Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

wisl@k_TS 01.07.2008 10:53

Kupiłem sobie ostatnio pad "USB Dual Vibration Joystick". Zainstalowalem dołączone opragramowanie i odpaliłem NFS Undergrounda 2. Niby chodzi, ale w opcjach konfigutracji klawiszy nie da sie skonfigurowac pada i tak np na padzie nie ma klawisza przypisanego np ESC, czy Enter. Poza tym nie działajaą wibrację, a to zmniejsza komfort gry. Wiecie jak przynajmniej w tej grze właczyć to?

Lupo 02.07.2008 09:08

Mam jedno pytanie co do FM'a 2007. Zrobiłem nowego menadżera, przyszedłem do klubu i co...? W klubie pojawiam się w marcu (OO) nie ma żadnych informacji kiedy zaczne sezon, kto będzie pierwszym rywalem... nic (Oo) Coś (znów) źle zrobiłem? Czy po prostu zawsze tak jest tylko ja dopiero teraz to zauważyłem?

Jip 02.07.2008 16:55

możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

mic 02.07.2008 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

bez watpliwosci hp

1q2 02.07.2008 17:46

Apropos Pesa to mam nadzieje ze nie bedzie tak skopany jak 2008.
Ostatnio wrocilem do Pesa6(moim zdaniem bezapelacyjnie najlepsza pilka kopana jaka sie dotad ukazala) ale co to za przyjemnosc wygrywac po 5-0 na Expercie:P

medyk 02.07.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

poszukaj na necie ktora grafa lepsza

WILU TS 02.07.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

Tylko i wyłącznie HP,mam podobny model od 3 tyg,wszystko hula aż miło!

Uran235 02.07.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

Poszukaj ludzi, którzy mają takie laptopy i dowiedz się o ich wrażenia z użytkowania. Pytaj głównie o działanie firmware'u, jego aktualizację i o współpracę z innymi urządzeniami w sieci, np. czy nie ma problemów z łapaniem wifi, czy bluetooth nie zgrzyta z jakąś marką telefonów. Tak na prawdę, jezeli nie masz zamiaru zaprzęgać lapka do cięższej roboty, to dla Ciebie najważniejsza powinna być funkcjonalność i bezawaryjność, na to jaka grafika czy RAM od jakiego producenta nie zwracałbym uwagi.

Z parametrów technicznych radziłbym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat dysków twardych, bo podana jest tylko pojemność, a duże znaczenie ma szybkość.

No i ja na Twoim miejscu poszukałbym czegoś z XP, bo downgrade może być baaaardzo upierdliwy, a Vista to straszliwy syf, a już w szczególności na laptopie.

WILU TS 02.07.2008 22:44

No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;)

Uran235 02.07.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 561357)
No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;)

Kwestia też jaki masz dysk. Mój kumpel miał(ma?) Vistę na mocnym lapku( ale z powolnym dyskiem), a włączenie po hibernacji trwało dwa razy dłużej niż odpalenie mojego stacjonarnego od zera. Tutaj też nie chodzi tylko o szybkość działania, ale o straszną konfliktowość Visty. Można z nią żyć, ale ja wolę bez.

Maciejo 03.07.2008 14:45

coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serwis Valhalla
Wielbicieli pecetowej elektronicznej rozrywki powinna więc ucieszyć następująca wiadomość – na komputerach osobistych FIFA 09 będzie działała w oparciu o zupełnie nowy silnik odpowiadający chociażby za grafikę. Za tydzień napiszemy coś więcej na jego temat. Polski oddział Electronic Arts zaprosił nas na prezentację tej pozycji. Jest to więc krok mający potwierdzić między innymi tytuł naszego newsa. Wszystkie wersje gry będą się od siebie różniły w mniejszym bądź większym stopniu. Chodzi tu o FIFA 09 na Xboxa 360, Playstation 3, PS2, Nintedo Wii, pecety, Nintendo DS i Sony PSP.

Elektronicy nie powiedzieli jakie dokładnie cechy będą wyróżniać ten tytuł na poszczególnych platformach. Mówi się jednak między innymi o tym, że na Playstation 3 dzięki pojemności płyt Blu-ray będziemy mogli wybrać język, w którym opiszą mecz komentatorzy. Na Xboxie ten dodatek pobierzemy z usługi Live. O kolejnych różnicach między poszczególnymi wersjami napiszemy kiedy tylko usłyszymy coś ciekawego. Wyglądajcie naszych newsów i już teraz zerknijcie do naszej recenzji FIFA 08 oraz UEFA Euro 2008.


Provident 03.07.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 561670)
coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)

co rok tak jest :D

Maciejo 03.07.2008 15:06

mogę pokazać filmik, słabej jakości i na konsolę i w porównaniu z 08 z Xboxa a to co możemy obejrzeć w 09 to widać różnicę. tak więc tym razem to chyba nie tylko czcze gadanie.

Gucio25 03.07.2008 15:16

no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen..

_ukoL 03.07.2008 15:30

DevilMayCry, malowanie pomysłowe ale powiedz mi jak Ty możesz w FORZY zapanować na Corvettą? :-) Jeszcze na automatycznej skrzyni biegów to pół biedy ale po wyłączeniu kontroli trakcji oraz włączeniu manualnej skrzyni, to najmnocniejsza wersja u mnie pali gumę na pierwszym trzech biegach, a i jak się postarasz to na czwórcze przyczepność zerwie. :D

WILU TS 03.07.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 561698)
no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen..

No może nareszcie będzie to jakoś wyglądało,byle by grafa była a'la z PES 08 + oryginalne składy i licencje+ grywalność PES i jest bajka naprawdę ;) demko pewnie za jakies 2 miechy będzie ;)

vote-for-mikey 03.07.2008 18:34

Lupo, jaką wziąłeś ligę? pewnie wybrałeś jakieś ligi grające systemem wiosna jesień, a wybrałeś zespół grający w lidze jesień wiosna. terminarz pojawi się w okolicach lipca zapewne.

Szczerze? PESy kompletnie mnie nie przekonują, gra mi się w nie gorzej, komentarz nawet w porównaniu ze szpakiem jest... żałosny, a grafiką może walczyć z fifą, ale sprzed 2 lat. A żeby Fifa cieszyła, wystarczy grać w co drugą, wtedy zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka ;)

Obu gier na konsolach, bo tutaj moim zdaniem ostania fifa(a właściwie uefa) bije wszystkie gry.

Żałuje każdej złotówki wydanej na PESa :P

Maciejo 03.07.2008 21:22

http://xboxsite.pl/News/Fifa-09-Pierwszy-gameplay.html

chyba tak będzie wyglądać 09 na X'a. jeśli ktoś miał styczność z poprzedniczkami na konsoli to widać różnicę :) premiera w październiku bodajże.

wislak_olkusz 04.07.2008 22:39

dajcie link do torrenta jakieś fajnego pokerka :D:D może być texas hold'em

Gucio25 07.07.2008 19:53

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=109618

jak patrzę na tego screena, to się zaczynam zastanawiać czy to naprawde będzie next-gen.
o ile zawodnicy i trawa chociażby wyglądają bardzo dobrze, to kibice... n/c.

Lysy 07.07.2008 19:55

Gra ktoś już w Age of Conan - Hyborian Adventures? jak wrażenia?

Zola 08.07.2008 09:48

Dla grajacych w PRO Evolution Soccer: mam pytanie: po zremisowanym meczu sa rzuty karne i gdy juz ustawilem wszytskich wykonawcow trzeba dac opcje "wyjdz" tylko ze tj mozliwe tylko przez joystick, jednak ja takowego nie posiadam, a kiedy przypadkiejm naciskajac wszytskie klawisze udalo mi sie trafic na ten "wlasciwy" zeby wyjsc... wie ktos moze jak sie to robi? chodzi o to zeby rozpoczac rzuty karne... HELP :)

PauL 08.07.2008 11:23

Mam pytanie do grających w Heroes V. Jest możliwość gry dla dwóch w trybie offline ? Chodzi mi o coś takiego, co było w IV, gdy zmianę gracza wyznaczała tura.
Jeśli grał ktoś w dodatki, to też byłbym wdzięczny za jakąś rzetelną recenzję, bo te w necie, to chyba jakieś sponsorowane artykuliki, nie wierze, by pisać o grze w samych superlatywach, że nie ma żadnych wad...

rabi86 08.07.2008 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 563907)
Mam pytanie do grających w Heroes V. Jest możliwość gry dla dwóch w trybie offline ? Chodzi mi o coś takiego, co było w IV, gdy zmianę gracza wyznaczała tura.
Jeśli grał ktoś w dodatki, to też byłbym wdzięczny za jakąś rzetelną recenzję, bo te w necie, to chyba jakieś sponsorowane artykuliki, nie wierze, by pisać o grze w samych superlatywach, że nie ma żadnych wad...

Pewnie, że w Heroes 5 jest taka możliwość. Poszukaj w rodzajach rozgrywki.
A co do dodatków to niestety Ci nie pomogę.

gooro33 08.07.2008 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 563907)
Mam pytanie do grających w Heroes V. Jest możliwość gry dla dwóch w trybie offline ? Chodzi mi o coś takiego, co było w IV, gdy zmianę gracza wyznaczała tura.
Jeśli grał ktoś w dodatki, to też byłbym wdzięczny za jakąś rzetelną recenzję, bo te w necie, to chyba jakieś sponsorowane artykuliki, nie wierze, by pisać o grze w samych superlatywach, że nie ma żadnych wad...

Od Heroes I zawsze byla taka opcja..

dymek_nhs 08.07.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 563856)
Dla grajacych w PRO Evolution Soccer: mam pytanie: po zremisowanym meczu sa rzuty karne i gdy juz ustawilem wszytskich wykonawcow trzeba dac opcje "wyjdz" tylko ze tj mozliwe tylko przez joystick, jednak ja takowego nie posiadam, a kiedy przypadkiejm naciskajac wszytskie klawisze udalo mi sie trafic na ten "wlasciwy" zeby wyjsc... wie ktos moze jak sie to robi? chodzi o to zeby rozpoczac rzuty karne... HELP :)

jak juz ustawisz wszystkich strzelajacych w kolejnosci naciskasz na klawiaturze przycisk odpowiedzialny za podanie na dobieg domyslnie to W a potem naciskasz zwykle podanie domyslnie X na klawie

Zola 09.07.2008 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 564247)
jak juz ustawisz wszystkich strzelajacych w kolejnosci naciskasz na klawiaturze przycisk odpowiedzialny za podanie na dobieg domyslnie to W a potem naciskasz zwykle podanie domyslnie X na klawie

dzieki wielkie :) a jeszzce jak sie robi jakies triki/ zwody i jak sie loobuje bramkarza? (tez wszystko na klawiaturze)

vote-for-mikey 09.07.2008 13:15

poleccie jakiś server do wowa 2.4.2 tbc :D

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 09.07.2008 14:13

polecicie jakiś serwer Nonsteam do CS 1.6 ?;] prośba :]

nosu 09.07.2008 15:39

takie pytanie

Po co jest PunkBuster czy jak tam to sie pisze chodzi mi w odniesieniu do Call of Duty 4

i jeszcze jedno

teraz brat zainsalował patcha 1.7 i jak gram to mnie wywala ten Punk praktycznie w 80% gier...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl