![]() |
By było jasne.
Ja też chciałbym byśmy wygrali wszystkie pozostałe mecze, skończyli sezon w czubie tabeli i zdobyli Puchar Polski. Oczywiście, że było by pięknie gdyby to Śląsk został Mistrzem a nie Legia Tyle, że Wisła traci do 3 miejsca, które gwarantuje puchary europejskie 8 punktów a pozostało 7 meczów. Zdobycie Pucharu Polski lub przegrana w finale Pucharu Polski z Mistrzem Polski jawi się jako jedyny sposób na puchary europejskie w przyszłym roku. Wisła znalazła się w dramatycznej sytuacji ponieważ największą szansą na to by w nadchodzącym sezonie były przy Reymonta puchary europejskie jest awans do finału Pucharu Polski i to, że znienawidzony klub zostaje Mistrzem dzięki punktom zdobytym kosztem Wisły. |
kolego kacpaw91 doskonale Was rozumiem i wcale Wam nie bronie zyczyc braciom z Wroclawia mistrza w tym roku. tylko ze podobnie jak Ty obawiam sie ze brak gry w pucharach odbije sie nam taka czkawka w finansach ze sie nie pozbieramy przez pare sezonow. mniejszy budzet to niestety brak wzmocnien i jak sam zauwazyles sprzedarz pilkarzy by go zalatac a to znow moze sprawic ze w przyszlym roku pudlo zobaczymy jak swinia niebo a potem to juz pojdzie w gorki. wiem ze zaraz ktos poda przyklad sprzed lat paru gdzy zajelismy osme miejsce i nic sie strasznego nie stalo. tak tylko wtedy w lidze byla silna tylko Wisla i Legia a teraz chrapke na puchary maja jeszcze przynajmniej trzy, cztery inne kluby i juz nie bedzie tak latwo wskoczyc spowrotem na wlasciwe tory. do tego wtedy mielismy zdaje sie lepszy sklad niz obecnie i bylo latwiej w kolejnym sezonie. Legii zycze mistrza nie z milosci do niej a z troski o Wisle i obawy co stac sie moze w przypadku nieawansowania do pucharow. wiem ze brzmi to jak kombinowanie ale mam to w dupie w momecie gdy na szali jest dobro krakowskiego klubu.
zycze spokojnej nocy a raczej poranka u Was. ziuk_NYC |
dopoki nie awansujemy do finalu to mozna sobie w dupe wsadzic teksty ze w naszym interesie jest zeby Legia zostala mistrzem. Znajac nasze szczescie to pewnie odpadniemy z Ruchem a Legia mistrza i tak zdobedzie, bo w pt z nimi napewno nie wygramy z powodu niemania obrony
|
Cytat:
Oby Śląsk został MP i trzeba odpowiednio zmotywować kopaczy (pytanie czy jest ktoś w stanie to zrobić). Legii odebrać 3 pkt. na max. k..... Śląskowi podarować jak zajdzie taka koniczność. A potem wspólna feta na Rynku. |
Cytat:
W każdym razie mnie ewentualna porażka w piątek delikatnie mówiąć "zdenerwuje" i zawiedzie. Przejdzie mi tylko wtedy jeśli okaże się tak jak mówisz że Legia zdobędzie tytuł a My przegramy z nimi w Pucharze Polski. Wtedy zapraszam na browara:) |
Cytat:
Legia losuje Lechię walczącą o puchary w lidze, z którą przegrała 0:3 u siebie w lidze i 1:2 na wyjeździe Lech losuje Podbeskidzie z I ligi 2 lata temu nie ma Legii w półfinale. A tu przypomnienie historii losowań Legii i Wisły z ostatnich 3 lat (dopóki Wisła i Legia były w rozgrywkach). Rzeczywiście Legia losuje najlepiej cały czas? Puchar Polski 2009/2010 1/8 finału Bytovia II Bytów - Wisła Kraków Legia Warszawa - Cracovia 1/4 finału Legia Warszawa - Ruch Chorzów (3 miejsce w lidze) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków Puchar Polski 2010/2011 1/8 finału Wisła Kraków - Widzew Łódź Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1/4 finału Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała( I liga) Legia Warszawa - Ruch Chorzów Puchar Polski 2011/2012 1/8 finału Legia Warszawa - Widzew Łódź Limanovia Limanowa - Wisła Kraków 1/4 finału Lech Poznań - Wisła Kraków Gryf Wejherowo - Legia Warszawa |
Panowie ja proponuję już zamknąć temat Wisłą w finale pucharu Polski oraz Wisła w Europejskich Pucharach 2012/2013 bo już wiadomo że w nich nie zagramy...to już jest pewne jak BIAŁE JEST BIAŁE A CZARNE JEST CZARNE...
|
Cytat:
Żeby grac w pucharach musimy sami wygrać 3 mecze w PP. To nasza droga do pucharów a nie nadstawianie tyłka warszawiakom. Albo sami zasłużymy na te puchary, albo zostanie nam w przyszłym sezonie tylko liga i czas na budowę nowej drużyny:) |
Cytat:
Ani jednym ani drugim. |
Co to za bzdety wypisujecie,nigdy ale to nigdy nie można oddać pkt. Legii!!!Gdzie wy macie honor jak mamy zagrać w LE to tylko jak sami sobie to wywalczymy!Już was ogarnęła trwoga bo Ruch nam wylosowali to jest żałosne!!!W tym sezonie mamy jeszcze trzy cele.Pierwszy wygrać z Legią drugi wygrać z antyWisłą i zdobyć PP i tego się trzymajcie więc nie biadolić tylko maszerować po bilety na mecz z Legią!ABG!!!
|
|
Świetnie, znowu wtorki. Te mecze chyba pro forma są rozgrywane...
|
Cytat:
Darowanie punktow to zwykle k...stwo. To ma byc sport? w imie gry w LE mamy dawac d.py na lewo i prawo? Wole czysto przegrac walke o LE niz zeszmacic sie i ją wygrać. Ale chyba jestem w mniejszości. |
Cytat:
|
I znowu dupa. Kto ustala godziny rozpoczęcia meczów??? Kolejny mecz, na który nie pójdę ze względu na późne rozpoczecie. Jakoś nie zalezy nikomu na tym, by taki gośc jak ja mógł zabrać male dzieciaki i odwiedzil stadion zostawiając kilka zlociszy. Mecz o 20.30 - kończy sie przed 23 (może dogrywka byc i karne, to juz prawie północ. Zanim dotre do domu, to 1. Dzieci musza wstawać do szkoly po 6 rano.
Dziękuje organizatorom, że przez nich mam z gęby cholewe, bo obiecałem maluchom i teraz sie "ucieszą" że nici z tego. |
Cytat:
"PRAWDZIWY' kIBIC. Celowo z małej :haha: |
Tia, jakbyś miał dzieciaki 10/12, które mają iśc rano do szkoły, to ch,j tam ze szkołą. Gratuluję pomyślunku.Ja nie zabieram dzieci na "C" tylko na "F" i jestem piknikiem od 40 lat. Sory, od 30, bo pierwsze 10 siedziałem na "X". A klub raczej nie powinien sie martwić o bywalców "C", bo np na Legie juz bilety wyprzedali tam,tylko powinien zabiegac o to, by zapelnić pozostałe 30k miejsc - a w ten sposób tego nie zrobi.Nawet w 30%
|
Ja rozumie dzieciaki są młode, rano szkoła itp...ale czy tak naprawdę jest ciężko im odpuścić ten jeden raz żeby poszli spać trochę pózniej niż 22-23 ? klub nie ustala kiedy i o której gra więc to nie jest wina klubu...
|
Ale po co nam te puchary? Czy rzeczywiście na LE da się zarobić? Ile na niej zarobiliśmy w tym roku?
Żenująco mało. Główna kasa to jednak przyszła (przyjdzie) z decydującej fazy LM. Liga Europejska to nawet dla naszego klubu zbędny balast - kasa żadna, prestiż mały... Zresztą, o takich wynikach jak w tym roku marzyć nie ma co, rozstawieni na pewno nie będziemy, czyli nasze puchary to będzie jeden mecz, w ryj od jakiegoś mocniejszego klubu, bądź jakiegoś Karabachu, bo nie wiem od której fazy to się zaczyna, zwycięzca PP to chyba od 3. Większość się oburzy, mam to szczerze w dupie, proszę tylko wyobraźcie sobie jak będzie wyglądać nasz zespół w przyszłym sezonie, to wtedy może coś zrozumiecie. Ja tam wolę nie mieć pucharów i oczyścić trochę kadrę, niż spinać się na tą LE, z której nic praktycznie nie ma. |
Może i Ty uważasz, iż nie jest nam potrzebna LE, jednak ja uwielbiam oglądać Wisłe, więc nawet dla Ciebie niepotrzebny mecz według mnie jest nam bardzo potrzebny, bynajmniej dla mnie i chyba dla większości?
|
Cytat:
|
bo Wy oglądacie Wisłę w LE w tv ja na stadionie, tym się różnimy dzieciaki
a LE to chyba jedyna okazja by oglądnąć Wisłę, bo wtedy jest w otwartym :lol: |
Ja tam zawsze wolałem i wolę MP jak zdobywa Wisła niż jakiekolwiek puchary. Puchary to dla mnie miły dodatek a nie esencja. I za normalnego się uważam. Wiec nie popisuj się milosz. Każdy kibic ma swoje zdanie w tej kwestii.
A co do zarobków z LE to faktycznie pojawiają się wątpliwości jak na prąd nie mamy po tak dobrym sezonie w tychże pucharach.... |
Cytat:
|
a ciekawe co ma przyciągnąć potencjalnych sponsorów? bo moim zdaniem to właśnie LE może kogoś przyciągnąć a bez pucharów to niestety gorzej z tym
|
Cytat:
|
A tak w zasadzie to cu tu sie rozpisywac o LE ?Trzeba najpierw ten puchar zdobyc a Ruch tez nie odpusci, chocby ze wzgledu na nowego sponsora ktory chetnie by widział niebieskich w pucharach ,poza tym wiadomo ze zdobycie PP to start od trzeciej rundy a co za tym idzie w miare normalnie mozna zaczac przygotowania do nowego sezonu
|
zdobycie pucharu to start od 2. rundy. zmiana przepisów od przyszlego sezonu.
|
Cytat:
Zapomniałeś o rankingu klubowym, przychodach z transmisji, stadionie pełnym kibiców (nie mam na myśli przychodów z tego tytułu, chodzi o fantastyczną atmosferę) i wypromowaniu własnych zawodników? Albo tylko udajesz, że nie widzisz korzyści z grania w europejskich pucharach, albo coś jest z Tobą nie tak :) Najważniejszy oczywiście jest ranking klubowy, chyba nie chcesz, żeby to co zostało wypracowane w tym sezonie poszło się j...ć? Przejście przez eliminacje i jakaś wygrana + remis w fazie grupowej, to już około 5 pkt do rankingu. Razem byśmy ich mieli 20 i wielkie szasne na rozstawienie w każdej rundzie eliminacyjnej w kolejnych latach... No chyba, że wolisz ekscytować się szczęśliwymi zwycięstwami nad potęgami typu Bełchatów czy ŁKS Łódź przy trybunach zapełnionych w 20% :D Człowieku, puchary działają na wyobraźnię każdego kibica w tym kraju, gdzie tak ciężko o jakiekolwiek sukcesy w piłce nożnej. |
Cytat:
|
JrQ-, ja bym poszedl dalej... po co nam ekstraklasa? Przesunmy Wisle do A-klasy, zalozmy korki i grajmy. Oplacalne to bedzie, wszak tym razem Cupial napewno nie straci 100 milionow przez 10 lat :lol:
P.S Nie wpadles na to ze to... puchary robia "nowych" kibicow. Heroiczne boje z Podbeskidziem, nie zainteresuja nikogo nowego do przyjscia na stadion. Albo inaczej, zainteresuja niewielu nowych. Puchary z klasowymi druzynami moga zainteresowac ilus "Januszy". A potem czesci tych Januszy moze sie spodobac ta zabawa, i zaczna chodzic na mecze. Ja sie zainteresowalem futbolem( i Wisla) tak na dobre, ogladajac dwumecz z Schalke i MS 2002. Zadne "hity" z Wodzislawami... Na Wisle w lidze zaczelem chodzic dopiero od sezonu 03/04... O sponsorach nawet nie wspominam... Grasz w pucharach, znaczy sie jestes bardziej atrakcyjny jako produkt. A odpadniecie w poczatkowych rundach? Hmm, jesli dla nas 100-200-300-XXX tys. zl. to problem, to chyba czas zapalic swieczke za nas... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
kacpaw91
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Popatrzmy na kadrę Wisły: 36 lat: Radosław Sobolewski 35 lat: Sergei Pareiko 34 lata: Kew Jaliens 33 lata: Michael Lamey, Ivica Iliev 31 lat: Łukasz Garguła 29 lat: Junior Diaz, Dragan Paljic 28 lat: Osman Chavez, Maor Melikson, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Rafał Boguski, Tsvetan Genkov 27 lat: Milan Jovanić 26 lat: Cezary Wilk 24 lata: Gordan Bunoza, Marko Jovanović, Gervasio Nunez, Patryk Małecki, David Biton 23 lata: Daniel Brud 21 lat: Filip Kurto 20 lat: Michał Czekaj Czy to jest dobrze zbudowana kadra? Mamy 9 zawodników mających mniej niż 27 lat, z czego regularnie gra 6. |
Cytat:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...ccess2012.html W następnym sezonie zdobywca Pucharu Polski zaczyna od 2 rundy czyli już 19.07.2012 |
Cytat:
|
A co do godziny meczu to nie wszyscy kończą pracę o 15 żeby sobie iść na mecz o godzinie 18:30, wiem że to nie Wisła ustala godziny meczów ale 20:30 jest dla mnie dobrą godziną i wydaje mi się że więcej ludzi o tej godzinie przyjdzie na mecz niż o 18:30
|
kacpaw91
Cytat:
Cytat:
Pytanie tylko jaki teraz sukces ma na mysli B.C. Sportowy? Czy moze tez Cupial pogodzil sie juz z szaroscia Wisly, i teraz chce pojsc droga sukcesu finansowego, czyli srodek tabeli, tanio kupujemy, sprzedajemy jak tylko jest chetny? Ot, zeby mityczne 100 mln zloty straty choc w czesci odzyskac. Bo nikt za 15 lat amatorstwa Cupiala nie bedzie placic (mowa o potencjalnych kupcach). Ot, jedyna mozliwosc by nie dreczyly go na starosc koszmary o pieniadzach ktore stracil "przez" Wisle :> |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl