![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
no to dlatego mówię że Impreza jest dla mnie hardcorem i marzeniem,a jak wiadomo marzenia nic nie kosztują(nie to co realna eksploatacja takiego potwora),a co do C2 to proste że nie ma co porównywać do "subarynki" ale jak na tak mały samochód to mocy jest pod dostatkiem,a jak się chce samochód o powiedzmy rajdowych korzeniach to dla mnie to jest dobry wybór tym bardziej że głownie jeżdżę sam maksymalnie w 3 osoby więc brak miejsca wewnątrz nie jest problemem.no i zazdroszczę samochodu :)
|
Witam. Mam problem z radiem w nissanie micra ('01). Gdy go włączam na wyświetlaczu pojawia się napis "SECURE", wcześniej radyjko śmigało, teraz coś mu odje*ało... Wie ktoś jak to naprawić?
|
Kolego LuKaS TSW. Prawda jest taka że samochodów STI czi EVO nie kupuje się używanych, gdyż wymajgają większych nakładów finansowych aniżeli są warte. Soul i tak miał szczęście że zamykał się rok rocznie w 10 tysiącach z kosztami eksploatacyjnymi, a paliwo swoją drogoą... codzienne tankowanie po 50zł... na to poprostu trzeba mieć.
Pokazany przez Ciebie Citroen to nie VTR tylko VTS. Auto bardzo przyjemne, da się poszaleć, jednak chyba ciekawszą alternatywą dla C2 jest Clio II Sport. |
Matejas,ale ja powiedziałem że to Subaru to samochód marzeń,a skoro marzenia to może być nowy:P
|
Prawda jest taka, ze tego typu auta kupuje sie sercem a nie glowa. Tak naprawde nie ma znaczenia ile sie do auta doklada, skoro wlasnie takie chce sie miec ;-) Za mniej wiecej pol roku bede sprzedawal swojego wrx zeby kupic sti - oczywiscie uzywane, bo nie podoba mi sie w nowej budzie. Najwazniejsze przy zakupie, to albo samemu dobrze ogarniac temat, albo miec ze soba kogos kto bedzie w stanie dobrze ocenic stan auta (przede wszystkim elementow konstrukcyjnych, silnika i napedow).
|
Cytat:
|
Tak dla odświeżenia, kilka pytań- wasza ulubiona marka; auto marzeń (bez względu na koszty)?
Skoro pytam, to wypadało by odpowiedzieć: Po pierwsze- Aston Martin, tak dla przykładu kilka fotek Aston Martin Rapide http://www.secretconsulting.com/wp-c...e-1024x768.jpg http://www.secretconsulting.com/wp-c...n-rapide-2.jpg http://www.secretconsulting.com/wp-c...d-1280x960.jpg Aston Martin V8 Vantage Roadster http://astonmartin.resmoto.com/news/..._roadster2.jpg http://www.renestaud.com/shop/images/AMAV8R121.jpg http://upload.moldova.org/auto/Aston...oadster_03.jpg Aston Martin V8 Vantage http://www.egmcartech.com/wp-content...e_image002.jpg http://www.egmcartech.com/wp-content...e_image001.jpg Aston Martin V12 Vanquish S http://upload.wikimedia.org/wikipedi...vanquish_s.jpg http://www.autogen.pl/cars/AstonVanqS/1.jpg http://www.autogen.pl/cars/AstonVanqS/2.jpg Aston Martin DB2 http://astonmartin.resmoto.com/galer..._db2mk3_08.jpg http://astonmartin.resmoto.com/histo...ton_db2III.jpg Aston Martin DB5 (pierwsza fura Bonda) http://www.4men.cz/wp-content/upload...martin-db5.jpg http://files.conceptcarz.com/img/Ast...bond_la_01.jpg http://lh5.ggpht.com/_NCTKUEHu-jQ/Rz...artin+DB5..jpg Po drugie- bez cienia wątpliwości to Bugatti 16.4 Veyron, "dziecko" Volkswagena, bardziej rakieta kosmiczna niż cywilny samochód. Swego czasu najszybsze seryjnie produkowane auto (obecnie szybszy jest tylko SSC Ultimate Aero TT), 1001 koni mechanicznych, maksymalna prędkość 407 km/h, przyśpieszenie do 100 km/h w 2,5 sekundy, do 200 km/h- 7,3 s., do 300 km/h- 17,6 s., do 400 km/h- 55,6 s., ten prawie dwutonowy "potwór" w trakcie jazdy na pełnym gazie potrafi spalić 125 l/100 km (wówczas zbiornik paliwa zostaje opróżniony w kilkanaście minut) http://blog.themavenreport.com/wp-co...r_sang_575.jpg http://www.uncrate.com/men/images/20...nd-sport-1.jpg |
uu
|
Polecicie jakąś stronkę, gdzie można zobaczyć furki wystawione na trwających targów w Detroit...
|
hmm a co myślicie o Roverze 200??
|
Dziku: Moj kuzyn ma takiego Rovera i nie narzeka na niego...mimo ze go kupil za 800 euro ( mieszkamy w IRL) to auto mu jezdzi nie psuje sie. Jak do tej pory wymienil tylko tlumik zmienil plyn w chlodnicy i tyle. Ostatnio nawet zaliczyl wycieczke w row ( przez te mrozy w IRL :D ). Na drugi dzien wyciagneli auto i pojechal nim do mechanika i nic mu sie nie stalo :) tylko blotnik i kawalek drzwi wgniecionych. W mojej opinii autko bardzo fajne nie pali mu za duzo a tez spokojnie nie jezdzi bo czesto gesto lubi przycisnac. Autko dosyc fajnie sie zbiera.
Mam takie pytanie bo w wakacje zjezdzam do PL i palnuje zakupic w PL Nissana Silvie S14 ( 1995-1999 ) czy sa jakiekolwiek szanse na trafienie auta "czystego" ? tzn zeby nie byl bity .... |
Hmm też miałem kupować Rovera (tylko że 100) i wszystko było cacy, dopóki nie zobaczyłem crash testu. Boże uchowaj przed starymi Roverami.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl