Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

theOne 28.03.2011 16:35

"Nie ma juz od dobrych trzech godzin :) "

No niezbyt ,bo po 15stej jeszcze były
:)

MatMario 28.03.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1070294)

Ktoś mi jeszcze powie, że cena jest pierwszorzędnym czynnikiem decydującym o frekwencji to go wyśmieje. Prawda jest taka, że przede wszystkim liczy się przeciwnik i aktualna forma. Bo jak inaczej wytłumaczyć spodziewana wysoką frekwencje na meczu, który jest o 14.45 w niedzielę, przy (wg części z Was) drogich biletów.

Dlatego w pierwszej kolejności wyprzedały się najtańsze bilety... Ale to pewnie nie cena a po prostu wszyscy chcą mocno dopingować :)

Aktualna forma... W łeb od Podbeskidzia, wygrana, w łeb, remis z przedostatnią drużyną...

Przeciwnik bez wygranej na wiosnę w lidze.

Spodziewana jest przez kogo? Zanim otworzycie w klubie szampany to popatrzcie na drugą część stadionu którą już za chwilę dobrze by było jakoś zapełnić.

palikot 28.03.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1070294)
Nie ma juz od dobrych trzech godzin :)

Nie zapominajmy o tym, że na stadionie mamy też inne sektory niż G, a F to przedłużenie młyna i tam też jest prowadzony doping !

Ktoś mi jeszcze powie, że cena jest pierwszorzędnym czynnikiem decydującym o frekwencji to go wyśmieje. Prawda jest taka, że przede wszystkim liczy się przeciwnik i aktualna forma. Bo jak inaczej wytłumaczyć spodziewana wysoką frekwencje na meczu, który jest o 14.45 w niedzielę, przy (wg części z Was) drogich biletów.

E. Zaokrągliłem :)

A tymbardziej bluzgi, chamstwo itp. odstraszacze biednych matek z dziećmi... Kibiców to my mamy i te 33 tys sie spokojnie zapełni... tylko problem ze są to w 20-25 tysiąsach kibice sukcesu... niestety
Im ceny niższe tym wiecej młodych fanatycznych, którzy nie będą siedzieć gwizdać jak nie idzie i narzekać na wszystko do okoła.

Jot 28.03.2011 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1070321)
A tymbardziej bluzgi, chamstwo itp. odstraszacze biednych matek z dziećmi...

a co z bogatymi matkami z dziećmi?

uuuatach 28.03.2011 18:12

Bilety na G sie skończyły.. A jest szansa by dostać karnet? Została może jakaś pula dla ''przyszłych karnetowiczów'' ?

Pan Jotka 28.03.2011 19:05

Jka nie ma biletów to nie ma karnetów. Jeden bilet/karnet=jedno krzesełko. Zatem to oczywsite. Ponadto karnety były tylko do meczu z Jagą. Karnety to chyba tylko na E i może na D i F są dostępne.

WISŁAZWE 29.03.2011 09:56

W tym temacie również zamieszczam informację:

Nie ma biletów na sektor G!


W poniedziałek skończyły się bilety na sektor G na mecz Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok. Sprzedanych zostało już 5100 wejściówek na niedzielny mecz.

Oprócz biletów na sektor G nie ma także wejściówek na sektory D21, D22 i F21.

Do zakupienia są jeszcze ostatnie bilety na sektory D22 i D25 – na nie do nabycia jest jeszcze po kilkanaście biletów.
Kończą się także wejściówki na sektory E12, E13, E14, E23 E24 oraz sektor rodzinny E11.


Wszystkich chętnych do zakupu biletów na niedzielny mecz zapraszamy do Strefy Kibica. Zainteresowanie wejściówkami na mecz z Jagiellonią nie słabnie, dlatego nie warto odkładać kupowania wejściówek na ostatnią chwilę, ponieważ może ich zabraknąć. Wszystkie informacje na temat sprzedaży można znaleźć w tym miejscu.

Za www.wisla.krakow.pl

gris 29.03.2011 10:26

W jednym zdaniu piszą że nie ma na D22 a w drugim że jeszcze są :D

kasprzak11 30.03.2011 21:07

Ostatnie 3 tys biletów do kas :)

scretch 06.04.2011 18:34

Witam! Na ostatnim meczu z Jagiellonią miałem problem z wejściem na karnet. Czytnik wogóle nie reagował i ochroniarz po sprawdzeniu naklejki na KK wpuścił mnie "na przycisk". Czy ktoś z Was miał podobny problem??

blanco 06.04.2011 18:37

Nie i nie znam nikogo kto miałby podobny. Dziwna sprawa , możliwe ,że karta jest uszkodzona i magnetyzm nie działa ;)

bondTSW 06.04.2011 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez scretch (Post 1073550)
Witam! Na ostatnim meczu z Jagiellonią miałem problem z wejściem na karnet. Czytnik wogóle nie reagował i ochroniarz po sprawdzeniu naklejki na KK wpuścił mnie "na przycisk". Czy ktoś z Was miał podobny problem??

Też tak mam.
Dwa ostatnie mecze nie mogę wejść normalnie bo czytnik nie reaguje.
Mam bilety z FC, wszyscy wchodzą normalnie (karty) a tylko u mnie strajkuje.
W tym tyg. jadę po pracy to reklamować.

Marians19 06.04.2011 18:51

ja tez miałem problem z karta ale po jakims czasie juz działało dobrze:) w kasie mi powiedzieli ze duzo tych problemów mają z kartami

Paty3ak 06.04.2011 21:22

Dziwne. A próbowałeś czymś przeczyścić tę kartę? Może to coś pomoże ale w sumie nie wiem :D

crazykaro 06.04.2011 23:55

Zrobiliby karty chipowe i czytniki do tego bo to jest teraz na topie, nawet dowody będą miały chipy i byłaby pewnie możliwość wrzucenia wszystkiego na dowód (KK, KKM) a tak to psuje się to i nie działa

xanti1906 28.06.2011 08:45

W sierpniu będę jechał pierwszy raz na Wisłę, jeżeli się uda to na IV rundę el. LM :)
Ktoś może napisać na ile przed meczem można kupić bilety i w jakiej cenie mogą być na mecze pucharowe?

domin_czyzyny 28.06.2011 09:05

znajomy też miał problem z kartą - karnetem , na Jage ledwo co wszedł, a na Polonii w ogóle nie zadziałało. Kupowaliśmy ok. 10 karnetów, a tylko jemu tak działa (nie działa)

Voin 28.06.2011 09:06

Na IV rundę el. LM to przed meczem może już nie być biletów.

xanti1906 28.06.2011 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1117728)
Na IV rundę el. LM to przed meczem może już nie być biletów.

Nie chodzi mi o dzień meczowy, tylko o termin, kiedy zacznie się sprzedaż biletów na ten mecz.

didzej132 28.06.2011 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1117740)
Nie chodzi mi o dzień meczowy, tylko o termin, kiedy zacznie się sprzedaż biletów na ten mecz.


Tego to najstarsi górale nie wiedzą :)

xanti1906 28.06.2011 09:58

A doświadczony kibic? :)
Tak czy siak dzięki za wszystkie informacje.

Kociewiak 28.06.2011 10:00

Musisz śledzić oficjalną :)

Dariusz 28.06.2011 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1117710)
W sierpniu będę jechał pierwszy raz na Wisłę, jeżeli się uda to na IV rundę el. LM :)
Ktoś może napisać na ile przed meczem można kupić bilety i w jakiej cenie mogą być na mecze pucharowe?

W tym sezonie na ekstraklase zaczeli sprzedawac tak tydzien z groszami przed meczem, ale nie wiem jak bedzie na puchary

Pan Jotka 28.06.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1117728)
Na IV rundę el. LM to przed meczem może już nie być biletów.

Tak.30.000 ludzi rzuci się oglądac Skonto Ryga :) Niewykluczone zamieszki pod kasami.Szpitale zwiększą obsady dyżurów i przygotują dodatkowe lóżka dla rannych :rotfl:

Gucio25 28.06.2011 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1117771)
Tak.30.000 ludzi rzuci się oglądac Skonto Ryga :) Niewykluczone zamieszki pod kasami.Szpitale zwiększą obsady dyżurów i przygotują dodatkowe lóżka dla rannych :rotfl:

czytanie ze zrozumieniem.. IV runda. :)
a tak w ogóle, to najpierw przejdźmy 2 i 3..

Pan Jotka 28.06.2011 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1117773)
czytanie ze zrozumieniem.. IV runda. :)
a tak w ogóle, to najpierw przejdźmy 2 i 3..

IV runda...To ja nawet nie myślałem, że ktoś może zadac głupsze pytanieo dtego co ja wyczytałem :P BTW--startujemy już z naniższego pułapu chyba jaki sie da...Dziękuję polskiej piłce za te emocje.

WNH1906 28.06.2011 11:50

Pytanie do bywalców sektora E, chciałbym zabrać na mecz starszą osobę po 70-ce, jaki sektor możecie doradzić dla takiej osoby? Chodzę na młyn więc zwyczaje sektora E są mi obce

SiD1894 28.06.2011 12:07

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie karnetów na nowy sezon?

h3po4 28.06.2011 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WNH1906 (Post 1117810)
Pytanie do bywalców sektora E, chciałbym zabrać na mecz starszą osobę po 70-ce, jaki sektor możecie doradzić dla takiej osoby? Chodzę na młyn więc zwyczaje sektora E są mi obce

Najlepszy widok jest według mnie ze środka E na górze ;) Naprawdę najlepsze miejsce do oglądania stadionu ;) Oczywiście według mnie ;)

Simao1 28.06.2011 12:36

Wiem, że zawsze trzeba czekać na oficjalny komunikat w tej sprawie, ale w jakich cenach były bilety 2 lata temu na mecze z Levadią, a jakich spodziewać się teraz? Co prawda spotkanie było grane na Hutniku, więc może się różnić o kilkanaście złotych. A na meczu ze Skonto muszę być :D

blanco 28.06.2011 12:40

Bilety będą drogie jak na każdy mecz pucharowy przy R22
50-150 zł

Fifiorek 28.06.2011 12:58

50-150 to na 4 rundę ;)
Myślę, że najtańsze bilety powinny od 25zł się zaczynać, a najdroższe 80-100zł
I spotkanie z Levadią nie było na Hutniku, a w Sosnowcu.

SiD1894 28.06.2011 13:00

Na Hutniku to graliśmy z Siauliai i Karabachem.No oba mecze bilety były po 25 zł.

Karamazow 28.06.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1117846)
Bilety będą drogie jak na każdy mecz pucharowy przy R22
50-150 zł

Myślę, że grubo przesadziłeś, cena na ten mecz nie powinna odbiegać od meczów ligowych wszak rywal nie powala swoją marką.

Bartoch3tsw 28.06.2011 13:26

Ceny na mecz z Skonto na sektor C powinny wynosić: ulgowy 19, a zwykły 25

xanti1906 28.06.2011 14:58

A jaki sektor doradzacie jak na pierwszy raz?

tedi100 28.06.2011 15:31

Mi się wydaje że ceny powinny być podobne do tych z po przedniejszego sezonu tzw "topowych"

szprotson 28.06.2011 15:51

Chu**.

Z racji ze nie pozwalają Nam jezdzic za druzyna, czyli odpada 15 spotkań
to prosze mi tutaj promocje dla kibiców oraganizowac
pokazać ze coś znaczymy!
jeśli ceny będa identyczne to maja nas po prostu w bardzo głębokiej dupie

Dariusz 28.06.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WNH1906 (Post 1117810)
Pytanie do bywalców sektora E, chciałbym zabrać na mecz starszą osobę po 70-ce, jaki sektor możecie doradzić dla takiej osoby? Chodzę na młyn więc zwyczaje sektora E są mi obce

Ja byłem kiedyś na narożniku i uważam, że jest lepszy widok niż z bocznej trybuny, no i bilety są tańsze.

rav 28.06.2011 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1117943)
Chu**.

Z racji ze nie pozwalają Nam jezdzic za druzyna, czyli odpada 15 spotkań
to prosze mi tutaj promocje dla kibiców oraganizowac
pokazać ze coś znaczymy!
jeśli ceny będa identyczne to maja nas po prostu w bardzo głębokiej dupie

Spójrz na to z drugiej strony...
Odpada Ci 15 spotkań, nie wydasz kasy na bilety, na wyjazdy... możesz więcej zapłacić za bilety u siebie.

Promocji to się spodziewaj z tytułu otwarcia trybuny zachodniej w październiku, a nie z powodu zakazu wyjazdów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl