadzieję że Pan_Premier takowym człowiekiem nie jest... Chociaż miałbym pewne wątpliwości sądząc po temacie jaki założył :-)

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieje ze odpiszesz na moje pytanie a nie dasz kolejnego bana... bo tak najprościej.

mam wrażenie, że oceniasz ludzi ze swojego poziomu. A stamtąd zobaczyć, biorąc pod uwage tą wypowiedź, wiele się nia da.
Bo to, że tylko słabo się znasz na ludziach, wygląda tylko na cichą nadzieję.

PS zawsze możesz sprawdzić swoją głęboką teorię w rzeczywistości, choć jak przypuszczam, masz na to taką ochotę jak na podparcie się jakimikolwiek faktami :D

Kurt 24.07.2008 13:48

Cytat:

no ja wyzbywam się wszelkich wyrzutów jak chodzi o banowanie:D
wszyscy tacy jacyś lepsi wracają :>
Problem z tymi którzy wcześniej już byli tacy lepsi i nie wracają, lub ograniczają swoją obecność na forum...
To tak, aby pomęczyło Cię trochę sumienie :D

banowany raz, na dwa tygodnia, za podbijanie tematu z 5 innymi użytkownikami, kara słuszna, rozmiar 2 tygodnie, niekoniecznie.

Johny84 24.07.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GabrielloTS (Post 573236)
A ja mam pytanie do Wielmożnego Pana_Premiera... Czy to że dajesz bany za nic sprawia Ci jakąś satysfakcje? Przeważnie ludzie którym nic nie wychodzi w życiu codziennym i mają sporo kompleksów odbijają to sobie później w ten właśnie sposób. Mam cichą nadzieję że Pan_Premier takowym człowiekiem nie jest... Chociaż miałbym pewne wątpliwości sądząc po temacie jaki założył :-)

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieje ze odpiszesz na moje pytanie a nie dasz kolejnego bana... bo tak najprościej.

Bzdura...

1920 znakow

Wilku 25.07.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 572430)
Drugie ostrzeżenie dostałem od Wilka za nazwanie Frankowskiego pedałem :D

I słusznie, bo zapomniałeś o jednej rzeczy - to nie było jakies okreslenie - tylko sugerowałeś że gość mający zone i dzieci nim jest.

ps.
Dzisiaj dostałbys bana.







Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 573196)
Ja mialem już 3 bany, najdłuższy był chyba miesięczny. Czasem zastanawiam się za co, bo zadnych glupich postow w tym czasie co bana dostalem nie pisalem(wg mnie oczywiscie:P)

I to jest problem, ze nie zdajesz sobie sprawy, i bany w twoim wypadku nie sa nawet wychowawcze.
Cytat:

Pozdrawiam Wszystkich Moderatorów..wykonujecie kawał dobrej roboty pilnując tego forum...
Wazelina w najgorszym stylu

Pablo84 25.07.2008 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 573784)
I słusznie, bo zapomniałeś o jednej rzeczy - to nie było jakies okreslenie - tylko sugerowałeś że gość mający zone i dzieci nim jest.

ps.
Dzisiaj dostałbys bana.



Naprawdę, jebie mnie to z góry na dół.Moge dostać tego bana, nawet moge mieć skasowane konto :lol:


Frankowski dla mnie jest śmieciem i zdania nie zmienie :-)

Wilku 25.07.2008 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 573786)
Naprawdę, jebie mnie to z góry na dół.Moge dostać tego bana, nawet moge mieć skasowane konto :lol:


Frankowski dla mnie jest śmieciem i zdania nie zmienie :-)

Nie rozumiesz tego co napisałem?

Pablo84 25.07.2008 12:38

A dostał bym bana, za sugerowanie, że np jesteś murzynem albo żydem ?

Wilku 25.07.2008 12:40

A wiesz że nie wiem. :-)

Zalezałoby to zapewne od kontekstu.

kądzikowski 25.07.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 573784)

I to jest problem, ze nie zdajesz sobie sprawy, i bany w twoim wypadku nie sa nawet wychowawcze.


Wazelina w najgorszym stylu


Nie mów, ze nie są wychwawcze..teraz ne uzywam juz tych emot, nie pisze posta pod postem, nie nabijam wg mnie...

A.. i wcale nie chcialem się przylizać...po prostu powiedzialem to, co chcialem powiedziec...wykonujecie naprawdę kawał dobrej roboty..

7 kotów 25.07.2008 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 573832)
Nie mów, ze nie są wychwawcze..teraz ne uzywam juz tych emot, nie pisze posta pod postem, nie nabijam wg mnie...

Mysle ze kluczowe w tym zdaniu jest "wg mnie" : )))))))

igortsw 25.07.2008 14:12

Widze że po dośc miłym początku tematu teraz niektórzy chcą zrobić krucjate przeciw modom :D Oby sie tylko nie skończyła tak jak 4 :lol:

kądzikowski 25.07.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 573846)
Mysle ze kluczowe w tym zdaniu jest "wg mnie" : )))))))


To wg mnie jest skierowane tylko do nabijania. Nie mozecie przeciez zaprzeczyc, ze juz nie uzywam tych emot..

kms 25.07.2008 14:32

Tak to cud, o 18 bedzie msza w Mariackim za to ze nie uzywasz emot. Naprawde to forum sie odradza dzieki Tobie.

_ukoL 25.07.2008 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez db. (Post 573872)
mody - kiedyś bywało z wami lepiej :-/

Lepiej dla wirtualnych menedżerów, dla plemienia pokemońskiego, etc.
Banować ile wlezie, byle by przypadkiem mnie nie dotknęła moderatorska
ręka sprawiedliwości. :-)

1q2 25.07.2008 17:52

ja wlasnie wrocilem z przymusowego urlopu;).
Jakos nie mialem cisnienia ,doslownie ze 2 razy zalowalem ze nie moge sie na jakis temat wypowiedziec.

Generalnie to jestem zdania ze zeby forum dzialalo w sposob przyzwoity, to lekki zamordyzm musi byc.
To nie forum melomanow czy kólka rozancowego.
Bardziej niz niezasluzone banowanie, ktore oczywiscie sie zdarza, przeraza mnie nasza konfliktowosc ,do czego tez, od czasu do czasu dorzucam cegielke.
Niby jestesmy bracmi a czasami jedziemy po sobie, gorzej niz wrogowie.
No ale to sie chyba szybko nie zmieni.

A co do moich banow to pokrotce sytuacja wyglada tak.
6 lat minie niedlugo od kiedy tu zagladam(wczesniej mialem innego nicka ale cos sie zjebalo tak ze nie moglem sie zalogowac).
Liczba odpoczynkow = 3

Pierwszy -historyczny - w dzien wywalenia Petrescu , autorstwa PvD -w pelni zasluzony bo w****ienie moje bylo tak ogromne ze pojechalem ostro po bandzie

Drugi za jakies boksy w politycznym, od Wilka.Mogl byc bardziej wyrozumialy ale ze bez winy nie bylem, to pretensji jakis wielkich nie mialem.

Trzeci ostatnio od pana ktory dla mnie juz nieistnieje.
Co ciekawe ,jakos mnie w krk nie bylo.Wchodze sobie wieczorkiem poczytac ,patrze a nad moim nickiem widnieje banita:).Zaskok totalny.
Zalogowac sie nie moglem, bo w pokoju w ktorym bylem, nie mialem klawiatury , wiec mysle, rozkminiam i za cholere nic mi do glowy nie przychodzi.
Jak na drugi dzien zalogowalem sie i zobaczylem powod to o malo z krzesla nie spadlem;)

Jako ze Zbychu drazyl dlaczego i oczywiscie odpowiedzi nie dostal ,to napisalem wyjasnienie.
Myslalem ze osobnik ktory mnie zbanowal, zobaczy ze przesadzil.
Oczywiscie nic z tych rzeczy - wyjasnienie zniknelo po 5 minutach;) a ban jak byl , tak pozostal.
A oto i one, zebyscie widzieli za co czlowiek co dopiero co dorwal sie do wladzy , daje bany komus kogo nie lubi.

http://i35.tinypic.com/256sflw.jpg


Chcialem dodac pana do ignor listy, jak widac sie nie dalo ale z mojej strony, zadnej z nim dyskusji na jakikolwiek temat, nie bedzie.

ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac.

ps2, a z tym przeklinaniem to na serio jest totalny zakaz? kurcze:> ,bez przegiec.Jezyk bez przecinkow traci kompletnie sens.

pan_premier 25.07.2008 18:40

oczyściłęm trochę ten temat, bo nie ma byc on kopią tematu "pytania do Moderatorów" myślałem raczej o tym, by przekazac młodym, co męczą nas priwami typu :"to forum to dla mnie cały świat, błagam odbanujcie!", że są w błedzie :D

PS osoby które sie tu wpisywały i sa banitami obecnie, nie dostały bana za ten temat na 1906%.
PS2 GabrielloTS nie dostał bana w związku z wypowiedzią na mój temat ;). Nie wiem za co dostał.

mcovalski 25.07.2008 19:06

Mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz jak dostałem bana. Żyć się da :) Jednak uważam, że moderator wolfy dał mi go nie zasłużenie, bo albo oznacza to, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo nie potrafi interpretować regulaminu.
Cytat:

14. Zwróć uwagę, aby krytykując kogoś (piłkarza, trenera, działacza, sędziego, polityka, moderatora etc...) nie przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą. Naprawdę jest różnica pomiędzy napisaniem: "X zagrał słabo" a "ten sk...yn X zagrał jak głupi ch...".
Mój post to nie była prowokacja. To było zapytanie. Następnym razem proszę zauważyć, że sformułowania przeze mnie użyte były w znaku interpunkcyjnym "..".
Miłego weekendu

Kurt 25.07.2008 20:02

Cytat:

ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac.
Czy przegląda czy nie przegląda ciężko powiedzieć, aczkolwiek po małym śledztwie :D, odkryłem że jest zbanowany... i nie napisał nic od marca czy od kwietnia...

wisl@k_TS 25.07.2008 20:07

Ja w mojej karierze miałem dwa bany. Pierwszy na początku za założenie tematu nie w tym miejscu co trzeba, ok ban zasłużony. Drugi dany mi przez moda Wilka za 'podbijanie' tematu, w którym to temacie napisałem że jest do zamknięcia. Co mnie zdenerwowało? Ano długość, jedynie miesiąc oraz to, że ktoś napisał to samo zaraz po mnie i żadnej kary nie dostał.
Co do absencji, da się żyć :-)

wolfy 25.07.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
ja wlasnie wrocilem z przymusowego urlopu;).
Jakos nie mialem cisnienia ,doslownie ze 2 razy zalowalem ze nie moge sie na jakis temat wypowiedziec.

Generalnie to jestem zdania ze zeby forum dzialalo w sposob przyzwoity, to lekki zamordyzm musi byc.
To nie forum melomanow czy kólka rozancowego.
Bardziej niz niezasluzone banowanie, ktore oczywiscie sie zdarza, przeraza mnie nasza konfliktowosc ,do czego tez, od czasu do czasu dorzucam cegielke.
Niby jestesmy bracmi a czasami jedziemy po sobie, gorzej niz wrogowie.
No ale to sie chyba szybko nie zmieni.

A co do moich banow to pokrotce sytuacja wyglada tak.
6 lat minie niedlugo od kiedy tu zagladam(wczesniej mialem innego nicka ale cos sie zjebalo tak ze nie moglem sie zalogowac).
Liczba odpoczynkow = 3

Pierwszy -historyczny - w dzien wywalenia Petrescu , autorstwa PvD -w pelni zasluzony bo w****ienie moje bylo tak ogromne ze pojechalem ostro po bandzie

Drugi za jakies boksy w politycznym, od Wilka.Mogl byc bardziej wyrozumialy ale ze bez winy nie bylem, to pretensji jakis wielkich nie mialem.

Trzeci ostatnio od pana ktory dla mnie juz nieistnieje.
Co ciekawe ,jakos mnie w krk nie bylo.Wchodze sobie wieczorkiem poczytac ,patrze a nad moim nickiem widnieje banita:).Zaskok totalny.
Zalogowac sie nie moglem, bo w pokoju w ktorym bylem, nie mialem klawiatury , wiec mysle, rozkminiam i za cholere nic mi do glowy nie przychodzi.
Jak na drugi dzien zalogowalem sie i zobaczylem powod to o malo z krzesla nie spadlem;)

Jako ze Zbychu drazyl dlaczego i oczywiscie odpowiedzi nie dostal ,to napisalem wyjasnienie.
Myslalem ze osobnik ktory mnie zbanowal, zobaczy ze przesadzil.
Oczywiscie nic z tych rzeczy - wyjasnienie zniknelo po 5 minutach;) a ban jak byl , tak pozostal.
A oto i one, zebyscie widzieli za co czlowiek co dopiero co dorwal sie do wladzy , daje bany komus kogo nie lubi.

http://i35.tinypic.com/256sflw.jpg


Chcialem dodac pana do ignor listy, jak widac sie nie dalo ale z mojej strony, zadnej z nim dyskusji na jakikolwiek temat, nie bedzie.

ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac.

ps2, a z tym przeklinaniem to na serio jest totalny zakaz? kurcze:> ,bez przegiec.Jezyk bez przecinkow traci kompletnie sens.

Własnego fanklubu się doczekałem:D
Wreszcie:>

A, 1q2 - ja Cię nawet lubię(a właściwie - Twoje posty), więc to nic osobistego:D
Najważniejsze, to trzymać fason...

P.S. A tak wam jeszcze w tajemnicy powiem, że te posty to nie tylko ja usuwam:> Ale o tym sza...

uher 25.07.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 573976)
oczyściłęm trochę ten temat, bo nie ma byc on kopią tematu "pytania do Moderatorów" myślałem raczej o tym, by przekazac młodym, co męczą nas priwami typu :"to forum to dla mnie cały świat, błagam odbanujcie!", że są w błedzie :D

PS osoby które sie tu wpisywały i sa banitami obecnie, nie dostały bana za ten temat na 1906%.
PS2 GabrielloTS nie dostał bana w związku z wypowiedzią na mój temat ;). Nie wiem za co dostał.


po cholerę posty kasujesz?

Sevi 25.07.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 574019)
..

P.S. A tak wam jeszcze w tajemnicy powiem, że te posty to nie tylko ja usuwam:> Ale o tym sza...

ja się domyślam kto kasuje od czasu do czasu moje w ABG :-P

na starym forum dostałem żółtą kartkę za założenie tematu a złym pokoju, kartka trwała 2 lata :D

od tamtej pory nie zakładam tematów :-P

bana dostałem po wypowiedzi w temacie o 'paradzie równości' chyba po dyskusji z formułowiczem i innej orientacji bódyniem, ban trwał 4 miechy, bo zepsuł się automat do 'odbanowania' :foch: przez to wtopiłem typera i tego było mi najbardziej żal.

od tamtej pory rzadko się wypowiadam, pozatym chyba się starzeję :lol: :rotfl: :>

karmel1906 25.07.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
ps. a ogolenie to zal mi Omleta bo chyba juz tu nie zaglada a o swoich banach to chyba moglby 3 tomowa knige napisac.


tu sie musze z Toba zgodzic, chyba nikt nie mial wiecej banow niz on, nawet kądzikowski :lol:
mial swoj styl, nie pierdzielil sie z nikim, pisal co mysli, lubialem jego styl. Pytanie do modow- kiedy sie mozemy spodziewac obecnosci omleta na tym forum?


Omlet- tesknimy....:-p

WiselkaMLP 25.07.2008 22:26

a ja to sie musze zapytac czy ten pedal (prawdziwy) niestety ksywa wypadla mi z glowy jest obecny dalej na forum ??


PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D

wislak_olkusz 25.07.2008 22:34

charcerzyk jest zawsze...

PvD 25.07.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 573949)
Pierwszy -historyczny - w dzien wywalenia Petrescu , autorstwa PvD -w pelni zasluzony bo w****ienie moje bylo tak ogromne ze pojechalem ostro po bandzie

ode mnie?? :>

qrde nie przypominam sobie abym kiedykolwiek użył opcji ban na tym forum hmmmmm

miałeś wtedy jakiś inny nick?

pamięć mogla mnie zawieść

PS: ale nawet jakby co to sprawiedliwy jak sam piszesz :D

wolfy 25.07.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 574109)
PS: co robic w trakcie bana?? zdradzac dziewczyne !! ... los juz wystarczajaco ukaral banem wiec trzeba sobie dogodzic karzac innych :D:D:D:D:D

Tylko uważaj, żebyś czegoś nie złapał... Bo wtedy sam się pokarzesz:D

sergio 26.07.2008 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 574131)
Tylko uważaj, żebyś czegoś nie złapał... Bo wtedy sam się pokarzesz:D


no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D

wolfy 26.07.2008 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 574187)
no powiem Ci że napisałeś to bardzo stylistycznie pozdrawiam:D

Będę chciał zredagować jakiś tekst, to Ci go podrzucę. Pomijam już fakt, że zaczynanie zdania od "no" jest wzorem elegancji i staranności językowej:> O brakach w interpunkcji też wspominał nie będę...

Gdyby mi faktycznie zależało, to wykpiłbym się świadomym używaniem kolokwializmów, ale w tym przypadku...

1q2 26.07.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 574120)
ode mnie?? :>

tja, od Ciebie......ale tylko w wypadku gdy Ty miales innego nicka:)
Sprawdzilem a to byl czas gdy jeszcze na priva przychodzilo potwierdzenie i byl to MrÓwA_1906 ,wiec jednak dobra masz pamiec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl