![]() |
Niestety w klubie na dzień dzisiejszy brakuje osoby potrafiącej połączyć aspekt finansowy z marketingowym. Osoby, która brałaby pod uwagę reakcję kibiców przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian/nowości. Bo prawda jest taka, że w Polsce nadal większość osób chodzi dla atmosfery a nie samego meczu, lub przynajmniej łączy jedno z drugim.
Dążymy błędnie do Anglii na trybunach nie posuwając się nawet o krok na przód jeśli chodzi o Anglię na murawie. |
Bilety na G muszą jeszcze być prawda?, bo nie było newsa, że wszystkie wyprzedane tylko, że zostało 500 do końca.
|
musze miec karte kibica żeby wejsc na mecz z widzewem???:shock:
|
Właśnie wróciłem i nie ma już biletów na G. Może jakieś zwroty z FC będą później.
|
Cytat:
|
a przed meczem wyrobią mi karte??i ile jeszcze biletów na mecz zostało??
|
Wyrobisz kartę przed meczem bezpośrednio, ale nie jest to wymagane to zakupu biletu, karnetu już tak. Jednakże radziłbym nie odkladać tej sprawy na ostatnią chwilę, gdyż na pewno przed meczem będą ogromne kolejki do kas i stanowisk z kartami. Jak to już jest konieczne to radziłbym Ci przyjść mocno wczesniej przed meczem.
Nie ma już biletów na G. Na pozostałe sektory są. |
Byłem o 17:30 teraz w strefie kibica i nie ma już biletów na G i na E chyba. Na narożniki jest jeszcze końcówka.
|
Dobra zluzujcie bo zawsze wielkie wyprzedaże, a przed meczem okazuje się że jest mnóstwo biletów.
Przedwczoraj pojawiło się info o 500 biletach na G i jak się okazuje aż do dzisiaj były dostępne.. więc mimo wszystko radzę jutro spytać o bilety na G albo przed meczem (zwroty z FC chociażby) A na resztę sektorów na spokojnie kupicie ale zalecam jutro to zrobić żeby przed meczem nie stać w kolejkach. Przestańcie niepotrzebnie podgrzewać atmosferę bo człowiek wchodzi na stadion i 20% wolnego miejsca na stadionie. Wszystko przez takie podsycanie że ktoś komuś coś tam powiedział na pętli autobusowej. |
Cytat:
Zapowiada się komplet ? :shock: |
Cytat:
CHYBA a pozniej stadion pusty. Dopóki oficjalna nie ogłosi braku biletów nie zastanawiać się czy jeszcze są bilety tylko do kas!. |
Ja mam nadzieje że po dzisiejszym dniu sprzedaż biletów wzrośnie ze względu na to że dziś w strefie kibica można było spotkać piłkarzy .
|
Cytat:
Ta informacja nie była usłyszana na pętli autobusowej, tylko z kasy info, że nie ma biletów na G i E, a jak mówią to osoby, które pracują w kasie to wiedzą chyba lepiej, bo co niby mają sprzedawać??!! Były jeszcze bilety na narożniki, bo ziomek kupował. Także kto nie ma biletu ten niech raczej się pośpieszy z kupnem takowego. Do soboty. Piona |
Z kasy info już poszło takie że sprzedaż przez internet ruszy przed Ruchem, potem że prawdopodobnie przed Podbeskidziem a już na pewno na Widzew.
Zawsze się podgrzewa atmosferę a potem na stadionie pustki. Nie będzie biletów to klub o tym poinformuje a na dziś dzień takich informacji nie ma więc śmiało do kas i nie zwracać uwagi na to co ktoś tu pisze, bo jeden z drugim coś przeczyta i pomyśli "aa końcówka, to pewnie nie zdąża kupić". Historia nauczyła że różne rzeczy tam mówią, dlatego należy podchodzić do tego z dystansem. Mnóstwo razy było tak że ktoś wrócił z Wiślackiego sklepu zawiedziony bo nie kupił biletu na sektor, który chciał, po czym ktoś piszę 'a to dziwne bo mi zaoferowali kupno biletów na ten sektor." A to że na G są re sztki wrażenia nie robi. (pamętać o zwrotach FC więc coś mogą rzucić do kas przed meczem) Tak będzie co mecz. |
Cytat:
|
Na G już nie ma.... chciałem kupić dzisiaj, dowiedziałem się że już wyprzedane, trudno kupiłem i idę na F :)
|
skoro nie ma info na oficjalnej o braku biletów, to znaczy że są - nie siej zamętu
|
To ze dzisiaj nie ma biletow na G, nie oznacza ze nie bedzie ich w sobote (zwroty z FC). Pare razy juz sie tak zdarzylo
|
No nie wiem mic. Z tego co pam,ietam FC musiały sie do czwartku najdalej rozliczyć z tych biletów.
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_sektor_g/
Cytat:
|
Oby na stadion przybyło jak najwiecej kibiców najbardziej cieszy to że coś zaczyna sie dziać brakuje biletów na poszczególne sektory osobiście cieszy mnie to bardzo fakt faktem nie jest otwarty cały stadion ale ale zaczyna sie cos dziać zwłaszcza że rywal na 8 miejscu w tabeli :) oby tak dalej żeby z meczu na mecz zwiększała sie frekfencja :) tak wiec do zobaczenia jutro G3!
Mistrz Mistrz Nasz TS |
Na G zapewne (nad?)komplet. Mam nadzieję, że będzie coś wokół 17 tysięcy ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie odnosicie wrażenia, że klub sprzedaje więcej biletów na G niż ten sektor ma pojemność? Ludzie stoją wszędzie, na schodach, w dwóch rzędach między krzesełkami, na koronie, na balkonach.. W Ekstraklasie jeszcze nie ma z tym problemu, ale co będzie jak się jakiś UEFowski delegat do.......i? Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska - i to nie tylko G3, ale G2 i G4 także, bo tam też jest taka sama sytuacja. |
Przyczyna zapewne jest w tym, że na jednych sektorach doping jest aktywniejszy, przednia zabawa itp. itd., a w drugich (czyt. G5) fajki, sweet focie na nk, fejsa, twittera, my space'a, rozmowy, lans, dziunie...
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie że sprzedają za mało biletów na G ;) I nie widzę nic dziwnego w staniu na balkonie czy koronie. To jest młyn, niech sobie stoją i na głowach jeśli im to pomoże :) |
Cytat:
|
No i gitarka. Ja sam się pcham na G3. Środek zawsze ma moc, a boki chwilowe zrywy. Norma na każdym stadionie. Pamiętajmy że nie ma gniazda (gniazdowy jest często niewidoczny) a i nagłośnienie nie jest za dobre.
Powrót na trybunę z Białą Gwiazdą dużo da. Każdy widzi każdy ruch gniazdowego i rozgłos mikro jest dużo większy. |
Cytat:
|
Takie stłoczenie na G wynika z takiego a nie innego rozchodzenia się ludzi po trybunie. Jak widzę rząd w którym stoi 15 osób a krzesełek jest 25. Krzesełka są dość blisko siebie a ludzie stoją szerrrrrrrroko i tak to później wygląda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach. Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70% |
Cytat:
|
Cytat:
domin_czyżyny - poprawiłem |
prosta regula podazy i popytu! Nic wiecej.
zreszta dwie tanie trybuny za bramkami beda + 3 narozniki. A tak na marginesie kat to jest kat np. prosty. |
Bilety napewno niestanieją po otwarciu całego stadiony. Spójrzmy na poznań tam nikt nie obniża cen biletów dlatego bo jest frekwencja na poziomie 45%-50% i w Krakowie też nikt nie bedzie obniżał cen.
|
Obniżenie cen w trakcie rundy wiosennej byłoby jawnym oszukaniem osób które kupiły karnety... A jak napisał poprzednik odnośnie cen chociażby w Poznaniu nie ma takiej opcji żeby obniżyli ceny... Pozatym sorry ale wcale nie są one jakoś mega wysokie...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl