![]() |
Anulowane ostaje 6 miejsce w sztafecie, 9 w sztafecie sprinterskiej i 11 w biegu na 30 km.
|
Jeszcze pokłosie IO
"Gwiazda" naszego snowboardu strzeliła focha ale przy okazji znalazła rozwiązanie problemu kiepskich występów: http://sport.onet.pl/zimowe/mateusz-...wiadomosc.html debil |
Niech idzie. Nikt po nim płakał nie będzie. Skoro nie potrafią dobrze przygotować się na IO to niech nie startują bo PŚ w snowboardzie to taka druga liga (sczególnie w halpipie)
Ja stawiam flaszkę że ten kraj to USA... ;] |
No i Ligocki chyba czyta nasze forum. Jeśli ma się ośmieszać, to nie za pieniądze polskich podatników i nie w naszych barwach.
Brazylijczycy będą zachwyceni, St. Wincent i Grenadyny również. |
Nikt go tu na sile nie trzyma nie pasuje Polska to wyp.... Tak z bogatego kraju? jasne takich jak On- znzczy sie lepszych jest setki tytlko kasy na treningi nie maja a oni sobie akurat jego upatrzyli bo biedactwo kasy od PKOLu nie dostanie.
Jak by w Bialce Tatrzanskiej podczas feri poszukac to by ze 20 lepszych od niego znalazlo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl