Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

koniak 10.03.2011 15:46

Niestety w klubie na dzień dzisiejszy brakuje osoby potrafiącej połączyć aspekt finansowy z marketingowym. Osoby, która brałaby pod uwagę reakcję kibiców przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian/nowości. Bo prawda jest taka, że w Polsce nadal większość osób chodzi dla atmosfery a nie samego meczu, lub przynajmniej łączy jedno z drugim.
Dążymy błędnie do Anglii na trybunach nie posuwając się nawet o krok na przód jeśli chodzi o Anglię na murawie.

Dean 10.03.2011 16:06

Bilety na G muszą jeszcze być prawda?, bo nie było newsa, że wszystkie wyprzedane tylko, że zostało 500 do końca.

markowywislak 10.03.2011 16:30

musze miec karte kibica żeby wejsc na mecz z widzewem???:shock:

Pawel.Busko 10.03.2011 16:30

Właśnie wróciłem i nie ma już biletów na G. Może jakieś zwroty z FC będą później.

Dean 10.03.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1062539)
musze miec karte kibica żeby wejsc na mecz z widzewem???:shock:

Bilet lub po prostu karnet ( czyli karta kibica).

markowywislak 10.03.2011 16:34

a przed meczem wyrobią mi karte??i ile jeszcze biletów na mecz zostało??

fialo 10.03.2011 16:40

Wyrobisz kartę przed meczem bezpośrednio, ale nie jest to wymagane to zakupu biletu, karnetu już tak. Jednakże radziłbym nie odkladać tej sprawy na ostatnią chwilę, gdyż na pewno przed meczem będą ogromne kolejki do kas i stanowisk z kartami. Jak to już jest konieczne to radziłbym Ci przyjść mocno wczesniej przed meczem.

Nie ma już biletów na G. Na pozostałe sektory są.

NHwiernyTS 10.03.2011 18:58

Byłem o 17:30 teraz w strefie kibica i nie ma już biletów na G i na E chyba. Na narożniki jest jeszcze końcówka.

aNouc 10.03.2011 19:22

Dobra zluzujcie bo zawsze wielkie wyprzedaże, a przed meczem okazuje się że jest mnóstwo biletów.
Przedwczoraj pojawiło się info o 500 biletach na G i jak się okazuje aż do dzisiaj były dostępne.. więc mimo wszystko radzę jutro spytać o bilety na G albo przed meczem (zwroty z FC chociażby)
A na resztę sektorów na spokojnie kupicie ale zalecam jutro to zrobić żeby przed meczem nie stać w kolejkach.

Przestańcie niepotrzebnie podgrzewać atmosferę bo człowiek wchodzi na stadion i 20% wolnego miejsca na stadionie. Wszystko przez takie podsycanie że ktoś komuś coś tam powiedział na pętli autobusowej.

adikos1906 10.03.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHwiernyTS (Post 1062609)
Byłem o 17:30 teraz w strefie kibica i nie ma już biletów na G i na E chyba. Na narożniki jest jeszcze końcówka.


Zapowiada się komplet ? :shock:

lordes 10.03.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHwiernyTS (Post 1062609)
Byłem o 17:30 teraz w strefie kibica i nie ma już biletów na G i na E chyba. Na narożniki jest jeszcze końcówka.


CHYBA a pozniej stadion pusty. Dopóki oficjalna nie ogłosi braku biletów nie zastanawiać się czy jeszcze są bilety tylko do kas!.

didzej132 10.03.2011 20:57

Ja mam nadzieje że po dzisiejszym dniu sprzedaż biletów wzrośnie ze względu na to że dziś w strefie kibica można było spotkać piłkarzy .

juras_NH 10.03.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1062620)
Dobra zluzujcie bo zawsze wielkie wyprzedaże, a przed meczem okazuje się że jest mnóstwo biletów.
Przedwczoraj pojawiło się info o 500 biletach na G i jak się okazuje aż do dzisiaj były dostępne.. więc mimo wszystko radzę jutro spytać o bilety na G albo przed meczem (zwroty z FC chociażby)
A na resztę sektorów na spokojnie kupicie ale zalecam jutro to zrobić żeby przed meczem nie stać w kolejkach.

Przestańcie niepotrzebnie podgrzewać atmosferę bo człowiek wchodzi na stadion i 20% wolnego miejsca na stadionie. Wszystko przez takie podsycanie że ktoś komuś coś tam powiedział na pętli autobusowej.

Wyżej srasz niż dup* masz to do twojej "mądrości", bo w każdym temacie musisz wdusić swoje 5 groszy, chodź tak naprawde góWno wiesz.
Ta informacja nie była usłyszana na pętli autobusowej, tylko z kasy info, że nie ma biletów na G i E, a jak mówią to osoby, które pracują w kasie to wiedzą chyba lepiej, bo co niby mają sprzedawać??!!
Były jeszcze bilety na narożniki, bo ziomek kupował. Także kto nie ma biletu ten niech raczej się pośpieszy z kupnem takowego.
Do soboty. Piona

aNouc 10.03.2011 22:07

Z kasy info już poszło takie że sprzedaż przez internet ruszy przed Ruchem, potem że prawdopodobnie przed Podbeskidziem a już na pewno na Widzew.
Zawsze się podgrzewa atmosferę a potem na stadionie pustki. Nie będzie biletów to klub o tym poinformuje a na dziś dzień takich informacji nie ma więc śmiało do kas i nie zwracać uwagi na to co ktoś tu pisze, bo jeden z drugim coś przeczyta i pomyśli "aa końcówka, to pewnie nie zdąża kupić". Historia nauczyła że różne rzeczy tam mówią, dlatego należy podchodzić do tego z dystansem. Mnóstwo razy było tak że ktoś wrócił z Wiślackiego sklepu zawiedziony bo nie kupił biletu na sektor, który chciał, po czym ktoś piszę 'a to dziwne bo mi zaoferowali kupno biletów na ten sektor."
A to że na G są re sztki wrażenia nie robi. (pamętać o zwrotach FC więc coś mogą rzucić do kas przed meczem) Tak będzie co mecz.

juras_NH 10.03.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1062679)
Z kasy info już poszło takie że sprzedaż przez internet ruszy przed Ruchem, potem że prawdopodobnie przed Podbeskidziem a już na pewno na Widzew.
Zawsze się podgrzewa atmosferę a potem na stadionie pustki. Nie będzie biletów to klub o tym poinformuje a na dziś dzień takich informacji nie ma więc śmiało do kas i nie zwracać uwagi na to co ktoś tu pisze, bo jeden z drugim coś przeczyta i pomyśli "aa końcówka, to pewnie nie zdąża kupić". Historia nauczyła że różne rzeczy tam mówią, dlatego należy podchodzić do tego z dystansem. Mnóstwo razy było tak że ktoś wrócił z Wiślackiego sklepu zawiedziony bo nie kupił biletu na sektor, który chciał, po czym ktoś piszę 'a to dziwne bo mi zaoferowali kupno biletów na ten sektor."
A to że na G są re sztki wrażenia nie robi. Tak będzie co mecz.

Człowieku przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem. NIE SPRZEDAJĄ JUŻ BILETÓW NA G I E BO ICH NIE MA!!!

Filiop 10.03.2011 22:44

Na G już nie ma.... chciałem kupić dzisiaj, dowiedziałem się że już wyprzedane, trudno kupiłem i idę na F :)

koniak 10.03.2011 22:47

skoro nie ma info na oficjalnej o braku biletów, to znaczy że są - nie siej zamętu

mic 10.03.2011 22:48

To ze dzisiaj nie ma biletow na G, nie oznacza ze nie bedzie ich w sobote (zwroty z FC). Pare razy juz sie tak zdarzylo

Pan Jotka 11.03.2011 11:07

No nie wiem mic. Z tego co pam,ietam FC musiały sie do czwartku najdalej rozliczyć z tych biletów.

mic 11.03.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1062832)
No nie wiem mic. Z tego co pam,ietam FC musiały sie do czwartku najdalej rozliczyć z tych biletów.

Nie wiem jak tam wyglada to od strony FC, ale pare razy sie juz tak zdarzalo, ze niby biletow na G (D) nie ma, a tu nagle w dniu meczu pojawia sie pareset.

aNouc 11.03.2011 13:38

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_sektor_g/


Cytat:

To już ostatnia szansa na zakup biletów na sektor G na mecz z Widzewem. Do nabycia zostało jeszcze tylko kilkadziesiąt biletów na tą trybunę.

Nie ma już natomiast wejściówek na sektory D21 i F21. Kończą się także wejściówki na środek górnego piętra trybuny wschodniej, czyli na sektory E23 i E25.

Zachęcamy wszystkich do kupowania biletów na mecz z Widzewem, który będzie pierwszy prawdziwie wiosennym spotkaniem przy Reymonta 22. Na sobotę bowiem zapowiadana jest słoneczna pogoda, a temperatura po południu wynosić będzie kilkanaście stopni. Warto więc wybrać się na stadion i na żywo zobaczyć kolejny odcinek Walki o mistrzostwo!

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów można znaleźć tutaj:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cz_z_widzewem/

W trakcie meczu tradycyjnie już zostaną przeprowadzone konkursy dla kibiców, którzy pojawią się na stadionie. Na Reymonta 22 zapraszamy już na dwie i pół godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
Kto miał swój rozum i już wyruszył z domu pewnie zahaczy jeszcze o bilet na G.

kasprzak11 11.03.2011 16:29

Oby na stadion przybyło jak najwiecej kibiców najbardziej cieszy to że coś zaczyna sie dziać brakuje biletów na poszczególne sektory osobiście cieszy mnie to bardzo fakt faktem nie jest otwarty cały stadion ale ale zaczyna sie cos dziać zwłaszcza że rywal na 8 miejscu w tabeli :) oby tak dalej żeby z meczu na mecz zwiększała sie frekfencja :) tak wiec do zobaczenia jutro G3!

Mistrz Mistrz Nasz TS

WiślakMyślenice 11.03.2011 16:32

Na G zapewne (nad?)komplet. Mam nadzieję, że będzie coś wokół 17 tysięcy ;)

didzej132 11.03.2011 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1063037)
Mam nadzieję, że będzie coś wokół 17 tysięcy ;)

Też mam NADZIEJE na 17tys , ale niestety stawiam na 13/14tys :(

fialo 11.03.2011 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1063037)
Na G zapewne (nad?)komplet. ;)

No właśnie. (Nad)komplet.

Nie odnosicie wrażenia, że klub sprzedaje więcej biletów na G niż ten sektor ma pojemność? Ludzie stoją wszędzie, na schodach, w dwóch rzędach między krzesełkami, na koronie, na balkonach.. W Ekstraklasie jeszcze nie ma z tym problemu, ale co będzie jak się jakiś UEFowski delegat do.......i? Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska - i to nie tylko G3, ale G2 i G4 także, bo tam też jest taka sama sytuacja.

WiślakMyślenice 11.03.2011 16:51

Przyczyna zapewne jest w tym, że na jednych sektorach doping jest aktywniejszy, przednia zabawa itp. itd., a w drugich (czyt. G5) fajki, sweet focie na nk, fejsa, twittera, my space'a, rozmowy, lans, dziunie...

Cytat:

Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska
^^

aNouc 11.03.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1063045)
No właśnie. (Nad)komplet.

Nie odnosicie wrażenia, że klub sprzedaje więcej biletów na G niż ten sektor ma pojemność? Ludzie stoją wszędzie, na schodach, w dwóch rzędach między krzesełkami, na koronie, na balkonach.. W Ekstraklasie jeszcze nie ma z tym problemu, ale co będzie jak się jakiś UEFowski delegat do.......i? Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska - i to nie tylko G3, ale G2 i G4 także, bo tam też jest taka sama sytuacja.

Wynika to z tego że większość pcha się na środek (najbliżej gniazdowego)
Dlatego wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie że sprzedają za mało biletów na G ;) I nie widzę nic dziwnego w staniu na balkonie czy koronie. To jest młyn, niech sobie stoją i na głowach jeśli im to pomoże :)

WiślakMyślenice 11.03.2011 17:01

Cytat:

Wynika to z tego że większość pcha się na środek (najbliżej gniazdowego)
Dlatego wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie że sprzedają za mało biletów na G ;)
Ale pchają się dlatego, że świetnie się tam bawią i jest doping non stop, a na G5 (tak, dalej będę krytykował ten sektor) niczym od D,E,F (częściowo, bo słychać doping) poza staniem się nie różnią.

aNouc 11.03.2011 17:02

No i gitarka. Ja sam się pcham na G3. Środek zawsze ma moc, a boki chwilowe zrywy. Norma na każdym stadionie. Pamiętajmy że nie ma gniazda (gniazdowy jest często niewidoczny) a i nagłośnienie nie jest za dobre.
Powrót na trybunę z Białą Gwiazdą dużo da. Każdy widzi każdy ruch gniazdowego i rozgłos mikro jest dużo większy.

didzej132 11.03.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1063052)
(tak, dalej będę krytykował ten sektor)

Ja też nie lubię takich co pchają sie na G a stoją gadają między sobą palą fajkę (bo o D to szkoda gadać :-/ , ale to jest pewnie przez ceny (różnica pomiędzy G a F lub D) , ale jak wrucimy na "gwiazdę" i cena by była taka sama jak na G to tacy jak z G5 prawe by byli na G .

MatMario 11.03.2011 17:54

Takie stłoczenie na G wynika z takiego a nie innego rozchodzenia się ludzi po trybunie. Jak widzę rząd w którym stoi 15 osób a krzesełek jest 25. Krzesełka są dość blisko siebie a ludzie stoją szerrrrrrrroko i tak to później wygląda.

didzej132 11.03.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1063087)
Takie stłoczenie na G wynika z takiego a nie innego rozchodzenia się ludzi po trybunie. Jak widzę rząd w którym stoi 15 osób a krzesełek jest 25. Krzesełka są dość blisko siebie a ludzie stoją szerrrrrrrroko i tak to później wygląda.

To chyba mówisz o G5 , bo przykładowo na koronie (na G3 ) miałem taki ścisk , załóżmy że było 20 krzesełek to było z 5 osób więcej w rzędzie

MatMario 13.03.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1063094)
To chyba mówisz o G5 , bo przykładowo na koronie (na G3 ) miałem taki ścisk , załóżmy że było 20 krzesełek to było z 5 osób więcej w rzędzie

Mówię o G2. I dziś to podtrzymuję.

aNouc 13.03.2011 23:35

Ostatnia szansa na karnet!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nsa_na_karnet/

ZoneNh 15.03.2011 19:06

Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach.
Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70%

Hetfield 15.03.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wcisa Nh (Post 1065182)
Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach.
Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70%

Jeżeli stadion będzie wybudowany w 100% to mają opuścić ceny biletów.

PAC 15.03.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hetfield (Post 1065183)
Jeżeli stadion będzie wybudowany w 100% to mają opuścić ceny biletów.

Skąd taka pewność?.

domin_czyżyny - poprawiłem

domin_czyzyny 15.03.2011 22:04

prosta regula podazy i popytu! Nic wiecej.
zreszta dwie tanie trybuny za bramkami beda + 3 narozniki. A tak na marginesie kat to jest kat np. prosty.

damian755 15.03.2011 22:39

Bilety napewno niestanieją po otwarciu całego stadiony. Spójrzmy na poznań tam nikt nie obniża cen biletów dlatego bo jest frekwencja na poziomie 45%-50% i w Krakowie też nikt nie bedzie obniżał cen.

Łukasz1987 15.03.2011 22:46

Obniżenie cen w trakcie rundy wiosennej byłoby jawnym oszukaniem osób które kupiły karnety... A jak napisał poprzednik odnośnie cen chociażby w Poznaniu nie ma takiej opcji żeby obniżyli ceny... Pozatym sorry ale wcale nie są one jakoś mega wysokie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl