![]() |
Ha! świetny mecz, świetna dogrywka, a do tego wszystkiego fantastyczna radość Kanadyjczyków! Gratulacje!
P.S. Nawet jakby Amerykanie wygrali to i tak widowisko byłoby tego warte! |
Ja chce jeszcze raz igrzysk, znów 4 lata czekania. Brawo Kanada, piękna impreza, piękny mecz. Brawo Polscy Olimpijczycy za reprezentowanie kraju Ci z medalem i z CI NA OSTATNICH MIEJSCACH ZA WALKĘ, ciekawe czy kiedys doczekamy sie tak pieknej imprezy w naszym kraju.
I znany nam cytat myśle że użyty we własciwej chwili. eh "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." I pamiętajmy Nodar Kumaritaszwili[*] |
Brawa nie dotyczą Ligockich? Bo w ich przypadku walki nie było ;)
|
Im też się należą bo byli i walczyli, a jeśli się komuś nie należą to co po najwyżej PKOI
|
Cytat:
|
To kolego oglądałes inne igrzyska, są krytykowani dlatego ze jest ich trzech, mógł PKOL dać lepszych- ale w naszym kraju lepszych od nich nie ma. Jak wedlug Ciebie mogli bardziej okazac swoja ambicje? bić sie z innymi? Wszyscy zaryzykowali aby być jak najwyżej, a wiadomo jak nie wyjdzie to jest sie na ostatnich pozycjach i mieli tylko po jednym starcie.
|
Crosby, Crosby, Crosby! Geniusz, nad geniuszy :) Znalazł się w najbardziej odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze :) Brawo Kanada, brawo USA. Fantastyczny spektakl, fantastyczne Igrzyska :) Choć organizacyjnie nie do końca, to jednak postaram się o tym nie pamiętać i wspominać jedynie te cudne chwile, jak medale naszych, jak turniej hokeja, jak genialną walkę naszej Weroniki Nowakowskiej, jak efektowne skoki akrobatyczne narciarzy, jak niesamowitego Shauna White'a w halfpipe, jak pędzących ponad 150 km/h bobsleistów, jak niezwykle gibkich i zwinnych narciarzy alpejskich, jak piękną Lindsay Vonn, jak fantastycznych kibiców z całego świata... I wreszcie zapamiętam też ten przykry ale ważny moment Olimpiady, już z pierwszego dnia, jak śmierć Gruzina [*]
Cóż, byle do Londynu i Soczi. :) |
Cytat:
|
Cytat:
My generalnie nie istniejemy w sportach zimowych więc często nie mamy w ogóle żadnego wyboru.Ja jednak wolę jakość a nie ilość, szczególnie że wydaje mi się że większość dyscyplin jest finansowana także z naszych podatków. Finał hokeja...sprawiedliwy.Kanada była w obu meczach lepsza, w tym szczególnie, ale chwała pokonanym.Byli o krok by spowodować masową depresje w Kanadzie;) |
Cytat:
Jeszcze zaczeli wywlekać brudy że nie ma gdzie trenować zamiast powiedzieć że kur*** nie wyszło i jest nam głupio! A nie pamiętasz jak się gwiazda snowboardcrosu puszyła że Jodko jedzie? |
Dlatego kilka postów wcześniej zganiłem może niezbyt precyzyjnie mówiąc za co ale PKOI, bo mam identyczne zdanie jak ty. Nie warto zamykać stawki i pchać się bez sensu na olimpiadę w jak największej liczbie, więc jeśli nie było nikogo lepszego ( w co szczerze wątpię, bo dużo gorszym się być nie da) to po co im było tam jechać? Przecież przelot, wyposażenie, jakiś sztab, zakwaterowanie i wyżywienie... tego wszystkiego koszty trzeba pokryć ( co do 2 ostatnich nie wiem na 100% kto płaci, ale wydaje mi się, że nie spoczywa to w całości na barkach organizatorów).
|
Do Uni: Jak byś słuchał wywiadów to byś wiedział ze wiedzą o tym że dali ..... jeśli chodzi o wyniki, ja też tak uważam, ale przez ten fakt nie można osądzać że olali sprawę na całej lini i nie mieli ambicji, bo każdy kto tam jedzie stara się o jak najlepsze miejsce, a jeśli chodzi o Jodke to za całą sytuacje przeprosił, ciekawe jak Ty bys sie zachował jak byś dowiedzial sie ze całe przygotowania poszły na marne bo tydzień przed IO dostajesz wiadomość ze jednak nie jedziesz na IO, mimo ze jako I Polak zdobyłeś nominacje, a nastepnie jeszcze wystartuj po schudnięciu 6 kg, przez cały stres zwiazany z pytaniem pojade czy nie. :/
z mojej strony koniec imprezy, dobranoc :) |
Cytat:
Co prawda nie widziałem meczu z Niemcami (wygranego 8:2), ale późniejsze, z Rosją, Słowacją i USA, już tak. No i pierwszy mecz z USA to chyba koniec "epoki Brodeura" |
Powiem tyle, za 4 lata jak pojada znowu z NHL, to USA zniesie wszystkich, teraz byli mlodzi ale za 4 lata dorosna i nie sadze ze nawet Kanada da im rade, Kanada tez ma sporo mlodych gwiazdek, ale USA maja prawie 75% ekipy ponizej 30stki albo jeszcze nizej, widac to bylo jak grali wszystkie mecze procz tego, Kanada sie meczyla z nim jak cholera, jakby wiecej strzelali mysle ze Stany by ten mecz wygral.
|
Cytat:
To też taki paradoks, że w 1 meczu Kanada miała prawie 2 krotną przewagę w strzałach celnych a mecz był wyrównany, wczoraj statystyki były wyrównane a jednak Kanadyjczycy bardzo dominowali a i tak wygrali o włos. tranceaddict - ja bym się z Tobą zgodził, gdyby nie to że oba teamy są tak wyrównane, że tu decyduje dyspozycja dnia,psychika, szczęście.Miejmy też nadzieje że Rosja u siebie, nie pozwoli sobie na aż takie kompromitacje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Igrzyska ,Igrzyska ..i po Igrzyskach.:)..
Z takic memonetow ktore mi utkwily w pamieci to te gorsze niestetety ta tragiczna smierc saneczkarza ,upadek Majdic,wtopa na poczatku z ogniem Olimpijskim ,zenujacy poziom komentarza w TVP z tych lepszych :) oczywsicie Medale Adama ,Justyny i lyzwiarek ,Tychy jako Polskie Vancouver :D,to co robil Zimoch w Polskim radiu i jego lzy po zlocie Kowlaczyk ,go Canada go !! a teraz do Rosjii:D |
Rzeczywiście już po igrzyskach. Najbardziej się cieszę z dwóch medali Adama. Jednak liczyłem, że srebro zdobędzie mój ulubiony weteran Noriaki Kasai. Prawie 38 lat i taka forma. Szkoda, ale prawie zawsze zawodził w jednorazowych imprezach (w przeciwieństwie do Funakiego, czy Harady). Po prostu bardzo cenię dobrych sprtowców "po trzydziestce" (Romario, Kasai, Agassi, Armstrong etc).
Brawo również dla Justyny. I w miejscu Bjoergen to już wolałbym widzieć Kallę :krolewna:... Ogólnie igrzyska organizacyjnie średnie, pod względem emocji - bomba. I cieszy mnie, że Pan z Gwiazd na lodzie irytuję nie tylko mnie. |
Znalazł ktoś może filmik z wręczenia medali hokeistom? Jak tak to bardzo proszę, z góry dzięki.
|
Cytat:
|
taka ciekawostka bo nie każdy może się orintuje. Już dzisiejszej nocy ruszyłka ponownie liga NHL.
Dla niektórych olimpijczyków, którzy bedą grać w playoff'ach sezon będzie liczył ponad 100 meczy. |
http://pb.pl/a/2010/03/03/Nurowski_Z...kow_2026__Rozp
Jeżeli to prawda to wspólczuje Krakowowi. Jeszcze żadne zimowe igrzyska olimpijskie nie zarobily na siebie. Dość powiedzieć, że zadłuzenie z tego tytułu splacało kilka pokoleń. Nie dajcie sie wmanewrować drodzy mieszkańcy Krakowa i okolic. |
http://www.polskieradio.pl/sport/van...a_zimocha.html
Porównajcie sobie Kurzajewskiego który jest niby najlepszym dziennikarzem sportowym ,a tego pana:) |
Cytat:
Nurowski upojony sukcesem (nie dziwię się, bo sukces spory) wygaduje różne dziwne rzeczy. Ale to tylko gadanie. |
Cos na potwierdzenie moich słow o "dochodowości"igrzysk:
http://pb.pl/4/a/2010/03/03/Vancouve...k_olimpijskich |
|
Niech wypie**** i tyle w temacie! EPO to się stosowało kilkanaście lat temu a ona bierze i myśli nie wiadomo co!
WSTYD! |
Czyli nasza sztafeta zdyskwalifikowana, a co za tym idzie pozostałe dziewczyny nie dostaną stypendiów? (przeczytałem takie info na jednym z portali i chciałem się upewnić czy to prawda)
|
Cóż, przykre. Nie wiem, na co ona liczyła. Przecież na olimpiadzie to się nie mogło udać. Kontrole bardzo szczegółowe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl