Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

piotrek1325 16.03.2011 08:52

Nie obniżą teraz, ale miejmy nadzieję że na jesień ceny lekko pójdą w dół i przede wszystkim przedłużający dostaną jakąś zniżkę...

AgresywnyChomik 16.03.2011 17:28

Takie pytanie czy wie kiedy dokladnie (dzien i godzina) zosstanie rozegrany mecz 20 kolejki miedzy Wisla i Jagielonia?

Na stronie ekstraklasy jeszcze nic nie ma:
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.org/0,94698.html

Mario Nh 16.03.2011 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wcisa Nh (Post 1065182)
Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach.
Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70%

W tym momencie klub nie może zmienić cen biletów/karnetów.
Jakby się to uczciwie miało do osób które już zakupiły abonament na rundę wiosenną?
Natomiast wydaje mi się, że trochę się klub przejechał z cenami na sektory docelowo zarezerwowane dla kibiców trochę bardziej zamożnych :)
Ceny mogą, powinny spaść według mnie po otwarciu całego stadionu.

koniak 16.03.2011 18:56

Oddanie całego stadionu choćby na 2 mecze tego sezonu, co jest ponoć prawdopodobne pokazałoby zarządowi jak wygląda sytuacja i byłoby bardzo pomocne w ustaleniu cen na nowy sezon

Martinho 16.03.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1065557)
Takie pytanie czy wie kiedy dokladnie (dzien i godzina) zosstanie rozegrany mecz 20 kolejki miedzy Wisla i Jagielonia?

Na stronie ekstraklasy jeszcze nic nie ma:
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.org/0,94698.html

Znając życie podadzą w następnym tygodniu (zwykle jest 2 tygodnie w przód)

Siemens 17.03.2011 13:22

3 kwietnia, niedziela
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, godz. 14:45

herkules 17.03.2011 13:31

kiedy rusza sprzedaż biletów?

kasprzak11 18.03.2011 14:12

Zapewne od poniedziałku lub niedzieli ale bardziej bym był skłonny za poniedziałekiem pozdrawiam!

Tylko Wisła!

michal1989 19.03.2011 18:44

Wiecie kiedy rusza internetowa sprzedaż biletów dla osób posiadających karty kibica?

Misiek570 19.03.2011 18:53

Cytat:

Wiecie kiedy rusza internetowa sprzedaż biletów dla osób posiadających karty kibica?
Tego nie wie jeszcze nikt. Gdy już będzie taka możliwość, zapewne pojawi sie o tym informacja na oficjalnej.

aNouc 19.03.2011 18:56

Cytat:

Jest szansa, że wszystko ruszy przed meczem z Jagiellonią, ale głowy dać nie możemy
Przez internet bilety TYLKO dla posiadaczy nowych Kart Kibica.
http://www.facebook.com/WislaKrakow

Pan Jotka 21.03.2011 17:53

http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...ba_15_056.html Widocznie rozdawali za darmo te karnety. No albo ceny mieli niższe od nas.Bo skąd poznańskie syce wzięłyby pieniądze na te karnety?? Tak bym pomyślał po lekturze tego tematu :P Tylko pogratulować!

kleksak 22.03.2011 17:41

http://www.lechpoznan.pl/art,16455,c..._i_biletow.htm

<- takie mieli ceny

ceny wyższe niż na naszą Wisełkę

z tego co widzę to mają dzięki temu upust w sklepiku kibica i darmowe mpk przez kilka godzin

AS82 23.03.2011 18:52

Skoro nie zamierzaja obnizyc cen aby zapelnic caly stadion ,to po ch*j oni budowali ten stadion ?

aNouc 23.03.2011 19:18

Obniżyć, obniżą ale po oddaniu całego stadionu.
O dużo na pewno nie bo z czołowej trójki mamy najniższe ceny a oni muszą się równać do Lecha czy Legii jeśli nie chcemy żeby za rok nam nie odjechali finansowo choć już stopniowo powiększają przewagę.
Pewnie że im zależy, gdyby to od nich zależało to by dali bilety i po 10 zł ale prawa rynku są takie a nie inne.
Samo utrzymanie stadionu to może być nawet 6 mln zł ( i nie ma co patrzęc na jakieś Cracovie czy Arki Gdynia bo oni płacą śmieszne pieniądze, np. Arka jeszcze się oburza że za dzień meczowy muszą płacić miastu coś.. 40 tyś złotych. To .... nie pieniądz w porównaniu do kosztów Wisły czy choćby Lecha. To cena 6 a nawet 7 krotnie mniejsza od tego co Wisła może płacić (a nie wiadomo czy koszty utrzymania nie wzrosną)) Pewnie, wizualnie fajnie wygląda pełen stadion ale trzeba patrzeć na finanse, niektórym to się wydaje takie proste. Dać bilety po 15 zł na każdy sektor i .... tam co się dalej będzie dziać... Nowy stadion to również poważne koszty utrzymania. Będziemy mądrzejsi za 1,5 - 2 lata. Wtedy zobaczymy co Wisła wezmie dla siebie, co inni sponsorzy, co miasto. Roboty, a roboty.. dopóki stadion nie zostanie ukończony i Wisła nie będzie wiedzieć co odbiera i na jakich warunkach to nie ma mowy o żadnych rozmyśleniach na teraz.
Jedyny plus to taki że albo Wisła będzie z tego stadionu korzystać albo .. nikt inny. I tu widzę jakąś nadzieję, choć logicznym jest że miasto jakiegoś wielkiego upustu nie da.

AS82 23.03.2011 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1069012)
Obniżyć, obniżą ale po oddaniu całego stadionu.
O dużo na pewno nie bo z czołowej trójki mamy najniższe ceny a oni muszą się równać do Lecha czy Legii jeśli nie chcemy żeby za rok nam nie odjechali finansowo choć już stopniowo powiększają przewagę.
Pewnie że im zależy, gdyby to od nich zależało to by dali bilety i po 10 zł ale prawa rynku są takie a nie inne.
Samo utrzymanie stadionu to może być nawet 6 mln zł. Pewnie, wizualnie fajnie wygląda pełen stadion ale trzeba patrzeć na finanse, niektórym to się wydaje takie proste. Dać bilety po 15 zł na każdy sektor i .... tam co się dalej będzie dziać, niech Wisła leci w dół i zadłuża się z każdym miesiącem. Nowy stadion to również poważne koszty utrzymania. Będziemy mądrzejsi za 1,5 - 2 lata. Wtedy zobaczymy co Wisła wezmie dla siebie, co inni sponsorzy, co miasto. Roboty, a roboty.. dopóki stadion nie zostanie ukończony i Wisła nie będzie wiedzieć co odbiera i na jakich warunkach to nie ma mowy o żadnych rozmyśleniach na teraz.

Przeciez wychodzi na to samo czy sprzedajesz 15 tys biletów za 50 zl ,czy 30 tys biletów za 25 zl

W Poznaniu czy Warszawie sobie moga windować ceny jak chca ,bo nie maja konkurencyjnego klubu w miescie ( no dobra w Warszawie jest Polonia W.) i ludzie poprostu musza zaplacic jesli chca zobaczyc mecz an zywo

aNouc 23.03.2011 19:40

No i właśnie nie do końca. Bo tym tokiem rozumowania możemy dać ceny na loże vip po 30zł.
Każde miejsce ma swoją cenę. Logicznym jest że musza dać na piętro nowej trybuny droższe bilety, że na środek ów trybuny droższe. Na parter też droższe od tych za bramką i ciut droższe na narożniki itd.. A nie że walną na cały stadion taką samą cenę, to byłby ewenement na skalę światową, a budowa nowego stadionu nie miałaby sensu, który musi zarabiać, a nie przynosić straty. Jest nowy stadion, jest większy komfort, jest dach, są wygodne miejsca, lepszy widok, catering (na razie jako taki), normalne WC, a nie toj toje, przechadzasz się podczas przerwy w budynku a nie gdzieś wokół zarośli. Różnica jest olbrzymia to i ceny muszą iść ciut wyżej.

AS82 23.03.2011 19:47

Nie musza byc takie same ceny na kazda trybune , napisalem obrazowo tylko ,że chyba lepiej wpuscic wiecej kibicow obnizajac cene (proporcjonalnie w zaleznosci od miejsca jakie sie posiada) niz wpuscic mniej kibicow i zarobic tyle samo , przynajmniej tak mi sie wydaje.

KROKU 23.03.2011 19:56

Ceny muszą być obniżone bo jest w Krakowie wielu przyjezdnych i nie każdy kto jest na meczu musi być od razu wielkim fanem Wisły żeby zapełnić stadion musimy przyciągnąć też takich co chcą oglądnąć dobra piłkę w polskiej Ekstraklasie i jak będzie miał wybór oglądania za 35 albo 10 (wiadomo gdzie) to pójdzie tam ja nie mówię żeby mieć takie same ceny jak oni ale jak u nich najtańszy kosztuje 5 dla studentów to niech u nas kosztuje 8-10 jak kobiety za darmo to u nas niech wchodzą za 5-8 emeryci też niech wchodzą za 10 a dzieci do lat 12 5-8 a nie mam dwóch synów żonę i chcę iść ma mecz na sektor na górze na środku i muszę płacić ze 200 paranoja to przy takich cenach to pójdę z rodziną raz na sezon a tak to będę chodził sam ludzie opamiętajcie się i nie mówcie o jakimś niesamowitym poziomie naszej gry jesteśmy pierwsi i na pewno lepsi ale bez przesady niech będą droższe ale nie tyle i nie porównujcie nas do Lecha i Legii bo na nasze mecze będą chodzić kibice z Małopolski a nie z Wielkopolski czy Mazowsza

Gwiaździsty 23.03.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1069024)
No i właśnie nie do końca. Bo tym tokiem rozumowania możemy dać ceny na loże vip po 30zł.
Każde miejsce ma swoją cenę. Logicznym jest że musza dać na piętro nowej trybuny droższe bilety, że na środek ów trybuny droższe. Na parter też droższe od tych za bramką i ciut droższe na narożniki itd.. A nie że walną na cały stadion taką samą cenę, to byłby ewenement na skalę światową, a budowa nowego stadionu nie miałaby sensu, który musi zarabiać, a nie przynosić straty. Jest nowy stadion, jest większy komfort, jest dach, są wygodne miejsca, lepszy widok, catering (na razie jako taki), normalne WC, a nie toj toje, przechadzasz się podczas przerwy w budynku a nie gdzieś wokół zarośli. Różnica jest olbrzymia to i ceny muszą iść ciut wyżej.

Zgoda, ale przy tych cench będzie on w połowie pusty. Jak się chce go zapełnić i zdobyć widza to trzeba obniżyć cenę, tymbardziej, że konkurencja zjechała z cenami niesamowicie. Wg. statystyki Kraków ma też mniejsze zarobki niż Warszawa, Poznań i Trójmiasto. Zapominamy chyba też, że sytuacja w kraju jest jaka jest. Drożyzna w sklepach, coraz większa bieda, bezrobocie na poziomie 13,2 %. Koszty życia wzrosły a rozrywka coraz mniej dostępna dla wielu ludzi. To trzeba zauważać a nie wierzyć w bajki o 2 Irlandii i zielonej wyspie. To wszystko ma wpływ na frekwencję i co za tym idzie wpływy z biletów.
Opowieści Basałaja o zapełnieniu stadionu można w bajki włożyć przy obecnych cenach. Poziom ligi i mierna gra naszych kopaczy (nie czarujmy się, często na pół gwizdka) tymbardziej nie ściągną widza, który wybuli 50 zł. za mecz za siebie, nie mówiąc już o dzieciach.
Narazie to władze naszego klubu żyją chyba w jakimś matrixie. Kiedyś najdroższe bilety na A i B kosztowały coś ok. 35 zł. i przy najlepszej drużynie w Polsce też nie udawało się zawsze ich zapełnić.
Jak teraz przy biletach za 50 zł. i zdecydowanie słabszej drużynie chcą ściągnąć 2 x więcej ludzi na stadion, doprawdy nie wiem. To chyba jakiś żart.

gienek_majonez 24.03.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1069029)
Nie musza byc takie same ceny na kazda trybune , napisalem obrazowo tylko ,że chyba lepiej wpuscic wiecej kibicow obnizajac cene (proporcjonalnie w zaleznosci od miejsca jakie sie posiada) niz wpuscic mniej kibicow i zarobic tyle samo , przynajmniej tak mi sie wydaje.

Nie lepiej. Z wielu względów. Po pierwsze, doping prowadzi tylko jedna trybuna więc dla atmosfery na stadionie nie ma żadnego znaczenia czy na pozostałych trybunach będzie więcej publiki. Po drugie, więcej ludzi przekłada się na zwiększenie liczby ochroniarzy (jeśli na stadionie będzie 30tyś. zamiast 15tyś. to teoretycznie potrzeba dwa razy więcej ochroniarzy, a więc dwa razy więcej trzeba zapłacić firmie ochroniarskiej?), więcej ludzi wygeneruje więcej śmieci, które trzeba będzie albo dłużej sprzątać albo zatrudnić do tego więcej osób. Więcej ludzi to także większy tłok w okolicach stadionu, większe problemy z zaparkowaniem, większe tłumy w autobusach, większe korki w mieście i w zasadzie większe niezadowolenie samych kibiców w związku z tym wszystkim.

Pan Jotka 24.03.2011 10:02

30 tysięcy ludzi to odpowiednio większa liczba ochrony, obsługi itd. Jak dla ciebie, żadna róznica czy przyjdzie na grilla do Ciebie 5 czy 20 osób to ja chetnie wpadnę jak stawiasz.

ero781 24.03.2011 10:13

to o komplecie na Jagieloni pomarzymy z takiemi cenami :)

Drozd 24.03.2011 10:15

Co ty opowiadasz. To kiedy ta dodatkowa ochrona dojeżdża na stadion? Jak wchodzi 20 000 kibic to ktoś wzywa dodatkową ochronę czy jak to sobie wyobrażasz. O śmieciach i korkach to nie opowiadaj bo szkoda to komentować. Więcej ludzi to więcej sprzedanych kiełbas, pamiątek, napojów. Więcej ludzi zobaczy reklamy na stadionie to więcej za miejsce zapłacą sponsorzy itd. Oczywiście można wcale nie wpuszczać kibiców, nie będzie tłoku w okolicach stadionu, nie będzie problemu z parkowaniem ani tłumów w autobusach, w kibice w związku z tym wszystkim będą bardzo zadowoleni.

A tekstem ze doping prowadzi jedna trybuna i reszta nie ma wpływu totalnie się skompromitowałeś. Pewnie ze reszta nie ma wpływu bo puste krzesła nie śpiewają.

fialo 24.03.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ero781 (Post 1069121)
to o komplecie na Jagieloni pomarzymy z takiemi cenami :)

Zakład ?

123...

alkoholik 24.03.2011 12:58

Zdecydowane przegięcie z cenami bilotów na Jagielonie jak będzie 10 000 to będzie dobrze

PAC 24.03.2011 13:37

Z takimi cenami ciężko będzie zachęcić zwłaszcza nowych kibiców do przychodzenia na mecze. Żadne kampanie reklamowo - marketingowe w tym nie pomogą.

kleksak 24.03.2011 13:45

myslę, że bedzie lekko 15 tysięcy na stadionie..każdy chce zobaczyć pierwszy w tej rundzie szlagier, niedawnego lidera, oraz niezawodnego Frankowskiego :)

didzej132 24.03.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1069151)
Zdecydowane przegięcie z cenami bilotów na Jagielonie jak będzie 10 000 to będzie dobrze


Dla porównania mecz lech - legia
Wisła ulgowy 27 zł lech ulgowy 43 zł
Wisła normalny 35zł lech 50 zł
Więc najgorzej nie jest , ale rzeczywiście trochę taniej by mogło być :>

Bo nie ma porównywać cen do cracovii

lordes 24.03.2011 14:05

przecież te ceny były już podane na początku rundy tkzw. mecze TOP więc nie rozumiem teraz zaskoczenia i zdziwienia co do ceny a komplet i tak będzie,

kubryc 24.03.2011 14:44

A było mówione - Kupować karnety, bo później będzie płacz. Jak lordes już napisał, ceny były znane na początku sezonu, więc nie rozumiem teraz płaczu

PAC 24.03.2011 14:58

Więc tak jeżeli o mnie chodzi to ja nie płaczę bo karnet mam. Tylko komentuje pewne sprawy. Wiem że ceny były znane od początku ale teraz je przypomnieli i wróciło znowu to że trzeba jasno powiedzieć że ceny za wysokie. Nie porównujcie cenowo do Lecha i Legii bo specyfika tych miast jest inna niż Krakowa.

ero781 24.03.2011 15:28

ja karnet mam :)

a kompletu nie będzie albo w ostatni dzień sprzedaży pójdzie ostatni bilet.

regan 24.03.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1069154)
Z takimi cenami ciężko będzie zachęcić zwłaszcza nowych kibiców do przychodzenia na mecze. Żadne kampanie reklamowo - marketingowe w tym nie pomogą.

Ja bym raczej wolał, żeby klub w pierwszej kolejności starał się przyciągnąć kibiców "starych"...
a nowi pojawią sie wraz ze starymi... Tzn. obnizka cen biletów - przyzwyczajanie ludzi do chodzenia na mecze i sukcesywne podwyższanie cen, jesli chcą w ten sposób... inaczej bedzie 12-14 tys i wstyd. No na Legii będzie komplet raz do roku... bo tzw "nowi" lubią wydarzenia medialne... zawsze to lans, fota na Fejsbuku... i zazdrość znajomych, ze był na Legii. A Jagiellonia medialna nie jest więc nowi .......ą... wiec ceny troche zabawne

PAC 24.03.2011 18:53

regan - zacznę od tego że nie wyobrażam sobie takich cen od nowego sezonu jak będzie cały stadion otwarty bo będzie żenada i połowa pustych miejsc. Druga sprawa to rzecz o której napisałeś to kibice starzy niech zaczną w końcu doceniać ludzi którzy od lat kupują karnety. Co do nowych, jeżeli chcemy zapełnić cały stadion to oni też muszą się pojawić ale takimi cenami ich nie przyciągniemy.

zim zum 24.03.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kleksak (Post 1069158)
myslę, że bedzie lekko 15 tysięcy na stadionie..każdy chce zobaczyć pierwszy w tej rundzie szlagier, niedawnego lidera, oraz niezawodnego Frankowskiego :)

Ale mi to szlagier.

Elefant 24.03.2011 20:58

Jak we wrześniu pisałem, ze z tymi cenami to sobie stadionu nie wypełnimy, to utonęło to w morzu zadowolenia. Rozegraliśmy na stadionie siedem meczów. Do fula zbliżylismy się w meczu z Koroną, Legią (ktoś jest zdziwiony) i Zagłębiem (po meczu z Legią). A tak to 15-16 kafli, w tym max 5 fanatycznych.

Przy tej polityce cenowej i marketingowej to oscylować będziemy w granicach 14-20 tysięcy na meczu. Przy bardzo dobrej grze może czasami się uda coś powyżej.

Ceny biletów to jedno. Moga się one wydawać niskie tym co sami chodzą na mecze na sektor G.
Ale jak się wybierzesz z nastoletnim dzieckiem na szlagier typu Jagiellonia to stówa wypada. Kupa forsy we współczesnych czasach. Fanaberia pt. zapraszam żonę i dzieci to 150-200 zł. Za to mozna zjeść obiad niedzielny z rodziną w przyzwoitej restauracji.
Zgadnijcie co wybierze żona:D
Jak się te pieniądze ma. A dla wielu rodzin stówa warunkuje przeżycie przez kilka dni. I wyboru nie ma żadnego.

A druga sprawa to polityka biletowa. Nie ma zniżek za przedłużenie karnetu, nie ma biletów rodzinnych dla tych co mają dzieci nastoletnie, nie ma biletów grupowych dla grupy, która się skrzyknie na osiedlu, nie ma biletów emeryckich itd.
W zamian są głupawe konkursy przed meczem.

Ale widocznie taka jest polityka: mniej-drożej, kasa ta sama. Polityka szalenie krótkowzroczna. Mniej będzie coraz bardziej mniej. W próżni nie działamy.

Ps. Akurat na Jagę może być trochę więcej publiki. Bynajmniej nie z powodu ich miejsca w tabeli.

regan 24.03.2011 22:33

A mnie najbardziej rozpierdala to:

Cytat:

Na Wisłę bezpłatnie
Jednocześnie informujemy, że na wszystkie pozostałe trybuny bezpłatnie mogą wejść tylko dzieci do 6. roku życia. Dzieci będą mogły dostać się na stadion wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.
A opiekun powinien się modlić, żeby się mu jaja nie przegrzały... :lol: Dobrze, że nikt nie wpadł na to, żeby z wózkami dla dzieci pomiędzy rzedy się pchać
W tym klubie naprawde mamy twarde głowy, jak było chujowo, tak jest dalej... Kiedys przynajmniej było do 12 roku zycia za darmo i była pula 500 biletów za dyche dla mlodych do lat 16

RFR 25.03.2011 01:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1069265)
... Polityka szalenie krótkowzroczna. Mniej będzie coraz bardziej mniej. W próżni nie działamy...


Otóż to.

Brawo. Nareszcie głos rozsądku.

Do osób zachwyconych polityką cenową prezesa Basałaja i cenami (jak mniemam na sektor G) proszę o odpowiedź na pytanie: ile prezes ma zawołać za karnet na sektor G a w przyszłości także i D żebyście zdegustowani zakrzyknęli że to zdzierstwo?
400 zł?
500 zł?

Może wtedy do Was dotrze, że właśnie w takiej sytuacji są kibice z sektora E. Ci ludzie czują się .... hmmm.... szukam odpowiedniego słowa ... wydrenowani.

Sam z racji dużej ilości wydatków długo się wahałem czy mogę w tej rundzie pozwolić sobie na karnet. Razem z jednym znajomym decyzję o kupnie karnetu podjąłem tuż przed pierwszym ligowym meczem (a już po Podbeskidziu).
Niestety znam też dwóch wieloletnich "karnetowiczów", którzy zrezygnowali z zakupu. Myślę, że w Waszym otoczeniu też są kibice których na stadionie wiosną zabrakło (widać to po frekwencji na E).

I proszę - nie piszcie mi tu o cenach w Warszawie, Poznaniu itp, itd ... Nie te miasta , nie te uwarunkowania zewnętrzne i wewnętrzne.

Przecież my za chwilę będziemy potrzebowali zapełnić 33 tys. miejsc!
Bez solidnej obniżki cen nie ma na to ŻADNYCH szans!

damian755 25.03.2011 07:53

A kto wam mówi że mósimy zapełnić 33 tyś stadion odrazu, w poznanu jeszcze na meczu ligowym nie było kompletu, ba nawet niebyło 30tyś, i nikt tam cen nie obniża.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl