Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Fantasyliga - dołącz do ligi wislakrakow.com (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9087)

piter116 19.09.2013 10:47

http://oi42.tinypic.com/6nwcqh.jpg

Czołówka tabeli po 7 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 3879 pkt na koncie.

piter116 23.09.2013 10:25

http://oi40.tinypic.com/fej6s9.jpg

Czołówka tabeli po 8 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 4322 pkt na koncie.

piter116 27.09.2013 10:11

http://oi42.tinypic.com/2eyj1jc.jpg

Czołówka tabeli po 9 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 4831 pkt na koncie.

piter116 04.10.2013 12:51

http://screenshu.com/static/uploads/.../fg/d2oa8k.jpg

Czołówka tabeli po 10 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 5351 pkt na koncie.

piter116 18.10.2013 10:35

http://oi42.tinypic.com/k21us5.jpg

Czołówka tabeli po 11 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 5868 pkt na koncie.

piter116 24.10.2013 10:53

http://oi41.tinypic.com/332osx2.jpg

Czołówka tabeli po 12 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 7 miejsce z 6434 pkt na koncie.

Od tej kolejki dodatkowo startuje Puchar Ligi w którym wezmą udział 64 najlepsze drużyny po 12 kolejkach.

piter116 28.10.2013 11:06

http://oi43.tinypic.com/2r4osp4.jpg

Czołówka tabeli po 13 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 6 miejsce z 7028 pkt na koncie.

piter116 02.11.2013 10:32

http://oi40.tinypic.com/28i47rb.jpg

Czołówka tabeli po 14 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 7 miejsce z 7771 pkt na koncie.

piter116 21.11.2013 15:42

http://oi42.tinypic.com/314pj49.jpg

Czołówka tabeli po 16 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 8832 pkt na koncie.

piter116 28.11.2013 13:56

http://oi41.tinypic.com/2wnwg89.jpg

Czołówka tabeli po 17 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 9607 pkt na koncie.

Od kilku kolejek coraz mniej osób bierze udział w zabawie. Szkoda, bo jeszcze parę tygodni temu była szansa, by wskoczyć na podium.

http://oi39.tinypic.com/34788bp.jpg

17 kolejka startuje dzisiaj !

piter116 02.12.2013 00:00

http://oi44.tinypic.com/2hn9lzs.jpg

Czołówka tabeli po 18 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 10140 pkt na koncie.

piter116 05.12.2013 23:58

http://oi42.tinypic.com/27y8mqg.jpg

Czołówka tabeli po 19 kolejce.

W klasyfikacji lig prywatnych zajmujemy 8 miejsce z 10700 pkt na koncie.

piter116 12.12.2013 16:40

Przed ostatnią, 21 kolejką sytuacja przedstawia się następująco :

http://oi42.tinypic.com/6e3rlc.jpg

http://oi44.tinypic.com/qytvs3.jpg

Znamy już zwycięzcę Pucharu Ligi. Gratulacje dla zespołu "Gamonie".

http://oi40.tinypic.com/2814yfs.jpg

Ostatnia kolejka startuje jutro o godzinie 18.00.

piter116 16.12.2013 23:10

Kolejna edycja forumowej fantasy ligi za nami. Zwycięzcą zabawy został zespół Piłkarzyki FC (1089 pkt). Tuż za nim z 6 punktami straty uplasował się Cube. Najniższy stopień podium zajęła drużyna Franusiowo (1083 pkt). Gratulacje dla całej trójki.

http://oi40.tinypic.com/9rsh2g.jpg

W jesiennej edycji wzięło udział 471 drużyn(w poprzedniej rundzie było ich 348).

W klasyfikacji lig prywatnych zajęliśmy 8 miejsce(na 3851 lig) z dorobkiem 11613 pkt. Zeszłą edycję zakończyliśmy na miejscu 12.

http://oi39.tinypic.com/mjlnh5.jpg

Klasyfikację klubową zakończyliśmy na 2 miejscu(awans o jedną pozycję).

http://oi40.tinypic.com/29zrgwz.jpg

piter116 11.02.2014 11:49

Ktoś chętny na kolejną edycję?

christof20 11.02.2014 21:50

Pewnie, że tak. Drużynę już mam i chętnie dołączę do ligi TWSD.

Krav 11.02.2014 22:02

raaaczej ;)

piter116 11.02.2014 23:10

Jedziemy z nową edycją. Liga wislakrakow.com w fantasylidze WP.

1) Zakładamy konto na portalu http://fantasyliga.wp.pl/main
2) Zakładamy drużynę
3) Wchodzimy do ligi WISLAKRAKOW.COM wpisując kod 525317481 w zakładce ligi prywatne.

Zasada: 1 gracz - 1 drużyna, więcej drużyn = dyskwalifikacja!

Życzę wszystkim udanej zabawy i wytrwałości do samego końca.

Cytat:

UWAGA! Do czasu rozpoczęcia pierwszej wiosennej rundy spotkań (22. kolejka ekstraklasy) - piątek, 14 lutego, godz. 18:00 - możemy dowolnie konfigurować skład: zmieniać ustawienie piłkarzy na boisku, kapitana oraz zastępcę kapitana, kupować i sprzedawać piłkarzy, przesuwać zawodników ze składu podstawowego do rezerwowego i odwrotnie.

Mateusz Wis 12.02.2014 09:52

Zapraszam do Ligi (Armia Białej Gwiazdy)
KOD: 483329803

Kowal! 12.02.2014 15:46

Znów emocje ;)

crosby 12.02.2014 22:46

Proponuje założyć jeszcze lige prywatną wislakrakow.com w grze "USTAW LIGE" wiem że to gra portalu weszlo.com ,ale wydaje się o wiele lepsza od fantasyliga.wp , bo brana jest pod uwagę forma poszczególnych zawodników a nie tylko suche statystyki, niekiedy bardzo przypadkowych strzelców bramek , i przede wszystkim bardziej atrakcyjne nagrody w samej grze , krótko mówiąc polecam . Co na to admini?

Kowal! 13.02.2014 09:54

Ocena zawodników przez dziennikarzy ok, ale głosowanie przez graczy na najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika już niekoniecznie.

Narodziło nam się tych menagerów :D

gypsy 13.02.2014 14:26

Ja też w tej rundzie odpuszczam Fantasy Ligę na rzecz weszlackiego odpowiednika. Zobaczę czy rzeczywiście jest lepsza, najwyżej wrócę do gry na wp.pl ;) Jakby ktoś stworzył naszą forumową ligę na UL.com, to dajcie kod.

Ilonka 13.02.2014 18:35

a To moja 11 :D

http://fantasyliga.wp.pl/user/index

http://fantasyliga.wp.pl/user/leagues

Mateusz Wis 13.02.2014 18:46

Jeszcze Raz Zapraszam do mojej ligi na ; fantasyliga.wp.pl
Kod Ligi : 483329803
PRZEWIDZIANE NA KONIEC RUNDY SĄ NAGRODY !!!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
TYLKO WISŁA



scotti567 14.02.2014 00:01

Ja też zapraszam do mojej ligi "TKWM " kod do ligi 412336512

Kowal! 14.02.2014 14:46

no to gramy :)

Krolik 15.02.2014 05:08

No to i ja dolaczylem... Witam w zabawie :-)

Kowal! 02.06.2014 08:35

Moje FC Kostrze II kończy zabawę na 3 miejscu w lidze kibiców Wisły:)

Muszę przyznać że ustawligę jest atrakcyjne jeśli chodzi o nagrody, niewiele mi brakło a bym zgarnął właśnie 500zł za wygranie klasyfikacji miesiąca sponsora. Generalnie troszkę kasy i nagród w tej rundzie udało mi się zgarnąć w menagerach (w ligach prywatnych fantasy ligi i za wygranie kolejki w menagerze TVP) :). Teraz szykuje nam się zabawa mundialowa, pustki nie może być ;)

Ilonka 15.07.2014 19:28

Jest jakas nowa prywatna liga wislakrakow.com ? na obecny sezon

dwdx1906 16.07.2014 08:20

Jak ktoś gra w ustawlige na weszlo to zapraszam do mojej ligi, można wygrać roczne konto VIP na AllGoals.com.pl":

Kod ligi: 605993466

karas1983 16.07.2014 13:27

Ja również zapraszam do swojej ligi prywatnej na FANTASY LIGA 309439616

Za pierwsze 3 miejsca przewidziane są nagrody w postaci dobrych trunków lub jeśli zwycięzcy wyrażą takie życzenie to ich równowartość w kodach doładowujących obojętnie w jakiej sieci ;)

EDIT: Widzę, że już kilka osób z forum zapisało się do mojej ligi prywatnej co mnie bardzo cieszy, tyle, że prosiłbym od razu o pw z nazwą drużyny żebym mógł się potem z Wami skontaktować w sprawie przesłania ewentualnej nagrody.

Miłej zabawy!

piter116 16.07.2014 22:39

Jedziemy z nową edycją. Liga wislakrakow.com w fantasylidze WP.

1) Zakładamy konto na portalu http://fantasyliga.wp.pl/main
2) Zakładamy drużynę
3) Wchodzimy do ligi WISLAKRAKOW.COM wpisując kod 792126656 w zakładce ligi prywatne.

Zasada: 1 gracz - 1 drużyna, więcej drużyn = dyskwalifikacja!

piter116 18.07.2014 10:46

Kumpel poprosił o wrzucenie, więc wrzucam:

liga prywatna H2H w Ustaw Ligę - kod: 729123502.

karas1983 03.12.2014 12:08

Jako,że kolejny sezon FL powoli dobiega końca dlatego proszę o kontakt użytkownika Wisła Kraków_, który najprawdopodobniej wygra moją ligę prywatną, w celu przekazania nagrody. Gonię go, gonię ale 40 pkt w ostatniej kolejce raczej już nie odrobię :D

Jeśli Rumpejro także utrzyma się na podium to jego również proszę o pw.

Gratuluję i zapraszam do zabawy w kolejnej edycji ;)

<Crasch> 23.12.2014 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karas1983 (Post 1384057)
Jako,że kolejny sezon FL powoli dobiega końca dlatego proszę o kontakt użytkownika Wisła Kraków_, który najprawdopodobniej wygra moją ligę prywatną, w celu przekazania nagrody. Gonię go, gonię ale 40 pkt w ostatniej kolejce raczej już nie odrobię :D

Jeśli Rumpejro także utrzyma się na podium to jego również proszę o pw.

Gratuluję i zapraszam do zabawy w kolejnej edycji ;)

Witam,

Wisła Kraków_ w Fantasy lidze to moja drużyna : ).
Wysłałem pw jakiś tydzień temu, ale jak dotąd bez odpowiedzi.
Z tego co pamiętam, to nagrodą był chyba jakiś trunek.
Może kolega się nie loguje?

kaco1985 16.02.2015 11:14

czy bedzie fantasy na ta runde ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl