![]() |
Nie ma co ich chwalić , grając na tle słabego Lecha ( najsłabszego zespołu wiosny ! ) . Zrobili to co było ich zakichanym obowiązkiem..
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, dajcie sobie spokój. Swoim stosunkiem do Maora i Dudu wytrąciliśmy naszym przeciwnikom z ręki jakiekolwiek argumenty o naszym rzekomym antysemityzmie. Przyśpiewki o Żydach są skierowane TYLKO do dziewczyn z drugiej strony Błoń. Jak ktoś ma z tym jakiś problem, to znaczy że ma zupełnie mózg przeżarty politpoprawnością albo po prostu ma coś do Wisły i jej kibiców i szuka pretekstu, by się do niej przyczepić... |
w końcówce jakby troche pary brakowało, ale myśle że nasz Gauradiola na tym popracuje.
|
Tak, Maor i Dudu są teraz przygnębieni przez przyśpiewki.:haha: Ludzie, oni parę słów rozumieją po polsku a Wy tu o takich rzeczach gadacie, nawet na treningu zwracają się do nich po angielsku ... :rotfl:
edit/ niektórzy swoimi komentarzami kompromitują się na tym forum ... |
Teraz pozostało trafić na zwycięzcę dwumeczu Śląsk - Arka, odprawić ich z kwitkiem, i robić swoje w lidze, i wylądujemy w pucharach. 4 miejsce w lidze i finał PP to minimum, a jakbyśmy trafili na podium i wygrali Puchar, to byłoby względnie wspaniale ;)
PS Bardzo dobry mecz Kiro i Bunozy, na plus także Pareiko, Genkov (gol) i Nunez (świetna asysta). Reszta na przyzwoitym poziomie, poza Meliksonem, który zagrał... no cóż. Zagrał straszną chvjnię. (swoją drogą - odpalcie sobie powtórki, konkretnie tą z ~89 minuty i patrzcie co wyczynia Wilk. Ja się nie dziwię, że Bunoza po tej akcji rzucał się jak pojebany, bo takiego krycia jakie Wilk zafundował Stiliciowi, to ja nie widziałem odkąd w Wiśle przestał grać Stolarczyk) |
Mecz przypominał typową młóckę ligowych średniaków, dopisało szczęście i mecz wygrała Wisła. Dwa tygodnie temu Wisła nie potrafiła oddać celnego strzału lub dojść do dobrej sytuacji, teraz nie potrafi wyjść z defensywy bez grania dzidy na Genkova/Bitona. Wcześniej dało się wymienić parę podań na środku, a teraz już nie ??
Dobry Pareiko niezły Bunoza i Genkov reszty lepiej nie oceniać wygrany mecz z Lechem cieszy. |
Pyte jak grali tak grają tyle, że nie przegrywają. Na razie Probierza bronią -powiedzmy -, że wyniki, ale czy taka postawa gwarantuje nam coś wiecej jak punkty w polskim grajdołku ? Nie sądzę.
|
A mnie się zajebiście podobało. Buczenie na analnego Manuela i pociski na drugą stronę. Dawno cały stadion się tak nie bawił jak dzisiaj przy piesni poświęconej kolumbijskiemu zbokowi. Kazdy kto wplątuje Meliksona i Bitona w nasze anty skierowane na parchów jest .......nięty i tyle.
|
co to za akcja policji? nigdy ich tylu mie widziałem...prowokacja czy co?
|
też jestem ciekawy ale nic nie widziałem
|
Cuś tam było lepiej, ale bez cudów.
Ale dziś na pewno było dużo walki, takie wydarte zwycięstwo. I jeżeli mamy odgrywać jakąkolwiek role w lidze, to tak muszą wyglądać wszystkie mecze, obojętne czy z Lechem czy Bełchatowem. Czarek Wilk, naprawdę kawał ciężkiej pracy dzisiaj. Bunoza - nadspodziewanie dobra gra. No i nasz defensywny napastnik, dzisiaj się bardzo przydała jego gra. Zwycięstwo nad Lechem zawsze cieszy, zwłaszcza że i dla nas i dla nich był to mecz o dużo większą stawkę niż tylko awans do półfinału PP. Teraz tylko korzystne losowanie. |
Po meczu jakaś szarża policji w stronę trybuny (blisko Strefy Kibica) gdy tłumy opuszczały stadion. Sporo policji , jakaś taka demonstracja siły. Kolumny na sygnałach itp. Chwalili się nowymi srebrnymi radiowozami ?
|
Cytat:
Niedługo będziemy śpiewać same ballady miłosne żeby nikt nam nie zarzucił obrażania uczuć innego piłkarza. To jest stadion, nie teatr i tyle w temacie. Jesteśmy Wisłą Kraków, a nie stowarzyszeniem miłości i nadziei. A co do przyśpiewki na Arboledę szacunek dla twórcy :) Ogólnie fajnie rozbudowany repertuar był. Odnośnie samego meczu, Maor nic nie pokazał, moim zdaniem trzeba gościa sprzedać póki na nim coś zarobimy konkretnego. |
O jeju co sobie pomyśli biedny Melikson i Biton? O jeju jak sie poczuł biedny Chavez.
O jeju interesuje mnie to tyle, co ich interesuje to jak ja się czuje jak oni mecz przegrywają gdy ja płace za to żeby oglądać jak oni zarabia pieniądze. Poprawności politycznej im się ....a zachciało na stadionie. Ja.......e. |
Wypowie ktoś co się działo po meczu na C3? Podobno kogoś się doczepili, wiem też, że poszedł gaz w użycie.
|
Było bardzo fajnie a na Mańka buczały nawet dzieciaki w sektorze rodzinnym.I zapamiętajcie sobie że stadion to nie teatr!!!
|
Śląsk odprawia Legie biorąc rewanż za fotel lidera Wisła po zaciętej kanonadzie z rewelacją tego sezonu czyli Ruchem awansuje i wiadomo kto w finale
|
Cytat:
|
Może się powtarzam ale...
Kiedy losowanie półfinałów PP ? |
Po meczu policja/ochrona wyłowiła jakiegoś gościa wychodzącego z sektora c4, z zachowania policji/ochrony można wywnioskować ze dokładnie wiedzieli kogo mają wyciągnąć. Jest to karygodne ze nasz klub pozwala na takie akcji na terenie stadionu.
EDIT: Bo na dobrą sprawę nie wiem jakie to służby były |
po jednego gościa tyle suk podjechało... paliwo drogie a Ci się rozbijają za nasza kase!! po jednego kolesia tyle pał to jest kpina
|
Bo gdyby przyjechała jedna, to by wylądowała do góry kołami. Musiały się k... zabezpieczyć.
|
a pod hala coś było jeszcze ?
|
Od początku rundy, dziś chyba zanotowaliśmy 1-wsze zwycięstwo u siebie, i 2-gą strzeloną bramkę. Dawno takiej bryndzy nie było.
Z drugiej strony z Probierzem mamy serię 3-2-0 więc mimo średniej gry mam nadzieje, że idzie ku lepszemu. |
Cytat:
Wpadła policja, nasi sie dzielnie bronili ale ich zagazowali, pozniej weszli na c4 i tam juz nasi ich pogonili i w ogole to byla zadyma, ale nasi dali rade, psy az zgubily tarcze wiec nasi mieli czym atakowac. ogolnie akcja na + ! Info pewne bo telefoniczne od kolesia ktory o wszystkim sie dowiedzial od siostry kumpla. |
Cytat:
|
Cytat:
Zapomnijmy o jakimkolwiek progresie - ta na prawdę jeśli chodzi o grę to jest regres, bo zamiast nieudolnej próby gry w piłkę, mamy nieudolną kopanine Gdzie to nie jest żaden 'pojazd' w kierunku Probierza.Probierz nic nie zmieni na plus ani nic nie s.......i Dziś ot on ma te swoje 5 minut gdzie wyniki nie są najgorsze ale te wyniki nie wynikają z jakości gry a z przypadku. Rok temu podobnie miał Maaskant - wygrywaliśmy większość meczów na tzw 'styku' ale że to był bardziej przypadek niż faktyczna dominacja to przyszły czasy gdzie te stykowe mecze zaczęliśmy przegrywać i Maaskant poleciał. Teraz Probierz ma to szczęście.Patrząc na te 2 mecze w PP to tylko przypadek zdecydował że przeszliśmy dalej.Składna akcja raz na pół godziny i gdzie u nas piłka wtoczyła się do bramki, to Amika ostrzeliwała słupki i poprzeczki A przecież dobry zespół od średniego czy słabego, odróżnia to że jak najmniej w wygranej, zależy od przypadku. Gramy chujnie i proponuje się przygotować do tego że w przyszłym sezonie będziemy grać ją jeszcze większą. Tak jak Amika - tak jak w zeszłym sezonie grała słabo, tak w tym gra beznadziejnie - nas niestety też to czeka, bo ta cała niby rewolucja to jedna wielka ściema |
Cytat:
Jak wychodzilem przed ich akcja ,to zastanowilo mnie skad przed stadionem stoja sobie 4 radiowozy ...i cos przeczuwałem ze cos sie szykuje. Pozniej juz zza bram uslyszalem "zostaw kibica" i policyjne sygnały . Ciekawe dlaczego klub na to pozwala? CO do meczu to gra moze nie byla az tak tragiczna,awans jest.Probierza bronia wyniki,Maaskanta tez do czasu broniły. Teraz byle nie Legia w Polfinale i moze jakos ten sezon uratujemy. |
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl