Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poczuj magię świąt...! Czyli życzenia, opinie i komentarze nt. Świąt. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8471)

Luissss81 24.12.2011 15:33

Wesołych Świąt !!!

Dużo zdrowia, spokoju na co dzień i wszystkiego najlepszego !

WiślakMyślenice 24.12.2011 15:39

Smacznej Wigilii, dużo dobrego żarcia nigdy nie za dużo ;)

JAN ZEMBRZYCKI 24.12.2011 15:58

Wesołych Świąt!!.

felipe 24.12.2011 16:01

Świąt zdrowych, pogodnych, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Byście podczas tych kilku dni nabrali odetchnęli od codziennego znoju, a pozytywna energia, która mam nadzieję się Wam udzieli, towarzyszyła Wam także przez cały 2012 rok.

TSW Fanatyk 24.12.2011 21:51

pojedzonym.... nie mogę patrzyć na żarcie już.. kolejny cios w plecy z tego względu że na trzeźwo bo kierowcą mnie uczyniono.... Ale Wy jak macie okazje to jedźcie i pijcie. Wszystkiego co najlepsze Wiślacy!

darotsok73 24.12.2011 23:52

Wszystkim Wam serdecznie życzę zdrowych wesołych spokojnych Swiąt , pełnego stołu ,uśmiechu . Niech ten stan i nastrój trwa jak najdłużej a najlepiej cały rok. Zyczę Wam sukcesów osobistych. Wielu chwil radości na R22. Pełnej zgody i pełnych trybun. Niech Biała Gwiazda radośnie Nam błyszczy. Pozdrawiam Całą Brać.!!!

La Furia Dell' Est 25.12.2011 00:59

Głównym składnikiem jest zdrowie, które należy wymieszać z ogromem miłości. Dwie łyżki pomyślności, kapkę radości. Szczyptę życzliwości dodawać powoli wraz z odrobiną uśmiechu. Odsączyć z trosk i przygnębienia. Dla smaku dodać odrobinkę zaufania, według własnego uznania dodać urody lub sławy, jak kto woli. Ozdobić wszelakimi uczuciami. Piec cały rok w rodzinnej atmosferze.
Wesołych Świąt :)
Wszystkiego Dobrego Wiślacy............................

Zapper 27.09.2012 12:54

Na każde możliwe święto proponuję fajną stronkę super życzenia świąteczne ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl