Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

JAR0 23.03.2010 20:17

No to skupimy się na lidze :-)

thechris 23.03.2010 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 875117)
my wam ligę, wy nam puchar... :)

No... ustawione ;)

uzytkownik_forum 23.03.2010 20:17

Przysięgam, że wiedziałem, że po tej stracie łobo będzie bramka. Przysięgam, bo debilna strata jakich malo w banalnej sytuacji. Boguski też nieco nieprzytomny.

Watts 23.03.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 875111)
lol, jak chcecie ¶piewać tylko piosenki o Lechii to jedĽcie sobie do Gdańska, piękny doping dla naszej drużyny!

obserwuję twoje posty od dłuższego czasu, ale my¶lę że po dzisiejszym twoja zawrotna sieciowa kariera powinna się zakończyć.

nie lej tyle jadu przez ten kabel, bo jeszcze ci się sopcast zawiesi.

Syn Kangura z 1984 23.03.2010 20:18

Boże... ale wstyd.

prober 23.03.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 875113)
Nic SiĘ Nie StaŁo WiseŁko .....................................

Ale chrzanisz. Stało się.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 875116)
Teraz cztery bramki potrzebne do awansu. Wymówka jest juz gotowa:obrona nie grała w swoim optymalnym ustawieniu, pierwszy raz tak ustawieni, itp.

Cztery?

For_FuN_ 23.03.2010 20:19

Gramy bez stoperow i bez srodkowych pomocnikow. Nikt sobie nie pomaga...

vaazon 23.03.2010 20:19

Nie pamiętam meczu kiedy po 10 minutach przegrywaliśmy 0:2.

Wi¶lakMy¶lenice 23.03.2010 20:19

Cytat:

Teraz cztery bramki potrzebne do awansu
Wystarczą 3 bo w Gdańsku było 0-0...

PS: Chociaż jak widzę gre naszych to jest to niewykonalne...

Robek 23.03.2010 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 875116)
Teraz cztery bramki potrzebne do awansu. Wymówka jest juz gotowa:obrona nie grała w swoim optymalnym ustawieniu, pierwszy raz tak ustawieni, itp.

przewidujesz jeszcze jedna dla Lechi?
wiara czyni cuda:-P

bebeto 23.03.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 875116)
Teraz cztery bramki potrzebne do awansu. Wymówka jest juz gotowa:obrona nie grała w swoim optymalnym ustawieniu, pierwszy raz tak ustawieni, itp.

Czyli że co? 3:2 i nie przechodzimy?:p

flamengista 23.03.2010 20:20

Czy u was orange z neta też tak strasznie tnie?

Wislak z Chicago 23.03.2010 20:20

Lobodzinski stracil pilke, a potem ten burak siedzi i nic nie robi. 2-0

DevilMayCry 23.03.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 875111)
lol, jak chcecie ¶piewać tylko piosenki o Lechii to jedĽcie sobie do Gdańska, piękny doping dla naszej drużyny!

weĽ się chłopie ogarnij trochę...

mr_kwolf 23.03.2010 20:21

Jak dla mnie to gramy chyba najlepszy mecz w tej rundzie. I nie jest to ironia. I nie zdziwie się jak jeszcze wyci±gniemy ten wynik bo w ataku nam się nawet zazębia gra.

AS82 23.03.2010 20:22

Kirm mogl juz 2 bramy zapakowac

Hives4 23.03.2010 20:22

Powiało i chorągiewki na forum poczuły wiatr ;)

Ofensywa się rozkręca, ale gramy bez obrony.

mcovalski 23.03.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 875130)
Nie pamiętam meczu kiedy po 10 minutach przegrywali¶my 0:2.

z Lechem w zeszłym sezonie.

JAR0 23.03.2010 20:23

Ale Kapsa by pu¶cił Pawełka :P

flamengista 23.03.2010 20:23

Tylko trzeba wykorzystywać takie sytuacje, jakie miał Burliga. Lechia swoje wykorzystała i teraz gra na luzie. Wynik 0-2 jest idealny do gry z kontry.

vaazon 23.03.2010 20:23

Nie dziwię się że przesunęli Burligę do obrony....

wislacki 23.03.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 875122)
Zalosne jest te spiewanie o Macku. Dziecinada.


Długo to jeszcze będzie trwało?

Żadnego dopingu dla Wisły, czy Lechii tylko "Maciu¶ król"... bohater narodowy

kamikaze 23.03.2010 20:23

Szczerze to spodziewałem, się że Lechii będzie bardziej zależeć na pucharze, ale w życiu bym nie pomyślał, że tak będzie wyglądał ten mecz.

sandbender 23.03.2010 20:24

Jak nic z 5:2 dla nas będzie.

Robek 23.03.2010 20:24

moze cos z tego bedzie bo chlopaki cos sie wzieli do pracy

Kluvi 23.03.2010 20:24

ja nie wiem oni z "cichego" nie umiej± strzelać?...

blackluk 23.03.2010 20:24

jest karny

For_FuN_ 23.03.2010 20:25

Nieprzypadkowo Burliga nie poradzil sobie zupelnie w I-szej lidze...a co tu mowic o ekstraklasie i Mistrzu Polski...

TeeS 23.03.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 875116)
Teraz cztery bramki potrzebne do awansu. Wymówka jest juz gotowa:obrona nie grała w swoim optymalnym ustawieniu, pierwszy raz tak ustawieni, itp.

Można mówić, tłumaczyć - i jak krew w piach. Niepojęte, że tak prostych zasad jak się liczy bramki w pucharach ludzie poj±ć nie mog±...

blackluk 23.03.2010 20:25

jest mały 1:2

AS82 23.03.2010 20:25

karny !!
10 znakow

Robek 23.03.2010 20:25

zaczyna sie dobrze a nawet b.dobrze

brylant17 23.03.2010 20:26

goooooooooooooooool Mały jedziemy :D

jaszczur90 23.03.2010 20:27

Co by nie mówić, dawno nie oglądałem meczu polskich drużyn gdzie padło w 20 min już 3 bramki .. :D

martiness 23.03.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 875116)
Teraz cztery bramki potrzebne do awansu. Wymówka jest juz gotowa:obrona nie grała w swoim optymalnym ustawieniu, pierwszy raz tak ustawieni, itp.

Fajnie ze niektórzy maj± pojęcie o systemie pucharowym...
Zenada..

flamengista 23.03.2010 20:27

Mówcie co chcecie. Ale niezależnie od wyniku i złego zestawienia obrony już widać rękę Kasperczaka. Nie wiem, czy to da efekty punktowe i MP, ale przynajmniej ta się na to patrzeć.

Ja wreszcie widzę w drużynie jakąś koncepcję, grę ofensywną, nawet ładną dla oka. Co prawda trochę za dużo w tym ułańskiej fantazji, ale w porównaniu z "dzidą" Skorży...

blackluk 23.03.2010 20:28

Naprawdę ładnie nasi graja mimo tego wyniku, ładne rozciągnięcia na skrzydła i wreszcie nie widze tego kopania na oślep. Obrona dramat

tomasz_19 23.03.2010 20:28

dopiero co zacząłem oglądać, powiedzcie szczerze, gramy dobrze? czy nadal piach?

AS82 23.03.2010 20:28

Mimo ze przegrywamy to widac zaangazowanie,ktorego nei bylo

vaazon 23.03.2010 20:28

Za Henia przegrywaliśmy z Wisłą Płock 0:4, żeby wyciągnąć na 4:4, teraz też możemy postrzelać.


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl