Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

medyk 03.04.2012 19:05

gdzie był ten faul?? pytam się gdzie??!! to sie ....a w pale nie mieści !!

Teqcontroller 03.04.2012 19:05

Do Wisły, zarządu matołów, i BC

http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

ja .......e...

ChG 03.04.2012 19:06

Dzień wy.......enia z klubu tego nieudacznika i atrapy piłkarza Garguły będzie jednym z najpiękniejszych w moim życiu.

Kamyk 03.04.2012 19:07

Powiem szczerze, że Nasi grają na prawdę nieźle. Karny z kapelusza chyba już pozamiatał wszystko.

milosz 03.04.2012 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1237111)
Jak dla mnie, bramka na konto Czekaja. To już trzecia. Ten chłopak powinien wrócić do MESY.

Pewnie masz racje ale Diaz też dorzucił swoje.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237117)
hahaha 3:1 :)

To że Wisła gra słabo, to fakt, ale takich też mamy kibiców, jak dla mnie jednak żenada :evil:.

Ciastek1 03.04.2012 19:09

Ludzie po co nam puchary ? Znowu przyjdzie szrot zza granicy za 5 eurocentów a Boss i tak będzie wymagał gry w finale LE .

Swoją drogą wiecie jaka jest różnica między Gargułą a Zieńczukiem ? Wystarczy popatrzeć jak wykonywał Zieńczuk rzut wolny po którym padł gol i rzut wolny przez Gargułę z podobnego miejsca po przeciwległej stronie boiska - w odstępie kilku minut .Dodatkowo facet z uporem maniaka obija mur przeciwnika a jedyne co mu wyszło w tym meczu to klepka z Gilem .
Melikson - najsłabszy na boisku po raz kolejny .
Genkov - niech mu ktoś wytłumaczy wreszcie na czym polega spalony .

bellic88 03.04.2012 19:11

Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...

Kamson 03.04.2012 19:14

Piłkarzyki, W Y P I E R D A L A Ć.

Dziękuje, dobranoc :)

Matejas_ 03.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1237127)
To że Wisła gra słabo, to fakt, ale takich też mamy kibiców, jak dla mnie jednak żenada :evil:.

Żenadą jest dla mnie to jak grają. Będzisz się kiedyś miał więcej problemów w życiu niż wynik Wisły to bardziej realistycznie będziesz świat postrzegał ;)
Idź jutro na trening i daj im premii po 100zł ze swojej kieszeni za dobry występ :)

maTyS. 03.04.2012 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1237129)
Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...

tak ma immunitet.. 300 tyś euro rocznie.

mitmichael 03.04.2012 19:16

Los Nas kara arbitrami w tej rundzie

gigant 03.04.2012 19:19

kto bedzie umierał za Wisłe wiedząc ze za półtora miesiąca wypierdala?

maxurd 03.04.2012 19:19

Nie wiem na czym to polega, ale oglądanie tej drużyny okropnie boli... Młodzi Polacy w obronie są gorsi razem od... (myślę i nie umiem znaleźć słów). Wszyscy potykają się o własne nogi, które w przypadku jakiejkolwiek stykowej sytuacji starannie odstawiają. Piach i dno. Najgorsze jest to, że za pół roku nawet tego nie będzie...

Gwiaździsty 03.04.2012 19:20

Sędziowie moderują ligę juz przynajmniej od kilku kolejek. W PZPN-ie tradycyjne silne śląskie lobby za wszelka cene chce pomóc Ruchowi. 2 karne z kapelusza w 2 ostatnich meczach z Ruchem. Finał PP w Kielcach załatwione na dniach, zapewne musieli obiecać preziowi Kielc, że nie bedzie tam Wisły.

BigLeb 03.04.2012 19:21

to nie los to pzpn wiadomo było że ten złamas gil nas wydyma.

kot 03.04.2012 19:22

Nie ma co się martwić. Sezon nie jest jeszcze stracony. Wystarczy aby piłkarze wygrali mecz, po którym zniszczono Wisłę i Maaskanta. Cupiał stwierdzi, że warto było poszaleć z trenerami, zaś kibice tym bardziej zadowolą się w pełnii, derbową zemstą i będzie git w Krakowie i na świecie.:haha:

Ps. po okresie ciszy i wyczekiwania, musiałem podsumować sezon :-/

Matejas_ 03.04.2012 19:24

WSTYD i tyle... więcej słów nie potrafię znaleźć na to co dziś widzieliśmy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1237138)
Nie ma co się martwić. Sezon nie jest jeszcze stracony. Wystarczy aby piłkarze wygrali mecz, po którym zniszczono Wisłę i Maskanta. Cupiał stwierdzi, że warto było poszaleć z trenerami, zaś kibice tym bardziej zadowolą się w pełnii, zemstą nad pasami i będzie git.:haha:

Ps. po czasie ciszy, musiałem podsumować sezon :-/

Lepiej bym tego nie ujął :)

bozar 03.04.2012 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1237133)
Los Nas kara arbitrami w tej rundzie

Nie zwalaj winy na sędziów. Ci są bardzo kiepscy, zgoda. Ale to wszystko co widzimy to pokłosie wielu lat bezmyślnych rządów w tym klubie, szamotania się pomiędzy sprzecznymi koncepcjami budowania drużyny i klubu. Braku jakiejkolwiek konsekwencji w działaniu i odpowiedzialności.

Efekt jaki jest każdy widzi. Co mecz to serce boli bardziej.

bridgeburner 03.04.2012 19:26

No i piłkarze zgodnie z planem załątwili sobie wakacje juz 3 kwietnia
Karny moze i z du... ale upatrujacym porazki w pracy sedziego
zalecam pojsc sie leczyc, przykladowo na nogi, bo na glowe juz jest najwyrazniej za pozno

lopez80 03.04.2012 19:27

jak bym spotkal teraz ktoregos nszego kopacza(moze poza Maleckim,Pareiko,i Genkowem),to chyba w morde by odemnie dostal po tym dzisiejszym meczu!!!

SWEET_83 03.04.2012 19:27

Sezon to już mamy z głowy. Puchary tez mamy z głowy. Czas na budowę nowego zespołu na POLAKACH. Valckx możesz już odejść !!!

gigant 03.04.2012 19:27

Cięzko jest być ostatnio kibicem Wisły...ale, niektórzy mają gorzej.

westersyl 03.04.2012 19:27

Sędzie Gil który niejednokrotnie sędziował przeciwko Wiśle wydrukował karnego co nie zmienia faktu, że piłkarze zagrali żałośnie słabo.

murray 03.04.2012 19:27

Już widzę te kolejki do rewanżowego meczu.
W którym oczywiście wygramy 2:0.

El'kabat 03.04.2012 19:29

No to na Ruchu zapowiada sie negatywny rekord frekwencji.

Zieniu Gargułe+ Lameya i Nuneza łącznie, w dośrodkowaniach wciąga nosem

Co do karnego,mogl juz podyktowac po faulu Diaza,doigralismy sie w koncu..

Barti 03.04.2012 19:29

Garguła wzbudza we mnie autentyczną agresję. Tępy, głupkowaty uśmiech błąkający się po twarzy. Nie widać po nim ani cienia sportowej złości. Ta siermięga ubiera opaskę kapitana, którą kiedyś nosił Reyman. Przybija jak gdyby nigdy nic piątką schodzącemu Piechowi. Po meczu uściski z piłkarzmi Ruchu. Czy tak zachowuje się kapitan po przegranym meczu?!!!!!!!!! Trzymajcie mnie...

cinekw 03.04.2012 19:30

Jirsak potykający się k***** na piłce, Garguła wielce mi piłkarz nie potrafi kopnąć nad 1 zawodnikem w murze, Iwan ma racje - na kręgle wyp***** albo do kasyna jak to masz w zwyczaju pajacu. Brud - 2 wolne - 2 stracone bramki. Nunez - największy pajac w tej drużynie, ja p*****, kto go tu sprowadził!!! Melikson? Nie kojarze gościa, czapke niewidke musiał mieć dzisaj gwiazdor.

A na deser Paweł Gil. Z nazwisk sie nie szydzi, ale jemu to pasuje idealnie. Co za półgłowek tego "sędziego" dopuścił do gwizdka.

WYP*******

Matejas_ 03.04.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1237149)
Już widzę te kolejki do rewanżowego meczu.
W którym oczywiście wygramy 2:0.

Chyba że Ruch wyjdzie w "ósemkę" na boisko :haha:

Aletsch 03.04.2012 19:31

Pie...one gwiazdory. Wyj..bac cale to towarzystwo w cholere.

thechris 03.04.2012 19:32

Ruch jest o dwie klasy lepszy. Na 10 meczów wygrałby z Wisłą co najmniej 9 bo jeden przez przypadek drużyna o 2 klasy słabsza jak Wisła - mogłaby szczęśliwie zremisować lub nawet wygrać. Ale w pozostałych 9 Ruch wygrywa i to tyloma bramkami ile chce.

Po przypadkowej bramce na 1:1 Wisełki, Ruch przestał grać na chodzonego i goście z Krakowa nie wiedzieli co się dzieje. Mniej więcej tak samo nie wiedzieli co się dzieje na Cyprze po przypadkowej bramce Wilka. Przez pół godziny chyba raz Wiślacy przeszli połowę. No i w końcówce jak już było 3:1 płaska wrzutka Meliksona... Tyle.

Ogólnie ciężko być rozczarowanym wynikiem bo gdyby to były równorzędne drużyny to można by się martwić wynikiem. Przy dwóch klasach różnicy nie ma zmiłuj się - wygrywa regularnie ta lepsza.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1237151)
Garguła wzbudza we mnie autentyczną agresję. Tępy, głupkowaty uśmiech błąkający się po twarzy. Nie widać po nim ani cienia sportowej złości. Ta siermięga ubiera opaskę kapitana, którą kiedyś nosił Reyman. Przybija jak gdyby nigdy nic piątką schodzącemu Piechowi. Po meczu uściski z piłkarzmi Ruchu. Czy tak zachowuje się kapitan po przegranym meczu?!!!!!!!!! Trzymajcie mnie...


Jakbyś kasował 300 tys Euro i mógł się opierd**ć i nikt by niczego od Ciebie za tą kasę nie wymagał to też byś chodził z bananem na twarzy i klepał w swej radości wszystkich na około.

MMTS 03.04.2012 19:32

A ja myślę, że przerwa w pucharach dobrze nam zrobi. Inne kluby tak głośno mówiące, jakby to było, gdyby to oni nie Wisła walczyła w pucharach... itd itp
Największy problem co będzie teraz? Drogi są dwie:
albo budujemy Wisłę na bazie młodych zdolnych z tym trenerem, albo znowu wpada dyzma, ściąga dupopalca arboledę, poszepcze Cupiałowi do uszka i kolejny sezon mamy roz.jebany
bo chyba w ściągnięcie Jimeneza to już chyba jednak nikt nie wierzy :)

Heero 03.04.2012 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez80 (Post 1237145)
jak bym spotkal teraz ktoregos nszego kopacza(moze poza Maleckim,Pareiko,i Genkowem),to chyba w morde by odemnie dostal po tym dzisiejszym meczu!!!

Litości...

Dzisiejszy mecz oczywiście to zasłużona porażka, co nie zmienia faktu, że o wyniku dwumeczu może przesądzić jeden błąd błazna z gwizdkiem...

kriswisla 03.04.2012 19:34

I co teraz złotousty prombierz powie ?? ze go Gil przekrecił?Gramy piach ruch podkrecil tempo i po wisle ,widac przygotowanie do sexonu Moskala i Taktyke Prombierza ale tu jak juz wielu pisalo i Murinho by nie dał rady.gdyby startowali z pułapu takim sredniakiem jak kelce cz gornik to jeszcze człowiek by te porazki lykal spokojniej ale oni co mecz to coraz bardziej sie błażnią.kocham moj klub lat 40 i wypierdalac psełdo grajki Gargułu ,Jaliensy ,Lameye i inne wynalazki ,z reszta Brud tez niespelnoiny talent z goscia nic nie bedzie typowy sredniaczek,a szkoda juz pisac i sie w....iac ale czy wygrywasz czy nie..........

luke1906 03.04.2012 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1237147)
Cięzko jest być ostatnio kibicem Wisły...ale, niektórzy mają gorzej.

I oby mieli jeszcze gorzej. Ci zza miedzy oczywiście :-)

Za kopaczem - jeden mecz mniej do końca sezonu. Na szczęście.
Dziś kopacze przestały kopać od stanu 2-1. Wcześniej o dziwo coś próbowali zdziałać.

Garguła powinie zostać w Chorzowie i poprosić Zieńczuka o kilka godzin korepetycji. Jeżeli nie jest zainteresowany taką formą pomocy to niech wypierdala.

milosz 03.04.2012 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237117)
hahaha 3:1 :)

Powtórze żenada :evil:.
Za Wisła jestem bez względu jak gra i gdzie gra, również gdy grała w II lidze.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237131)
. Będzisz się kiedyś miał więcej problemów w życiu niż wynik Wisły to bardziej realistycznie będziesz świat postrzegał

Nie pouczaj bo Wisłę pamiętam z lat 70-tych, a jak masz jakieś inne problemy, życiowe, to zmarwię Cię, ale wszyscy jakieś mają i forum Wisły nie jest miejscem na ich rozwiązywanie.

Radość z porażki Wisły to patologia, jeśli okazuje ją kibic Wisły.

_______

Co dalej, ano jest rewanż i mecz derbowy z pasiakami i tyle w tym marnym sezonie dla nas.

Baala 03.04.2012 19:34

Przed derbami konieczny jest wjazd Wiślackiej ekipy od mocnych wrażeń. Pierwszy w kolejce do liście Melikson i Garguła.

Arked 03.04.2012 19:36

No i chyba żeganmy się z pucharami. Ciężko mi wyobrazić sobie, że drużyna która nie strzela prawie bramek odrabia dwubramkową stratę.

Ogryzek 03.04.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1237135)
Nie wiem na czym to polega, ale oglądanie tej drużyny okropnie boli... Młodzi Polacy w obronie są gorsi razem od... (myślę i nie umiem znaleźć słów). Wszyscy potykają się o własne nogi, które w przypadku jakiejkolwiek stykowej sytuacji starannie odstawiają. Piach i dno. Najgorsze jest to, że za pół roku nawet tego nie będzie...

Od kogo? Na pewno nie od Jaliensa - raz ograny przez Piecha + karny dla Ruchu. Ledwo biegał po boisku.

Udawałbyś chociaż trochę obiektywnego.


Wg mnie trzeba pożegnać się z pucharami. Może dobrze nam to zrobi? Wiem, wiem finanse. Ale my nawet zespołu na te puchary mieć nie będziemy. Znowu będzie wstyd?

Tak czy owak to chyba koniec naszego Los Szrotos Internationalos + kilka drzazg polskiego drewna:)

BigLeb 03.04.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bozar (Post 1237141)
Nie zwalaj winy na sędziów. Ci są bardzo kiepscy, zgoda. Ale to wszystko co widzimy to pokłosie wielu lat bezmyślnych rządów w tym klubie, szamotania się pomiędzy sprzecznymi koncepcjami budowania drużyny i klubu. Braku jakiejkolwiek konsekwencji w działaniu i odpowiedzialności.

Efekt jaki jest każdy widzi. Co mecz to serce boli bardziej.


1997/98
Łódzki KS Polonia Warszawa Wisła Kraków

1998/99
Wisła Kraków Widzew Łódź Legia Warszawa

1999/00
Polonia Warszawa Wisła Kraków Ruch Chorzów

2000/01
Wisła Kraków Pogoń Szczecin Legia Warszawa

2001/02
Legia Warszawa Wisła Kraków Amica Wronki

2002/03
Wisła Kraków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski GKS Katowice

2003/04
Wisła Kraków Legia Warszawa Amica Wronki

2004/05
Wisła Kraków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Legia Warszawa

2005/06
Legia Warszawa Wisła Kraków Zagłębie Lubin

2006/07
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów Legia Warszawa

2007/08
Wisła Kraków Legia Warszawa Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
83.
2008/09
Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań

2009/10
Lech Poznań Wisła Kraków Ruch Chorzów

2010/11
Wisła Kraków Śląsk Wrocław Legia Warszawa

Zaiste żenujące osiągnięcia

maqz 03.04.2012 19:38

Niech mi ktos powie, dlaczego przy wolnym wykonywanym przez Zienia, dwoch naszych srodkowych obroncow, nie bierze udzialu w obronie, tylko sobie spaceruje..Gargula powinien poprosic o usuniecie "1" ze swojej koszulki.."0" mu styknie..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl