Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prawo jazdy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=316)

Sensej 11.07.2008 11:03

David. ja bym sie dopytał w MORD-zie czy to nie pomyłka, bo chyba nie chcesz pojsc na egzamin pokazujesz mu dokument tożasomosci a on CI mowi że nie masz 18 i masz pozdawane:P

David. 11.07.2008 15:06

Taa zadzwoniłem i mi kobieta, mówi: 'dobrze,że pan dzwoni.'
i chujnia...

Lupo 13.07.2008 19:47

Chodził ktoś z Was na kurs na ul. Centralną lub Felicjanek do LOK-u? Chciałbym wiedzieć ile trwają lekcje. Słyszałem, że 5 godzin dziennie, ale jak dla mnie to jest... nierealne. Jutro idę na pierwszą lekcje i chciałbym wiedzieć przed na ile mam się przygotować psychicznie...

WiślakNH 23.07.2008 21:47

No to ja sie pochwale :)
Zdałem dzisiaj za drugim razem :)

nero 23.07.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 565784)
Taa zadzwoniłem i mi kobieta, mówi: 'dobrze,że pan dzwoni.'
i chujnia...

czyli mialem racje ? bo sie zgubilem.
skoro masz urodziny 09.08 to najwczesniej mozesz zdawac 09.08 ?
po prostu pani w okienku nie zauwazyla - nie zwrocila uwagi.
dziwne bo powinno jej wyjsc na komputerze ze nie ma mozliwosci zapisania cie na egzamin.

ChomikNH 23.07.2008 22:15

Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?

Kamil 23.07.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 572961)
Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?

hmmm moze nie przyspieszona....ale w klaksonie mialem, ja wiem gdzies 3-4 lekcje po 1,5-2 godziny ogladania filmow, po tem szybki wewnetrzny i jazdy zaczynalem,
tyle ze nie dalo sie wczesniej wziasc papierow zeby dojezdzic reszte godzin przed egzaminem

WiselkaMLP 03.08.2008 23:33

ja egzamin mam juz wsumie jutro

wzialem laczony

PS: trzeba odswiezyc temat :)

WiselkaMLP 05.08.2008 13:44

no i gowno :/ ale i tak najlepsi zdaja za drugim :)

mariano710 05.08.2008 15:04

nie wyspales sie w nocy to nie zdales:-/
na czym Cie oblal?

WiselkaMLP 07.08.2008 20:37

zebys wiedzial ze to chyba przez niewyspanie poprostu brak koncentracji na Ofiar Dabia jak zjezdza sie w prawo z Nowohuckiej za mostem na swiatlach ze skrajnie lewego podczas skretu wrypalem sie na prawy glupi bardzo glupi blad poprostu zajechalem droge

David. 14.08.2008 09:36

To ja się pochwalę, zdane za pierwszym w poniedziałek. Teraz tylko czekać na blankiecik.

Marszałek 14.08.2008 09:41

Dzwonie do Morsu to kobieta nie ma pojęcia, więc Was się pytam czy na książeczkę wojskową można przystępować do egzaminu. Nie mam wyjścia,bo mi dokumenty ukradli, ten jest mój jedyny.

Z drugiej strony skoro tam nie wiedza to kto ma ****a wiedzieć, nie wiem do ustawy mam zaględnąć.

nero 14.08.2008 22:13

nie mozna. na 95%

WiselkaMLP 23.08.2008 19:45

dokladnie za miesiac i jeden dzien moje drugie podejscie ;) tym razem czekalem dlugo na egzamin bo 5 sierpnia mi wyznaczyla kobita w okienku na 24.09 :/ ... ale teraz okres "zajobu" juz minal chyba bo wakacje sie koncza ludzie po robotach po szkolach zima niedlugo to nie robia wtedy tak prawka :P

maTyS. 24.08.2008 20:16

ja rowniez czekam miesiac na egzamin i chwała Bogu ze nie dwa albo i wiecej.

termin mam na 25 wrzesnia o godzinie 10.30,mialem mozliwosc wyboru o 7, 8.30 dobrze wybrałem godzinę ?

w sumie o tej godzinie juz nie powinno byc korkow ?

lewy21 24.08.2008 20:31

ja robiłem prawko w innym dużym mieście. zdawałem o godzinie 13 i byly duże korki. To wpływa bardzo pozytywnie na nas. Stoisz w korku i wszystko gówno Cie obchodzi. jezeli rano to wzialbym na 7. Pozdraiam i życzę powodzenia:D
aaa... w marcu skonczylem 18 lat a 17 czerwca miałem już prawko A i B :D wszystko zdane za pierwszym razem:D

Tom'ash 24.08.2008 21:27

Ale z drugiej strony jazda w korku powoduje przedłużenie egzaminu, bo przecież musisz wykonać wszystkie części egzaminu. Po za tym na niektórych duży ruch podczas egzaminu może działać jeszcze bardziej stresująco. Ja zdawałem podczas w miarę małego natężenia ruchu i nie było problemu. :)

jaszczur90 25.08.2008 19:25

zdałem za drugim razem w dniu 21 sierpnia :D

Egzamin zaczął się o 6.15 .. warto było rano zdawać.. zero korków... pusto na drogach w KrK i egzamin trwał ledwie 30 min :] i wynik pozytywny.. teraz tylko oczekiwać na papierek:-p

maTyS. 25.08.2008 21:20

gratulacje Jaszczur90 oby mnie tez sie powiodlo za miesiac :)

artek_ABG 01.09.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 572961)
Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?

W LOKU robisz 4 godziny dziennie przez 8 dni roboczych... Tyle że jazdy są CHUJOWE DO KWADRATU, i ogólnie nie polecam...

Co nie zmienia faktu że dzisiaj potwierdziła sie teza że najlepsi zdają za 2 razem ;) Na jakiej stronce można sprawdzić kiedy prawko do odebrania?

KoPer 01.09.2008 20:15

najbardziej aktualne dane są tutaj: https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx

Elendil 01.09.2008 20:21

ChomikNH, Jantar na Basztowej. Od poniedziałku do piątku od 15.00 do 19.30. Potem ruszasz na miasto i też szybko idzie. Ja, mimo że pracuję, wyjeżdżiłem 30 godzin w niecały miesiąc. Gdybym nie pracował to max 2 tygodnie. Dziś zdałem wewnętrzny, no i jutro na Koszykarską zanieść papiery. Obym nie czekał więcej niż miesiąc...

gratulacje artek. Jaką miałeś trasę?

artek_ABG 01.09.2008 20:54

Rondo Dywizjonu 308 w prawo, potem 2 ronda prosto, skręt w osiedle, tam parkowanie, dojechałem do Arki, i potem prosto już do ośrodka, nie powiem ci dokładnie ale mniej więcej tak, pare przejazdów przez tory, dosc długa trasa po bocznych uliczkach, chciał mnie złapać na stella-sawickiego na skręcaniu w lewo (tam jest pas dosc długo ale w pierwszym miejscu jest zakaz wiecie o czym mówie?) ale ogólnie jeden błąd zrobiony, i to głupi, bo jechałem za długo na 2 biegu (wg niego, nie chciałem wrzucac 3 jak sie toczyłem za ciężarówką niecałe 40km/h)

Koper, link nie działa

KoPer 01.09.2008 21:01

dziwne bo u mnie działa. Być może jakiś firewalle Ci blokuje. U mnie pyta czy można zaufać stronie i można śmiało śmigać.

Jak nie to masz jeszcze tutaj: http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=904...y=typ%3Dpj

Z tym, że tutaj opóźnione jest

jaszczur90 02.09.2008 11:51

ile czekaliście na papier ? Ja już czekam w 1,5 tygodnia ( mieszkam w Krakowie ).. ile można czekać :-P

Elendil 02.09.2008 21:26

a ja dziś (czekałem z 3 godziny, a jak) dostałem termin na 3. października. Nie jest źle. Wolałbym raczej jechać w prawo z Koszykarskiej, ale się zobaczy ;) W każdym razie nie będę płakał, jak nie zdam :P

Kowal! 03.09.2008 03:18

i jak jest w końcu z kategorią A? od kiedy wchodzi w życie przepis, że można zdawać od 24?
w ogóle gdzie najlepiej robić kurs na A? jakie koszty?(ok 900?) ile się czeka na egzamin, ile osób zdaje;) itp.

WiślakNH 03.09.2008 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 597608)
a ja dziś (czekałem z 3 godziny, a jak) dostałem termin na 3. października. Nie jest źle. Wolałbym raczej jechać w prawo z Koszykarskiej, ale się zobaczy ;) W każdym razie nie będę płakał, jak nie zdam :P

Nie jest powiedziane,że po skręceniu na Koszykarskiej w prawo po przejechaniu chyba całej trasy wrócisz w rejony skrzyżowania jakbyś skręcał z Koszykarskiej w lewo...ja tak miałem i powiem,że jak jechałem koło M1 w stronę Koszykarskiej to po cichu liczyłem,że to już koniec i niedługo sie cieszyłem,bo kazał mi jechać jeszcze prosto (i tam kilka manewrów) a nie w lewo/ :)

Firo 03.09.2008 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 597288)
ile czekaliście na papier ? Ja już czekam w 1,5 tygodnia ( mieszkam w Krakowie ).. ile można czekać :-P

A z 2 tygodnie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl