![]() |
Kupiłem sobie ostatnio pad "USB Dual Vibration Joystick". Zainstalowalem dołączone opragramowanie i odpaliłem NFS Undergrounda 2. Niby chodzi, ale w opcjach konfigutracji klawiszy nie da sie skonfigurowac pada i tak np na padzie nie ma klawisza przypisanego np ESC, czy Enter. Poza tym nie działajaą wibrację, a to zmniejsza komfort gry. Wiecie jak przynajmniej w tej grze właczyć to?
|
Mam jedno pytanie co do FM'a 2007. Zrobiłem nowego menadżera, przyszedłem do klubu i co...? W klubie pojawiam się w marcu (OO) nie ma żadnych informacji kiedy zaczne sezon, kto będzie pierwszym rywalem... nic (Oo) Coś (znów) źle zrobiłem? Czy po prostu zawsze tak jest tylko ja dopiero teraz to zauważyłem?
|
możecie mi pomóc?
http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html który z tych dwóch laptopów wybrać? Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a. |
Cytat:
|
Apropos Pesa to mam nadzieje ze nie bedzie tak skopany jak 2008.
Ostatnio wrocilem do Pesa6(moim zdaniem bezapelacyjnie najlepsza pilka kopana jaka sie dotad ukazala) ale co to za przyjemnosc wygrywac po 5-0 na Expercie:P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z parametrów technicznych radziłbym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat dysków twardych, bo podana jest tylko pojemność, a duże znaczenie ma szybkość. No i ja na Twoim miejscu poszukałbym czegoś z XP, bo downgrade może być baaaardzo upierdliwy, a Vista to straszliwy syf, a już w szczególności na laptopie. |
No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;) |
Cytat:
|
coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)
Cytat:
|
Cytat:
|
mogę pokazać filmik, słabej jakości i na konsolę i w porównaniu z 08 z Xboxa a to co możemy obejrzeć w 09 to widać różnicę. tak więc tym razem to chyba nie tylko czcze gadanie.
|
no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen.. |
DevilMayCry, malowanie pomysłowe ale powiedz mi jak Ty możesz w FORZY zapanować na Corvettą? :-) Jeszcze na automatycznej skrzyni biegów to pół biedy ale po wyłączeniu kontroli trakcji oraz włączeniu manualnej skrzyni, to najmnocniejsza wersja u mnie pali gumę na pierwszym trzech biegach, a i jak się postarasz to na czwórcze przyczepność zerwie. :D
|
Cytat:
|
Lupo, jaką wziąłeś ligę? pewnie wybrałeś jakieś ligi grające systemem wiosna jesień, a wybrałeś zespół grający w lidze jesień wiosna. terminarz pojawi się w okolicach lipca zapewne.
Szczerze? PESy kompletnie mnie nie przekonują, gra mi się w nie gorzej, komentarz nawet w porównaniu ze szpakiem jest... żałosny, a grafiką może walczyć z fifą, ale sprzed 2 lat. A żeby Fifa cieszyła, wystarczy grać w co drugą, wtedy zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka ;) Obu gier na konsolach, bo tutaj moim zdaniem ostania fifa(a właściwie uefa) bije wszystkie gry. Żałuje każdej złotówki wydanej na PESa :P |
http://xboxsite.pl/News/Fifa-09-Pierwszy-gameplay.html
chyba tak będzie wyglądać 09 na X'a. jeśli ktoś miał styczność z poprzedniczkami na konsoli to widać różnicę :) premiera w październiku bodajże. |
dajcie link do torrenta jakieś fajnego pokerka :D:D może być texas hold'em
|
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=109618
jak patrzę na tego screena, to się zaczynam zastanawiać czy to naprawde będzie next-gen. o ile zawodnicy i trawa chociażby wyglądają bardzo dobrze, to kibice... n/c. |
Gra ktoś już w Age of Conan - Hyborian Adventures? jak wrażenia?
|
Dla grajacych w PRO Evolution Soccer: mam pytanie: po zremisowanym meczu sa rzuty karne i gdy juz ustawilem wszytskich wykonawcow trzeba dac opcje "wyjdz" tylko ze tj mozliwe tylko przez joystick, jednak ja takowego nie posiadam, a kiedy przypadkiejm naciskajac wszytskie klawisze udalo mi sie trafic na ten "wlasciwy" zeby wyjsc... wie ktos moze jak sie to robi? chodzi o to zeby rozpoczac rzuty karne... HELP :)
|
Mam pytanie do grających w Heroes V. Jest możliwość gry dla dwóch w trybie offline ? Chodzi mi o coś takiego, co było w IV, gdy zmianę gracza wyznaczała tura.
Jeśli grał ktoś w dodatki, to też byłbym wdzięczny za jakąś rzetelną recenzję, bo te w necie, to chyba jakieś sponsorowane artykuliki, nie wierze, by pisać o grze w samych superlatywach, że nie ma żadnych wad... |
Cytat:
A co do dodatków to niestety Ci nie pomogę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
poleccie jakiś server do wowa 2.4.2 tbc :D
|
polecicie jakiś serwer Nonsteam do CS 1.6 ?;] prośba :]
|
takie pytanie
Po co jest PunkBuster czy jak tam to sie pisze chodzi mi w odniesieniu do Call of Duty 4 i jeszcze jedno teraz brat zainsalował patcha 1.7 i jak gram to mnie wywala ten Punk praktycznie w 80% gier... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl