![]() |
której firmy?
|
Cytat:
|
Cytat:
Taka jaka jest Wisła winna TF...a to koszty może 80, może 100 baniek... |
Zastanawiam się tylko, co z Ryśkiem. Wie ktoś, dlaczego kontuzja, która miała odebrać my +/- tydzień gry ciągnie się prawie miesiąc?
|
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje |
Trzeba wykorzystać, to, że będący nad nami w tabeli Śląsk zremisował z Jagiellonią. Jeżeli przyłożymy się do tego meczu trzy punkty powinny trafić na nasze konto. Nie pozostaje nam nic innego. ;) JJBG!
|
Cytat:
|
Prawda jest taka, że od tych siedmiu ostatnich meczów zależy czy Cupiał sypnie groszem czy już do końca położy lagę na Wiśle. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie chyba, że takim samym składem gralibyśmy w LE. Można się śmiać i kpić z idei fazy grupowej, ale w obecnej sytuacji po prostu musimy się tam dostać. W innym przypadku jedynym ratunkiem byłaby sprzedaż Wisły komuś z dużymi pieniędzmi.
|
Cytat:
O ile nie dojdzie do jakiejś, cudownej, radykalnej redukcji zadłużenia, to nie spodziewałbym się przełomu ani transferów. Gadki o juniorach, którzy z honorem będą bronili barw Wisły też można sobie wsadzić w d... Ludzie by ich zlinczowali i raz na zawsze odebrali ochotę do gry w piłkę. Wystarczyło poczytać co na forum napisali o Żemle po meczu z Górnikiem.... tutaj publiczność jest dużo bardziej wymagająca. Nawet. mimo faktu, że bieda piszczy z każdej strony... Może raz na jakiś czas uda się wychować kogoś kto prosto będzie umiał kopnąć piłkę i nie pomyli stadiony z kasynem...i może na tym coś zarobi klub. Ale przy takim długu to chyba ze 3 pokolenia trzeba by było sprzedać hurtowo... |
Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej trzeba walczyć i zająć jak najwyższe miejsce w lidze każda złotówka się teraz liczy w opcje sprzedaży Wisły nie mogę jakoś uwierzyć a szkoda bo juz od 4lat zjezdzamy mocno w dol ...
|
Szykuje się 7-8 tys ludzi...
....a dobre czasy nastaly... |
Cytat:
Było o tym w wywiadzie w PS jakieś dwa lub trzy miesiące temu. |
Cytat:
|
Mistrzowie marketingu po prostu. Zamiast obniżyć ceny i zapełnić stadion, żeby jakoś wyglądał, to mamy to co widać. Bieda z nędzą z każdej strony.
|
Sami po protesie kibice chcieli ze stowarzyszenia podwyzki biletow na wszystkie sektory. Wiec co ty myslales ze frekfencja nie ucierpi? to nie barcelona. Pisalem o tym to zeby tego nie robic. To byl smiech. A źe marketing jest do d. to inna droga.
|
Dokładnie był postulat, żeby podwyższyć ceny biletów... no to ładnie pykło.
|
Bynajmniej nie ceny biletów. które są śmiesznie niskie to problem. Problemem jest marazm i ogólne zniechęcenie wśród kibiców, a właściwie 'kibiców". Komu zależy ten bedzie, kto ma wyjebane, ten zostanie w domu i tyle.
|
Dokładnie wg. mnie tez chodzi o to "zniechęcenie"
Pisalem tez już o tym nie raz... "Kibice " nauczyli się przez lata innej Wisły.. Teraz od długiego czasu nic się nie dziej... |
Tylko zwycięstwo i marsz po puchary!!!!!!
|
Patrzę na skład i nie wierzę. Myślałem że Boguski ma jakieś kwity na Smudę że ten go ciągnie za uszy, a tu u Moskala, w mecz po tym jak Boguś zagrał najsłabiej w historii tego sportu (śrubując własne rekordy) znowu dostaje miejsce w pierwszym składzie. No nie rozumiem... Ile on jeszcze fatalnych meczów musi zagrać żeby odejść w niebyt?
|
No i ten Boguski jak na złość strzelił :-)
|
Puste trybuny na meczu, trochę ponad 8 tys ludzi. Gratuluje panom od ostatniego bojkotu.
|
Krytykowany Jankowski graczem meczu. Widać, że chłop się zbiera po kontuzji, bo to już chyba drugi mecz w którym ostatnio było widać u niego błysk. Szkoda, że tak fatalnie strzelał w dogodnej sytuacji, bo może by zamknął usta niektórym forumowym znawcom. Piłka się go nadal momentami nie słucha, ale z każdym meczem powinno być lepiej. Dobry technicznie, świetna motoryka i gra głową / tyłem do bramki.
Boguski zagrał dobry mecz, bramka, parę ładnych otwierających podań, parę głupich strat. Dużo zdrowia zostawił. Garguła dobry mecz, nie irytował jak to miał w zwyczaju ostatnio, mało strat, parę ładnych zagrań i bramka. Dudka jak nie Dudka. Co mu ktoś zrobił, że wreszcie wygląda jak piłkarz? Słabo Guerrier, chyba jednak nie do końca zdrowy. Głowacki zagrał przeciętnie, miał parę świetnych interwencji ale w wielu sytuacjach, szczególnie przy wyprowadzaniu piłki bywał elektryczny. Za to Sadlok profesura. Boki obrony, Jović poprawnie, Burliga dobrze, piękna bramka :) Brożek - fajnie, że strzelił, ale dzisiejszy mecz tylko potwierdził, że jest zupełnie bez formy. Jemu ewidentnie brakuje dynamiki, nikogo nie może przejść, wyprzedzić, przegrywa wszystkie pojedynki. Do tego fatalne czucie piłki. Zważywszy na to, że on bazował zawsze na dynamice to jest po prostu pół tego piłkarza, co na początku sezonu i ćwiartka tego co w najlepszych czasach. Może ten gol da mu trochę pewności siebie i chociaż to czucie piłki poprawi, bo na dynamikę w tym wieku raczej nie ma co już liczyć. Bardzo mnie cieszy, że Moskal chyba już ostatecznie odstawił Urygę od pierwszego składu. Życzę mu jak najlepiej, ale to są trochę za duże buty na niego na tą chwilę. Wisła powinna go wypożyczyć. |
A ja myślę, że chyba przed meczem jakieś zaległe przelewy dostali, że tak się im dziś chciało grać ;)
|
Cytat:
|
gdyby nie szybka bramka wyrównująca mecz się mógł całkiem inaczej potoczyć ..
co do Jankowskiego zgoda, powiedziałbym, że bardzo dobry mecz, ALE bardzo dużo ale ! stracił 4-5 razy piłkę w środku pola gdzie szły bardzo groźne kontry bramkowe ! dobry zespoł by to wykorzystał, przez co napiszę, że zagrał wbrew pozorom bardzo przeciętnie , zresztą cieżko nazwać dobrą asystną kiks przy strzale , co nie zmienia faktu, że już jest dużo lepiej niż było, szkoda, że młodym nie dał pograć przy 4-1 |
Cytat:
Trybuny puste z dwóch podstawowych powodów. No może trzech. Cen, durnego pieprzenia, że o nic nie gramy i ewenementu na skalę światową czyli imiennych kart kibica ze zdjęciem. Z jakiegoś nieujawnionego powodu nasi biegali w 89 minucie przy wyniku 4-1 tak jakby chcieli strzelić piątą bramkę. Może ktoś rzucił na nich urok i zapomnieli ze o nic nie gramy bo na puchary nas nie stać ?? A może ktoś wyciągnął liczydło i wyszło, że było by nas stać tylko musimy coś wygrać i wartałoby zacząć to ćwiczyć. W każdym razie był dziś duch. Z takim duchem lejemy krawaciarzy mimo czarnych. I moim zdaniem ducha wywołał Kazimierz za co czapka z głowy. ps.Wie kto dlaczego no look usiadł? Od razu zagrał do Brożka jak Veron za najlepszych czasów. |
Cytat:
Do wszystkich którzy zostali w domu: bardzo fajnie ze przyszliscie ! Doping był bez was kozacki i czulo sie, że przyszli ci, którym naprawdę zależy. Jak pisalem, pomysl z Jankowskim w środku może wypalić, choć dużo za dużo strat jeszcze. Sadlok solidnie na ŚO, Jović pomijając drugą minutę nie do przejścia klasycznie. Barrientos ewidentnie ma coś w sobie, trzeba tylko z gościa to wyciągnąć, dziś się dobrze wporwadził. |
Cytat:
Brakowało mi właśnie wprowadzenia na 15 minut kogokolwiek z młodych. Zawsze mi sie wydawało, że Moskal nie będzie miał oporów przed postawieniem na niedoświadczonych i teraz nie wiem, czy to oni są tacy słabi, czy jednak myliłem się, co do Kazka. Generalnie I połowa jak dla mnie mega chaotyczna, nie było żadnego porządku - po prostu organizacyjnei poziom podwórka. Dobrze, że Moskal ogarnął wszystko w szatni i druga połowa świetna. Dużo szczęścia przy pierwszych dwóch bramkach, ale najważniejsza, to żeby grajki wpadły w rytm wygrywania jak Zawisza na początku wiosny. |
Cytat:
|
|
Bardzo cieszy wynik, każdy zdobyty punkt w tych ostatnich 7 meczach może decydować o sporych przeskokach jeśli chodzi o pieniądze z C+.
Co do samego meczu, niezła gra Wisły jako drużyny jak i poszczególnych piłkarzy. Niestety, nie wiem, czy było to spowodowane siłą naszych piłkarzy czy po prostu słabością Górnika. To, co odwalała dziś obrona Zabrzan, zakrawało o jakąś kpinę. |
Ktoś wie jaki jest los Boguskiego i jak nazywa się ten facet który grał dziś z 9, bo ja go nie znam :-).
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu myślałem,że po tym szybkim 0-1 strzelą na jeszcze dwie i się nie podniesiemy.A tu psikus i brawa.Chodź nie popadajmy w euforię Górnik bez Sobola był cienki zobaczymy jak to będzie dalej bądźmy dobrej myśli. |
Panie i Panowie! Zaczynamy z wysokiego "C". wazne jak to sie teraz potoczy dalej. Mamy teraz wyjazd do Gdańska. z całym szacunkiem dla Braci ale to nie jest Lech czy Legia i smiało mozemy tam wywalczyc 3 pkt. gdyby sie to udało powiem (na 90%) bedziemy jedna noga w pucharach. ale ytrzbea tam poporostu wygryzc zwyciestwo. zobaczymy jak bedzie...
Do teraz nie moge przebolec porazki ze Slaskiem. nie chce zle wrozyc ale zeby nam sie to 5 miejsce z rundy zasadniczej nie sniło przez kolejne miesiace. Jednak wierze w chłopaków ze wreszcie nie beda frajersko oddawac punktów i znowu wrocimy do Europy! |
zagrali bardzo dobrze piłkarze, względem któych nie miałem żadnych oczekiwań, czyli wyszło świetnie w przypadku: Bogusia, Garguły i Dudki, nawet, jeśli Guła miał straty. Graczem meczu był dla mnie Jankes. Fajnie zagrały boki obrony. Nasi stoperzy przeplatali kiksy z bardzo dobrymi rozwiązaniami. Brozio nie jest w najwyższej formie, ale to piłkarz groźny nawet bez formy, a strzelona bramka tylko mu pomoże. Podobnie jak Semirowi z asystą. Słabiej Donald, ale wobec niego są inne oczekiwania, no i z kontuzją gra się gorzej.
Nie wiadomo co sądzić o tym naszym "dream teamie". Czy można mieć oczekiwania co do meczu w Gdańsku? Sądzę, że i Lechia i Wisłą mają ogromny potencjał, któy nie wiadomo kiedy zostanie uwolniony... Jak zagralibyśmy tak jak wczoraj, to wygramy. Ten mecz urasta do rangi niezwykle ważnego... Jak mawiał trener Orest, jak zawodnik, który ledwo się łapie do kadry gra mecz życia, w następnym meczu posadź go na łąwce. Nie ma szans, żeby zagrał dwa mecze życia pod rząd. Dzięki za super fajne emocje na R22. Pomijając charakter i kontekst dopingu na estadio, nasze śpiewy niosły się bardzo ładnie pomimo obniżonej frekwencji. Cholera człowiek to teraz ma jakieś nerwy i oczekiwania przed Lechią. Do boju Wisła! |
Jakby im się jeszcze tak chciało w sześciu meczach to można by pomarzyć nawet o tytule, ale nie ma co się rozpędzać. Ważne, że Wisła utrzymuje się na pozycjach pucharowych.
|
Co do boków obrony. Jović nie zagrał dobrego meczu, ani w ofensywie, ani w defensywie. Odrobinę lepiej w ataku, co w jego przypadku nie jest normą. W obronie parę razy puścił Magierę przy bramce i Kosznika. Burliga za to w ofensywie super, nie ma się do czego przyczepić. W obronie też nie źle, ale parę błędów było.
|
Moim skromnym zdaniem to wczorajsze zwycięstwo było skutkiem tego, że nasi piłkarze grają w końcu bez presji. Runda po przerwie zimowej to było ciągłe walczenie o pierwszą ósemkę, pechowe straty punktów w Warszawie i Białymstoku. Teraz wreszcie grają bez presji, bez tej świadomości, że jakiś pechowo spadną do drugiej połówki tabeli. Poza tym sytuacja kadrowa wreszcie wygląda całkiem, całkiem. Wrócił Ostoja, mam nadzieję, że niebawem wróci Richard. Możecie się ze mną zgadzać albo nie, ale czuję, że sezon zakończy się dla nas miłą niespodzianką jeśli chodzi o pozycję w tabeli.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl