Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

marek2a 25.03.2012 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1233796)

Puchary to chyba możemy sobie co najwyżej wymarzyć w tym sezonie.

Nie zgodzę się.Myślę ,że w 1/2PP w Chorzowie nie będzie gorzej niż dzisiaj było,a było 1-0 co i tak byłoby do odrobienia na R22. Probierz zdjął Melexa bo bał sie o kontuzję ,a na półfinały z Ruchem będzie potrzebny. Grajki zagrają na lekkiej wku..wie po dzisiejszym,i mają to w głowach ,że spacerku nie będzie.to też jest plus ,Ruch przejdziemy.Druga sprawa to motywacja naszych zagranicznych na mecz z L. Obawiam się ,że skalkulują ,że opłaca sie przegrać ,niestety(w finale PP grając z mistrzem można przegrać i mieć puchary).Nie zdziwię sie ,że szanse w pierwszym składzie w piątek dostaną Brud, Czekaj i może jeszcze ze dwóch z ME bo przynajmniej wstydu nie będzie jak przegramy,niestety:evil:

Baala 25.03.2012 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1233893)
Pisałeś że od zawsze losowania są ustawione pod Legie co jest dla mnie piramidalną bzdurą. Chcesz wierzyć w jakieś ogólnopolskie spiski wymierzone w Wisłe to powodzenia. Ja mam ciekawsze rzeczy do robienia.

Ja nie pisałem, że nie będzie meczu Legia-Arka więc nie wiem po co uderzasz do mnie. Szanse na mecz Legia-Arka wynosiły 33% tak jak na każdy inny. Nie jest to straszny fart, że akurat tak wylosowali.

Bez odbioru bo chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego ostatniego postu.

Dobra może cię źle zrozumiałem.
Napiszę to tak: jeszcze nigdy odkąd PP jest pod egidą ITI losowanie półfinałów mnie nie zaskoczyło.
Swoją drogą dla mnie to poprostu dziwne że losowanie półfinałowe jest oddzielne od losowania ćwierćfinałowego. Nie wiem jak jest w innych krajach w krajowych pucharach, ale LM i LE losują półfinały zaraz po losowaniu ćwierćfinałów.

Aletsch 25.03.2012 22:11

Ten mecz dzisiaj mógł wyglądac inaczej, gdyby nie karny z d.py i potem kartka. w Pucharze mam nadzieje ze przejdziemy te szmaty

RYBA 25.03.2012 22:19

DOKŁADNIE, WSZYSCY NA R22, przewalcujemy najpierw RUCH a potem Legie. Chciałem zauważyć że wygrywając w piątek mamy duże szanse żeby pozbawić Legie pozycji lidera a później może i mistrzostwa ( bo nie wierze że Legia jest na tyle mocna żeby Ruch Polonia czy Śląsk nie mogły jej dogonić), możemy tez wygrac PP w efekcie czego nie ugrają nic. Może sportowo sezon stracony ale kibicowsko jeśli zagramy na nosie Legii, spuścimy do I ligi parchów to będzie to najlepszy sezon od lat. Przynajmniej dla mnie

marek2a 25.03.2012 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1233924)
DOKŁADNIE, WSZYSCY NA R22, przewalcujemy najpierw RUCH a potem Legie. Chciałem zauważyć że wygrywając w piątek mamy duże szanse żeby pozbawić Legie pozycji lidera a później może i mistrzostwa ( bo nie wierze że Legia jest na tyle mocna żeby Ruch Polonia czy Śląsk nie mogły jej dogonić), możemy tez wygrac PP w efekcie czego nie ugrają nic. Może sportowo sezon stracony ale kibicowsko jeśli zagramy na nosie Legii, spuścimy do I ligi parchów to będzie to najlepszy sezon od lat. Przynajmniej dla mnie

Pięknie piszesz ,jesteś marzycielem ale nie mamy w składzie 5 Sobolewskich+ 3 Małeckich +2 Wilków tylko Kirma, Diaza, Lameya, Jirsaka itd i nie zdziwię się ,że odpuszczą mecz z L,bo w ich interesie teraz jest aby L była mistrzem (pomyśl dlaczego?):evil:

RYBA 25.03.2012 22:34

Marzycielem?:) Do końca trzeba WIERZYĆ co pokazał mecz z Twente a raczej mecz Fulham-Odense, pozatym póki co w finale PP nie ma ani nas ani Legii więc nie widzę zbytniego interesu w tym że damy im 3 punkty. I bez nich sobie poradzą jeśli sa tak mocni jak o nich mówią ( a też nie wygrali bodajże 3 meczów pod rząd) i jeśli zostaną mistrzem to raczej przez słabość innych a nie swoją siłą. W każdym razie wybieram się na mecz i oczekuje 3 punktów w piątek:)

ooona 25.03.2012 22:38

Bądźmy rozsądni, jak to co tutaj piszecie czytam , to zastanawiam się czy żyję w innej rzeczywistości. Z Ruchem mamy 0% szans. Przestańcie żyć przeszłością.

RYBA 25.03.2012 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1233934)
Bądźmy rozsądni, jak to co tutaj piszecie czytam , to zastanawiam się czy żyję w innej rzeczywistości. Z Ruchem mamy 0% szans. Przestańcie żyć przeszłością.

0% ? a czy myślisz że gdyby nie dostali karnego z kapelusza to wygrali by mecz ? jakoś kolejnych bramek nie strzelili, my nawet grając pyte byliśmy w stanie wywieźć remis

szprotson 25.03.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1233934)
Bądźmy rozsądni, jak to co tutaj piszecie czytam , to zastanawiam się czy żyję w innej rzeczywistości. Z Ruchem mamy 0% szans. Przestańcie żyć przeszłością.

Dlaczego
dwumecz więc 50/50

ooona 25.03.2012 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1233937)
0% ? a czy myślisz że gdyby nie dostali karnego z kapelusza to wygrali by mecz ? jakoś kolejnych bramek nie strzelili, my nawet grając pyte byliśmy w stanie wywieźć remis

I co uważasz, że byliśmy w tym meczu lepszą drużyną i porażka nie była sprawiedliwa. OK karnego nie było, ale gdyby nie Parejko to tak spokojnie 3:0 było by w sam raz. Zobacz staty z meczu.

masterlag 25.03.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1233916)
Dobra może cię źle zrozumiałem.
Napiszę to tak: jeszcze nigdy odkąd PP jest pod egidą ITI losowanie półfinałów mnie nie zaskoczyło.
Swoją drogą dla mnie to poprostu dziwne że losowanie półfinałowe jest oddzielne od losowania ćwierćfinałowego. Nie wiem jak jest w innych krajach w krajowych pucharach, ale LM i LE losują półfinały zaraz po losowaniu ćwierćfinałów.

W Anglii też jest osobno. ;) Po rozegraniu meczów ćwierćfinałowych (jeden mecz, rewanż jeśli był remis- do dogrania mecz Bolton vs. Tot' a także II mecz Everton vs. Sunderland) odbyło się losowanie półfinałów.
W europejskich pucharach to jest inna sprawa, bo trzeba ludzi z całej Europy ściągać, a w sezonie czasu nie ma.

Teorie spiskowe swoją drogą- kto chce niech wierzy, mi to lotto. Liczyłam, że dostaniemy śledzie, ale niestety... okropnie trafiliśmy, już naprawdę, wolałabym Legię w 1/2.
No nic, może wyskrobią z siebie nasze pajacyki resztki jakiejś ambicji, honoru i zawalczą o PP...
Inna sprawa- taka myśl mi teraz przyszła do głowy- jak oni się mają "zabijać" na murawie skoro większości nie będzie za chwile w klubie? Osobiście się cieszę, bo na nich się patrzeć nie da, ale mam nadzieję, że na przyszłość będziemy ściągać nie tylko lepszych piłkarzy, ale i na dłużej (optymalnie: 2/3 lata).

Także odstawmy spiski i skupmy się raczej na tym, że mamy bardzo słabych piłkarzy. Kilka ładnych lat temu na słowa "Ruch Chorzów" byśmy wzruszyli ramionami i tyle by po losowaniu było.

My znów będziemy musieli dać z siebie wszystko na trybunach. I już.

RYBA 25.03.2012 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1233940)
I co uważasz, że byliśmy w tym meczu lepszą drużyną i porażka nie była sprawiedliwa. OK karnego nie było, ale gdyby nie Parejko to tak spokojnie 3:0 było by w sam raz. Zobacz staty z meczu.

Pareiko od tego w bramce stoi żeby od czasu do czasu wybronić mecz, oczywiście nie ulega wątpliwości że byliśmy drużyną słabszą, dużo słabszą, ale i tak ta przewaga Ruchu zaznaczyła się ylko jedną darowaną przez sędziego bramką. I nie widze powodu dla którego w nastepnym meczu nie mielibyśmy ich rozbić 4:0. Kochana to Polska, tu wszystko się może zdarzyć....no może poza wylosowaniem przez Legie Ruchu albo Wisły podczas dy losowanie odbywa się na jej stadionie

marek2a 25.03.2012 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1233938)
Dlaczego
dwumecz więc 50/50

Głowa do góry 50/50 to w Chorzowie, a potem rewanz na R22 75/25

River 25.03.2012 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1233929)
Pięknie piszesz ,jesteś marzycielem ale nie mamy w składzie 5 Sobolewskich+ 3 Małeckich +2 Wilków tylko Kirma, Diaza, Lameya, Jirsaka itd i nie zdziwię się ,że odpuszczą mecz z L,bo w ich interesie teraz jest aby L była mistrzem (pomyśl dlaczego?):evil:

Dzieki Bogu. Jest jeden i jest go za duzo.


Losowanie jak losowanie. Swiat po nim nie stal sie lepszy:lol: Pary byly znane od dawna ajak ktos wierzy w czystosc tego losowania to coz, jego sprawa.

Z Ruchem bedzie ciezko. W przeciwienstwie do nas oni wiedza co maja grac. Tzn w sumie my tez tyle, ze na nasz "futbol" swiat nie jest jeszcze gotow dlatego czasem nasze boiskowe popisy to dla wielu taki szok:rotfl:

Wit.Ek. 25.03.2012 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1233931)
... nie widzę zbytniego interesu w tym że damy Legii 3 punkty.

Przykro to pisać ale jeśli :
  • Legii braknie do Mistrzostwa 2 punktów, po przegranym u nas meczu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
W takim przypadku Wisła w przyszłym roku nie zagra w pucharach europejskich

Jeśli jednak
  • Dzięki 3 punktom zdobytym w Krakowie Legia zdobędzie Mistrzostwo z przewagą 1 punktu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
To W takim przypadku Wisła jako finalista Pucharu Polski zagra w pucharach europejskich

Więc jaki wynik jest w interesie Wisły ?

marek2a 25.03.2012 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1233951)
Dzieki Bogu. Jest jeden i jest go za duzo.


Losowanie jak losowanie. Swiat po nim nie stal sie lepszy:lol: Pary byly znane od dawna ajak ktos wierzy w czystosc tego losowania to coz, jego sprawa.

Z Ruchem bedzie ciezko. W przeciwienstwie do nas oni wiedza co maja grac. Tzn w sumie my tez tyle, ze na nasz "futbol" swiat nie jest jeszcze gotow dlatego czasem nasze boiskowe popisy to dla wielu taki szok:rotfl:

Co tam Skonto, LiteX. Ruch tak jak Apoel:rotfl:srajmy w gacie

speedfashion 25.03.2012 23:25

Nie można mówić, że porażka z Legią będzie dobra dla Wisły. Jeśli mamy grac w pucharach, to musimy sami je sobie wywalczyć. Kolejne szczęśliwe prześlizgnięcie się doprowadzi do jeszcze większej demoralizacji piłkarzyków. Jeśli w lecie będzie wielu nowych, to może dobrze byłoby, żeby nie przyszli na gotowe...

Teraz tak sobie pomyślałem - znając Cupiała i jego zachowania, sam już nie wiem, co jest dla nas dobre a co złe. :)

EDIT
Wit.Ek.

Tak, wiem o tym.

Wit.Ek. 25.03.2012 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1233955)
Nie można mówić, że porażka z Legią będzie dobra dla Wisły...

Dla przypomnienia raz jeszcze

Jeśli :
  • Legii braknie do Mistrzostwa 2 punktów, po przegranym u nas meczu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
W takim przypadku Wisła w przyszłym roku nie zagra w pucharach europejskich

Jeśli jednak
  • Dzięki 3 punktom zdobytym w Krakowie Legia zdobędzie Mistrzostwo z przewagą 1 punktu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
To W takim przypadku Wisła jako finalista Pucharu Polski zagra w pucharach europejskich

Inaczej można to co powyżej napisać takimi słowami:
Jeśli Legia wygra u nas i dzięki temu zdobędzie Mistrzostwo to w przypadku awansu do finału Pucharu Polski gdzie czekać będzie Legia mamy zapewnione puchary europejskie.

ziuk_NYC 25.03.2012 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1233952)
Przykro to pisać ale jeśli :
  • Legii braknie do Mistrzostwa 2 punktów, po przegranym u nas meczu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
W takim przypadku Wisła w przyszłym roku nie zagra w pucharach europejskich

Jeśli jednak
  • Dzięki 3 punktom zdobytym w Krakowie Legia zdobędzie Mistrzostwo z przewagą 1 punktu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
To W takim przypadku Wisła jako finalista Pucharu Polski zagra w pucharach europejskich

Więc jaki wynik jest w interesie Wisły ?

kolega niech lepiej nie pisze takich rzeczy bo zaraz bedzie ze kibicujesz Legii :o) Oczywiste jest ze w naszym interesie jest by to Warszawiacy zdobyli mistrza Polski a.d. 2012 ale z tego co widze wiekszosc tego forum na zasadzie " na przekor babci odmroze sobie uszy" woli Mistrzostwo dla Slaska a nawet Ruchu.
zycze udanego tygodnia
ziuk_NYC

kacpaw91 26.03.2012 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziuk_NYC (Post 1233966)
kolega niech lepiej nie pisze takich rzeczy bo zaraz bedzie ze kibicujesz Legii :o) Oczywiste jest ze w naszym interesie jest by to Warszawiacy zdobyli mistrza Polski a.d. 2012 ale z tego co widze wiekszosc tego forum na zasadzie " na przekor babci odmroze sobie uszy" woli Mistrzostwo dla Slaska a nawet Ruchu.
zycze udanego tygodnia
ziuk_NYC

Ale po co nam te Puchary? Po to, aby odpaść w pierwszej rundzie? A może po to, aby działacze pomyśleli, że mamy świetnych piłkarzy i nie potrzeba wzmocnień? Tu potrzeba rewolucji! Im szybciej wszyscy w klubie to zrozumieją tym lepiej. Lepiej żebyśmy trzy lata nie grali w pucharach, ale odbudowali się jako klub niż żebyśmy grali co rok i z każdym sezonie czynili regres. Tak, więc zrozum tych, którzy kibicują braciom z Wrocławia.

Boję się tylko jednego - jak wytrzymają to finanse klubowe i czy w pewnym momencie wszystko się nie rozleci. W sumie różnicy między awansem do pucharów i odpadnięciem w pierwszej rundzie nie ma żadnej niż między brakiem awansu. Jedynie te kilka miejsc niżej w Ekstraklasie to mniejsze wpływy. No cóż, będzie trzeba sprzedać nasze wielkie europejskie gwiazdy.

Dziwne, ale do żadnego naszego obecnego piłkarza poza Radkiem nie czuję sentymentu. Szkoda tylko, że on ma już 36 lat i musi się przyglądać tym jak mający więcej sił koledzy grają.

Wit.Ek. 26.03.2012 00:14

By było jasne.
Ja też chciałbym byśmy wygrali wszystkie pozostałe mecze, skończyli sezon w czubie tabeli i zdobyli Puchar Polski.
Oczywiście, że było by pięknie gdyby to Śląsk został Mistrzem a nie Legia

Tyle, że Wisła traci do 3 miejsca, które gwarantuje puchary europejskie 8 punktów a pozostało 7 meczów.
Zdobycie Pucharu Polski lub przegrana w finale Pucharu Polski z Mistrzem Polski jawi się jako jedyny sposób na puchary europejskie w przyszłym roku.

Wisła znalazła się w dramatycznej sytuacji ponieważ największą szansą na to by w nadchodzącym sezonie były przy Reymonta puchary europejskie jest awans do finału Pucharu Polski i to, że znienawidzony klub zostaje Mistrzem dzięki punktom zdobytym kosztem Wisły.

ziuk_NYC 26.03.2012 03:27

kolego kacpaw91 doskonale Was rozumiem i wcale Wam nie bronie zyczyc braciom z Wroclawia mistrza w tym roku. tylko ze podobnie jak Ty obawiam sie ze brak gry w pucharach odbije sie nam taka czkawka w finansach ze sie nie pozbieramy przez pare sezonow. mniejszy budzet to niestety brak wzmocnien i jak sam zauwazyles sprzedarz pilkarzy by go zalatac a to znow moze sprawic ze w przyszlym roku pudlo zobaczymy jak swinia niebo a potem to juz pojdzie w gorki. wiem ze zaraz ktos poda przyklad sprzed lat paru gdzy zajelismy osme miejsce i nic sie strasznego nie stalo. tak tylko wtedy w lidze byla silna tylko Wisla i Legia a teraz chrapke na puchary maja jeszcze przynajmniej trzy, cztery inne kluby i juz nie bedzie tak latwo wskoczyc spowrotem na wlasciwe tory. do tego wtedy mielismy zdaje sie lepszy sklad niz obecnie i bylo latwiej w kolejnym sezonie. Legii zycze mistrza nie z milosci do niej a z troski o Wisle i obawy co stac sie moze w przypadku nieawansowania do pucharow. wiem ze brzmi to jak kombinowanie ale mam to w dupie w momecie gdy na szali jest dobro krakowskiego klubu.
zycze spokojnej nocy a raczej poranka u Was.
ziuk_NYC

tommiyacht 26.03.2012 06:36

dopoki nie awansujemy do finalu to mozna sobie w dupe wsadzic teksty ze w naszym interesie jest zeby Legia zostala mistrzem. Znajac nasze szczescie to pewnie odpadniemy z Ruchem a Legia mistrza i tak zdobedzie, bo w pt z nimi napewno nie wygramy z powodu niemania obrony

Gwiaździsty 26.03.2012 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1233969)
Wisła znalazła się w dramatycznej sytuacji ponieważ największą szansą na to by w nadchodzącym sezonie były przy Reymonta puchary europejskie jest awans do finału Pucharu Polski i to, że znienawidzony klub zostaje Mistrzem dzięki punktom zdobytym kosztem Wisły.

Żadne puchary nie są tego warte aby dać się zeszmacić. Raz już sprzedajni kopacze podarowali im MP (słynne 0:6). Nigdy wiecej takiego blamażu.
Oby Śląsk został MP i trzeba odpowiednio zmotywować kopaczy (pytanie czy jest ktoś w stanie to zrobić).
Legii odebrać 3 pkt. na max. k..... Śląskowi podarować jak zajdzie taka koniczność. A potem wspólna feta na Rynku.

RYBA 26.03.2012 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1233952)
Przykro to pisać ale jeśli :
  • Legii braknie do Mistrzostwa 2 punktów, po przegranym u nas meczu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
W takim przypadku Wisła w przyszłym roku nie zagra w pucharach europejskich

Jeśli jednak
  • Dzięki 3 punktom zdobytym w Krakowie Legia zdobędzie Mistrzostwo z przewagą 1 punktu
  • W finale Pucharu Polski przegramy z Legią
To W takim przypadku Wisła jako finalista Pucharu Polski zagra w pucharach europejskich

Więc jaki wynik jest w interesie Wisły ?

Oczywiście Witku że patrząc przez pryzmat czystej matematyki masz rację, tyle że dać Legii 3 punkty jeszcze Nam niczego nie da ponieważ w finale PP Nas nie ma i będzie się ciężko dostać z taką grą jak wczoraj, wcale też nie jest powiedziane że jeśli Legia wygra u nas teraz, a i tak zostanie jeszcze 6 kolejek to że tą pozycje lidera utrzyma, grają jeszcze z Lechem, grają z Ruchem, a szału nie grają, gdyby Bełchatów był w sobotę troszke skuteczniejszy stuknąłby ich bez większego wysiłku;)
W każdym razie mnie ewentualna porażka w piątek delikatnie mówiąć "zdenerwuje" i zawiedzie. Przejdzie mi tylko wtedy jeśli okaże się tak jak mówisz że Legia zdobędzie tytuł a My przegramy z nimi w Pucharze Polski. Wtedy zapraszam na browara:)

-ja123- 26.03.2012 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1233916)
Napiszę to tak: jeszcze nigdy odkąd PP jest pod egidą ITI losowanie półfinałów mnie nie zaskoczyło.

Rok temu w losowaniu półfinałów:
Legia losuje Lechię walczącą o puchary w lidze, z którą przegrała 0:3 u siebie w lidze i 1:2 na wyjeździe
Lech losuje Podbeskidzie z I ligi

2 lata temu nie ma Legii w półfinale. A tu przypomnienie historii losowań Legii i Wisły z ostatnich 3 lat (dopóki Wisła i Legia były w rozgrywkach). Rzeczywiście Legia losuje najlepiej cały czas?
Puchar Polski 2009/2010
1/8 finału
Bytovia II Bytów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Cracovia
1/4 finału
Legia Warszawa - Ruch Chorzów (3 miejsce w lidze)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Puchar Polski 2010/2011
1/8 finału
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
1/4 finału
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała( I liga)
Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Puchar Polski 2011/2012
1/8 finału
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Limanovia Limanowa - Wisła Kraków
1/4 finału
Lech Poznań - Wisła Kraków
Gryf Wejherowo - Legia Warszawa

marcin19876 26.03.2012 08:16

Panowie ja proponuję już zamknąć temat Wisłą w finale pucharu Polski oraz Wisła w Europejskich Pucharach 2012/2013 bo już wiadomo że w nich nie zagramy...to już jest pewne jak BIAŁE JEST BIAŁE A CZARNE JEST CZARNE...

Ogryzek 26.03.2012 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1233982)
Żadne puchary nie są tego warte aby dać się zeszmacić. Raz już sprzedajni kopacze podarowali im MP (słynne 0:6). Nigdy wiecej takiego blamażu.
Oby Śląsk został MP i trzeba odpowiednio zmotywować kopaczy (pytanie czy jest ktoś w stanie to zrobić).
Legii odebrać 3 pkt. na max. k..... Śląskowi podarować jak zajdzie taka koniczność. A potem wspólna feta na Rynku.

Też tak uważam jak kolega Gwiaździsty.

Żeby grac w pucharach musimy sami wygrać 3 mecze w PP. To nasza droga do pucharów a nie nadstawianie tyłka warszawiakom.

Albo sami zasłużymy na te puchary, albo zostanie nam w przyszłym sezonie tylko liga i czas na budowę nowej drużyny:)

sandbender 26.03.2012 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1233982)
Śląskowi podarować jak zajdzie taka koniczność. A potem wspólna feta na Rynku.

Darowanie komukolwiek punktów w jakimkolwiek celu to jest właśnie zeszmacenie się.

Ani jednym ani drugim.

Daja`n 26.03.2012 09:26

Co to za bzdety wypisujecie,nigdy ale to nigdy nie można oddać pkt. Legii!!!Gdzie wy macie honor jak mamy zagrać w LE to tylko jak sami sobie to wywalczymy!Już was ogarnęła trwoga bo Ruch nam wylosowali to jest żałosne!!!W tym sezonie mamy jeszcze trzy cele.Pierwszy wygrać z Legią drugi wygrać z antyWisłą i zdobyć PP i tego się trzymajcie więc nie biadolić tylko maszerować po bilety na mecz z Legią!ABG!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl