![]() |
Generalnie tak jest na małych skoczniach. Mniej metrów, mniejsze różnice punktowe - większe znaczenie ma wiatr czy noty sędziów.
|
Stoch w gazie, jak wiatr będzie w miarę taki sam to raczej wszystkich przeskoczy. Jeden Słoweniec chyba się potłukł, Austriacy blado, Niemców nie wiem czy będzie czterech. W drużynówce mamy poważne szanse.
|
Cytat:
Jeżeli chodzi o sędziów to nie słyszałem dotąd, aby Ojciec, któregoś z aktualnych zawodników sędziował... choć w sumie wszystko jest możliwe, tym bardziej, że dwie skrajne oceny sędziowskie odpadają, więc potencjalnie taka sytuacja i tak nie powinna wpływać na wynik. |
Cytat:
Sorry, ale jak syn zaczął skakać w pucharze świata, Tepes powinien stracić stanowisko. Nie ma znaczenia, czy do tej pory puszczał sprawiedliwie (a akurat do niego co konkurs ktoś ma pretensje), bo po prostu nie możemy mieć pewności że nie złamie się w najważniejszym momencie. To przecież podstawa sportu. Dlatego, mimo że taki Tomasz Musiał uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych sędziów piłkarskich, nigdy nie będzie nawet technicznym na meczu Wisły, czy Cracovii. A przecież gdzie przywiązaniu do klubu, miłości ojcowskiej... Zresztą przypomnę pierwszy konkurs w Willingen, wszyscy skaczą z 18 belki, nagle młody Tepes skacze przy niesamowitym wietrze, wyrównuje rekord skoczni, po czym od razu belka obniża jest na 16 pozycje... O tym wszystkim decydowało jury w którym jest ojciec skoczka... Pewnie był to zwykły zbieg okoliczności, ale jednak pozostaje niesmak jak dla mnie... Jury w skokach decyduje o wszystkim. Chore jest to, że od kilkunastu lat Tepes z Hofferem mają najważniejsze stanowiska i są niemal bogami na tych zawodach. |
Zawsze po przekroczeniu punktu krytycznego a takim było wyrównanie rekordu obniża się belke. To jest standardowa procedura.
|
Mało że standartowa. Taki jest wymóg regulaminu.
|
Cytat:
Co do Tepesa zdania nie zmienię, za puszczanie zawodników z belki nie może odpowiadać tylko jeden człowiek. Na dodatek spokrewniony z jednym ze skoczków. Co do IO - dzisiejsze skoki mają standardową procedurę, czyli najpier 50, potem 30? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nawiasem mówiąc jeżeli nad każdorazowym wypuszczeniem zawodnika z belki miałoby zbierać się jury, to dopiero byłoby przegięcie. |
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:tsw_raca::tsw_cheerleader::dzieki: |
Kamil deklasował jak Adaś za najlepszych lat ! Brawo Stoch ! Brawo Łukasz Kruczek !
|
BRAWO KAMIL!!!!!! Brawo Maciek! Brawo Jasiu! Brawo Kruczek!
P.S. Jakim cudem Freund przy skoku 99,5 m i upadku wszedł do 30-tki?? |
Prawdziwy mistrz. Co tu dodać?
Z pozostałych reprezentantów również możemy być zadowoleni. Brawa również dla Thoma Morgensterna. Małysz ma chyba więcej tych sponsorów na koszulce aniżeli na kombinezonie kiedyś. ;) |
Wymarzony konkurs. Nie spodziewałem się takiej deklasacji przeciwników! Kamil zapisał się w historii. Mamy złoto! :)
...i na drugie czekamy :D |
BRAWO KAMIL,pozamiatales dzis wszystkich ;)
COSCIE TAK CIICHO AUSTRIACKIE ŚCIERWA COŚCIE TAK CICHOOOO |
Gdzie był kur.... hymn?
|
Coś pięknego. To były perfekcyjne skoki.
|
Inna liga.
|
Cytat:
|
Cytat:
Taki przepis może mieć znaczenie przy skokach na mamucie, ale nie na normalnej skoczni gdzie liczą się ułamki punktów. P.S. Nic tylko młodym puszczać ten filmik coby sobie przyswoili po co trenują. Howgh;) |
Ta fajna ruska samica od żelazka kiedy startuje,bo muszę ogarnąć pracę zeby zdążyć do domu.
|
Na cześć Kamila :
"Biało-czerwony bohater nasz - prawdziwe barwy na kasku masz. Nie kolorowe, nie tęczowe, za to Cię wszyscy Kamil ajlowe !" |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Ten procent to bodajże 90%. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy według Was ktoś z Polaków ma jeszcze szanse na zdobycie jakiegokolwiek medalu? (Oprócz skoczków i ew kontuzjowanej Kowalczyk)
|
Panczeniści, panczenistki, biathlonistki ... Justyna dwa i skoczkowie dwa :)
|
Obczajcie w jakich warunkach trenują nasi saneczkarze
niestety link do wsi24 http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,3...wa,392298.html |
Skoro bobsleiści kupują od Słowaków zużyte płozy do boba, to czemu się dziwić. Ale do gratulacji pokraki pierwsze.
|
Cytat:
Bez jakichkolwiek szans... |
Cytat:
|
Niby dlaczego? Jeżeli trasa będzie trudna to nawet na złoto. Na 7,5 klasykiem, która była? A siły miała na tyle żeby jeszcze pół dystansu samotnie gonić grupę pięciu najlepszych w łyżwie zawodniczek. Parę ma. A ta kontuzja to zwykłe stłuczenie. Gdybyś kiedyś miał okazję przejechać palcem po piszczelu piłkarzy z lat 50 to byś zobaczył ile takich "zębów" się dochowali i żyją. Bolesna sprawa i tyle. Ale czas leczy i z każdym dniem będzie lepiej. A teraz jest pewnie jeszcze wku....iona na debili którzy powyłazili z pod kamieni, więc się zepnie.
|
Cytat:
|
Całe szczęście, że ona myśli inaczej ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No cóż... jesli nie zażywa Symbicortu, to szanse ma dużo mniejsze od Mariana
Tym bardziej, że Marian będzie gonił. :-p Ale będę za nią trzymał kciuki |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl