![]() |
Michał Probierz to jednak geniusz.
Wiedział od początku o wszystkim. Że w PP, losowanym na Łazienkowskiej, i tak trafimy na Ruch, bo Legia musi byc w finale. Skoro tak, to trzeba było dobrać odpowiednią taktykę: w meczu o nic w ekstraklasie pokażemy się od najgorszej strony (Pareiko trochę zawalił plan, może nie było go na odprawie). Będziemy symulować grę w piłkę, bez szybkości, precyzji, pomysłu. Za to w PP im pokarzemy: Melikson będzie grał jak w pierwszej rundzie w Wiśle, Biton tak samo, Genkov będzie ładował bramki głową z każdej pozycji. Pressing, dokładności, wychodzenie do gry, zaangażowanie, pewność siebie - taka będzie Wisła w Pucharze Polski w dwumeczu z Ruchem. |
....a wiedziałem, że tak będzie....
|
Legia popłynie mówię wam :lol: :D za ustawione losowania :)
|
Nie ma co płakać. Widać tak musiało być że gramy z Ruchem.
Teraz nasza zgraja kopaczy ma szanse pokazać ze mecz meczowi nie równy i wygrać dwumecz z Ruchem! Trzeba walczyć a nie pękać przed startem:) |
W zaistniałej sytuacji dobrze że przegraliśmy dzisiejszy mecz i nie mieliśmy w nim wiele do powiedzenia. Teraz przynajmniej Probierz powinien zadbac o to żeby na dwumecz w PP nastawienie i zaangażowanie naszych gwiazd było nieco inne.
|
Sam ustawiałem :)
|
A nie mowiłem - USTAWIONE od poczatku, od poczatku Legia miala miec łatwiejszego przeciwnika. To jest KPINA - nikt Nam nie powie, ze tak nie jest bo przeciez mowimy o tym juz dobry tydzien a dzisiaj tylko sie to potwierdzilo. Zeby tak przez to wszystko Legia nie zdobyla ani pucharu polski ani mistrzostwa. Wierze, ze jeszcze jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie
|
Cytat:
BTW Wstrzymał byś się z tym 9 MP. Jeszcze się sezon nie skończył. Zakładam że korupcji nie pochwalasz i nie chwaliłbyś się obsranym gównem tytułem z 1993? (obsranym korupcją). |
Na sędziego meczu z Ruchem w PP lobby śląskie w PZPN-ie wystawi sędziego Marciniaka :)
|
Cegielska: " Dostałam już instrukcję i wiem co robić." :lol:
|
Cytat:
Co do losowania juz nic nie pisze bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Dla mnie to kpina ze na stadionie uczestnika odbywa sie losowanie... |
Cytat:
|
a teraz taki dowcip:
Finał PP, mecz Wisła - Legia. Nasza minister sportu: "Znowu grają te same drużyny?" like a Strasburger a btw. finał nie na narodowym, skoro losowanie było na stadionie legii to może finał też tam? przecież tak dobrze się sprawdza... |
Chłopaki w Warszawie zabezpieczają się na dwóch frontach. Gdyby MP nie wypaliło to po to te Gryfy i Arki a nam Amice i Ruchy :). Nie ma to jak dobre sprawdzone losowania.
|
Z Lechem w lidze też było marne 0:0 po marnej grze, a w PP dwa razy po 1:0. Ja tam o awans jestem spokojny, no chyba ze znowu bedzie nam sedziowac ta sama sierota co dzisiaj..
|
Śmieszne losowanie . Kobieta która losowała wcale kul nie mieszała . I to wszystko się działo na żywo w TV . CBA się powinno tym losowaniem zainteresować .
|
Cytat:
|
Może zmieńmy nazwę tematu na "Wisła Kraków w Pucharze ITI 2011/2012". Przecież wszystko było jasne po pierwszych meczach. Wszyscy wiedzieli kto z kim będzie grać :lol:
|
Ludzie, nie narzekajmy. Nastały nieciekawe czasy i to jest właśnie ten moment, kiedy nasz ukochany klub potrzebuje pełnego wsparcia, w czasie tego dwumeczu nikt z nas nie powinien się oszczędzać. Pokażmy, że Wisła to wielki klub, ze wspaniałymi kibicami, będącymi z drużyną na dobre i na złe. Pamiętajmy, że "Po burzy słońce wychodzi zza chmur..."!!!
|
Cytat:
Ja nie pisałem, że nie będzie meczu Legia-Arka więc nie wiem po co uderzasz do mnie. Szanse na mecz Legia-Arka wynosiły 33% tak jak na każdy inny. Nie jest to straszny fart, że akurat tak wylosowali. Bez odbioru bo chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego ostatniego postu. |
Cytat:
|
Cytat:
Napiszę to tak: jeszcze nigdy odkąd PP jest pod egidą ITI losowanie półfinałów mnie nie zaskoczyło. Swoją drogą dla mnie to poprostu dziwne że losowanie półfinałowe jest oddzielne od losowania ćwierćfinałowego. Nie wiem jak jest w innych krajach w krajowych pucharach, ale LM i LE losują półfinały zaraz po losowaniu ćwierćfinałów. |
Ten mecz dzisiaj mógł wyglądac inaczej, gdyby nie karny z d.py i potem kartka. w Pucharze mam nadzieje ze przejdziemy te szmaty
|
DOKŁADNIE, WSZYSCY NA R22, przewalcujemy najpierw RUCH a potem Legie. Chciałem zauważyć że wygrywając w piątek mamy duże szanse żeby pozbawić Legie pozycji lidera a później może i mistrzostwa ( bo nie wierze że Legia jest na tyle mocna żeby Ruch Polonia czy Śląsk nie mogły jej dogonić), możemy tez wygrac PP w efekcie czego nie ugrają nic. Może sportowo sezon stracony ale kibicowsko jeśli zagramy na nosie Legii, spuścimy do I ligi parchów to będzie to najlepszy sezon od lat. Przynajmniej dla mnie
|
Cytat:
|
Marzycielem?:) Do końca trzeba WIERZYĆ co pokazał mecz z Twente a raczej mecz Fulham-Odense, pozatym póki co w finale PP nie ma ani nas ani Legii więc nie widzę zbytniego interesu w tym że damy im 3 punkty. I bez nich sobie poradzą jeśli sa tak mocni jak o nich mówią ( a też nie wygrali bodajże 3 meczów pod rząd) i jeśli zostaną mistrzem to raczej przez słabość innych a nie swoją siłą. W każdym razie wybieram się na mecz i oczekuje 3 punktów w piątek:)
|
Bądźmy rozsądni, jak to co tutaj piszecie czytam , to zastanawiam się czy żyję w innej rzeczywistości. Z Ruchem mamy 0% szans. Przestańcie żyć przeszłością.
|
Cytat:
|
Cytat:
dwumecz więc 50/50 |
Cytat:
|
Cytat:
W europejskich pucharach to jest inna sprawa, bo trzeba ludzi z całej Europy ściągać, a w sezonie czasu nie ma. Teorie spiskowe swoją drogą- kto chce niech wierzy, mi to lotto. Liczyłam, że dostaniemy śledzie, ale niestety... okropnie trafiliśmy, już naprawdę, wolałabym Legię w 1/2. No nic, może wyskrobią z siebie nasze pajacyki resztki jakiejś ambicji, honoru i zawalczą o PP... Inna sprawa- taka myśl mi teraz przyszła do głowy- jak oni się mają "zabijać" na murawie skoro większości nie będzie za chwile w klubie? Osobiście się cieszę, bo na nich się patrzeć nie da, ale mam nadzieję, że na przyszłość będziemy ściągać nie tylko lepszych piłkarzy, ale i na dłużej (optymalnie: 2/3 lata). Także odstawmy spiski i skupmy się raczej na tym, że mamy bardzo słabych piłkarzy. Kilka ładnych lat temu na słowa "Ruch Chorzów" byśmy wzruszyli ramionami i tyle by po losowaniu było. My znów będziemy musieli dać z siebie wszystko na trybunach. I już. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Losowanie jak losowanie. Swiat po nim nie stal sie lepszy:lol: Pary byly znane od dawna ajak ktos wierzy w czystosc tego losowania to coz, jego sprawa. Z Ruchem bedzie ciezko. W przeciwienstwie do nas oni wiedza co maja grac. Tzn w sumie my tez tyle, ze na nasz "futbol" swiat nie jest jeszcze gotow dlatego czasem nasze boiskowe popisy to dla wielu taki szok:rotfl: |
Cytat:
Jeśli jednak
Więc jaki wynik jest w interesie Wisły ? |
Cytat:
|
Nie można mówić, że porażka z Legią będzie dobra dla Wisły. Jeśli mamy grac w pucharach, to musimy sami je sobie wywalczyć. Kolejne szczęśliwe prześlizgnięcie się doprowadzi do jeszcze większej demoralizacji piłkarzyków. Jeśli w lecie będzie wielu nowych, to może dobrze byłoby, żeby nie przyszli na gotowe...
Teraz tak sobie pomyślałem - znając Cupiała i jego zachowania, sam już nie wiem, co jest dla nas dobre a co złe. :) EDIT Wit.Ek. Tak, wiem o tym. |
Cytat:
Jeśli :
Jeśli jednak
Inaczej można to co powyżej napisać takimi słowami: Jeśli Legia wygra u nas i dzięki temu zdobędzie Mistrzostwo to w przypadku awansu do finału Pucharu Polski gdzie czekać będzie Legia mamy zapewnione puchary europejskie. |
Cytat:
zycze udanego tygodnia ziuk_NYC |
Cytat:
Boję się tylko jednego - jak wytrzymają to finanse klubowe i czy w pewnym momencie wszystko się nie rozleci. W sumie różnicy między awansem do pucharów i odpadnięciem w pierwszej rundzie nie ma żadnej niż między brakiem awansu. Jedynie te kilka miejsc niżej w Ekstraklasie to mniejsze wpływy. No cóż, będzie trzeba sprzedać nasze wielkie europejskie gwiazdy. Dziwne, ale do żadnego naszego obecnego piłkarza poza Radkiem nie czuję sentymentu. Szkoda tylko, że on ma już 36 lat i musi się przyglądać tym jak mający więcej sił koledzy grają. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl