Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

UniaTarnówZKS1928 10.03.2010 21:40

Anulowane ostaje 6 miejsce w sztafecie, 9 w sztafecie sprinterskiej i 11 w biegu na 30 km.

panew 12.03.2010 10:54

Jeszcze pokłosie IO
"Gwiazda" naszego snowboardu strzeliła focha ale przy okazji znalazła rozwiązanie problemu kiepskich występów:


http://sport.onet.pl/zimowe/mateusz-...wiadomosc.html

debil

UniaTarnówZKS1928 12.03.2010 11:49

Niech idzie. Nikt po nim płakał nie będzie. Skoro nie potrafią dobrze przygotować się na IO to niech nie startują bo PŚ w snowboardzie to taka druga liga (sczególnie w halpipie)

Ja stawiam flaszkę że ten kraj to USA... ;]

flamengista 12.03.2010 18:44

No i Ligocki chyba czyta nasze forum. Jeśli ma się ośmieszać, to nie za pieniądze polskich podatników i nie w naszych barwach.

Brazylijczycy będą zachwyceni, St. Wincent i Grenadyny również.

saklak1906 12.03.2010 19:10

Nikt go tu na sile nie trzyma nie pasuje Polska to wyp.... Tak z bogatego kraju? jasne takich jak On- znzczy sie lepszych jest setki tytlko kasy na treningi nie maja a oni sobie akurat jego upatrzyli bo biedactwo kasy od PKOLu nie dostanie.
Jak by w Bialce Tatrzanskiej podczas feri poszukac to by ze 20 lepszych od niego znalazlo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl