![]() |
Cytat:
|
Jak dobrze że mam już wyjebane na ten sezon. Dobrze że nie będzie pucharów za rok. Wykruszy się banda gwiazdorków która chciała się tylko w pucharach pokazać + nie będzie kompromitacji. A ruchy korony i inne wynalazki niech się przejadą w 2 czy 3 rundzie ligi europy to skonczy sie nasmiewanie z porazek Wisły w pucharach.
Problemem jest skompletowanie rozsądnej kadry na następny sezon żeby być może włączyć się do walki o puchary. Być może uda się sprzedać Meliksona choć dałbym mu jeszcze szanse bo jakby nawet Messi miał grać w ataku w jednej linii z gargułą jirsakiem i genkowem to prawdopodobnie też by nie zaistniał w takim meczu. Nie spodziewałem się że w sezonie w którym wyszliśmy z grupy LE osiągniemy aż takie dno. |
Samo wyznaczenie na finał kieleckiego kurnika, pokazało wyraźnie że PZPN zadba o to by w finale brakło Wisły.
|
Łukasz "lwie serce" Graguła :D
|
Stado baranów bezwolnie prowadzone na rzeż z beczącym kozłem na ławce.
Bez rozróżnienia na Polaków i obcych, dobrze opłaconych i żle opłaconych, z wytatuowanym Reymanem i bez. Skłaniam się do hipotezy, że zatrudnienie Probierza ma spowodowac efekt kozy http://ballada-z-trupem.blog.pl/efekt-kozy,14350600,n czyli Smuda wybawieniem. |
Cytat:
|
Nigdy nie spadnie, Wisełka nigdy nie spadnie!
|
Nienawidzę Garguły.
Przyznaję, dziwne to uczucie w stosunku do piłkarza ukochanego klubu ale p.i.z.d.y zwyczajnie nie jestem w stanie znieść. Pozbawiony wszelkiej ambicji, charakteru, kręgosłupa krętacz. Won. I niech w końcu Probierz zakaże mu wykonywania SFG. Ileż można walić piłką w głowy piłkarzy w murze!? I ta c.i.p.a ma czelność nosić opaskę. Jak nisko upadła ta drużyna, skoro zasłużyła na takiego "lidera". Gila nie ma się co czepiać, powinien był gwizdnąć karnego za durne zachowanie Diaza kilka minut po przerwie. |
Dobrze, że nie będzie pucharów. Jeszcze "włodarze" gotowi pomyśleć, że tą zbieraniną można "coś" osiągnąć. Niestety nikomu się już takiego kitu nie wciśnie. A ja wolę poważną, konkretną i w dobrym stylu - na przykład jak Zagłębie - obronę przed spadkiem, niż kabaretowe granie o "miszcza". PP miał być pocieszeniem no ale i tak grajki są zbyt słabi choćby na to.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
3/4 drużyny do WY*******ENIA ! Ileż można taką postawę tolerować ?
|
Cytat:
|
Zamknijcie to forum i ten temat w piz.du. Naprawdę szkoda czasu nas wszystkich na pisanie o tych cip ach.
|
Cytat:
Serio? Przecież to się liczy do tabeli normalnie. |
Cytat:
|
Panowie skoro jednym z najlepszych zawodników Ruchu jest Zieńczuk ,to o czym to świadczy....?Najlepszym komentarzem do tego niech będzie porównanie rzutu wolnego,bitego przez Zieńczuka i zraz po nim przez Gargułe.
|
3/4 drużyny do WY*******ENIA ! Ileż można taką postawę tolerować ?
|
Kiedy najbliższy trening? Uważam że w miare możliwości powinniśmy ich odwiedzać. Albo "mobilizować" żeby nie robili jeszcze większego wstydu albo "podziękować" skoro i tak grają tak bo wiedzą że niedługo tu pokopią w piłke...
|
A ja nie mogę patrzeć na Diaza, jest tak słaby i kompletnie nie przydatny drużynie ba... Co mecz stwarza zagrożenia pod naszą bramką.
....a co mecz mam Dejavo, no nie ma tak żeby właśnie Diaz za kimś nie gonił. On niekiedy kończy mecz bez nawet jednej przemyslanej interwencji w defensywy. On nie broni od Bramki, no on zawsze kogoś goni, fauluje tymi racicami i daje powody by gwizdnac 11. Te jego wslizgi są tak nie przemyślane jak i cala jego postawa! Tak sie cieszylem że znalazł się frajer i bajbaj. To nie....wrócił jak bumerang . Jezu !!! Jak on mnie ciśnieniuje, jeszcze te jego oczy...jak widzę te jego minę , gdy udaje zdziwionego to mam wrażenie że mu oczy z orbit wy.......a. Obok Mały będzie przebiegal i niechcący zdepta...znów bedzie na niego nagonka , że po złości to było. |
Jutro ruszam na galerie handlowe.
Jak spotkam splunę na buty lub liścia sprzedam. |
A czego Wy się spodziewacie? Jaki interes w oddawaniu zdrowia za Wisłę mają w tej chwili zawodnicy, którzy za półtora miesiąca wpiszą sobie Wisłę w CV w rubryce "byłe kluby" albo "doświadczenie zawodowe"? Poza tym mądrze ktoś napisał, że jakbyśmy awansowali do pucharów, to by się okazało, że mamy wspaniałą drużynę. A tak może warto zrobić krok do tyłu, żeby później dać dwa do przodu. I za rok cieszyć się z mistrzostwa.
|
A czego Wy się spodziewacie? Jaki interes w oddawaniu zdrowia za Wisłę mają w tej chwili zawodnicy, którzy za półtora miesiąca wpiszą sobie Wisłę w CV w rubryce "byłe kluby" albo "doświadczenie zawodowe"? Poza tym mądrze ktoś napisał, że jakbyśmy awansowali do pucharów, to by się okazało, że mamy wspaniałą drużynę. A tak może warto zrobić krok do tyłu, żeby później dać dwa do przodu. I za rok cieszyć się z mistrzostwa.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mnie w tym najbardziej w....ia to że taki Jaliens "czyste spodenki" kasuje tyle co utrzymanie z 20 Czekajów. A gra równie tragicznie co Czekaj! Po co nam On? A z tej 20 może jakiś lepszy się znajdzie? Mecz dramat. Ruch nas upokorzył.... |
Czy ten matoł z numerem 10 płąci Probierzowi za każdy rozegrany mecz ??? Bo inaczej nie znam powodu dla którego miałby przebywać na boisku. Melikson na skrzydle to porażka, a Garguła w środku do porażka do kwadratu. NIe rozumiem - czy nasz treneiro to ciężki przygłup. ???? Przy Gargule to nawet Brud gra przyzwoicie. I jeszcze ten matoł robi go kapitanem, ściąga WIlka, który i tak za tydzień nie zagra, wprowadza kalekę Jiresaka. Lepiej zacznijcie wprowadzać Szewczyka, bo z Kirmów, Jirskaów i innych Gargułów będzie wielkie nic....
|
No dobra cały czas się powtarza że przecież życia nie będą oddawać za Wisłe skoro kończy się ich przygoda w tym klubie.Ale czy logicznie po ludzku patrzac nie jest to nienormalne? Kurde chyba każdy w miarę rozwinięty homo sapiens ma zapisaną w dna wolę wygrywania z innymi homo sapiens i wielką radość z odniesienia zwycięstwa nad inną grupą homo sapiens... No ja sam jeśli bym grał obojętnie czy w Gryfie Wejherowo czy Manchesterze Utd i czy za 1000 czy 1mln zł to chciałbym wygrywać i zrobiłbym ku temu wszystko co by się dało dając z siebie maksimum. Bo co mi z wielkiej kasy jakby każdy napotkany przypadkowo człowiek kibicujący klubowi w którym gram patrzył na mnie z pogardą i nie podałby mi ręki. Nosz kuzwa po prostu bym się zapadł pod ziemie i na nic by mi były miliony na koncie... Więc ja po prostu tego nie rozumiem...
|
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje? Do piłkarzy? Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE? Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem? Osobą trenera. Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi. Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom |
Proponuje po tym kolejnym blamażu, zbojkotować rewanż na R22! Może wtedy zaczną się z nami liczyć!
|
Cytat:
Mam pretensje do wkładów, że nie zapierdalają tak jak piłkarze Korony. Jak nie potrafią grać w piłke to mają tak zapierdalać, aby się zrzygać, zemdleć, zesrać w spodenki. Cokolwiek. Mają k***a za to płacone ciężkie pieniądze. |
FraMat chyba za wcześnie na takie posty ;)
Póki co, musi się przewalić przez forum kilkanaście stron żali i gróźb. Na refleksje przyjdzie czas jutro. |
Powoli zaczynam zapominać za co kochałem grę Maora... smutno mi.
|
Cytat:
Broniłem Valckxa ale z coraz gorszą grą coraz bardziej mnie to wkur.... Pomyśleć że nie dawno byłem za tym aby wykupić pana z Argentyny który biega przez 90 minut z ironicznym uśmieszkiem nie okazując żadnych oznak chęci zwycięstwa. |
Czy to co my gramy to jeszcze można nazywać grą czy już tylko kopaniem gały?Jestem załamany tym co prezentują nasi kopacze gdzie jest dno no gdzie jest kres tej żenady?!
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła gra jak Legia kilka sezonów temu (kiedy wygraliśmy w Warszawie 3-0). Też wielcy zawodowcy w Legii, ale każdy wiedział że zaraz wyleci z klubu.(Przed przyjściem Skorży). Prowadził ich wtedy Białas. Nic nie dało motywowanie. Przegrali nawet derby z Polonią u siebie. Żenada. Nasze Los Szrotos Internationales + kilka chabedzi polskiego drewna ma nas dokładnie tak samo w dupie jak wtedy piłkarze Legii mieli w dupie swoich kibiców! Z nami przegrali 3 -0 w Warszawie. U siebie derby z Polonią. Gdyby oni walczyli, a nie wiedzieli co mają grać! Owszem, wtedy - wina Probierza. Ale oni nie walczą. Leją na nas ciepłym moczem. Wszyscy, łącznie z "boskim" Meliksonem. Żałosny to widok.... |
Cytat:
Ktoś powie, nie da się? Nic to nie zmieni? Rumak w Lech przebidował słabszy okres, do składu wstawił Buricia, Drewniaka, Ślusarskiego czy Kikuta (czyli ludzi, którym się chce), odstawił Stilicia, Kotorowskiego i Wojtkowiaka i od razu widać efekt. Może ich gra nie jest porywająca, może rywale trochę dopomogli ostatnio swoją słabościa w osiąganiu wyników, ale fakty są takie, że Lech teraz braki w umiejętnościach nadrabia zapieprzaniem przez cały mecz, trudno im odmówić ambicji, a i gra się powoli poprawia. To jest właśnie to, co na ten moment różni Probierza od Rumaka. |
Cytat:
ps. poza tym, jest sznsa,ze katastrofa z 10.04. bedzie sie kojarzyła w dwójnasób;))) |
Cytat:
|
Przestńcie pierd. o poczynaniach zawodnikow bo zagrali lepszy mecz niz w lidze w ekstremalnej obronie, tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że jakby sędzia nie wydrukował karnego to wynik 2:1 w perspektywie rewanżu byłby wynikiem dobrym.
Może równo ponapierd..na sędziego ok? Bo za rok gil z nosa może tez nam sedziowac i nawet jak bedziemy grac super to moze znowu nas przekręcić. Dajcie po 5 liści Gargule, ale napiszcie gdzie tam był karny bo ja nie widziałem, gdzie i za co Jaliens dostał kartke? Mamy rewanż, ale jak wy zakładacie że po uj przychodzić i spisujecie nas na porażkę to po uj kibicujecie? Po co?? Przyjdzicie na stadion cioty... Zrozumicie, że na pilkarzy mozna miec wyebane, ale taka postawa szkodzicie Wiśle nie im. Ich za pare chwile nie bedzie, a karty historii sie zapisza, a jak ktos ma podejscie ze nei idzie ogladac tych pajacy, to ma siuter w głowie i kilo mułu z kryspinowa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl