Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Lech Poznań Niedziela 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9954)

butazango 11.05.2018 11:01

Jeśli tylko Wojtkowski ma sile na 90 minut to chciałbym go zobaczyć od początku w miejsce Imaza. Imaz za Lopeza i jedziemy z nimi:)

FraMat 11.05.2018 11:09

Podejrzewam jednak, że Carillo ustawi drużynę mocno defensywnie i każe czekać na okazje.
W ostatnim meczu z Lechem zagraliśmy odważnie i Lech nas przykrył/miał więcej szczęścia w ataku.

Nasza druga linia lepiej sobie radzi w rozbijaniu ataków rywala niż kreowaniu ataku pozycyjnego, więc takie rozwiązanie narzuca się samo.
Jeśli Basha zdrowy to widzę środek: Basha, Llonch, Mitrovic.
Z przodu jednak Imaz (gość jest pod formą, ale gra inteligentnie), Boguski i... Halilovic/Wojtowski?

Toeju 11.05.2018 11:26

W kontekście walki o puchary, trzeba trzymać kciuki za Legię by wygrali u siebie z Górnikiem. :) Wtedy punkt zdobyty z Lechem stawia nas w sytuacji walki o puchary w bezposrednim pojedynku w Zabrzu. :)

Karherop 11.05.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1501009)
W kontekście walki o puchary, trzeba trzymać kciuki za Legię by wygrali u siebie z Górnikiem. :) Wtedy punkt zdobyty z Lechem stawia nas w sytuacji walki o puchary w bezposrednim pojedynku w Zabrzu. :)

Nie zapominaj kolego że jeszcze jest Plock do przeskoczenia.

pepe72 11.05.2018 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1501011)
Nie zapominaj kolego że jeszcze jest Plock do przeskoczenia.

Do Płocka przyjeżdża Korona, a kończą na Jagiellonii. Jest szansa, że gdzieś punkty pogubią, a mamy tyle samo.

Karherop 11.05.2018 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1501014)
Do Płocka przyjeżdża Korona, a kończą na Jagiellonii. Jest szansa, że gdzieś punkty pogubią, a mamy tyle samo.

Sądzisz że maja łatwiejszy czy trudniejszy terminarz od nas? Przy naszych 4 punktach ich 4 punkty dają im puchary.

Osobiście nie liczę na to ze ewentualny remis z Lechem nam cokolwiek da. Natomiast jeśli z nim wygramy to w Zabrzu czeka nas walka do upadłego.

Vinci 11.05.2018 14:00

Wszystkie 2planowe czynniki na naszą korzyść. Rozbita ekipa, trener zwolniony, nic tylko wygrać...i tylko Carlitosa brak...

brylant17 11.05.2018 14:47

Życie było przed Carlitosem i życie będzie po Carlitosie...trzeba się z tym oswajać....

mitmichael 11.05.2018 14:49

Tak jak można się było spodziewać - Komisja Ligi oddaliła protest Wisły Kraków, odnośnie żółtej karki, którą w spotkaniu z Zagłębiem Lubin otrzymał Carlos Lopez

Vinci 11.05.2018 14:57

Cytat:

Życie było przed Carlitosem i życie będzie po Carlitosie...trzeba się z tym oswajać....
wiem, wiem... pisałem jedynie w kontekście niedzieli i jego skuteczności. Za stary jestem już, żeby tak do nazwisk się przywiązywać maniakalnie ;)

Hives4 11.05.2018 18:24

Po konferencji z trenerem można wywnioskować trzy rzeczy:

- Głowacki nie wejdzie, bo jest kontuzjowany

- Brożek wejdzie na ostatnie minuty tylko i wyłącznie jeśli wynik będzie korzystny i niezagrożony (czyli np 2:0 w 88 minucie)

- Cywka cieszy się zaufaniem trenera, więc prawdopodobnie wyjdzie w pierwszym składzie

Charlie 11.05.2018 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1501064)
Po konferencji z trenerem można wywnioskować trzy rzeczy:

- Brożek wejdzie na ostatnie minuty tylko i wyłącznie jeśli wynik będzie korzystny i niezagrożony (czyli np 2:0 w 88 minucie)

A jeśli bedzie niekorzystny i bez szans na poprawę to nie wejdzie (np. 0-3 w 90+2)?:rotfl:

Gdyby Carlitos mógł grać to nie nalegałbym na Pawła. Ale jak sobie wyobrażam Ondraska kopiącego się w czoło zamiast żywej legendy to nie jestem zachwycony taką perspektywą.

Hives4 11.05.2018 18:37

Cytat:

A jeśli bedzie niekorzystny i bez szans na poprawę to nie wejdzie (np. 0-3 w 90+2)?:rotfl:
Wtedy to może wejść i kontuzjowany Głowacki, a nawet i Kmiecik...

Cytat:

Gdyby Carlitos mógł grać to nie nalegałbym na Pawła. Ale jak sobie wyobrażam Ondraska kopiącego się w czoło zamiast żywej legendy to nie jestem zachwycony taką perspektywą.
Przecież atak będzie się składał z trzech szybkich zawodników do kontry - Imaz + dwóch z Boguski/Halilovic/Wojtkowski.

El'kabat 11.05.2018 18:40

Piekne i smutne sceny dziś za nami. Czas leci cholernie szybko.

Pewnie zagra Zdenek od początku. Więc mam nadzieję, że naturalnie potem Paweł wejdzie na końcówkę.
Zasługuje na to jak mało kto. Carillo ma licencję, ale do zrozumienia pewnych rzeczy licencja nie jest potrzebna.

Robimy swoje. My też - 14,5 tysiąca w piątek to nie jest wynik oszałamiający jak na taki mecz.
Nie wspominając o 7 tysiącach z Zagłębiem.

3-1 i w ostatnim meczu może być pięknie.

arti 11.05.2018 18:46

Jest internet i wyniki live.
Trzeba patrzeć co się dzieje u nas i na innych boiskach i wpuścić Pawła np. w 70 albo 85 minucie.
Zasłużył po tysiąckroć na pożegnanie na boisku.

Marcinnno 11.05.2018 18:58

Prosta sprawa. Jak nie bedzie chciał wpuścić Brożka, choćby na te 5 minut, to kibice muszą dać znać o sobie i tyle.

Vinci 11.05.2018 19:03

Przed chwilą obejrzałem ten materiał z konferencji i też się wzruszyłem. Może to zabrzmi niepoważnie, ale wynik przy ich pożegnaniu stał się jakoś mniej ważny. O ile Paweł nie zagra przez te kilka minut, to i tak doczeka się odpowiednich podziękowań z trybun...

AntyMod 11.05.2018 19:03

ten mecz pokaze co i ile jestesmy warci bez Carlitosa

ArturBarlinek 11.05.2018 19:39

Ten mecz ma 2 ważne aspekty:
- Pożegnanie
- walka o puchary
Warto tam po prostu być.

brylant17 11.05.2018 20:01

Mam nadzieję,że w tym meczu Cywka nie będzie sabotował....

LucjuszWielki 11.05.2018 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1501030)
Wszystkie 2planowe czynniki na naszą korzyść. Rozbita ekipa, trener zwolniony, nic tylko wygrać...i tylko Carlitosa brak...

Przerabialiśmy podobną sytuację. Tirówka zwolniła baśnika haśnika i czerep kielecki był tymczasowym trenerem - mecz zakonczyl sie remisem a Popo nie strzelił karnego.

KOMINEK 12.05.2018 08:43

Podobno Heniu Kasperczak ma być na meczu w 15 lecie dubletu Wisły.

Hives4 12.05.2018 16:28

Ulubieniec forum, czyli Janekx:

Cytat:

Trener Carrillo w gierkach treningowych wystawiał trio Tibor Halilović-Rafał Boguski-Jesus Imaz.
Czyli tak jak pisałem wcześniej, zapomnijcie o jakiejś chorej grze na Ondraska ;)

DeadOrAlive 12.05.2018 16:30

Hmmm... z tego, co widziałem dzisiaj, to w gierce treningowej główne skrzypce grał Carlitos... bzdura.

Dariook 12.05.2018 21:31

Chce zobaczyc Pawla w naszych barwach ostatni raz. Tylko tyle.

WHITE*STAR 13.05.2018 01:54

A co się dzieje z odwołaniem od kartki Carlitosa? Rozpatrzą je po odbyciu kary? ��

wiesniak842 13.05.2018 02:21

Podtrzymali karę.

Eberk 13.05.2018 03:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1500997)
O ile prawidłowość zwycięstw Wisły po założeniu tematu meczowego przez Kominka już znamy, to jednak zauważyłem inną prawidłowość:

W sezonie zasadniczym mieliśmy korzystny bilans spotkań tylko z Legią (0:1, 2:0) i w rundzie finałowej przegraliśmy;
remisowy bilans spotkań z Wisłą Płock (1:0, 0:1) i z nimi w rundzie finałowej zremisowaliśmy.
niekorzystny bilans spotkań mieliśmy z:
Jagą (0:0, 0:2) i z nimi wygraliśmy
Koroną (0:2, 1:1) i z nimi wygraliśmy
Lubinem (0:3, 1:2) i z nimi wygraliśmy
Amiką (1:1, 1:3) i ...................
Górnikiem (2:3, 2:3) i ........................
Mam nadzieję, że ta prawidłowość się utrzyma podobnie jak w przypadku Kominka będzie to dobry omen


A ja zauwazylem inna regule. Kiedy gramy u siebie z druzynami z 1. osemki, to przewaznie przegrywamy lub co najwyzej remisujemy:

z Legia 2 mecze i 2 porazki,
z Lechem 1 porazka,
z Gornikiem 1 porazka,
z Wisla Plock 1 porazka,
z Korona 1 remis,
z Jagiellonia 1 remis,
z Zaglebiem 2 mecze i 1 porazka i 1 zwyciestwo w ostatnim meczu.


Bilans 1-2-6 u siebie nie napawa optymizmem, takze moze byc ciezko o korzystny wynik, zwlaszcza bez Carlitosa. Miejmy nadzieje, ze ostatnia wygrana zapoczatkuje nowa serie.

Wspaniale by bylo gdyby Pawel dostal szanse, strzelil zwycieska bramke i stanal w tryumfalnej pozie, jak to miewal w zwyczaju, przed kibicami. To by bylo naprawde cos. Achhh:)


P. S.: Teoretycznie Lech ma o co jeszcze walczyc. Kazde potkniecie Legii (z Gornikiem) i Jagi (z Plockiem lub Zaglebiem) oznacza, ze w kwestii mistrzostwa zaleza tylko od siebie w ostatnim meczu z Legia na Bulgarskiej (1. miejsce po rundzie zasadniczej). Tylko musza najpierw wygrac z nami. Z drugiej strony moga takze wyleciec poza strefe pucharowa. Takze to nie bedzie mecz o pietruszke.

Levis88 13.05.2018 07:40

Jeśli ktoś liczy że kuchenki odpuszczą to ja.......e.
Myślę, że dziś warto postawić na kogoś "twardszego" w ofensywie.

Karherop 13.05.2018 11:12

Historia nie ma znaczenia, tym bardziej że Carrillo piszę ją od nowa.

Oby brak Carlitosa nie był odczuwalny, a może być i wręcz przeciwnie. Rywal będzie zorientowany kogo pokryć;)

Typuje 2-1 dla nas bramki Boguski i Halilovic

FraMat 13.05.2018 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eberk (Post 1501167)
A ja zauwazylem inna regule. Kiedy gramy u siebie z druzynami z 1. osemki, to przewaznie przegrywamy lub co najwyzej remisujemy:

Ty patrz na wykres tendencji, a nie na historyczne rezultaty

El'kabat 13.05.2018 13:58

Generalnie to żegnamy legendy naszego klubu, w końcu o coś tak naprawdę realnie gramy, a do tego mamy piękną, słoneczną niedzielę.

Nie s.......my tego.

2-1 dla Wisełki

Paweł w końcówkę na pożegananie, zasługuje na to.
Jak licencja Carillo tego nie rozumie, to koło 80 minuty trybuny powinny się odewać jak ktoś już napisał.

tofik 13.05.2018 14:00

Gdybym ja byl trenerem, to na szpicy zagrałby Boguski. Obecnie nie jest to zawodnik, ,który pociągnie gre, czesto traci piłkę, nie lubi grać pod presją obrońców, nie jest już tak szybki jak kiedyś, więc bez dryblignu nie ucieknie za daleko. Natomiast widze u niego wiele atutów, które powinien mieć napastnik tzw. lis pola karnego, dobrze się ustawia i umie znaleźć w polu karnym jak to mówia eksperci " piłka go szuka" a raczej on jej dobrze szuka, często dochodzi do sytuacji w polu karnym, bywa skuteczny. Także Boguś za Carlitosa i w przyszłości jak ma u nas zostać to tylko od strzelania goli, a nie od kreowania w pomocy.

Karherop 13.05.2018 14:26

@tofik,

Powiem więcej. Każdy inny wybór Carrillo będzie wielką niespodzianką.

tsw biała gwiazda 13.05.2018 15:00

Jako fałszywa 9 może grać Imaz, tak grał przeważnie w poprzednim klubie.

Hives4 13.05.2018 15:02

Boguski to jedyna opcja na dzisiaj. Dodatkowo, gdyby nie wyszedł w pierwszym składzie to doszłoby do tego, że Wisłę na mecz z Lechem wyprowadziłby jako kapitan oficjalnie przyszły gracz Lecha.

Najbardziej prawdopodobny skład:

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...8HTTvGawLE.jpg

P.S. to nie jest oficjalny skład

Karherop 13.05.2018 15:40

No i mamy niespodziankę. Kolar w ataku, Velez kontuzja, Cywka na prawej obronie.

Szkoda, że aż takie roszady w tak waznym meczu...

Atut to fakt, że Kolara nikt na oczy nie widział, wiec nikt nie wie jak gra :)

piotek 13.05.2018 15:41

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...37&oe=5B4F3EB0

Velez się znów wysypał?
Osobiście cieszy mnie (zaspokoi ciekawość, a nie bo spodziewam się po nim nie wiedzieć czego) i jednocześnie zaskakuje Kolar.

tsw biała gwiazda 13.05.2018 15:46

Najbardziej martwi mnie Cywka na PO, oby nie odwalił żadnej maniany.

Hives4 13.05.2018 15:52

Brak Veleza...
Cywka po dłuższym czasie na prawej obronie...
Kolar pierwszy raz jako główny napastnik...

No cóż...

Oby jakimś cudem wygrali, a w najgorszym razie zremisowali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl