Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

tomasz_19 23.03.2010 10:56

skład wg mnie na dziś: Pawełek-Alvarez-Jop-Diaz-P.Brożek-Małecki-Sobolewski-Ba-Kirm-Brożek-Boguski

SpoXsteR 23.03.2010 11:03

Szkoda, wielka szkoda ze wypadli nam Marcelo i Głowa.. w tym jest stosunkowo łatwo o PP ..

w tej fazie po dajmy na 0-0 są od razu karne, czy jeszcze dogrywka? karniaki sa nasza slaba strona

FraMat 23.03.2010 11:09

Grając łataną na szybko obroną możemy zapomniec o wysokim ustawieniu defensywy.
Taki Dawidowski, choc jest średnim piłkarzem, będzie mógł wykorzystywac swoją szybkość wyprzedzając naszych środkowych.
Cofnięcie się w defensywie narzuca z kolei grę na kontrę.
No nic, będzie ciekawie...

felipe 23.03.2010 12:11

Wyjazdowe 0:0 nie jest dobrym wynikiem, bo to my musimy dziś wygrać...
Coś czuję, że wzmocniona Lechia, dla któej PP to zdecydowany priorytet może nam ustrzelić ta jedną bramkę spokojnie. A wtedy będzie problem.

Jakbym jednak miał typować wynik to daję 0:0 po regulaminowym czasie gry. Potem loteria.

thechris 23.03.2010 12:35

Ja myślę, że będzie bramkowy remisik. Potem się pojawią komentarze, że tak miało być, że wszystkie te mecze z Lechią były dogadane po "przyjacielsku".

blanco 23.03.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 874813)
W przypadku wygrania PP - ile dostajemy za niego kasy, oprócz pewnych pucharów europejskich?

Podbijam pytanie kolegi,jest to bardzo ciekawa kwestia :)
Przydałoby się choć trochę podreperować budżet :P

dawiss 23.03.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 874882)
Podbijam pytanie kolegi,jest to bardzo ciekawa kwestia :)
Przydałoby się choć trochę podreperować budżet :P

Za Puchar Ekstraklasy placili 1,2mln zl, wiec za PP pewnie troche wiecej, ale nie spodziewalbym sie jakis wielkich sum, bo tu glowna nagroda jest start w Lidze Europejskiej.

Gradzik 23.03.2010 16:33

Musimy szybko strzelić bramki i wygrać, bo nie zanosi się na zero z tyłu

prober 23.03.2010 16:35

Po ciekawym meczu w ćwierćfinale Legia odpada z Ruchem (0:1 i 2:1) i tym samym chorzowianie są pierwszym półfinalistą.

WislaOnly 23.03.2010 16:35

Legia odpadła. Jesteśmy FAWORYTEM PP!!! Musimy w końcu go wygrać!!!

WislaOnly 23.03.2010 16:37

Ale doping na legii rozwala, jakieś dzieci krzyczą!!!! :D Jak w Korei!:D

St@chu 23.03.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 874776)
Paradoksalnie to brzmi, ale odpadniecie z PP mogloby sie okazac lepsze W PERSPEKTYWIE WALKI O MISTRZA. Popatrzmy na to trzezwo, druzyna gra gorzej niz katastrofalnie, Kasperczak ma miedzy kolejnymi meczami realnie niecale dwa dni na przygotowanie zespolu - zamiast czystych pieciu dni. Od strony kondycyjnej w tych warunkach nie poprawi NIC, od strony techniczno-taktycznej co mu dadza 3 treningi? Mamy 9 kolejek do konca i decydujace najtrudniejsze mecze. Szczerze mowiac sikam na PP w tym sezonie w zaistnialej sytuacji. Skorza schrzanil wszystko co bylo do schrzanienia i nie ma tego kiedy naprawic. Wam sie nadal wydaje, ze przyjdzie nowy trener i odbuduje zespol w tydzien. Nie, bo Wisla zostala zdolowana przez Macka w ostatnich osmiu miesiacach, zawodnicy odzwyczaili sie od brania ciezaru gry na swoje barki, od kreowania gry, atakowania.

Poza tym nie mamy wystarczajaco dlugiej lawki, zeby teraz paprac sie w granie co 3 dni, a jakby tego bylo malo polowa skladu jest kompletnie bez formy. My awansujemy, Legia odpadnie i czuje, ze Legia lepiej na tym wyjdzie, beda mieli spokoj i luz do przygotowan

To nie brzmi paradoksalnie... To brzmi idiotycznie...

wislacki mati 23.03.2010 17:41

Ej mam pytanie wiem że gdzieś już to pisało ale wole się upewnić. Nie ma sprzedaży biletów w dzień meczu w kasach hutnika??

3rider 23.03.2010 17:54

St@chu, Lech i Legia koncentruja sie juz tylko na mistrzostwie. Puchar nie ma zadnej wagi w porownaniu do MP i szansy zarobienia kasy w LM/LE. Gdyby Wisla byla w jako takiej formie to ok, ale Wisla po Skorzy to jest ruina...

Ciastek1 23.03.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 874987)
St@chu, Lech i Legia koncentruja sie juz tylko na mistrzostwie. Puchar nie ma zadnej wagi w porownaniu do MP i szansy zarobienia kasy w LM/LE. Gdyby Wisla byla w jako takiej formie to ok, ale Wisla po Skorzy to jest ruina...

No tak , jeden mecz w tygodniu na zazwyczaj żenujaco słabym poziomie wymaga ogromnej koncentracji. Albo gramy 30 meczy w roku (Sevilla od 1 stycznia 2010 rozegrała już 20 meczy )i dostajemy w tyłek od traktorzystów z Talina albo gramy co 3 dni i drużyny jak mistrz Estonii wciągamy nosem. Dla mnie wymówka , że przegrać można MP bo trzeba jeszcze grać w PP jest tak żenująca niczym pseudo pressing Pączusia z Legii .

Pawlolek 23.03.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki mati (Post 874979)
Ej mam pytanie wiem że gdzieś już to pisało ale wole się upewnić. Nie ma sprzedaży biletów w dzień meczu w kasach hutnika??

Zawsze można u "kogoś" przed kasą:)

Mario Nh 23.03.2010 18:27

Jakby ten Puchar Polski nie określić, daje on przepustkę do europejskich pucharów. :)

Wasiu 23.03.2010 18:43

Jeśli dzisiaj nie ma Prima Aprilis to skład taki:

Pawełek - Alvarez, Diaz, Burliga, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Ba, Kirm - Boguski, Małecki

Co by nie powiedziec, dosc zaskakujacy.

tofik 23.03.2010 18:48

I dobrze, że z przodu nie będzie tego dreptacza Brożka.

Crusi 23.03.2010 18:54

Bardzo ciekawe ustawienie, widac ze Kasper stawia na ofensywe i gre kombinacyjna (3 graczy w pomocy preferujacych ta gre), jestes bardzo ciekawy jak sie spisze duet Ba Jirsak w srodku.

Marcinnno 23.03.2010 19:08

ŁaŁ ! Zaskoczył Henio ! Pozytywnie Sobol, Brożek ostatnio bez formy więc ława :)

thechris 23.03.2010 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 874954)
Legia odpadła. Jesteśmy FAWORYTEM PP!!! Musimy w końcu go wygrać!!!

Aha. Czyli do tej pory faworytem była Legia? No tak... po tylu porażkach z (L) nie dziwię się, że niektórzy kibice mają jej kompleks.



-----

Brak Pa. Brożka to największe wzmocnienie. Kirm gra chyba za karę. Robi wszystko, żeby go nie wystawiać a tu taki zonk. Naprawdę mógłby pojechać do Słowenii i się tam oszczędzać i odpoczywać przed mundialem - poradzimy sobie bez niego.

St@chu 23.03.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 874987)
St@chu, Lech i Legia koncentruja sie juz tylko na mistrzostwie. Puchar nie ma zadnej wagi w porownaniu do MP i szansy zarobienia kasy w LM/LE. Gdyby Wisla byla w jako takiej formie to ok, ale Wisla po Skorzy to jest ruina...

A czym im do ch.... w cukierkach płacą, czy po 200 000 euro za rok i więcej? Rozumiem że dodatkowy mecz, czy dwa jest w stanie całkiem zabić naszych megawydolnych piłkarzy w Twoim odczuciu?

kristos 23.03.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 875028)
ŁaŁ ! Zaskoczył Henio ! Pozytywnie Sobol, Brożek ostatnio bez formy więc ława :)

Za to Boguski ,Kirm i Małecki maja "życiówkę"..... i nie żle wymiatają

tofik 23.03.2010 19:20

Zobaczymy, jak eksperymentować to chyba lepiej teraz niż w lidze. Może z tego wyjść coś dobrego, a jak nie, to nic się nie stanie.
Jedyne co można wywnioskować. Henri ma w dupie DEFENSYWE* z ligowymi zespołami. Nie zdziwię się, jak będziemy jeszcze grać wysuniętą obroną w stylu Lazio Wisla :D

HEDu 23.03.2010 19:21

ależ ciekawy środek pola...

Robek 23.03.2010 19:21

A to sie Mały dopiero bedzie wydzierał za dwóch
bo Pa.B na ławce, pewnie wprzerwie go zmieni bo chrypki dostanie

SpoXsteR 23.03.2010 19:29

Zebyscie tak jęczeli po jego zmianie "gooooool" na 20 stron...
nie teraz, to pózniej...

smutne.. kpią i wyśmiewają zawodnika który doprowadzał większośc z nich do orgazmu

WiślakMyślenice 23.03.2010 19:38

Ostatnio Lech dostał 300 tys. zł za zdobycie PP, aczkolwiek może dlatego że na codzień jest ich sponsorem? W tym roku nagroda ma byc wieksza, zawsze to pare tysięcy kapnie do kasy...

7 kotów 23.03.2010 19:42

Graja ci co sie - powiedzmy “niezle" zaprezentowali w ostatnim meczu.
Nawet Lobowojtek dal ciekawa zmiane.

Koncepcja sluszna.
Zeby sie tylko nie okazlo po meczu, ze to sobotnie 3:0 to wlasnie bylo w zamian za dzis. :/

Robek 23.03.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 875043)
Zebyscie tak jęczeli po jego zmianie "gooooool" na 20 stron...
nie teraz, to pózniej...

smutne.. kpią i wyśmiewają zawodnika który doprowadzał większośc z nich do orgazmu

jak bedzie grał a nie gadał to nadal sie bedziemy onanizowac a poki co to niestety:p

SpoXsteR 23.03.2010 19:54

no proste, jak jest cacy to pieścimy, jak nie idzie to opluwamy.. = chorągiewki
dziś łajza, a jutro w dupe bedziecie mu wchodzic?
szkoda mi niektórych..

AS82 23.03.2010 19:57

Wszyscy mowia zeby dawac szanse mlodym ,to dzis sie przekonamy ile wart jest Burliga

pchelas 23.03.2010 19:58

Paweł Brożek nie grał tak źle w sobotę- dwie asysty jakby nie patrzeć. Dwóch maluczkich w ataku- zobaczymy czy Henio przypomni, że nie gramy długich piłek jak to jeszcze do niedawna często bywało.

trial 23.03.2010 20:00

Jest ten mecz gdzieś w TV?

Dziękuje Piotrze.

For_FuN_ 23.03.2010 20:00

Sklad w sumie bez niespodzianek. Zaskakuje jedynie brak Sobolewskiego na stoperze, ale widac Kasperczak chce sprawdzic Burlige ;).

a11 23.03.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 875067)
Jest ten mecz gdzieś w TV?

proszę Krzycho http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=4043352

Robek 23.03.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 875061)
no proste, jak jest cacy to pieścimy, jak nie idzie to opluwamy.. = chorągiewki
dziś łajza, a jutro w dupe bedziecie mu wchodzic?
szkoda mi niektórych..

nie piescimy tylko wymagamy
za ta kase to powinien zapierdalac tak dlugo az padnie z odwodnienia a On pada ze smiechu ze taka kase bieze a nic nie robi
taka jest moja opinia pomimo ze bardzo w niego wierze ze da rade bo to juz pokazal

AdiWiślak. 23.03.2010 20:04

Heniek hymn odśpiewał :D Szacun.

prober 23.03.2010 20:05

45 sekund :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl