![]() |
Za kilka godzin wszytsko będzie jasne. Awansować nie będzie łatwo zważywszy na wynik pierwsszego meczu oraz fakt, że my nie strzelamy teraz bramek. Chciałbym jednalk zobaczyć, że piłkarze wyszli na mecz naładowani pozytywnie. Mam nadzieję, że zobaczę ogień w oczach, głowach, nogach. Mecz może różnie się potoczyć, ale jeśli dzisiaj, w tak ważnym meczu nie zobaczymy Wisły walczącej, nie ma żadnych przesłanek, że na derbach będzie inaczej.
rasel1906: Twój cytat ze stopki posta oddaje dokładnie to czego nam trzeba w przyszłym sezonie. Kumatych piłkarzy, dla których marzeniem będzie założyć koszulkę naszego Klubu. Trzymam kciuki za dzisiejszy mecz. |
Wtorek 10.04.2012, wieczór. Kolejna godzina rozczarowania i wstydu czy nadziei na lepsze jutro ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oj ciężko o optymizm
warianty są dwa: - albo coś szybko strzelimy, może nawet przez przypadek i potem będzie walka o tego drugiego gola i w cymbał - albo nic nie strzelimy, będzie walka o tą pierwszą bramkę i w cymbał tak czy siak w ryj, nic nie wskazuje, że wygramy z Ruchem, nawet w lidze na R22 cudem tu wygraliśmy, zresztą, w tym sezonie na wyjazdach idzie nam dużo lepiej, licząc krajowe rozgrywki niż na R22, co dziwi i zarazem wiele pokazuje, zaangażowanie itd |
z twente podobne nastroje panowały a skończyło się w miare.Każdy przeciętniak musi wkońcu zagrać dobry mecz i myśle ze my zagramy albo dzisiaj albo w derbach.
Licze na 4-1 |
Ruch gra prostą piłkę. Do bólu prostą, jak proces myślowy Piecha. Nie jest to coś co mogłoby przerosnąć naszych kopaczy, nawet gdyby zagrali na 3/4 możliwości.
W dodatku Ruch przegrał bardzo ważny mecz z Legią. Mistrzostwo, które zaczęło im się majaczyć na horyzoncie nagle szybko odjechało. Pozbierają się ? Jakaś fajfuśna, szybko strzelona bramką przez Wisłę może ich jeszcze bardziej zakręcić. I tak drużyna, która tydzień temu była wymieniana przez niektórych jako największy faworyt do dubletu może w kilka dni przegrać wszystko. Wygramy te 2:0 i to będzie wszystko na ten sezon. |
Qrwa mać, wszyscy na Ruch! Nie ma pier*olenia, że nie mogę, mam coś innego do roboty. TEN mecz i DERBY to najważniejsze mecze w całym sezonie, pokażmy siłę ABG! Kopacze zawodzą, więc przynajmniej my miejmy czyste sumienie, że przybyliśmy i daliśmy z siebie wszystko. "Leżeć do góry dupą i komentować jest b.łatwo, robić to ni ma komu!"
Do zobaczenia na stadionie. |
Co my mamy do stracenia? Zagrajmy 4-4-2 gdzie w środku będzie Wilk z Meliksonem.
|
Cytat:
Nie ma co .......ić, wszyscy na Ruch :) |
http://www.youtube.com/watch?v=Sr4Hk...eature=related
co do dzisiejszego meczu. Dopóki piłka w grze....To jest właśnie piękno piłki.Arsenal w LM w pierwszym meczu przegrał z Milanem 4-0 a w drugim było 3-0 i prawie wyeliminowali ich.To nie sa szachy czy tenis gdzie wszystko jest proste i łatwe.TO JEST PIŁKA NOŻNA |
Cytat:
Jeśli miał by się wydarzyć cud to trzeba by w 70% wystawić kopaczy z ME oni przynajmniej starali by się dostać pod bramkę. |
A tu widzę dalej fukncjonuje dyżurna opinia, żę przegrywamy bo nasi się nie starają. Cóż tak najłatwiej sobie pewne rzeczy wytłumaczyć. To nie znaczy, że ma to cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.
|
Cytat:
Iść na mecz w którym z statystycznego punktu widzenia padnie mniej niż jedna bramka.. nie, to nie dla mnie... |
A ja wam mówe że będzie dobrze bedzie 3:1 i w karnych wygramy do zobaczenia na meczu :-)
|
Cytat:
|
Ja nie chcę,żeby oni dziś wygrali , bo skompromitujemy się pewnie w pucharach w całkiem nowym składzie , a to znacznie obniży morale i nastroje w nowym sezonie. Szkoda jedynie punktów rankingowych :(
|
Cytat:
Dodaj w podpisie napinacz jeszcze KIBIC SUKCESU. Dobrze, że Cie dzisiaj nie bedzie i tak bardzo dobrze będziemy się dziś bawić a Wisła wygra w karnych. Na przekór wszystkim niedowiarkom i kibicom sukcesu ! ....A MAĆ ! WSZYSCY NA RUCH ! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie ma już nic do stracenia ,liga porażka teraz tylko PP zostaje i tu trzeba zagrać na 200 % możliwości tym bardziej że nie wygraliśmy pięciu ostatnich spotkań a jak wiadomo zła seria kiedyś się kończy,chyba że klub nie płaci pensji ,zawodnicy wiedzą że się ich pozbędą ,nie zależy nikomu na puchary europejskie w przyszłym sezonie ,ale tego się nie dowiemy ,jedyne rozwiązanie zagrać tymi co mają jeszcze długie kontrakty i zawodnikami ME i zacząć tworzyć podstawy nowej WISŁY.
A dla niedowiarków http://www.youtube.com/watch?v=C56jpni_G3s |
Cytat:
Niestety ale tak się dzieje kiedy patrzy się na grę drużyny tak krótkowzrocznie jak robi to Bogusław Cupiał. Maaskant pod ogromną presją zamiast budować powoli zespół (bo inaczej się nie da!) i tworzyć jego styl gry skupiał się na doraźnych środkach w celu osiągnięcia tak naprawdę zupełnie nierealistycznych celów jakie postawiono przed jego drużyną. Aby jeszcze pogorszyć sytuację rozpoczęła się trenerska karuzela, która wbiła przysłowiowego gwoździa do trumny (tak zazwyczaj się dzieje). Więc tam gdzie niektórzy widzą brak zaangażowania ja widzę zwyczajną bezradność naszych zawodników. Gryzieniem trawy niestety bramek się nie strzela. W dobie kiedy w ekstraklasie nie ma już drużyn półamatorskich zabieganie przeciwnika jest bardzo trudne. Trzeba znacznie więcej, żeby zrobić różnicę. Niestety ale w tym względzie leżymy i kwiczymy gdyż jedynym czynnikiem, który robił u nas różnicę były indywidualności. A że Melikson nie w formie to i wyniki coraz gorsze. Zaangażowania naszym piłkarzom nie brakuje, a już na pewno nie odstają niczym od rywali. Nie dziwi mnie wcale, że nasza piłkarska papka jest bezradna w starciu z rozsądnie budowanym i wiedzącym co ma grać, solidnym Ruchem. Jedyne na co pozostaje nam dzisiaj liczyć to fatalny dzień chorzowian (po Legii), eksplozję formy naszych gwiazd lub zwyczajnego fuksa. |
Nie ma szans na korzystny wynik w tym meczu. Sezon dla tego zespołu już się skończył. Plaga kontuzji i nie chciejstwo kopaczy doprowadziło do takiej sytuacji. Nie ma sensu się napinać.
Pozdrawiam |
Chyba lepiej żeby nie awansowali do finału, tak aby na spokojnie sklecić jakiś porządny skład na przyszły sezon bez żadnej spiny i na pełnej wejść w ligę. Przy tej liczbie zmian jaka się szykuje i tak nic dobrego w Europie nie ugrają.
|
Cytat:
obecna sytuację jestem jeszcze gotów zrozumieć .wszak ktoś poprostu spieprzył robotę i gra wygląda jak wygląda.... ale nie chciejstwo piłkarzyków TOLEROWAŁ NIE BĘDĘ !!! w głowie mi sie nie mieści że drużyna która ma do rozegrania 5 spotkań plus jedno pucharowe - gra bez ambicji, woli walki , NIE, NIE, NIE !!!! |
Prosze Boże pozwól Wiśle wygrać/kupić ten awans
|
Jest niekodowana transmisja w TV?
|
Cytat:
|
Cytat:
:lol: w końcu Bóg jest za Wisłą , a nie za Ruchem! z taką grą mogą jedynie zapukać do piekła myślę że Bóg zachce oszczędzić problemów Wiśle , przy wymianie połowy składu widzę już oczami wyobraźni drugi Karabach . niech wygra lepszy , ale jak Wisła ma pokazać że jest lepsza od Ruchu , ustępując mu w każdym aspekcie ? sportowym i nie tylko |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Każdy z osobna walczy, stara się, ale nie stanowią zespołu. A poza tym umiejętności nie zawsze im pozwalają zagrać lepiej... |
Mecz z Twente też miał być tylko honorowym pożegnaniem Wisły z europejskimi pucharami. Jak było - wszyscy wiemy, jedyne co zastanawia to to, czy limit cudów został już wyczerpany....
Sędziuje Borski, który ostatnio nie miał takich przypałów jak Gil czy Piasecki, którzy sędziują zawsze w sposób dziwnie niekorzystny dla Wisły - a to nie uznają prawidłowo strzelonej bramki, a to karnego nie podyktują dla Wisły, a dla przeciwnika nawet uda im sie z kapelusza karnego wyjąć. Jak w skłądzie nie będzie Garguły to wierzę w wygraną i awans. Udział tego kopacza w meczu oznacza, że gramy w 10-kę, a może nawet jeszcze gorzej - przecież jak Łukasz swoją "sportową złością"* zarazi 2-3 graczy - to będzie jeszcze gorzej. Miejsce garguły na trybunach.................. w Bełchatowie. * Sportowa złość w wykonaniu Ł. Garguły, to poklepanie się po pleckach z piłkarzami przeciwnika + walnięcie misia z nimi, poklaskanie nad głową po przegranym meczu, uściśnięcie dłoni każdemu arbitrowi, nawet takiemu, który nie uznaje prawidłowo strzelonych bramek czy dyktuje rzut karny,bo przeciwnik akurat przewrócił sie w polu karnym...... |
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.
|
Życzę Wiśle awansu do finału Pucharu Polski.
W finale Wisła:Legia. |
Dziś cały Poznań trzyma kciuki za Ruch, bo tylko awans Ruchu daje im awans do europejskich pucharów z 4 miejsca w lidze..
|
Cytat:
Jak się uda to mam nadzieję że uczciwie. Jak się nie uda to będzie więcej czasu na zbudowanie drużyny bo nikt nie będzie się spinał na tą jedną rundę w pucharach, więc tak naprawdę moim zdaniem ten awans może nam tylko zaszkodzić. Znowu na szybko jakiś szrot będą sprowadzać. Szczerze to mam nadzieję na taki scenariusz: - pełny jest sektor C - reszta świeci pustkami - Ruch ogrywa nas bezproblemowo - piłkarzyki podchodzą pod C po meczu i dostają solidny o....... - klub w końcu rozumie że jedynymi ludźmi którzy są z Wisła na dobre i na zła to w większości ludzie z sektora C. Oczywiście bez urazy do osób z innych sektorów którzy chodzą na Wisłę od lat. Chodzi mi po prostu o pokazanie tego w kim klub powinien szukać oparcia a nie zwalczać. Pozdro i do zobaczenia na R22. |
Tylko czy jest o co się bić. Nawet jak zagramy w pucharach to z obecną dyspozycja będą to tylko dwa mecze. Może lepiej przygotować się w miarę możliwości do ligi.
|
No wlasnie w tych 2 meczach kasy nie ma za wiele(UEFA), kibicowsko zbyt atrakcyjne tez nie beda.
|
Wiśle nie jest na rękę grać w pucharach przy takiej rewolucji kadrowej, która będzie nas czekać po sezonie. Bednarz nawet nie zdąży zmontować ekipy do czasu pierwszego spotkania eliminacyjnego. Idę o zakład, że dziś honorowo zremisujemy.
Jacek Bednarz po raz kolejny w przypływie "szczerości" okłamał wszystkich jakoby teraz Wisła miała stać się drużyną perspektywiczną a tu proszę w pierwszej kolejności szykują się powroty Głowackiego i Brożka. Deja vu tylko po polsku - kazus zawodników wracających do ligi np. Żurawskiego widać tych dyletantów nic nie nauczył. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl