Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

aNouc 20.09.2010 20:39

Cytat:

Kibiców i od wtorku rozpocznie sprzedaż abonamentów na pozostałe cztery mecze – ze Śląskiem, Lechią, Legią i Zagłębiem.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_mecze_wisly/

Miejcie litość i jak nie zależy Wam na atmosferze to nie kupujcie abonamentów/ biletów na sektor G. A tym, którym zależy niech szybko lgną do kas żeby zastawić drogę tym którym na niej nie zależy :)

za 4 mecze zapłacimy tyle ile Legia za jeden :shock: Brawa dla klubu, no i od wiosny sprzedaż przez internet, a do tego nowe karty kibica, unowocześnione, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców

Mario Nh 20.09.2010 21:05

Co warte podkreślenia:
Cytat:

Posiadacze abonamentów z rundy jesiennej 2010 będą mieli pierwszeństwo w wyborze miejsc na rundę wiosenną. Klub przed rozpoczęciem sprzedaży karnetów na rundę wiosenną 2011 zorganizuje przedsprzedaż dla tych osób, które zakupią abonamenty na jesienne mecze.
Co do samej ceny to nie nazwałbym je śmiesznymi. mając na uwadze zarobki, poziom sportowy itd.
Ceny są przystępne.

Sami 20.09.2010 21:50

Wybiera się ktoś jutro/pojutrze po karnet? Byłbym wdzięczny jeśli znalazłby się ktoś chętny mi pomóc w kupnie abonamentu na G (80zl).

Pieniądze przelewam na konto (przedpłata) - 90, 100zł, ile kto sobie życzy :) i wysyłam screena jako dowód wpłaty.
Odbiór: Wysyłka poleconym priorytetowym na mój adres (spokojnie dojdzie w 1-2 dni, koszt ok. 4zł).

Imię, nazwisko i PESEL podam na PW.

arsfan90 20.09.2010 22:22

Jak już ktoś wspomniał cena karnetu jest w okolicach jednego biletu na Legię więc niech do ku*** nędzy zamilczą Ci którzy jęczą, że za drogo!

BTW: Jak już będzie otwarty cały stadion to na C (stare D) cena jednego biletu niech będzie o 5zł większa niż na G (stare E) to powinno zredukować ilośc januszy w młynie, poza tym na oficjalnej w tabelce gdzie widnieje cena karnetu jest * a obok niej podpis "TRYBUNA DLA NAJZAGORZALSZYCH KIBICÓW DOPINGUJĄCYCH CAŁY MECZ"!

matekk1989 20.09.2010 23:12

A teraz mam pytanie takie, biorąc pod uwage że cały stadion ma być otwarty na ległą (nie wierze ze im sie uda), to młyn się przeniesie na stare D, wiec co z osobami które kupią karnety na G?

WRzŚ 21.09.2010 01:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 983916)

Może jest ktoś w kontakcie z osobami zajmującymi się newsami na stronie oficjalnej? Fajnie, jakby ta informacja o sektorze G była zapisana na czerwono, tak jak na stronie S K W K. Chodzi przecież o to, żeby ten przekaz rzucał się w oczy każdemu, kto wchodzi na portal. A na pewno o wiele więcej kibiców (szczególnie tych niedzielnych) czyta oficjalną stronę niż stowarzyszenia.

cieszmy sie z tego co jest :-p
informacja pojawia sie dwukrotnie, pod cennikiem który dla kazdego kibica jest w tym wszystkim nie do pominięcia.

QBAS 21.09.2010 02:02

Pewnie, że się cieszę bo to chyba historyczny moment. Przynajmniej ja nie pamiętam takiej informacji na głównej. Niemniej jednak jak tylko się da, to uważam że powinno się pójść za ciosem.

BTW, kto tyle bolda w tekście używa... No nic, bo chyba zaczynam się czepiać ;)

Nowe karty kibica, bilety przez Internet, informacja o specyfice trybuny G... Jeśli zarząd rzeczywiście zrealizowałby te deklaracje byłoby super. I nawet o oddaniu pozostałych trybun na wiosnę 2011 bym mniej pamiętał uznając to za jednorazową niedogodność...

SV_ 21.09.2010 07:22

I cennik i karety to poprostu oficjalne info ze stadion nie bedzie w tym roku w pelni otwarty?

Vinci 21.09.2010 08:18

No ciekawe czy teraz po karnety też ustawi się taka kolejka chętnych, jak przed Koroną...? :>

Sensej 21.09.2010 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 983968)
No ciekawe czy teraz po karnety też ustawi się taka kolejka chętnych, jak przed Koroną...? :>

Napewno nie info o 21, troche pozno + wiadomo ze nie bedzie maks cisnienia bo karnet to nie bilet

crazykaro 21.09.2010 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 983951)
I cennik i karety to poprostu oficjalne info ze stadion nie bedzie w tym roku w pelni otwarty?

A co ma piernik do wiatraka bo nie rozumuje twojego toku myslenia

Arkas 21.09.2010 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 983996)
A co ma piernik do wiatraka bo nie rozumuje twojego toku myslenia

Jest tutaj przekonanie, że jak otworzą cały stadion, to autamatycznie ceny zejdą trochę w dół żeby zapełnić więcej krzesełek podczas meczu.
Ale nie rozumiem lamentu co poniektórych ludzi o cenach biletów/abonamentów. Niektórzy to by chcieli mieć bilet za 10 zł + darmowe wejście na kosza.

Proud 21.09.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 984032)
Jest tutaj przekonanie, że jak otworzą cały stadion, to autamatycznie ceny zejdą trochę w dół żeby zapełnić więcej krzesełek podczas meczu.
Ale nie rozumiem lamentu co poniektórych ludzi o cenach biletów/abonamentów. Niektórzy to by chcieli mieć bilet za 10 zł + darmowe wejście na kosza.

No właśnie.

A potem Ci sami w transferowym krytykują klub, że wzmocnień nie ma :lol:

"gdzie transfery?, gdzie nowi zawodnicy!?, co Cupiał robi z pieniędzmi?!!"

Coglin 21.09.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 983968)
No ciekawe czy teraz po karnety też ustawi się taka kolejka chętnych, jak przed Koroną...? :>

ustawila sie.
na szczescie otwarli punkty w WS i te w kontenerze na zewnatrz.
przed otwarciem kolejka skrocila sie do paru mniejszych kolejek do poszczegolnych okienek.
podejrzewam, ze bedzie mlyn do wieczora, bo coraz wiecej ludzi przyjezdza/przychodzi.

!!IRIVER!! 21.09.2010 10:51

To ja też wyruszam. Jak wrócę, to zdam relację, co było, a co nie. :P

Kto jeszcze wybiera się na F? :)

Charlie 21.09.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 984035)
podejrzewam, ze bedzie mlyn do wieczora, bo coraz wiecej ludzi przyjezdza/przychodzi.

Sugerujesz, że dziś pójdzie 6 tyś abonamentów na samo G:rotfl:? 8 dni temu były o wiele większe kolejki i jakoś mnóstwo biletów jeszcze zostało. Chyba, że za młyn uważasz samo G3, wtedy zwracam honor ;)
Nie siejcie paniki, moim zdaniem abonamentów spokojnie starczy dla każdego chętnego, a i pewnie w tygodniu poprzedzającym mecz będzie mozna kupić. Choć przed meczem z Legią pewnie hardcor będzie :P

Vinci 21.09.2010 11:09

Przed Koroną były podobne obawy,a w efekcie bilety można było nabyć jeszcze w dzień meczu. Został ludziom chyba jakiś mały uraz z czasów, gdy stadion miał 10 tyś miejsc, a na starej murowanej kasie wisiała kartka "Biletów, karnetów brak" - jak sprzed 6 lat ;-)

Stąd pewnie te posty... ;)

MatMario 21.09.2010 11:20

No kolejki są, idzie mniej więcej sprawnie, są otwarte wszystkie okienka wewnątrz jak i na zewnątrz, odstać trzeba jednak swoje, gdyby organizacja była jak przy sprzedaży na Koronę to kolejka była by nie dużo krótsza odb tej z wtedy.

Sprzedają się bilety na środek czyli tam gdzie widok najlepszy, dolne rzędy szybko znikają na najdroższych dostępne miejsca są od 4 rzędu, jak również na boki e25.

Karnet jest, jest dobrze. Zapominam o kolejkach :)

piotrek1325 21.09.2010 11:43

Wszystko idzie sprawnie moim zdaniem także ruszać wszyscy po karnet !

Baczek4sk 21.09.2010 11:50

ja odczekałem raptem 10 minut, średnio po 5-7 osób w kolejce do każdej kasy, pewnie po poludniu bedzie tłoczniej jak ludzie wrócą z pracy

Charlie 21.09.2010 11:51

A i jeszcze jedno - Rozumiem, że można kupić np. 3 karnety mając 3 numery pesel ?

MatMario 21.09.2010 11:54

Tak, podajesz pesel, nazwisko imie dostajesz karte taka jak normalnie sie wyrabialo z nabitym na nia karnetem

!!IRIVER!! 21.09.2010 13:47

Jak kupowałem chwilę po 13.00 to kolejek w sumie zero. Po jednej, po dwie osoby podchodziło. Przy baraczku dosłownie jedna osoba stała.

Karnet zatem zakupiony, no i święty spokój. :)

Tomy 21.09.2010 13:58

Czy przed zakupem da się zajrzeć na ekran z dostępnymi miejscówkami?

<3 Wisla Kraków 21.09.2010 14:02

Ja byłem gdzieś ok godz 14.00 ,kolejek nie było praktycznie 2-3 osoby stały po karnety.Takze dla tych którzy jeszcze sie zastanawiają czy kupić minikartnet śmiało walić do WŚ i kupować ;-) zeby potem płaczu nie było,ze biletów nie ma ;-).

wygladajacyzzachmury 21.09.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 984142)
Czy przed zakupem da się zajrzeć na ekran z dostępnymi miejscówkami?

Nie da się

MatMario 21.09.2010 15:08

Jak się nie da jak się da. Jak się wychylisz i zajrzysz w monitor to nie ma problemu żeby zobaczyć co wolne a co zajete

wygladajacyzzachmury 21.09.2010 15:20

to przyjdz tu i mi spojrzyj za monitor to pogadamy

MatMario 21.09.2010 15:41

Ja swoje miejsca widziałem jak kupowałem i tym razem i na Koronę. Ale mówię o WŚ, nie o kontenerze, bo tam okienko z deka małe :)

wojher 21.09.2010 15:45

wielka prośba do osób wybierających się np. jutro po karnet.

Proszę o kontakt na PW osobę, która zechciałaby kupić mi 2 karnety. Jestem w tej chwili poza Krakowem, nie mam więc możliwości zakupu. Oczywiście, przelewam jako przedpłatę środki na konto, wysyłam screen na maila i podaję potrzebne dane. Odbiór: wysyłka poleconym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl