![]() |
http://oi42.tinypic.com/6nwcqh.jpg
Czołówka tabeli po 7 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 3879 pkt na koncie. |
http://oi40.tinypic.com/fej6s9.jpg
Czołówka tabeli po 8 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 4322 pkt na koncie. |
http://oi42.tinypic.com/2eyj1jc.jpg
Czołówka tabeli po 9 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 4831 pkt na koncie. |
http://screenshu.com/static/uploads/.../fg/d2oa8k.jpg
Czołówka tabeli po 10 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 5351 pkt na koncie. |
http://oi42.tinypic.com/k21us5.jpg
Czołówka tabeli po 11 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 5868 pkt na koncie. |
http://oi41.tinypic.com/332osx2.jpg
Czołówka tabeli po 12 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 7 miejsce z 6434 pkt na koncie. Od tej kolejki dodatkowo startuje Puchar Ligi w którym wezmą udział 64 najlepsze drużyny po 12 kolejkach. |
http://oi43.tinypic.com/2r4osp4.jpg
Czołówka tabeli po 13 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 7028 pkt na koncie. |
http://oi40.tinypic.com/28i47rb.jpg
Czołówka tabeli po 14 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 7 miejsce z 7771 pkt na koncie. |
http://oi42.tinypic.com/314pj49.jpg
Czołówka tabeli po 16 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 8832 pkt na koncie. |
http://oi41.tinypic.com/2wnwg89.jpg
Czołówka tabeli po 17 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 9607 pkt na koncie. Od kilku kolejek coraz mniej osób bierze udział w zabawie. Szkoda, bo jeszcze parę tygodni temu była szansa, by wskoczyć na podium. http://oi39.tinypic.com/34788bp.jpg 17 kolejka startuje dzisiaj ! |
http://oi44.tinypic.com/2hn9lzs.jpg
Czołówka tabeli po 18 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 10140 pkt na koncie. |
http://oi42.tinypic.com/27y8mqg.jpg
Czołówka tabeli po 19 kolejce. W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 10700 pkt na koncie. |
Przed ostatnią, 21 kolejką sytuacja przedstawia się następująco :
http://oi42.tinypic.com/6e3rlc.jpg http://oi44.tinypic.com/qytvs3.jpg Znamy już zwycięzcę Pucharu Ligi. Gratulacje dla zespołu "Gamonie". http://oi40.tinypic.com/2814yfs.jpg Ostatnia kolejka startuje jutro o godzinie 18.00. |
Kolejna edycja forumowej fantasy ligi za nami. Zwycięzcą zabawy został zespół Piłkarzyki FC (1089 pkt). Tuż za nim z 6 punktami straty uplasował się Cube. Najniższy stopień podium zajęła drużyna Franusiowo (1083 pkt). Gratulacje dla całej trójki.
http://oi40.tinypic.com/9rsh2g.jpg W jesiennej edycji wzięło udział 471 drużyn(w poprzedniej rundzie było ich 348). W klasyfikacji lig prywatnych zajęliśmy 8 miejsce(na 3851 lig) z dorobkiem 11613 pkt. Zeszłą edycję zakończyliśmy na miejscu 12. http://oi39.tinypic.com/mjlnh5.jpg Klasyfikację klubową zakończyliśmy na 2 miejscu(awans o jedną pozycję). http://oi40.tinypic.com/29zrgwz.jpg |
Ktoś chętny na kolejną edycję?
|
Pewnie, że tak. Drużynę już mam i chętnie dołączę do ligi TWSD.
|
raaaczej ;)
|
Jedziemy z nową edycją. Liga wislakrakow.com w fantasylidze WP.
1) Zakładamy konto na portalu http://fantasyliga.wp.pl/main 2) Zakładamy drużynę 3) Wchodzimy do ligi WISLAKRAKOW.COM wpisując kod 525317481 w zakładce ligi prywatne. Zasada: 1 gracz - 1 drużyna, więcej drużyn = dyskwalifikacja! Życzę wszystkim udanej zabawy i wytrwałości do samego końca. Cytat:
|
Zapraszam do Ligi (Armia Białej Gwiazdy)
KOD: 483329803 |
Znów emocje ;)
|
Proponuje założyć jeszcze lige prywatną wislakrakow.com w grze "USTAW LIGE" wiem że to gra portalu weszlo.com ,ale wydaje się o wiele lepsza od fantasyliga.wp , bo brana jest pod uwagę forma poszczególnych zawodników a nie tylko suche statystyki, niekiedy bardzo przypadkowych strzelców bramek , i przede wszystkim bardziej atrakcyjne nagrody w samej grze , krótko mówiąc polecam . Co na to admini?
|
Ocena zawodników przez dziennikarzy ok, ale głosowanie przez graczy na najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika już niekoniecznie.
Narodziło nam się tych menagerów :D |
Ja też w tej rundzie odpuszczam Fantasy Ligę na rzecz weszlackiego odpowiednika. Zobaczę czy rzeczywiście jest lepsza, najwyżej wrócę do gry na wp.pl ;) Jakby ktoś stworzył naszą forumową ligę na UL.com, to dajcie kod.
|
|
Jeszcze Raz Zapraszam do mojej ligi na ; fantasyliga.wp.pl
Kod Ligi : 483329803 PRZEWIDZIANE NA KONIEC RUNDY SĄ NAGRODY !!! ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY TYLKO WISŁA |
Ja też zapraszam do mojej ligi "TKWM " kod do ligi 412336512
|
no to gramy :)
|
No to i ja dolaczylem... Witam w zabawie :-)
|
Moje FC Kostrze II kończy zabawę na 3 miejscu w lidze kibiców Wisły:)
Muszę przyznać że ustawligę jest atrakcyjne jeśli chodzi o nagrody, niewiele mi brakło a bym zgarnął właśnie 500zł za wygranie klasyfikacji miesiąca sponsora. Generalnie troszkę kasy i nagród w tej rundzie udało mi się zgarnąć w menagerach (w ligach prywatnych fantasy ligi i za wygranie kolejki w menagerze TVP) :). Teraz szykuje nam się zabawa mundialowa, pustki nie może być ;) |
Jest jakas nowa prywatna liga wislakrakow.com ? na obecny sezon
|
Jak ktoś gra w ustawlige na weszlo to zapraszam do mojej ligi, można wygrać roczne konto VIP na AllGoals.com.pl":
Kod ligi: 605993466 |
Ja również zapraszam do swojej ligi prywatnej na FANTASY LIGA 309439616
Za pierwsze 3 miejsca przewidziane są nagrody w postaci dobrych trunków lub jeśli zwycięzcy wyrażą takie życzenie to ich równowartość w kodach doładowujących obojętnie w jakiej sieci ;) EDIT: Widzę, że już kilka osób z forum zapisało się do mojej ligi prywatnej co mnie bardzo cieszy, tyle, że prosiłbym od razu o pw z nazwą drużyny żebym mógł się potem z Wami skontaktować w sprawie przesłania ewentualnej nagrody. Miłej zabawy! |
Jedziemy z nową edycją. Liga wislakrakow.com w fantasylidze WP.
1) Zakładamy konto na portalu http://fantasyliga.wp.pl/main 2) Zakładamy drużynę 3) Wchodzimy do ligi WISLAKRAKOW.COM wpisując kod 792126656 w zakładce ligi prywatne. Zasada: 1 gracz - 1 drużyna, więcej drużyn = dyskwalifikacja! |
Kumpel poprosił o wrzucenie, więc wrzucam:
liga prywatna H2H w Ustaw Ligę - kod: 729123502. |
Jako,że kolejny sezon FL powoli dobiega końca dlatego proszę o kontakt użytkownika Wisła Kraków_, który najprawdopodobniej wygra moją ligę prywatną, w celu przekazania nagrody. Gonię go, gonię ale 40 pkt w ostatniej kolejce raczej już nie odrobię :D
Jeśli Rumpejro także utrzyma się na podium to jego również proszę o pw. Gratuluję i zapraszam do zabawy w kolejnej edycji ;) |
Cytat:
Wisła Kraków_ w Fantasy lidze to moja drużyna : ). Wysłałem pw jakiś tydzień temu, ale jak dotąd bez odpowiedzi. Z tego co pamiętam, to nagrodą był chyba jakiś trunek. Może kolega się nie loguje? |
czy bedzie fantasy na ta runde ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl