Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Andrzej Gołota powraca na ring? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1336)

donPedro23 11.12.2008 11:08

Według programu transmisja także na otwartym Polsacie:

01:00 Studio gali boksu zawodowego

02:00-05:00 Cunningham vs Adamek (Gala boksu w Newark w New Jersey) walka w wadze junior ciężkiej o tytuł mistrza świata federacji IBF.

W Newark odbędzie się jeszcze jeden 12-rundowy pojedynek mistrzowski. O tytuł IBF w wadze koguciej rywalizować będą Joseph Agbeko z Ghany i pretendent William Gonzalez z Nikaragui.

Mam nadzieję, że warto będzie zarwać nockę, żeby zobaczyć Adamka, pojedynek może być ciekawy, zresztą dość długo już na niego czekamy (chyba od stycznia). Tytuł IBF mało prestiżowy, daj Boże, że przynajmniej będzie boksowanie na światowym poziomie:-)


Założyłem osobny temat "Boks na świecie", komentujcie, piszcie o zbliżających się walkach itp.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl