![]() |
Cytat:
Miejcie litość i jak nie zależy Wam na atmosferze to nie kupujcie abonamentów/ biletów na sektor G. A tym, którym zależy niech szybko lgną do kas żeby zastawić drogę tym którym na niej nie zależy :) za 4 mecze zapłacimy tyle ile Legia za jeden :shock: Brawa dla klubu, no i od wiosny sprzedaż przez internet, a do tego nowe karty kibica, unowocześnione, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców |
Co warte podkreślenia:
Cytat:
Ceny są przystępne. |
Wybiera się ktoś jutro/pojutrze po karnet? Byłbym wdzięczny jeśli znalazłby się ktoś chętny mi pomóc w kupnie abonamentu na G (80zl).
Pieniądze przelewam na konto (przedpłata) - 90, 100zł, ile kto sobie życzy :) i wysyłam screena jako dowód wpłaty. Odbiór: Wysyłka poleconym priorytetowym na mój adres (spokojnie dojdzie w 1-2 dni, koszt ok. 4zł). Imię, nazwisko i PESEL podam na PW. |
Jak już ktoś wspomniał cena karnetu jest w okolicach jednego biletu na Legię więc niech do ku*** nędzy zamilczą Ci którzy jęczą, że za drogo!
BTW: Jak już będzie otwarty cały stadion to na C (stare D) cena jednego biletu niech będzie o 5zł większa niż na G (stare E) to powinno zredukować ilośc januszy w młynie, poza tym na oficjalnej w tabelce gdzie widnieje cena karnetu jest * a obok niej podpis "TRYBUNA DLA NAJZAGORZALSZYCH KIBICÓW DOPINGUJĄCYCH CAŁY MECZ"! |
A teraz mam pytanie takie, biorąc pod uwage że cały stadion ma być otwarty na ległą (nie wierze ze im sie uda), to młyn się przeniesie na stare D, wiec co z osobami które kupią karnety na G?
|
Cytat:
informacja pojawia sie dwukrotnie, pod cennikiem który dla kazdego kibica jest w tym wszystkim nie do pominięcia. |
Pewnie, że się cieszę bo to chyba historyczny moment. Przynajmniej ja nie pamiętam takiej informacji na głównej. Niemniej jednak jak tylko się da, to uważam że powinno się pójść za ciosem.
BTW, kto tyle bolda w tekście używa... No nic, bo chyba zaczynam się czepiać ;) Nowe karty kibica, bilety przez Internet, informacja o specyfice trybuny G... Jeśli zarząd rzeczywiście zrealizowałby te deklaracje byłoby super. I nawet o oddaniu pozostałych trybun na wiosnę 2011 bym mniej pamiętał uznając to za jednorazową niedogodność... |
I cennik i karety to poprostu oficjalne info ze stadion nie bedzie w tym roku w pelni otwarty?
|
No ciekawe czy teraz po karnety też ustawi się taka kolejka chętnych, jak przed Koroną...? :>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale nie rozumiem lamentu co poniektórych ludzi o cenach biletów/abonamentów. Niektórzy to by chcieli mieć bilet za 10 zł + darmowe wejście na kosza. |
Cytat:
A potem Ci sami w transferowym krytykują klub, że wzmocnień nie ma :lol: "gdzie transfery?, gdzie nowi zawodnicy!?, co Cupiał robi z pieniędzmi?!!" |
Cytat:
na szczescie otwarli punkty w WS i te w kontenerze na zewnatrz. przed otwarciem kolejka skrocila sie do paru mniejszych kolejek do poszczegolnych okienek. podejrzewam, ze bedzie mlyn do wieczora, bo coraz wiecej ludzi przyjezdza/przychodzi. |
To ja też wyruszam. Jak wrócę, to zdam relację, co było, a co nie. :P
Kto jeszcze wybiera się na F? :) |
Cytat:
Nie siejcie paniki, moim zdaniem abonamentów spokojnie starczy dla każdego chętnego, a i pewnie w tygodniu poprzedzającym mecz będzie mozna kupić. Choć przed meczem z Legią pewnie hardcor będzie :P |
Przed Koroną były podobne obawy,a w efekcie bilety można było nabyć jeszcze w dzień meczu. Został ludziom chyba jakiś mały uraz z czasów, gdy stadion miał 10 tyś miejsc, a na starej murowanej kasie wisiała kartka "Biletów, karnetów brak" - jak sprzed 6 lat ;-)
Stąd pewnie te posty... ;) |
No kolejki są, idzie mniej więcej sprawnie, są otwarte wszystkie okienka wewnątrz jak i na zewnątrz, odstać trzeba jednak swoje, gdyby organizacja była jak przy sprzedaży na Koronę to kolejka była by nie dużo krótsza odb tej z wtedy.
Sprzedają się bilety na środek czyli tam gdzie widok najlepszy, dolne rzędy szybko znikają na najdroższych dostępne miejsca są od 4 rzędu, jak również na boki e25. Karnet jest, jest dobrze. Zapominam o kolejkach :) |
Wszystko idzie sprawnie moim zdaniem także ruszać wszyscy po karnet !
|
ja odczekałem raptem 10 minut, średnio po 5-7 osób w kolejce do każdej kasy, pewnie po poludniu bedzie tłoczniej jak ludzie wrócą z pracy
|
A i jeszcze jedno - Rozumiem, że można kupić np. 3 karnety mając 3 numery pesel ?
|
Tak, podajesz pesel, nazwisko imie dostajesz karte taka jak normalnie sie wyrabialo z nabitym na nia karnetem
|
Jak kupowałem chwilę po 13.00 to kolejek w sumie zero. Po jednej, po dwie osoby podchodziło. Przy baraczku dosłownie jedna osoba stała.
Karnet zatem zakupiony, no i święty spokój. :) |
Czy przed zakupem da się zajrzeć na ekran z dostępnymi miejscówkami?
|
Ja byłem gdzieś ok godz 14.00 ,kolejek nie było praktycznie 2-3 osoby stały po karnety.Takze dla tych którzy jeszcze sie zastanawiają czy kupić minikartnet śmiało walić do WŚ i kupować ;-) zeby potem płaczu nie było,ze biletów nie ma ;-).
|
Cytat:
|
Jak się nie da jak się da. Jak się wychylisz i zajrzysz w monitor to nie ma problemu żeby zobaczyć co wolne a co zajete
|
to przyjdz tu i mi spojrzyj za monitor to pogadamy
|
Ja swoje miejsca widziałem jak kupowałem i tym razem i na Koronę. Ale mówię o WŚ, nie o kontenerze, bo tam okienko z deka małe :)
|
wielka prośba do osób wybierających się np. jutro po karnet.
Proszę o kontakt na PW osobę, która zechciałaby kupić mi 2 karnety. Jestem w tej chwili poza Krakowem, nie mam więc możliwości zakupu. Oczywiście, przelewam jako przedpłatę środki na konto, wysyłam screen na maila i podaję potrzebne dane. Odbiór: wysyłka poleconym. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl