Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

TymonPRO 25.03.2012 19:30

Czyli tak jak miało być

Legia w finale pucharu ITI

RYBA 25.03.2012 19:30

Ja pier**** mówiłem ? Pozapraszali sobie do studia arkowców i sie nawzajem "przypadkiem?" wylosowali....

matysiuk 25.03.2012 19:31

Tak jak mówiłem, mogę grać w lotto? Chyba nie bo to było odrazu wiadomę że takie pary będą:haha:

bakiagh 25.03.2012 19:31

Hahaha losowanie półfinałów Pucharu Polski to śmiech na sali.

Młody89 25.03.2012 19:34

Takiego losowania to się nikt nie spodziewał!szkoda słów

wanciak86 25.03.2012 19:35

Ciekawe ile lat potrwa, zanim ktoś z organów śledczych się zainteresuje tymi losowaniami.

domin_czyzyny 25.03.2012 19:35

no właśnie, przecież powiedzieli, że wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem rozgrywek ... I JESZCZE DOPOWIEDZIELI - "JAK ZAWSZE"

El'kabat 25.03.2012 19:35

Dobre,Probierz mowi na konferencji przed ,ze gramy z Ruchem za 10 dni,a prowadzacy sie leją z tego całego losowania na wizji :lol:

Puchary to chyba możemy sobie co najwyżej wymarzyć w tym sezonie.

Tominho 25.03.2012 19:35

Postawiłem zakład na indentyczne losowanie i właśnie zostałem milionerem. Ale miałem ogromnego farta, co? Nikt by nie przewidział faktu, że Legia zagra pierwszy mecz na wyjeździe i do tego z Arką... Ale co tam! Jestem milionerem!

zgrybus 25.03.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233637)
A teraz zostalo losowanie 1/2 pucharu polski, ktore od dawna jest ustawione (losowanie na stadionie Legii itp) i z gory wiadomo, ze Legii wylosuja Arke a Wisle Ruch - byleby Legia miała łatwiejsza droge. Moge sie zalozyc, ze za 50 minut takie pary zostana wylosowane

Zapraszamy do gry w Totka:)

Elendil 25.03.2012 19:38

Michał Probierz to jednak geniusz.

Wiedział od początku o wszystkim. Że w PP, losowanym na Łazienkowskiej, i tak trafimy na Ruch, bo Legia musi byc w finale. Skoro tak, to trzeba było dobrać odpowiednią taktykę: w meczu o nic w ekstraklasie pokażemy się od najgorszej strony (Pareiko trochę zawalił plan, może nie było go na odprawie). Będziemy symulować grę w piłkę, bez szybkości, precyzji, pomysłu. Za to w PP im pokarzemy: Melikson będzie grał jak w pierwszej rundzie w Wiśle, Biton tak samo, Genkov będzie ładował bramki głową z każdej pozycji. Pressing, dokładności, wychodzenie do gry, zaangażowanie, pewność siebie - taka będzie Wisła w Pucharze Polski w dwumeczu z Ruchem.

Zohan 25.03.2012 19:39

....a wiedziałem, że tak będzie....

brylant17 25.03.2012 19:40

Legia popłynie mówię wam :lol: :D za ustawione losowania :)

Ogryzek 25.03.2012 19:45

Nie ma co płakać. Widać tak musiało być że gramy z Ruchem.

Teraz nasza zgraja kopaczy ma szanse pokazać ze mecz meczowi nie równy i wygrać dwumecz z Ruchem!

Trzeba walczyć a nie pękać przed startem:)

RYBA 25.03.2012 19:45

W zaistniałej sytuacji dobrze że przegraliśmy dzisiejszy mecz i nie mieliśmy w nim wiele do powiedzenia. Teraz przynajmniej Probierz powinien zadbac o to żeby na dwumecz w PP nastawienie i zaangażowanie naszych gwiazd było nieco inne.

0 22 25.03.2012 19:45

Sam ustawiałem :)

mitmichael 25.03.2012 19:48

A nie mowiłem - USTAWIONE od poczatku, od poczatku Legia miala miec łatwiejszego przeciwnika. To jest KPINA - nikt Nam nie powie, ze tak nie jest bo przeciez mowimy o tym juz dobry tydzien a dzisiaj tylko sie to potwierdzilo. Zeby tak przez to wszystko Legia nie zdobyla ani pucharu polski ani mistrzostwa. Wierze, ze jeszcze jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie

Ogryzek 25.03.2012 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1233813)
Sam ustawiałem :)

Nie wątpię. W końcu uniknęliście walkoweru z Gryfem to przepychanie dalej trwa. I co wam zrobią. Wszak Legia to medialny kolos ITI i każdego zaszczekamy:)

BTW
Wstrzymał byś się z tym 9 MP. Jeszcze się sezon nie skończył. Zakładam że korupcji nie pochwalasz i nie chwaliłbyś się obsranym gównem tytułem z 1993? (obsranym korupcją).

Gwiaździsty 25.03.2012 19:53

Na sędziego meczu z Ruchem w PP lobby śląskie w PZPN-ie wystawi sędziego Marciniaka :)

piter116 25.03.2012 19:56

Cegielska: " Dostałam już instrukcję i wiem co robić." :lol:

kreseq 25.03.2012 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1233822)
Nie wątpię. W końcu uniknęliście walkoweru z Gryfem to przepychanie dalej trwa. I co wam zrobią. Wszak Legia to medialny kolos ITI i każdego zaszczekamy:)

Uniknelismy walkoweru (?) bo go nie bylo i kazdy rozgarniety, znajacy przepisy nie mial co do tego watpliwosci.

Co do losowania juz nic nie pisze bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Dla mnie to kpina ze na stadionie uczestnika odbywa sie losowanie...

tomek100 25.03.2012 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1233813)
Sam ustawiałem :)

Czekałem, kiedy się pojawisz w temacie "WISŁA w PP 2011/2012" - tutaj jeszcze Cię nie było.

Zohan 25.03.2012 20:03

a teraz taki dowcip:
Finał PP, mecz Wisła - Legia. Nasza minister sportu: "Znowu grają te same drużyny?"
like a Strasburger

a btw.
finał nie na narodowym, skoro losowanie było na stadionie legii to może finał też tam? przecież tak dobrze się sprawdza...

Gwiaździsty 25.03.2012 20:04

Chłopaki w Warszawie zabezpieczają się na dwóch frontach. Gdyby MP nie wypaliło to po to te Gryfy i Arki a nam Amice i Ruchy :). Nie ma to jak dobre sprawdzone losowania.

Filippo 25.03.2012 20:20

Z Lechem w lidze też było marne 0:0 po marnej grze, a w PP dwa razy po 1:0. Ja tam o awans jestem spokojny, no chyba ze znowu bedzie nam sedziowac ta sama sierota co dzisiaj..

Terinho 25.03.2012 20:36

Śmieszne losowanie . Kobieta która losowała wcale kul nie mieszała . I to wszystko się działo na żywo w TV . CBA się powinno tym losowaniem zainteresować .

Baala 25.03.2012 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1232311)
Ty tak na serio?

Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.

A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.

Ja chciałem pozdrowić tylko użytkownika mr_kwolfa, to że takie pary będą to było wiadome juz po pierwszych meczach ćwierćfinałowych.

KrajanTSW 25.03.2012 21:11

Może zmieńmy nazwę tematu na "Wisła Kraków w Pucharze ITI 2011/2012". Przecież wszystko było jasne po pierwszych meczach. Wszyscy wiedzieli kto z kim będzie grać :lol:

hawaiisurfer 25.03.2012 21:15

Ludzie, nie narzekajmy. Nastały nieciekawe czasy i to jest właśnie ten moment, kiedy nasz ukochany klub potrzebuje pełnego wsparcia, w czasie tego dwumeczu nikt z nas nie powinien się oszczędzać. Pokażmy, że Wisła to wielki klub, ze wspaniałymi kibicami, będącymi z drużyną na dobre i na złe. Pamiętajmy, że "Po burzy słońce wychodzi zza chmur..."!!!

mr_kwolf 25.03.2012 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1233868)
Ja chciałem pozdrowić tylko użytkownika mr_kwolfa, to że takie pary będą to było wiadome juz po pierwszych meczach ćwierćfinałowych.

Pisałeś że od zawsze losowania są ustawione pod Legie co jest dla mnie piramidalną bzdurą. Chcesz wierzyć w jakieś ogólnopolskie spiski wymierzone w Wisłe to powodzenia. Ja mam ciekawsze rzeczy do robienia.

Ja nie pisałem, że nie będzie meczu Legia-Arka więc nie wiem po co uderzasz do mnie. Szanse na mecz Legia-Arka wynosiły 33% tak jak na każdy inny. Nie jest to straszny fart, że akurat tak wylosowali.

Bez odbioru bo chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego ostatniego postu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl