![]() |
gdzie był ten faul?? pytam się gdzie??!! to sie ....a w pale nie mieści !!
|
|
Dzień wy.......enia z klubu tego nieudacznika i atrapy piłkarza Garguły będzie jednym z najpiękniejszych w moim życiu.
|
Powiem szczerze, że Nasi grają na prawdę nieźle. Karny z kapelusza chyba już pozamiatał wszystko.
|
Cytat:
Cytat:
|
Ludzie po co nam puchary ? Znowu przyjdzie szrot zza granicy za 5 eurocentów a Boss i tak będzie wymagał gry w finale LE .
Swoją drogą wiecie jaka jest różnica między Gargułą a Zieńczukiem ? Wystarczy popatrzeć jak wykonywał Zieńczuk rzut wolny po którym padł gol i rzut wolny przez Gargułę z podobnego miejsca po przeciwległej stronie boiska - w odstępie kilku minut .Dodatkowo facet z uporem maniaka obija mur przeciwnika a jedyne co mu wyszło w tym meczu to klepka z Gilem . Melikson - najsłabszy na boisku po raz kolejny . Genkov - niech mu ktoś wytłumaczy wreszcie na czym polega spalony . |
Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...
|
Piłkarzyki, W Y P I E R D A L A Ć.
Dziękuje, dobranoc :) |
Cytat:
Idź jutro na trening i daj im premii po 100zł ze swojej kieszeni za dobry występ :) |
Cytat:
|
Los Nas kara arbitrami w tej rundzie
|
kto bedzie umierał za Wisłe wiedząc ze za półtora miesiąca wypierdala?
|
Nie wiem na czym to polega, ale oglądanie tej drużyny okropnie boli... Młodzi Polacy w obronie są gorsi razem od... (myślę i nie umiem znaleźć słów). Wszyscy potykają się o własne nogi, które w przypadku jakiejkolwiek stykowej sytuacji starannie odstawiają. Piach i dno. Najgorsze jest to, że za pół roku nawet tego nie będzie...
|
Sędziowie moderują ligę juz przynajmniej od kilku kolejek. W PZPN-ie tradycyjne silne śląskie lobby za wszelka cene chce pomóc Ruchowi. 2 karne z kapelusza w 2 ostatnich meczach z Ruchem. Finał PP w Kielcach załatwione na dniach, zapewne musieli obiecać preziowi Kielc, że nie bedzie tam Wisły.
|
to nie los to pzpn wiadomo było że ten złamas gil nas wydyma.
|
Nie ma co się martwić. Sezon nie jest jeszcze stracony. Wystarczy aby piłkarze wygrali mecz, po którym zniszczono Wisłę i Maaskanta. Cupiał stwierdzi, że warto było poszaleć z trenerami, zaś kibice tym bardziej zadowolą się w pełnii, derbową zemstą i będzie git w Krakowie i na świecie.:haha:
Ps. po okresie ciszy i wyczekiwania, musiałem podsumować sezon :-/ |
WSTYD i tyle... więcej słów nie potrafię znaleźć na to co dziś widzieliśmy
Cytat:
|
Cytat:
Efekt jaki jest każdy widzi. Co mecz to serce boli bardziej. |
No i piłkarze zgodnie z planem załątwili sobie wakacje juz 3 kwietnia
Karny moze i z du... ale upatrujacym porazki w pracy sedziego zalecam pojsc sie leczyc, przykladowo na nogi, bo na glowe juz jest najwyrazniej za pozno |
jak bym spotkal teraz ktoregos nszego kopacza(moze poza Maleckim,Pareiko,i Genkowem),to chyba w morde by odemnie dostal po tym dzisiejszym meczu!!!
|
Sezon to już mamy z głowy. Puchary tez mamy z głowy. Czas na budowę nowego zespołu na POLAKACH. Valckx możesz już odejść !!!
|
Cięzko jest być ostatnio kibicem Wisły...ale, niektórzy mają gorzej.
|
Sędzie Gil który niejednokrotnie sędziował przeciwko Wiśle wydrukował karnego co nie zmienia faktu, że piłkarze zagrali żałośnie słabo.
|
Już widzę te kolejki do rewanżowego meczu.
W którym oczywiście wygramy 2:0. |
No to na Ruchu zapowiada sie negatywny rekord frekwencji.
Zieniu Gargułe+ Lameya i Nuneza łącznie, w dośrodkowaniach wciąga nosem Co do karnego,mogl juz podyktowac po faulu Diaza,doigralismy sie w koncu.. |
Garguła wzbudza we mnie autentyczną agresję. Tępy, głupkowaty uśmiech błąkający się po twarzy. Nie widać po nim ani cienia sportowej złości. Ta siermięga ubiera opaskę kapitana, którą kiedyś nosił Reyman. Przybija jak gdyby nigdy nic piątką schodzącemu Piechowi. Po meczu uściski z piłkarzmi Ruchu. Czy tak zachowuje się kapitan po przegranym meczu?!!!!!!!!! Trzymajcie mnie...
|
Jirsak potykający się k***** na piłce, Garguła wielce mi piłkarz nie potrafi kopnąć nad 1 zawodnikem w murze, Iwan ma racje - na kręgle wyp***** albo do kasyna jak to masz w zwyczaju pajacu. Brud - 2 wolne - 2 stracone bramki. Nunez - największy pajac w tej drużynie, ja p*****, kto go tu sprowadził!!! Melikson? Nie kojarze gościa, czapke niewidke musiał mieć dzisaj gwiazdor.
A na deser Paweł Gil. Z nazwisk sie nie szydzi, ale jemu to pasuje idealnie. Co za półgłowek tego "sędziego" dopuścił do gwizdka. WYP******* |
Cytat:
|
Pie...one gwiazdory. Wyj..bac cale to towarzystwo w cholere.
|
Ruch jest o dwie klasy lepszy. Na 10 meczów wygrałby z Wisłą co najmniej 9 bo jeden przez przypadek drużyna o 2 klasy słabsza jak Wisła - mogłaby szczęśliwie zremisować lub nawet wygrać. Ale w pozostałych 9 Ruch wygrywa i to tyloma bramkami ile chce.
Po przypadkowej bramce na 1:1 Wisełki, Ruch przestał grać na chodzonego i goście z Krakowa nie wiedzieli co się dzieje. Mniej więcej tak samo nie wiedzieli co się dzieje na Cyprze po przypadkowej bramce Wilka. Przez pół godziny chyba raz Wiślacy przeszli połowę. No i w końcówce jak już było 3:1 płaska wrzutka Meliksona... Tyle. Ogólnie ciężko być rozczarowanym wynikiem bo gdyby to były równorzędne drużyny to można by się martwić wynikiem. Przy dwóch klasach różnicy nie ma zmiłuj się - wygrywa regularnie ta lepsza. Cytat:
Jakbyś kasował 300 tys Euro i mógł się opierd**ć i nikt by niczego od Ciebie za tą kasę nie wymagał to też byś chodził z bananem na twarzy i klepał w swej radości wszystkich na około. |
A ja myślę, że przerwa w pucharach dobrze nam zrobi. Inne kluby tak głośno mówiące, jakby to było, gdyby to oni nie Wisła walczyła w pucharach... itd itp
Największy problem co będzie teraz? Drogi są dwie: albo budujemy Wisłę na bazie młodych zdolnych z tym trenerem, albo znowu wpada dyzma, ściąga dupopalca arboledę, poszepcze Cupiałowi do uszka i kolejny sezon mamy roz.jebany bo chyba w ściągnięcie Jimeneza to już chyba jednak nikt nie wierzy :) |
Cytat:
Dzisiejszy mecz oczywiście to zasłużona porażka, co nie zmienia faktu, że o wyniku dwumeczu może przesądzić jeden błąd błazna z gwizdkiem... |
I co teraz złotousty prombierz powie ?? ze go Gil przekrecił?Gramy piach ruch podkrecil tempo i po wisle ,widac przygotowanie do sexonu Moskala i Taktyke Prombierza ale tu jak juz wielu pisalo i Murinho by nie dał rady.gdyby startowali z pułapu takim sredniakiem jak kelce cz gornik to jeszcze człowiek by te porazki lykal spokojniej ale oni co mecz to coraz bardziej sie błażnią.kocham moj klub lat 40 i wypierdalac psełdo grajki Gargułu ,Jaliensy ,Lameye i inne wynalazki ,z reszta Brud tez niespelnoiny talent z goscia nic nie bedzie typowy sredniaczek,a szkoda juz pisac i sie w....iac ale czy wygrywasz czy nie..........
|
Cytat:
Za kopaczem - jeden mecz mniej do końca sezonu. Na szczęście. Dziś kopacze przestały kopać od stanu 2-1. Wcześniej o dziwo coś próbowali zdziałać. Garguła powinie zostać w Chorzowie i poprosić Zieńczuka o kilka godzin korepetycji. Jeżeli nie jest zainteresowany taką formą pomocy to niech wypierdala. |
Cytat:
Za Wisła jestem bez względu jak gra i gdzie gra, również gdy grała w II lidze. Cytat:
Radość z porażki Wisły to patologia, jeśli okazuje ją kibic Wisły. _______ Co dalej, ano jest rewanż i mecz derbowy z pasiakami i tyle w tym marnym sezonie dla nas. |
Przed derbami konieczny jest wjazd Wiślackiej ekipy od mocnych wrażeń. Pierwszy w kolejce do liście Melikson i Garguła.
|
No i chyba żeganmy się z pucharami. Ciężko mi wyobrazić sobie, że drużyna która nie strzela prawie bramek odrabia dwubramkową stratę.
|
Cytat:
Udawałbyś chociaż trochę obiektywnego. Wg mnie trzeba pożegnać się z pucharami. Może dobrze nam to zrobi? Wiem, wiem finanse. Ale my nawet zespołu na te puchary mieć nie będziemy. Znowu będzie wstyd? Tak czy owak to chyba koniec naszego Los Szrotos Internationalos + kilka drzazg polskiego drewna:) |
Cytat:
1997/98 Łódzki KS Polonia Warszawa Wisła Kraków 1998/99 Wisła Kraków Widzew Łódź Legia Warszawa 1999/00 Polonia Warszawa Wisła Kraków Ruch Chorzów 2000/01 Wisła Kraków Pogoń Szczecin Legia Warszawa 2001/02 Legia Warszawa Wisła Kraków Amica Wronki 2002/03 Wisła Kraków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski GKS Katowice 2003/04 Wisła Kraków Legia Warszawa Amica Wronki 2004/05 Wisła Kraków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Legia Warszawa 2005/06 Legia Warszawa Wisła Kraków Zagłębie Lubin 2006/07 Zagłębie Lubin GKS Bełchatów Legia Warszawa 2007/08 Wisła Kraków Legia Warszawa Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 83. 2008/09 Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań 2009/10 Lech Poznań Wisła Kraków Ruch Chorzów 2010/11 Wisła Kraków Śląsk Wrocław Legia Warszawa Zaiste żenujące osiągnięcia |
Niech mi ktos powie, dlaczego przy wolnym wykonywanym przez Zienia, dwoch naszych srodkowych obroncow, nie bierze udzialu w obronie, tylko sobie spaceruje..Gargula powinien poprosic o usuniecie "1" ze swojej koszulki.."0" mu styknie..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl