![]() |
Sorki ale jeszcze niemieckie i austriackie są niezłe.Nasze tylko żywiec i tyskie.
|
Piwo tylko ze szkla i to zielonego, keg i puszke da sie znieszc ale butelka plastikowa to jest moim zdaniem profanacja.
Niech jeszcze zaczna sprzedawac w kartonikach ze slomeczka, raz sie napilem piwa z plastikowej butelki( ktos w Czechach kupil) to smakowalo gorzej niz siki i wiecej tego nie zrobie |
Cytat:
Z polskich Warka, Strong, Okocim Mocny. |
Teraz to chyba wszyscy piją Okocim Premium, no przynajmniej u mnie w okolicach Brzesko (Okocim)
|
troche dziwi mnie ze nikt tu nie wymienia jako jednego z lepszych jak nie najlepszego piwa czyli Żubra
jak dla mnie to najlepsze piwko i takie sikacze (oczywiscie dla mnie) jak Zywiec czy Lech wogole niemaja porownania do Żubra ostatnio posmakował mi tez Wojak, bardzo dobry smak,procentowo tez nie narzekam:-D dobry jest tez Leżajsk ale i tak najlepszy jest Żubr:) |
Cytat:
|
Okocim Mocne i Warka Strong to moje ulubione ale muszą byc ZIMNE.3-4 i jest ok. ,pozbywam sie wszytskich trosk.Jak mam mniej kasy to lubie sobie popic Wojaki.Uważam że za 1,80 zł jest to bardzo dobre piwo.Jest dobrze gazowane i szybko gasi pragnienie.
|
Cytat:
|
Pils z Yakuzy i Harnaś.
jak ktoś chce tanio i dużo to polecam Sarmackie z biedronki :D 1l za 3 zł |
Cytat:
|
goolmany mogłyby by byc ale to 5% maja
|
Cytat:
|
Jedynie najlepsze piwa na Swiecie to : Franziskaner(piwo pszeniczne) oraz pity w pubie w Anglii ciemny Ale. Mialem okazje byc na festwialu Ale'i w Londynie i musze powiedziec , ze z wyjatkiem typowych jasnych piw typu pilsner to wszytskie Ale mi odpowiadaja. Poza tym piwo to tak cudowny wynalazek , ze warto wypic lokalne w kazdym miejscu w jakim sie znajdziecie.Zatem jak pojedziecie gdziekowliek to nie zmawiajcie np.Heinekena , bo to znacie tylko eksperymentujcie. Tak np. Kalik na Bahamach, czy tez piwa regionalne w USA . No bo kiedy bedziecie mieli nastepna okazje, co?
Z polskich zdecydowanie Tyskie, choc musze przyznac ze jakos w smaku sie pogorsZyl przez kilka ostanich lat. |
|
Moje ulubione to Tyskie ,Tatra ,Wojak ,Żubr u nas na podkarpaciu dobry jest Leżajsk (polecam) . Słyszałem ze bardzo dobre piwko to Perła moze ktos kto pil to piwo sie wypowiedziec ??
|
Cytat:
wielki powrót zielonego okocimia :) :) |
przeżuty :-p
ja miałem wrażenie że zielony ciągle jest na półkach ... - była jakaś przerwa ? :) |
Cytat:
Do nabycia w Yakuzie |
Cytat:
Perła jest dobra ale tylko dobrze schłodzona :D |
Cytat:
Ja polecam Desperadosa, zwlaszcza z wycisnieta do srodka cytryna.. |
[quote=Kocur;744514]przeżuty :-p
To samo pomyślałem... :rotfl: |
Cytat:
|
Po latach prób , i doświadczeń , obserwacji a zwłaszcza degustacji stwierdzam : ( chociaż od razu zaznaczam że subiektywnie :D ).
Najlepsze polskie piwo trzymające stały smak i poziom to...Żywiec , bez względu na upływ lat swoją słynną gorycz zawsze ma. Kiedyś dobrym piwkiem był mocny Leżajsk, mocny Okocim , EB (słynne 0,4 choć trochę za bardzo gazowane to jednak smak miało boski). "Naście " lat temu jeśli jakiś browar promował markę piwa to szło to raczej w parze z jakością , obecnie często się zdarza że wystarczy sprytna lub nachalna reklama aby rozpropagować sikacze. Jak dla mnie Pifko musi być chmielowe. Sorry ale owocowo-reddsowo-desperadosowych wynalazków mogę się w ostateczności napić ale za piwa ich nie uznaję. Tak samo "browarów" typu tesko za 1zł. Próbowałem wielu marek , bardzo dobre są gatunkowe piwa czeskie , angielskie i irlandzkie. W Polsce największym "markowym" syfem jaki piłem był stary Barbakan , Brok !!, Bosman i Królewskie. Nie polecam . Ps. Każde , nawet najlepsze gatunkowo piwo jak jest ciepłe to jest syfem. |
http://streemo.pl/Portal/346511,Film...esperados.html
Obczajcie to ;] Reklama reklamą, ale piwo wstrętne - taki sikacz jak warka 1,5l PET A tak to lubie Tyskie ;] |
Cytat:
Taki normalny plasterek, przuozdobic szklanke i potem wcisknac zawartosc. Nieznacznie zmienia efekt smakowany. Taka Francja - elegancja :D |
Cytat:
|
Wlasnie pile OKOCIM MOCNE nie lubie mocnych piw ale tym jestem mile zaskoczony. W smaku bardzo dobre a i robi robote, pije grugie i zaczynaja mi sie nogi uginac.
Faktycznie tylko dla orlow WOLE MIEC BRZUCH OD PIWA NIZ GARBA OD ROBOTY BO PIWO NO MOJE PALIWO |
Cytat:
http://i65.photobucket.com/albums/h2...s58/corona.jpg |
1. Żywiec 2. Tyskie 3. Lech 4. Heineken
plus Leżajsk, Jabłonowe =], Karpackie <- takie tanie ale nawet niezłe xD |
Cytat:
na BP sa fajne promocje, kiedys 2 x 0,66l zubra po 5zł albo tyskacza po 6zł teraz 4calsbergi+smyczka za 12zł bodajze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl